Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 515 545 948 ➤ Szamotuły

Obszar usług: Szamotuły, Obrzycko, Duszniki, Kaźmierz, Ostroróg, Pniewy, Wronki.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Wykonujemy nowoczesne strony www dla firm handlowych lub usługowych. Solidność wykonania i szybkość działania to nasze atuty, które składają się na pasję, jaką jest tworzenie stron internetowych. Poprzez skierowanie naszych działań na lokalną optymalizację SEO umożliwiamy skuteczną widoczność firmy w internecie oraz podniesienie jakości sprzedażowych.


E-commerce to posiadająca wiele atutów, rewolucja w funkcjonowaniu działalności, do której dołącza coraz więcej użytkowników. Dostęp do sieci www uzyskujemy niemalże w każdym zakątku świata dzięki możliwościom mobilnych urządzeń internetowych. Kluczem do sukcesu dla wielu przedsiębiorstw staje się dziś widoczność w internecie, otwierając przed nimi bardzo wiele możliwości przedostania się na szersze rynki zbytu.


Nie zwlekaj aż konkurencja Cię wyprzedzi! Dopilnuj tego, by Państwa firmowa strona internetowa znalazła się na wysokiej pozycji w Google. Nasz zespół uczyni to dla Państwa.


Uzyskanie widoczności Twojej witryny w sieci www to proces, który wymaga specjalistycznego przygotowania a zarazem obeznania na temat wykorzystania dostępnych sposobów i narzędzi. Projektowanie i tworzenie stron www wykonujemy poprzez korzystanie z najnowszych technologii oraz trendów, jednocześnie uwzględniając wymagania i oczekiwania naszego klienta. Nasze strony internetowe są w 100% mobilne, czyli płynnie dostosowujące się do rozmiarów ekranu różnego rodzaju urządzenia. Tworzenie stron www w WordPress, z edycją (CMS), w bardzo łatwy sposób umożliwi wykonywanie uaktualnień m.in. galerii na stronie www.


Nowoczesne strony www, kompleksowy serwis www, innowacyjne rozwiązania – Sprawdź nas!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Technika takiego projektowania, która polega na samoczynnym dopasowaniu się układu strony internetowej do wielkości wyświetlacza urządzenia, na którym jest wyświetlany. Wpływa to to m.in. na lepszą indeksację w Google.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Efektywna nawigacja witryny sprawi, że użytkownik od razu odnajdzie wyszukiwane informacje. Strona www posiada wbudowany system CMS Wordpress do łatwej samodzielnej edycji artykułów i zdjęć na stronie internetowej.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Sporządzenie kodu jak i również samej struktury witryny tak, by jej treść w sposób przejrzysty i całkowity dostarczała wszelkich poszukiwanych informacji lub odpowiedzi na pytania użytkowników korzystających z wyszukiwarek.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Wykonując witryny www dla naszych klientów, piszemy zgodny z zasadami SEO kod oraz przywiązujemy uwagę do tego, by były one wypełnione wartościową treścią, co zapewni wysoką wartość algorytmu wyszukiwarek internetowych.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Badanie rynku, działań konkurencji oraz wyznaczenie grupy docelowej to zadania, które mają duży wpływ na projektowanie i tworzenie stron internetowych. Śledzimy też na bieżąco wszystkie nowinki techniczne, które wdrażamy podczas projektowania oraz tworzenia witryny www. Niezależnie od tego, czym się zajmujesz lub w jakiej działasz branży, zaprojektujemy dla Państwa wzorową witrynę, zoptymalizowaną pod kątem SEO oraz layoutu strony. Dzięki nam Twoja firmowa strona www zdobędzie świetną szansę na uzyskanie odpowiedniej pozycji w wyszukiwarce internetowej Google.

OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Szamotuły

Nasze agencja internetowa zyskała bogate doświadczenie dzięki wielu profesjonalnym realizacjom, których ukończyliśmy na przestrzeni niemalże dziesięciu lat. Cena strony internetowej uzależniona jest od podstawowych czynników, między innymi stopnia złożoności projektu oraz innych istotnych elementów. Precyzyjną wycenę poznasz szybko dzięki wypełnieniu formularza w zakładce wycena. Masę czasu wkładamy w projekt strony www, biorąc pod uwagę także wizję zleceniodawcy, a także charakter branży, w której funkcjonuje firma. Nasz projekt strony internetowej rozpoczynamy od wykonania nieodpłatnej wersji graficznej wykonanej w Adobe Photoshop. Właściwie przemyślaną strukturę oraz umiejscowienie elementów nawigacyjnych strony www kolejnie poddajemy programowaniu w odpowiedniej wedle zapotrzebowania technologii AMP, lub w postaci zwykłej strony www z edycją treści CMS w panelu WordPress, lub też jako wizytówkę bez edycji CMS. Wszystkie ukończone strony napisane są zgodnie z wymaganymi wytycznymi prawidłowej optymalizacji SEO a także zgodne z W3C. Pozycjoner wykonujący audyt strony www już niewiele musi z nią robić, by uzyskać jej dobrą pozycję na pierwszych pozycjach w Google. Już dziś skontaktuj się z nami, a przekonasz się, że można mieć świetnie pracującą firmową witrynę za niewielkie pieniądze. Zapraszamy!.

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Szamotuły

Firmowa strona internetowa jest Twoją wizytówką w internecie. Struktura strony, jej wygoda użytkowania, layout i treści odgrywają duży wpływ na postrzegania waszej firmy przez klientów. Użytkownicy pragną zredukować czas poświęcony na podjęcie decyzji o zakupie do minimum. Jeśli nie przedłożysz im z sensem waszej oferty, to z dużym prawdopodobieństwem kontrahent może zrezygnować już na początku z nawiązania współpracy. Napisz do nas, a dokonamy kompleksowej oceny technicznej i wizualnej Twojej witryny www oraz zaproponujemy dopasowaną usługę, jak: modernizacja strony www polegająca na odświeżeniu designu oraz unowocześnieniu jej struktury tak aby bardziej wypełniała swoją rolę, naprawa strony www, gdy strona internetowa została zaatakowana przez hakera, uległa awarii od strony programistycznej a także jeśli konieczne są aktualizacje pluginów w CMS. Naprawa a także modernizacja nie zawsze się opłaca, czasami lepiej utworzyć ją od zera, administracja strony www to stała współpraca z z nami aby dokonywać bieżących aktualizacji na stronie. Obsługa stron internetowych usługa niezbędna dla właściwego funkcjonowania Twojej strony www. Zapraszamy do kontaktu a zaproponujemy dla Ciebie korzystne rozwiązanie tak, by Twoja witryna www przyciągała oraz zatrzymywała jak najwięcej kontrahentów.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Szamotuły

Strona internetowa to narzędzie na które każdy jej właściciel liczy by pozyskiwała do siebie więcej użytkowników w efekcie zwiększając procent kontaktów biznesowych, kontrahentów co przełoży się na wzrost transakcji i subskrypcji dlatego musi być atrakcyjna. Jednak nie zawsze tak jest. Wpływa na to wiele czynników, a także wiedzy do ich użycia oraz odpowiedniego wyeksponowania. Optymalizacja SEO strony firmowej wpływa na osiągnięcie dobrej pozycji na stronie wyników wyszukiwarek. Dodatkowo kładziemy nacisk na lokalne SEO, czyli optymalizację strony internetowej lokalnie czyli wyszukiwania kontrahentów na rynku lokalnym. Dlatego na pierwszym miejscu wykonujemy bezpłatny, dogłębny audyt strony internetowej, aby wyłapać wszystkie błędy oraz nieprawidłowości na stronie, wpływające niekorzystnie na pozycję i konwersję w wyszukiwarce Google. Dzięki usłudze seo copywriting zapewniamy niepowtarzalne, interesujące oraz zrozumiałe treści na stronie, które łączą odpowiednią ilość niezbędnych słów i fraz kluczowych dla Google. Piszemy synonimiczne teksty seo na podstawie jednego artykułu, za który płacisz jeden raz, a otrzymujesz wartościowe treści które mają wielkie znaczenie pozycjonerskie które napisane są za pomocą odpowiedniej składni, dzięki temu uzyskujesz kilkadziesiąt unikalnych, niezbędnych dla wyszukiwarki Google artykułów. Zwróć się do nas już dziś, a my przedstawimy Tobie nasze usługi SEO, aby polepszyć ruch na Twojej stronie www oraz zadbać o przychody ze sprzedaży.Strony www Szamotuły

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Pomagamy w zbudowaniu profesjonalnego wizerunku Twojej firmy w internecie. Postaramy się aby Twoja firmowa wizytówka przyzwoicie wyróżniała się wśród konkurencji, zarówno pod względem technicznym jak i jej wyglądu, zadbamy również o prawidłową optymalizację strony internetowej która przełoży się na szybkość oraz widoczność w sieci. Naszą specjalnością jest projektowanie stron internetowych, praca nad stroną www to szereg ściśle skoncentrowanych działań nastawionych na daną branżę, których efektem jest wyróżnienie waszej firmowej strony w internecie. Stworzona przez nas każda strona www ma na celu w sposób prosty i skuteczny przesłać przekaz, który dotrze do użytkownika na którym nam zależy wykorzystując do tego odpowiednio dobrane słowa a także frazy kluczowe. Nasz wypracowany system sprawi iż wasza strona www w sposób szybki oraz naturalny pojawi się na dobrych pozycjach w wynikach wyszukiwarek, po wpisaniu przez użytkownika poszukiwanej usługi, rzeczy, a także informacji związanej z daną branżą, dziedziną czy usługami. Wygląd strony www jest uzupełniony dobrej jakości treścią, oraz nie jest przeładowany niepotrzebnymi ozdobnikami i grafikami, co zapewnia jej poprawną szybkość przeglądania i czytelność odbioru. Teksty zawarte na stronie są ciekawe, w pełni przejrzyste oraz przybliżające w sposób intuicyjny krok po kroku do spełnienia celu, jakim jest sprzedaż produktów bądź usług. Duży nacisk kładziemy na pełną satysfakcję oraz zadowolenie naszego klienta, dlatego też jesteśmy otwarci na wasze sugestie na każdym etapie projektowania strony www.


Stara witryna nie przynosi efektów?

W aktualnym świecie odpowiednio wykonana strona internetowa jest jednym z najlepszych sposobów marketingowych. Musisz zdawać sobie sprawę, że aby Twoja firmowa strona internetowa była sprawna a także miała odpowiednią konwersję, musi też być na bieżąco dostosowywana do zmieniających się trendów projektowania stron internetowych. Przestarzała strona www może zniechęcać klientów, a także generować na darmo niepotrzebne koszty. Oferowana przez nas usługa, jaką jest modernizacja strony internetowej, pomoże Twojej stronie www uzyskać nowoczesny design, odpowiednią komunikację z klientem i efektywny content marketing. Wykonamy bezpłatny audyt SEO strony www, na podstawie którego wykonamy modernizację strony internetowej, której celem jest wyróżnienie się wśród konkurencji.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Istniejąca już od jakiegoś czasu strona www co pewien okres wymaga jej uaktualnienia od strony graficznej czy też pracy technicznej, ważną rzeczą jest także aktualizacja systemu edycji treści CMS i jej zainstalowanych rozszerzeń. Wpływają na to zmieniające się trendy graficzne, pojawiające się na bieżąco uaktualnienia systemów edycji treści CMS oraz po prostu wynikające błędy od strony programistycznej. Obsługa stron internetowych w naszym wykonaniu to szeroki zakres prac graficznych, a także programistycznych. Nie zastanawiaj się! tylko już dziś skorzystaj z naszej oferty usługi obsługi strony www znacznie zwiększając szansę na wzrost Twoich kontrahentów. Zapraszamy do współpracy z naszą agencją, a wasza strona internetowa przyniesie jeszcze więcej korzyści.


Dlatego też nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić Państwa do skorzystania z usługi, a w przypadku dodatkowych pytań czekamy na kontakt!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga