Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 515 545 948 ➤ Sucha Beskidzka

Obszar usług: Sucha Beskidzka, Jordanów, Budzów, Bystra-Sidzina, Maków Podhalański, Stryszawa, Zawoja, Zembrzyce.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Dysponujemy bogatym doświadczeniem, które przekłada się na tworzenie stron internetowych dla lokalnych biznesów o węższym lub szerszym horyzoncie. Tworzone przez nas nowoczesne strony www spełniają zasady stawiane przez wyszukiwarkę internetową Google, co gwarantuje im bardzo dobrą widoczność w wyszukiwarce Google.


Internet to wspaniałe narzędzie dzięki któremu dotrzemy do potencjalnych odbiorców produktów i usług. Nawet mniejsze i średnie działalności, dzięki tym możliwościom jakie umożliwia nam sieć internetowa, mogą prowadzić sprzedaż krajową i zagraniczną. Rynek e-commerce zmienił na dobre strategię działania wielu firm konkurujących o zainteresowanie potencjalnego kontrahenta. Poza tym, przy pomocy internetu, można szybciej przyciągnąć o wiele więcej klientów naszych produktów lub usług.


Już teraz zatroszcz się o to, aby wyszukiwarka internetowa posiadała aktualne informacje o działalności. Wzrost aktywności w sieci internetowej pozwoli Ci odnieść dużą przewagę na e-rynku. My Tobie w tym pomożemy!


Posiadamy sporo pomysłów oraz rozwiązań, dzięki którym wasza działalność będzie mogła się rozwijać i zdobywać nowych kontrahentów. Zaprojektujemy od początku, bądź zmodernizujemy istniejącą stronę internetową tak, aby była wizytówką działalności w sieci. Nasze strony internetowe wykonywane są w technologii RWD, czyli są dostosowane do wyświetlania na ekranach różnych urządzeń mobilnych tj. tablet lub telefon. Poza tym, tworzenie stron www w WordPress, zapewnia klarowną strukturę informacji systemu zarządzania treścią CMS.


Projektowanie i tworzenie stron internetowych oraz kompleksowy serwis www to nasza specjalność. Skontaktuj się z nami już teraz!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Technologia tworzenia strony internetowej, polegająca na samoczynnym ułożeniu wyglądu graficznego strony do wymiarów okna przeglądarki na mobilnych a także stacjonarnych komputerach.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Użytkownik, któremu zostaje przekazana dana strona internetowa, powinien naturalnie rozpoznać się w jej konstrukcji, oraz bez kłopotu wyszukiwać zawarte w niej informacje.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Search Engine Optimalization to optymalizacja stron internetowych, mająca na celu odpowiednie uskutecznienie portalu, aby była w stanie osiągnąć jak najwyższe pozycje w wynikach wyszukiwania na poszczególne frazy oraz słowa kluczowe w wynikach wyszukiwarki Google.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

W skutek wprowadzenia specjalistycznych modyfikacji, witryna www jest wyrazista, funkcjonalna i wysoko oceniana przez algorytm wyszukiwarek.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Aby zyskać klientów, z pewnością potrzebujesz czegoś więcej aniżeli tylko dobrego produktu i fachowej obsługi klienta. Bardzo ważną częścią marketingu w sieci jest aktualnie firmowa strona www, poprzez którą rozreklamujesz skutecznie swoją działalność w internecie. Projektowanie i tworzenie stron www poparte jest przez nas analizą rynku właściwej branży, konkurentów oraz ustaleniem grupy docelowej kontrahentów. Wyznaczenie celu z pewnością doprowadzi do poprawy liczby kontaktu z waszą firmą.

OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Sucha Beskidzka

Od 9 lat nasza agencja internetowa wykonuje efektywne, mobilne oraz czytelne strony www. Całkowity koszt witryny www uzależniony jest od wymiaru rozbudowania usługi, co ma wpływ na wymiar, czasu który należy poświęcić na jej stworzenie. Sugerujemy także skorzystać z formularza wyceny witryny www, który dostępny jest na naszej stronie www, by obliczyć expresowo, jaka będzie cena strony internetowej dla Państwa. Każde nasze zlecenie poprzedza dostosowany do branży oraz specyfiki działalności, indywidualnie stworzony w Adobe Photoshop graficzny projekt strony www. Po zapoznaniu oraz Twojej akceptacji, szablon graficzny strony w następnej kolejności poddany jest kodowaniu w odpowiedniej dla zapotrzebowania technologii AMP, lub w postaci tradycyjnej strony www z edycją treści CMS WordPress. Na Twoją prośbę możemy również zbudować witrynę w wersji systemu edycji. Zapewniona również przez dkstrony jest odpowiednia optymalizacja pod SEO witryny www, jest to podstawą widoczności strony w wyszukiwarkach i znacznym ułatwieniem dla pozycjonera wykonującego audyt strony www przed procesem pozycjonowania. Finalnie dostajesz profesjonalny, czytelny oraz użyteczny serwis www odpowiednio dopasowany do zakresu Twojej działalności. Zapraszamy!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Sucha Beskidzka

Wizytówka strony w internecie ma bardzo duże znaczenie dla wizerunku działalności, a ewentualne jej błędy mogą w istocie negatywnie wpływać na komunikację naszych wyczekiwanych klientów odwiedzających stronę z właścicielem witryny www. Modernizacja strony internetowej z pewnością pomoże w dostarczeniu nowych odwiedzin naszej strony. Czasem wystarczy unowocześnić i odświeżyć istniejącą witrynę www, aby podnieść jej konwersję. By utrzymać witryny internetowe na możliwie jak najwyższym poziomie widoczności oraz zagwarantować im sprawne funkcjonowanie, wymagana jest ich bieżąca obsługa. Jeśli brak Ci wolnego czasu, możliwości i umiejętności, to zapewnimy Ci takową usługę, jak administracja i obsługa stron internetowych. W zakres naszej obsługi wchodzi m.in. aktualizacja oprogramowania strony www, modułów oraz zapewnienie odpowiedniej mobilności. Szczególnie Ważne są także cykliczne aktualizacje systemu WP w przypadku użytkowania strony www z edycją treści CMS w zapleczu systemu CMS – WordPress. W trudnych sytuacjach, gdy witryna www uległa awarii z różnych przyczyn, m.in. z powodu utraty hasła, błędów w kodzie strony, bądź problemów z serwerem, oferujemy taką usługę, jaką jest naprawa stron internetowych.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Sucha Beskidzka

Optymalizacja SEO strony www jest bardzo ważnym procesem, mającym wpływ na dobrą widoczność na wysokiej stronie wyników wyszukiwania Google. Optymalizacja stron www obejmuje szeroki zestaw działań, wdrażanych przez dkstrony już na wstępnym etapie projektowania witryny, wpływających w efekcie końcowym na jej rozpoznawalność oraz promocję w sieci. Wykonujemy również zupełnie darmowy, dobry audyt strony www która już istnieje, umożliwiający wyszukać wszelakie nieprawidłowości rzutujące na jej złą indeksację w wyszukiwarkach. Następnie przystępujemy do konkretnych rozwiązań, tak aby Twoja witryna www pracowała skutecznie. Także duży nacisk kładziemy na edycję treści na stronie, powstałą zgodnie z wytycznymi SEO, będącą bardzo wartościową dla wyszukiwarek, toteż dlatego przedstawiamy seo copywriting. Każdy zlecony nam przez Państwa artykuł na stronę www jest unikatowy, indywidualny, wyposażony we właściwe frazy i słowa kluczowe, co jest niezbędne dla algorytmów wyszukiwarki. Co istotne! Płacisz raz za artykuł, a kolejnie my tworzymy z niego synonimiczne teksty SEO, dzięki temu dostajesz od kilkunastu do nawet kilkudziesięciu indywidualnych artykułów, budujących poprawne zaplecze pozycjonerskie. Skontaktuj się!Strony www Sucha Beskidzka

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Prawidłowo utworzona strona www wyróżni Państwa firmę w porównaniu do konkurencji oraz sprawi odniesienie sukcesu w wyszukiwarkach internetowych. Projektowanie stron internetowych rozpoczyna się zwykle od określenia celu jaki musi spełniać dana witryna www i grona klientów, do których chcemy dotrzeć. W drugiej kolejności ustalamy jakie informacje powinny znaleźć się na stronie, aby były zrozumiałe oraz zamieszczone w sposób taki, by czytelnik w łatwy sposób, w krótkim czasie do nich dotarł i uzyskał precyzyjne odpowiedzi. Budowa stron internetowych opiera się na efektywnych rozwiązaniach, jakie tworzą prawidłowo wyeksponowane zakładki witryny, m.in. strona główna, oferta, galeria, kontakt, opinie klientów. Umieszczanie zdjęcia i galerie wzmacniają atrakcyjność witryny, jednocześnie nie wpływając na szybkość wczytywania oraz zakłócenia czytelności. Struktura i koloryzacja zapewniają miły dla oka wizualny komfort odbioru strony www. Utworzone przez naszą agencję strony internetowe są kompletnie doprowadzone do perfekcji i oryginalne. Stawiamy na prostotę i prawidłową optymalizację www, co w każdym calu spełnia wszystkie wymogi algorytmów wyszukiwarek.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Pragnąc nie zostać w tyle za bezustannie rozwijającą się technologią internetową, firmy muszą zatroszczyć się, ażeby ich witryny www były w pełni oryginalnym narzędziem reklamowym. Gdy masz do dyspozycji już swoją stronę internetową i zaczynasz odnosić wrażenie, iż Twoja strona internetowa przestaje działać zadowalająco, to warto zdecydować się na jedną z wielu naszych usług, jaką jest modernizacja stron internetowych. Profesjonalność naszych pracowników przełoży się na zapewnienie Twojej witrynie nowego i świeżego wyglądu, adekwatnego do dzisiejszych technologii i standardów. Ulepszymy widoczność witryny www, co doprowadzi do zwiększenia jej atrakcyjności na tle konkurencji. Bezpłatnie przeprowadzimy całościową analizę witryny internetowej i zaproponujemy najlepsze z możliwych rozwiązania, które wdrożymy od razu po Twoim pozytywnym zatwierdzeniu. Czasem po prostu wystarczy kilka niewielkich poprawek, aby zareklamować Twoją firmę w Google i utrzymać na wysokiej pozycji w wyszukiwarkach internetowych. Rzetelnie, konkretnie i przystępnie udzielimy wszelkich informacji związanych z przedmiotem naszej działalności. Odpowiemy na wszystkie pytania. Zapraszamy do kontaktu!


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Z całą pewnością zdajesz sobie sprawę, że nie wystarczy mieć bardzo dobrze zrobioną firmową stronę internetową. Bardzo ważna jest jej odpowiednia obsługa, aby wszystko wciąż sprawnie działało i zapewniało konwersję. Już dziś zdecyduj się na pomoc agencji dkstrony.pl, a umożliwimy Twojej firmie konkretne, w całości dopasowane i niezawodne prowadzenie strony internetowej. Bez końca będziemy dokonywać niezbędnych aktualizacji systemu, zabezpieczeń i treści na Twojej stronie internetowej. Kiedy zajdzie owa potrzeba, to odświeżymy stronę www w odniesieniu do zmiany oprawy wizualnej, rozmieszczenia i łatwości w użyciu. Błyskawicznie przeprowadzimy wszystkie naprawy, gwarantując docelowo kompleksową modernizację strony www. Zapraszamy do skontaktowania się z nami!


W takim razie nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić Państwa do skorzystania z usługi, a w przypadku dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga