Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 739 234 518 ➤ Wieruszów

Obszar usług: Wieruszów, Bolesławiec, Czastary, Galewice, Lututów, Łubnice, Sokolniki.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Dysponujemy bogatym doświadczeniem, które przekłada się na tworzenie stron internetowych dla lokalnych działalności o mniejszym lub większym obrębie. Tworzone przez nas nowoczesne strony www spełniają standardy nakładane przez wyszukiwarkę internetową Google, co zapewnia im dobrą lokalizację w wyszukiwarce Google.


Internet to wspaniałe narzędzie które umożliwia dotarcie do potencjalnych nabywców produktów i usług. Nawet małe i średnie przedsiębiorstwa, dzięki dużym możliwościom jakie umożliwia nam sieć internetowa, mogą prowadzić sprzedaż krajową lub zagraniczną. Rynek e-commerce zmienił zupełnie strategię działania wielu działalności konkurujących o zainteresowanie potencjalnego klienta. Na dodatek, dzięki internetowi, jest duża szansa osiągnąć o sporo więcej odbiorców naszych produktów oraz usług.


Od teraz zatroszcz się o to, by wyszukiwarka internetowa posiadała aktualne informacje o działalności. Zwiększenie widoczności w internecie pozwoli Ci odnieść dużą przewagę na e-rynku. My zrobimy to dla Ciebie!


Mamy dużo chęci i rozwiązań, dzięki którym wasza firma będzie mogła się rozwijać i pozyskiwać nowych klientów. Stworzymy od zera, bądź zmodernizujemy dotychczasową witrynę www tak, aby była wizytówką działalności w przestrzeni internetowej. Nasze strony internetowe powstają w technologii RWD, czyli są dostosowane do wyświetlania na urządzeniach mobilnych tj. tablet i telefon. Notabene, tworzenie stron www w WordPress, gwarantuje uporządkowaną strukturę informacji systemu zarządzania treścią CMS.


Projektowanie i tworzenie stron internetowych a także kompleksowy serwis www to nasza specjalność. Napisz do nas już teraz! Zapraszamy!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Technika tworzenia strony internetowej, polegająca na samoistnym dostosowaniu się wyglądu graficznego strony do rozmiaru okna przeglądarki na mobilnych oraz stacjonarnych urządzeniach.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Użytkownik, któremu zostaje zasugerowana dana witryna www, powinien szybko rozpoznać się w jej budowie, i bez najmniejszego kłopotu odczytać poszukiwane w niej materiały.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Search Engine Optimalization to optymalizacja stron www, mająca na celu takie usprawnienie strony internetowej, by była ona w stanie osiągnąć jak najlepsze pozycje w wynikach wyszukiwania na zdefiniowane frazy lub słowa kluczowe w wyszukiwarkach internetowych.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

W skutek wprowadzenia odpowiednich modyfikacji, strona internetowa jest czytelna, funkcjonalna i wysoce oceniana przez algorytm wyszukiwarek.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Żeby zyskać klientów, niezbędnie potrzeba Tobie czegoś więcej aniżeli tylko dobrych produktów oraz fachowej obsługi klienta. Bardzo istotną częścią marketingu w sieci jest dzisiaj firmowa strona www, poprzez którą rozreklamujesz skutecznie swoją działalność w internecie. Projektowanie i tworzenie stron www poparte jest przez nas analizą rynku konkretnej branży, firm konkurencyjnych oraz ustaleniem grupy docelowej klientów. Wyznaczenie targetu w prostej lini doprowadzi do zwiększenia konwersji oraz zysków.

OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Wieruszów

Od 9 lat nasza agencja internetowa projektuje szybkie, mobilne i schludne strony wizytówki. Całkowity koszt witryny www uzależniony jest od miary rozbudowania zlecenia, co ma wpływ na wymiar, czasu który trzeba poświęcić na jej stworzenie. Polecamy także skorzystać z naszego formularza do wyceny strony, dostępnym na naszej stronie internetowej, aby oszacować znacznie szybciej, jaka będzie cena strony internetowej dla Państwa. Każde zaczęte przez dkstrony zlecenie poprzedza dostosowany do branży i charakteru działalności, indywidualnie skrojony w Adobe Photoshop graficzny projekt strony www. Po zapoznaniu i Twojej akceptacji, szablon graficzny witryny www następnie poddawany jest programowaniu w odpowiedniej dla potrzeb technologii AMP, oraz w postaci tradycyjnej strony www z edycją treści CMS WordPress. Na sugestię klienta możemy także zbudować stronę w wersji nieedytowalnej. Gwarantowana także przez dkstrony jest poprawna optymalizacja pod SEO witryny www, która jest podstawą indeksacji strony w Google oraz niemałym ułatwieniem dla osoby wykonującej audyt strony www przed procesem pozycjonowania. Finalnie dostajesz profesjonalny, estetyczny a zarazem funkcjonalny serwis www odpowiedni do branży Twojej działalności. Zapraszamy!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Wieruszów

Strona internetowa ma bardzo duże znaczenie dla wizerunku firmy, a możliwe jej błędy mogą w konsekwencji negatywnie oddziaływać na komunikację naszych wyczekiwanych klientów odwiedzających stronę z właścicielem portalu internetowego. Modernizacja strony internetowej może pomóc w dostarczeniu nowych kontrahentów. Czasami wystarczy unowocześnić i odświeżyć istniejącą witrynę www, by zwieloktornić jej konwersję. By utrzymać witryny na optymalnym poziomie widoczności oraz zagwarantować im poprawną pracę, potrzebna jest ich cykliczna oraz systematyczna obsługa. Jeśli brak Ci wolnego czasu, możliwości czy umiejętności, to z wielką chęcią zapewnimy Tobie takową usługę, jaką jest administracja i obsługa stron internetowych. W skład naszej obsługi wchodzi m.in. aktualizacja silnika strony www, modułów oraz zapewnienie optymalnej mobilności. Szczególnie istotne są także cykliczne aktualizacje systemu CMS – WordPress w sytuacji użytkowania witryny www z systemem treści CMS w panelu administracyjnym WordPress. W skomplikowanych przypadkach, gdy strona www uległa awarii z różnych przyczyn, m.in. z powodu wtargnięcia wirusa, błędów programistycznych, bądź zmianie parametrów serwera, oferujemy taką usługę, jaką jest naprawa stron internetowych.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Wieruszów

Optymalizacja SEO strony internetowej jest szalenie istotnym procesem, mającym wpływ na uzyskanie widoczności na wysokiej pozycji wyników wyszukiwania Google. Optymalizacja stron www obejmuje szeroki zestaw działań, stosowanych przez nas już we wczesnym etapie tworzenia strony www, które w efekcie końcowym wpływają na jej rozpoznawalność oraz promocję w internecie. Wykonujemy także w 100% bezpłatny, dokładny audyt strony www istniejącej, umożliwiający znaleźć wszelakie błędy które wpływają na jej niską indeksację w Google. Kolejnie przechodzimy do optymalnych rozwiązań, aby Twoja strona internetowa funkcjonowała poprawnie. Także duży nacisk kładziemy na edycję treści na stronie, powstałą zgodnie z wytycznymi SEO, będącą bardzo wartościową dla wyszukiwarek Google, dlatego też przedstawiamy seo copywriting. Każdy zamówiony przez Państwa artykuł na stronę internetową jest unikatowy, indywidualny, uzbrojony w poszukiwane frazy i słowa kluczowe, co jest podstawą dla algorytmów wyszukiwarki Google. Co istotne! Płacisz za jeden artykuł, a my z niego tworzymy synonimiczne teksty SEO, dzięki temu otrzymujesz od kilkunastu do nawet kilkudziesięciu różnych treści, wspomagające właściwe zaplecze dla pozycjonowania. Napisz do nas!Strony www Wieruszów

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Fachowo stworzona strona www wyróżni Twoją działalność w porównaniu do konkurencji i doprowadzi do odniesienia sukcesu w Google. Projektowanie stron internetowych zaczynamy od określenia celu jaki musi pełnić dana strona www i grupy klientów, do których oczekujemy dotrzeć. Kolejnie określamy jakie treści powinny znaleźć się na stronie, aby były zrozumiałe i umieszczone w sposób taki, aby odwiedzający w prosty sposób, w krótkim czasie mógł do nich dotrzeć oraz uzyskał klarowne odpowiedzi. Budowa stron internetowych oparta jest na przetestowanych rozwiązaniach, jakie tworzą prawidłowo wyeksponowane elementy witryny, m.in. strona główna, usługi, galeria, kontakt, referencje. Wstawiane zdjęcia oraz galerie podnoszą atrakcyjność portalu, a zarazem nie wpływając na szybkość wczytywania oraz zakłócenia przejrzystości. Układ oraz koloryzacja zapewniają miły dla oka komfort wizualny odbioru strony www. Stworzone przez naszą agencję strony internetowe są w pełni zoptymalizowane oraz nowoczesne. Nastawiamy się na prostotę oraz profesjonalną optymalizację strony, co w zupełności spełnia wszystkie wymogi algorytmów wyszukiwarek internetowych.


Stara witryna nie przynosi efektów?

By nie zostać w tyle za stale rozwijającą się technologią internetową, przedsiębiorstwa muszą przypilnować, żeby tylko ich strony internetowe wyróżniały się w pełni sprawnie funkcjonującym narzędziem marketingowym. Od kiedy masz już swoją stronę internetową i zaczynasz uświadamiać sobie, iż Twoja strona www przestaje funkcjonować należycie, wówczas warto podjąć decyzję na jedną z wielu naszych usług, jaką jest modernizacja stron internetowych. Fachowość naszych informatyków przełoży się na zapewnienie Twojej stronie nowoczesnego i świeżego wyglądu, dopasowanego do dzisiejszych technologii i standardów. Ulepszymy widoczność strony internetowej, co spowoduje zwiększenie jej atrakcyjności na tle konkurencji. Nieodpłatnie przeprowadzimy całościową analizę strony www oraz podpowiemy najlepiej dostosowane rozwiązania, które wdrożymy od razu po zatwierdzeniu przez klienta. Czasami po prostu wystarczy kilka niewielkich poprawek, aby wypromować Twoją firmę w internecie i utrzymać na wysokiej pozycji w wyszukiwarkach Google. Rzetelnie, jasno i przystępnie udzielimy wszelkich informacji związanych z przedmiotem naszej działalności. Odpowiemy na wszelkie zapytania. Zapraszamy do kontaktu!


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Z całą pewnością zdajesz sobie sprawę, że nie wystarczy posiadać doskonale wykonaną firmową witrynę www. Ważna jest też profesjonalna obsługa, aby wszystko zawsze sprawnie działało i zapewniało konwersję. Od razu zdecyduj się na pomoc agencji dkstrony.pl, a umożliwimy Twojej firmie konkretne, w pełni dopasowane i niezawodne prowadzenie strony internetowej. Bez końca będziemy realizować niezbędne aktualizacje systemu, zabezpieczeń i treści na Twojej stronie internetowej. Gdy tylko zajdzie owa potrzeba, to odnowimy stronę www odnośnie do zmiany oprawy graficznej, budowy i właściwości. Niezwłocznie dokonamy różne naprawy, zapewniając finalnie całościową optymalizację strony internetowej. Zapraszamy do skontaktowania się z nami!


Tym samym nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić was do skorzystania z naszej oferty, a w razie jakichkolwiek pytań serdecznie zapraszamy do kontaktu!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga