Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 515 545 948 ➤ Płońsk

Obszar usług: Płońsk, Raciąż, Baboszewo, Czerwińsk nad Wisłą, Dzierzążnia, Joniec, Naruszewo, Nowe Miasto, Sochocin, Załuski.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Dysponujemy bogatym doświadczeniem, które przekłada się na tworzenie stron internetowych dla lokalnych biznesów o mniejszym lub większym horyzoncie. Projektowane przez nas nowoczesne strony www w pełni spełniają wytyczne określane przez wyszukiwarkę, co zapewnia im wysoką lokalizację w wyszukiwarkach.


Internet to doskonałe narzędzie umożliwiające dotarcie do potencjalnych nabywców produktów oraz usług. Nawet mniejsze i większe działalności, dzięki gigantycznym możliwościom jakie daje nam sieć internetowa, mogą obsługiwać sprzedaż krajową oraz zagraniczną. Rynek e-commerce zmienił kompletnie metody funkcjonowanie wielu przedsiębiorstw konkurujących o znalezienie potencjalnego kontrahenta. Ponadto, za pomocą internetu, można szybciej osiągnąć o sporo więcej interesantów naszych produktów i usług.


Od teraz zadbaj o to, by wyszukiwarka internetowa posiadała aktualne informacje o Twoim biznesie. Wzrost aktywności w sieci internetowej pomoże Ci osiągnąć przewagę na e-rynku. My Tobie w tym pomożemy!


Mamy sporo chęci i rozwiązań, dzięki którym Twoja działalność będzie mogła się rozwijać oraz zdobywać nowych klientów. Zaprojektujemy od początku, bądź dokonamy modernizacji istniejącą już stronę tak, aby była wizytówką Twojej firmy w przestrzeni internetowej. Nasze strony internetowe tworzone są w technologii RWD, czyli są przystosowane do wyświetlania na ekranach różnych urządzeń mobilnych tj. tablet oraz telefon. Notabene, tworzenie stron www w WordPress, gwarantuje klarowną strukturę nawigacyjną systemu edycji treści CMS.


Projektowanie i tworzenie stron internetowych a także kompleksowy serwis www to nasza specjalność. Skontaktuj się z nami już teraz!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Technika tworzenia strony internetowej, polegająca na automatycznym dopasowaniu się układu strony do wymiarów okna przeglądarki na mobilnych oraz stacjonarnych urządzeniach.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Użytkownik, dla którego zostaje zasugerowana dana witryna, powinien w szybkim czasie zorientować się w jej logicznym układzie, oraz bez trudu odczytać zawarte w niej materiały.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Optymalizacja (ang. Search Engine Optimalization) stron www, mająca na celu odpowiednie uskutecznienie witryny, aby była ona w stanie osiągnąć jak najlepsze wyniki na wybrane frazy oraz słowa kluczowe w wyszukiwarkach.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

W skutek wprowadzenia specjalnych modyfikacji, strona www jest wyrazista, funkcjonalna oraz wysoko klasyfikowana przez algorytm wyszukiwarek.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Aby pozyskać klientów, z pewnością potrzeba Tobie czegoś więcej aniżeli tylko dobrego produktu i fachowej jakości obsługi klienta. Niezwykle istotną częścią marketingu w sieci jest obecnie firmowa strona www, dzięki której zareklamujesz skutecznie swoją działalność w sieci. Projektowanie i tworzenie stron www poparte jest przez nas analizą rynku konkretnej branży, firm konkurencyjnych i ustaleniem grupy docelowej klientów. Wyznaczenie celu z całą pewnością doprowadzi do zwiększenia Kontaktu z Państwem.

OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Płońsk

Od 9 lat agencja internetowa dkstrony projektuje szybkie, mobilne i przejrzyste strony wizytówki. Całkowity koszt witryny www uzależniony jest od miary skomplikowania usługi, a co za tym idzie, czasu potrzebnego na jej ukończenie. Polecamy również skorzystać z formularza wyceny projektu, dostępnym na naszej stronie internetowej, by obliczyć expresowo, jaka będzie cena strony internetowej dla Państwa. Każde jedno zadanie poprzedza dopasowany odpowiednio do danej branży oraz specyfiki działalności, indywidualnie skrojony w Adobe Photoshop graficzny projekt strony www. Po zapoznaniu oraz Twojej pełnej akceptacji, szablon graficzny witryny w dalszej kolejności poddawany jest programowaniu w odpowiedniej dla zapotrzebowania technologii AMP, lub w postaci standardowej strony www z edycją treści CMS WordPress. Na prośbę kontrahenta możemy również zbudować stronę internetową w wersji bez edycji CSM. Zapewniona również przez dkstrony jest odpowiednia optymalizacja SEO witryny www, co jest podstawą efektu widoczności strony w wyszukiwarkach i dużym ułatwieniem dla pozycjonera wykonującego audyt strony www przed pozycjonowaniem w sieci. Finalnie dostajesz profesjonalny, schludny a również użyteczny serwis www dokładnie dopasowany do zakresu Twojej działalności. Zadzwoń teraz!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Płońsk

Witryna internetowa ma bardzo duże znaczenie dla wizerunku firmy, a potencjalne jej błędy mogą w konsekwencji negatywnie wpływać na komunikację naszych odbiorców odwiedzających stronę z właścicielem portalu www. Modernizacja strony internetowej z pewnością pomoże w dostarczeniu nowych zainteresowanych danymi usługami. Czasem wystarczy tylko odświeżyć graficznie istniejącą witrynę www, by podnieść jej konwersję. By utrzymać witryny www na odpowiednim poziomie widoczności i zagwarantować im odpowiednie funkcjonowanie, konieczna jest ich bieżąca obsługa. Jeśli nie masz na to czasu, możliwości lub umiejętności, to z chęcią zapewnimy Tobie takową usługę, jak administracja i obsługa stron internetowych. W zakres obowiązków wchodzi m.in. aktualizacja silnika witryny, modułów oraz zapewnienie odpowiedniej responsywności. Ważne są także aktualizacje systemu WordPress w sytuacji posiadania strony www z systemem treści CMS w zapleczu systemu WordPress. W trudnych sytuacjach, gdy strona www uległa awarii z różnych przyczyn, m.in. z powodu ingerencji osób trzecich, błędów programistycznych, bądź problemów z serwerem, oferujemy taką usługę, jaką jest naprawa stron internetowych. Przeprowadzimy solidny darmowy audyt Państwa strony internetowej, i zaoferujemy najlepsze rozwiązania!

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Płońsk

Optymalizacja SEO strony firmowej jest szalenie obowiązkowym procesem, wpływającym na dobrą widoczność na czołowej pozycji w Google. Optymalizacja stron www obejmuje cały zestaw praktyk, wdrażanych przez dkstrony już na początkowym etapie projektowania witryny www, wpływających w efekcie końcowym na jej rozpoznawalność a także promocję w internecie. Proponujemy także w 100% bezpłatny, dokładny audyt strony www funkcjonującej, umożliwiający wybadać wszelakie nieprawidłowości wpływające na jej złą indeksację w wyszukiwarce. W następnej kolejności przystępujemy do właściwych rozwiązań, aby Państwa strona www działała skutecznie. Spory nacisk nakładamy na samą treść na stronie, powstałą zgodnie z zaleceniami SEO, będącą bardzo wartościową dla wyszukiwarek internetowych, toteż dlatego przedstawiamy seo copywriting. Każdy zamówiony przez was artykuł na stronę firmową jest unikatowy, indywidualny, uzbrojony w mocne frazy oraz słowa kluczowe, co jest podstawą dla algorytmów wyszukiwarek internetowych. Pamiętaj! Płacisz za jeden artykuł, a kolejnie my z niego tworzymy synonimiczne teksty SEO, dzięki czemu otrzymujesz od kilkunastu do nawet kilkudziesięciu różnorakich artykułów, wspomagające super zaplecze pozycjonerskie. Skontaktuj się!Strony www Płońsk

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Rzetelnie utworzona strona www wyróżni Państwa firmę w porównaniu do konkurencji i sprawi odniesienie sukcesu w internecie. Projektowanie stron internetowych rozpoczyna się zwykle od określenia celu jaki ma pełnić dana witryna www oraz rzeszy odbiorców, do których przewidujemy dotrzeć. W drugiej kolejności określamy jakie dane powinny znaleźć się na stronie, by były oczywiste oraz umieszczone w sposób taki, aby odwiedzający w łatwy sposób, w krótkim czasie mógł do nich dotrzeć oraz uzyskał jasne materiały. Budowa stron internetowych opiera się na przetestowanych rozwiązaniach, jakie tworzą w prawidłowy sposób wyeksponowane zakładki strony, m.in. strona główna, oferta, galeria, kontakt, opinie klientów. Wstawiane zdjęcia i galerie podnoszą wartość strony, jednocześnie nie wpływając na szybkość ładowania i zakłócenia czytelności. Układ i koloryzacja gwarantują przyjazny dla oka wizualny komfort odbioru strony www. Utworzone przez dkstrony strony internetowe są w pełni doprowadzone do perfekcji oraz oryginalne. Zwracamy uwagę na prostotę oraz prawidłową optymalizację witryny internetowej, co całkiem spełnia wszelkie wytyczne algorytmów wyszukiwarek.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Chcąc podążyć za nieustająco rozwijającą się technologią internetową, przedsiębiorstwa muszą przypilnować, ażeby ich witryny www wyróżniały się w pełni oryginalnym narzędziem reklamowym. Gdy posiadasz już swoją stronę www oraz zaczynasz uświadamiać sobie, iż Twoja witryna przestaje funkcjonować bezawaryjnie, to warto zdecydować się na jedną z wielu naszych usług, jaką jest modernizacja stron internetowych. Kompetencje naszych pracowników przełoży się na zapewnienie Twojej witrynie internetowej oryginalnego wyglądu, adekwatnego do dzisiejszych technologii i standardów. Poprawimy widoczność witryny www, co doprowadzi do zwiększenia jej atrakcyjności na tle konkurencji. Bezpłatnie przeprowadzimy całościową analizę witryny internetowej oraz podpowiemy najlepiej dostosowane rozwiązania, które wdrożymy natychmiast po zatwierdzeniu przez klienta. Czasami po prostu wystarczy kilka niewielkich poprawek, aby wypromować Twoją firmę w Google i utrzymać na wysokiej pozycji w wyszukiwarkach internetowych. Dokładnie, jasno i przystępnie udzielimy wszystkich informacji związanych z przedmiotem naszej działalności. Odpowiemy na wszelkie zapytania. Czekamy na kontakt!


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Z pewnością zdajesz sobie sprawę, że nie wystarczy mieć świetnie stworzoną firmową stronę www. Bardzo istotna jest jej odpowiednia obsługa, aby całość ciągle sprawnie działała i zapewniała konwersję. Bez wahania zdecyduj się na usługi firmy dkstrony.pl, a umożliwimy Twojej firmie konkretne, w całości dostosowane i profesjonalne prowadzenie strony internetowej. Bez przerwy będziemy przeprowadzać niezbędne aktualizacje systemu, zabezpieczeń i treści na Twojej stronie. Jak tylko zdarzy się owa potrzeba, to odświeżymy stronę internetową odnośnie do zmiany szaty graficznej, formy i funkcjonalności. Na bieżąco dokonamy różne naprawy, gwarantując na końcu całościową optymalizację strony www. Nawiążmy współpracę już dziś!


A więc nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić Państwa do skorzystania z usługi, a w razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z nami!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga