Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 739 234 518 ➤ Brzeziny

Obszar usług: Brzeziny, Dmosin, Jeżów, Rogów.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Dysponujemy bogatym doświadczeniem, które przekłada się na tworzenie stron internetowych dla lokalnych biznesów o węższym lub szerszym obrębie. Tworzone przez nas nowoczesne strony www wypełniają wymagania wyznaczane przez wyszukiwarkę, co gwarantuje im wysoką pozycję z pośród konkurencji.


Internet to doskonałe niezbędne narzędzie które umożliwia dotarcie do potencjalnych nabywców produktów i usług. Nawet małe i średnie przedsiębiorstwa, dzięki tym możliwościom jakie umożliwia nam sieć internetowa, mogą obsługiwać sprzedaż krajową oraz zagraniczną. Rynek e-commerce zmienił na dobre strategię działania wielu firm konkurujących o znalezienie potencjalnego klienta. Notabene, za pomocą działalności w sieci, można szybciej zdobyć o sporo więcej interesantów naszych towarów i usług.


Już od teraz zadbaj o to, aby wyszukiwarka internetowa posiadała aktualne informacje o Twoim biznesie. Podniesienie aktywności w sieci internetowej pomoże Ci odnieść dużą przewagę na e-rynku. My Tobie w tym pomożemy!


Mamy mnóstwo pomysłów oraz rozwiązań, dzięki którym Twoja działalność będzie mogła się rozwijać i pozyskiwać nowych kontrahentów. Stworzymy od początku, bądź dokonamy modernizacji gotową stronę www tak, aby była wizytówką Twojej działalności w internecie. Nasze strony internetowe tworzone są w technologii RWD, czyli są dostosowane do wyświetlania na ekranach różnych urządzeń mobilnych tj. tablet oraz telefon. Do tego, tworzenie stron www w WordPress, gwarantuje klarowną strukturę informacji systemu edycji treści strony CMS.


Projektowanie i tworzenie stron internetowych a także kompleksowy serwis www jest naszą specjalnością. Skontaktuj się z nami już teraz!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Technika projektowania serwisu internetowego, polegająca na samoczynnym ułożeniu układu strony do rozmiaru okna przeglądarki na mobilnych a także stacjonarnych urządzeniach.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Użytkownik, któremu zostaje przekazana dana witryna www, powinien w szybkim czasie zorientować się w jej logicznym układzie, oraz bez kłopotów odnaleźć poszukiwane w niej informacje.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Optymalizacja (ang. Search Engine Optimalization) portali, mająca na celu specjalistyczne przygotowanie strony, aby była w stanie osiągnąć jak najlepsze pozycje na poszczególne frazy i wyrazy kluczowe w wyszukiwarkach.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Dzięki wprowadzeniu specjalnych modyfikacji, strona internetowa jest wyrazista, funkcjonalna oraz wysoko oceniana przez algorytm wyszukiwarek.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Aby pozyskać kontrahentów, potrzeba Tobie coś więcej niż tylko dobrego produktu i profesjonalnej jakości obsługi klienta. Niezwykle ważną częścią marketingu internetowego jest dzisiaj firmowa strona www, poprzez którą zareklamujesz efektywnie Twoją firmę w internecie. Projektowanie i tworzenie stron www poparte jest przez nas analizą rynku konkretnej branży, firm konkurencyjnych oraz określeniem grupy docelowej kontrahentów. Sprecyzowanie targetu z pewnością doprowadzi do przyrostu konwersji oraz zysków.

OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Brzeziny

Od 9 lat agencja internetowa dkstrony wykonuje lekkie, responsywne oraz przejrzyste strony www. Całkowity koszt witryny www uwarunkowany jest od poziomu skomplikowania usługi, co wpływa na ilość, czasu który należy poświęcić na jej stworzenie. Warto również skorzystać z naszego formularza wyceny projektu, który dostępny jest na naszej stronie internetowej, aby wyliczyć już teraz, jaka będzie cena strony internetowej dla Twojej firmy. Każde zaczęte przez dkstrony zadanie poprzedza dopasowany odpowiednio do branży oraz charakteru branży, indywidualnie stworzony w Adobe Photoshop graficzny projekt strony www. Po zapoznaniu i Twojej akceptacji, projekt graficzny witryny www w następnej kolejności poddany jest kodowaniu w odpowiedniej do potrzeb technologii AMP, a także w postaci tradycyjnej strony www z edycją treści CMS WordPress. Na prośbę kontrahenta jesteśmy w stanie również zakodować stronę www w wersji bez edycji treści. Gwarantowana także przez dkstrony jest odpowiednia optymalizacja SEO witryny www, która jest podstawą widoczności strony w Google oraz dużym ułatwieniem dla osoby wykonującej audyt strony www przed procesem pozycjonowania. Na koniec dostajesz profesjonalny, estetyczny a także praktyczny serwis www odpowiednio dopasowany do tematyki Twojej działalności. Zapraszamy!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Brzeziny

Strona internetowa posiada duże znaczenie dla wizerunku firmy, a potencjalne jej błędy mogą w istocie źle oddziaływać na komunikację naszych kontrahentów odwiedzających stronę z właścicielem witryny. Modernizacja strony internetowej na pewno pomoże w dostarczeniu nowych osób odwiedzających witrynę. Nierzadko wystarczy tylko odświeżyć graficznie istniejącą stronę www, aby powiększyć jej konwersję. By utrzymać witryny na najwyższym poziomie widoczności i zapewnić im sprawną pracę, potrzebna jest ich nieustanna obsługa. Jeśli brak Tobie wolnego czasu, możliwości lub umiejętności, to z wielką chęcią zapewnimy Tobie takową usługę, jak administracja i obsługa stron internetowych. W zakres zadań wchodzi m.in. aktualizacja silnika witryny, modułów oraz zapewnienie optymalnej responsywności. Szczególnie istotne są także cykliczne aktualizacje systemu WP w przypadku użytkowania strony www z wersją edytowalną w CMS w panelu WordPress. W trudnych sytuacjach, gdy strona www uległa awarii z jakichś przyczyn, m.in. z powodu złośliwego oprogramowania, błędów w kodzie strony, bądź problemów z serwerem, oferujemy taką usługę, jaką jest naprawa stron internetowych. Wykonamy uczciwy nieodpłatny audyt waszej strony www, i zaoferujemy korzystne rozwiązanie!

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Brzeziny

Optymalizacja SEO strony firmowej jest szalenie istotnym procesem, wpływającym na okazanie się na wysokiej stronie w wyszukiwarkach internetowych. Optymalizacja stron www obejmuje szeroki zestaw działań, stosowanych przez dkstrony już na wstępnym etapie projektowania strony internetowej, które w efekcie końcowym wpływają na jej rozpoznawalność a również promocję w internecie. Oferujemy także nieodpłatny, profesjonalny audyt strony www funkcjonującej, pozwalający znaleźć wszelakie nieprawidłowości które wpływają na jej niską indeksację w Google. Kolejnie przystępujemy do precyzyjnych rozwiązań, by Państwa strona internetowa była skuteczna. Niemały nacisk kładziemy na samą treść na stronie, powstałą zgodnie z zaleceniami SEO, będącą bardzo atrakcyjną dla Google, dlatego też oferujemy seo copywriting. Każdy zlecony przez was artykuł na stronę internetową jest niepowtarzalny, indywidualny, wyposażony w mocne frazy oraz słowa kluczowe, co jest podstawą dla algorytmów wyszukiwarki Google. Zapamiętaj! Płacisz za jeden artykuł, a my tworzymy z niego synonimiczne teksty SEO, dzięki czemu dostajesz od kilkunastu do kilkudziesięciu odmiennych artykułów, wspomagające super zaplecze dla pozycjonowania. Zapytaj o szczegóły!Strony www Brzeziny

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Właściwie wykonana strona www wyróżni Waszą działalność w porównaniu do konkurencji i sprawi odniesienie polepszenia efektów widoczności w wyszukiwarkach internetowych. Projektowanie stron internetowych rozpoczynamy od wyznaczenia celu jaki powinna pełnić dana strona internetowa oraz rzeszy kontrahentów, do których spodziewamy się dotrzeć. W drugiej kolejności określamy jakie materiały powinny znaleźć się na stronie www, by były oczywiste oraz zamieszczone w sposób taki, aby odwiedzający w prosty sposób, w krótkim czasie do nich dotarł i uzyskał klarowne materiały. Budowa stron internetowych oparta jest na sprawdzonych rozwiązaniach, jakie tworzą w prawidłowy sposób wyeksponowane zakładki strony www, m.in. strona główna, usługi, cennik, kontakt, realizacje. Umieszczanie zdjęcia oraz galerie podnoszą wartość strony, jednocześnie nie mając wpływu na szybkość ładowania i zakłócenia przejrzystości. Układ oraz kolorystyka gwarantują przyjazny dla oka wizualny komfort odbioru strony www. Utworzone przez nas strony internetowe są w pełni doprowadzone do perfekcji i oryginalne. Stawiamy na prostotę oraz profesjonalną optymalizację strony, co pod każdym względem spełnia wszelkie wymogi algorytmów Google.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Aby podążyć za nieustająco rozwijającą się technologią internetową, firmy muszą zatroszczyć się, by ich strony internetowe wyróżniały się w pełni sprawnie funkcjonującym narzędziem marketingowym. Od kiedy posiadasz już swoją witrynę internetową i zaczynasz stwierdzać, iż Twoja strona przestaje pracować zadowalająco, wówczas warto zdecydować się na jedną z naszych usług, jaką jest modernizacja stron internetowych. Umiejętność naszych programistów przełoży się na zapewnienie Twojej stronie oryginalnego wyglądu, dopasowanego do najnowszych technologii i standardów. Usprawnimy widoczność witryny www, co doprowadzi do zwiększenia jej atrakcyjności na tle konkurencji. Na koszt firmy przeprowadzimy całościową analizę witryny internetowej i doradzimy najlepsze z możliwych rozwiązania, które wprowadzimy od razu po zatwierdzeniu przez klienta. Czasami po prostu wystarczy kilka niewielkich poprawek, aby zareklamować Twoją firmę w Google i utrzymać na wysokiej pozycji w wyszukiwarkach internetowych. Solidnie, zrozumiale i przystępnie udzielimy wszystkich informacji związanych z przedmiotem naszej działalności. Odpowiadamy na wszystkie pytania. Czekamy na kontakt!


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Niewątpliwie uświadamiasz sobie, że nie wystarczy mieć bardzo dobrze zrobioną firmową witrynę internetową. Istotna jest jej fachowa obsługa, aby wszystko wciąż sprawnie działało i zapewniało konwersję. Już dziś zdecyduj się na pomoc firmy dkstrony.pl, a zapewnimy Ci konkretne, w całości dostosowane i niezawodne prowadzenie strony internetowej. Bez końca będziemy realizować niezbędne aktualizacje systemu, zabezpieczeń i treści na Twojej stronie www. Gdy tylko zajdzie taka potrzeba, to odnowimy stronę www pod kątem zmiany oprawy graficznej, rozłożenia i użyteczności. Ekspresowo dokonamy wszelkie naprawy, zapewniając w efekcie końcowym całościową modernizację strony www. Zapraszamy do skontaktowania się z nami!


Tym samym nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić Państwa do skorzystania z naszych usług, a w razie dodatkowych pytań serdecznie zapraszamy do kontaktu!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga