Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 739 234 518 ➤ Krapkowice

Obszar usług: Krapkowice, Gogolin, Zdzieszowice, Strzeleczki, Walce.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Posiadamy bogate doświadczenie, które przekłada się na tworzenie stron internetowych dla lokalnych firm o mniejszym lub większym obszarze. Projektowane przez nas nowoczesne strony www w pełni wypełniają zasady określane przez wyszukiwarkę Google, co zapewnia im bardzo dobrą lokalizację w wyszukiwarce internetowej.


Internet to wspaniałe niezastąpione narzędzie umożliwiające dotarcie do potencjalnych nabywców towarów oraz usług. Nawet małe i średnie firmy, dzięki bardzo wielkim możliwościom jakie daje nam sieć internetowa, mogą zarządzać sprzedażą krajową oraz zagraniczną. Rynek e-commerce zmienił kompletnie metody funkcjonowanie wielu działalności konkurujących o uzyskanie potencjalnego klienta. Co więcej, poprzez działalność w sieci, jest duża szansa pozyskać o wiele więcej odbiorców naszych produktów a także usług.


Już teraz powinieneś zadbać o to, aby wyszukiwarka dysponowała aktualnymi informacjami o Twojej firmie. Wzrost aktywności w sieci pozwoli Ci osiągnąć dużą przewagę na e-rynku. My zrobimy to dla Ciebie!


Posiadamy dużo pomysłów i rozwiązań, dzięki którym wasza firma będzie mogła się rozwijać oraz zdobywać nowych klientów. Stworzymy od podstaw, bądź zmodernizujemy gotową witrynę tak, by była wizytówką Twojej działalności w sieci. Nasze strony internetowe tworzone są w technologii RWD, czyli są dostosowane do wyświetlania na urządzeniach mobilnych tj. tablet i telefon. Poza tym, tworzenie stron www w WordPress, zapewnia uporządkowaną strukturę nawigacyjną systemu zarządzania treścią CMS.


Projektowanie i tworzenie stron internetowych oraz kompleksowy serwis www są naszą specjalnością. Zapraszamy do kontaktu już teraz!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Technologia tworzenia stron internetowych, polegająca na automatycznym dopasowaniu się wyglądu strony do rozmiaru okna przeglądarki na mobilnych lub stacjonarnych urządzeniach.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Nabywca, dla którego zostaje oddana dana witryna www, powinien automatycznie rozpoznać się w jej logicznym układzie, i bez kłopotu wyszukiwać poszukiwane w niej materiały.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Optymalizacja (ang. Search Engine Optimalization) witryn www, mająca na celu odpowiednie usprawnienie strony internetowej, by była ona w stanie osiągnąć jak najwyższe wyniki w wyszukiwarce na zdefiniowane frazy a także wyrazy kluczowe w wyszukiwarkach internetowych.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

W wyniku wprowadzenia specjalnych informacji i zmian, strona internetowa jest czytelna, funkcjonalna i sowicie oceniana przez algorytm wyszukiwarki Google.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Żeby zyskać kontrahentów, z pewnością potrzeba Tobie czegoś więcej niż tylko dobrego produktu oraz profesjonalnej jakości obsługi klienta. Niezwykle ważną częścią marketingu w sieci jest w dzisiejszym świecie firmowa strona www, poprzez którą wypromujesz efektywnie swoją firmę w internecie. Projektowanie i tworzenie stron www poparte jest przez nas analizą rynku danej branży, konkurencji i określeniem grupy docelowej klientów. Wyznaczenie targetu z całą pewnością doprowadzi do zwiększenia kontaktu z waszą firmą.

OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Krapkowice

Od 9 lat nasza agencja internetowa projektuje szybkie, mobilne i przejrzyste witryny. Całkowity koszt witryny www zależny jest od stopnia skomplikowania projektu, a co się z tym wiąże, czasu potrzebnego na jej ukończenie. Polecamy także skorzystać z formularza do wyceny strony, który dostępny jest na naszej stronie www, aby sprecyzować już teraz, jaka będzie cena strony internetowej dla Państwa. Każde nasze zlecenie poprzedza dostosowany odpowiednio do danej branży i specyfiki firmy, indywidualnie stworzony w Adobe Photoshop graficzny projekt strony www. Po zapoznaniu oraz Twojej akceptacji, projekt graficzny witryny www w dalszej kolejności poddawany jest kodowaniu w odpowiedniej dla potrzeb technologii AMP, oraz w postaci standardowej strony www z edycją treści CMS WordPress. Na prośbę klienta możemy również zaprogramować stronę w wersji systemu edycji treści. Zapewniona również przez nas jest poprawna optymalizacja SEO witryny www, jest to fundamentem indeksacji strony w wyszukiwarce Google i znacznym ułatwieniem dla pozycjonera wykonującego audyt strony www przed pozycjonowaniem w sieci. Finalnie dostajesz profesjonalny, czytelny oraz funkcjonalny serwis www dopasowany do branży Twojej działalności. Zapraszamy!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Krapkowice

Strona www ma bardzo duże znaczenie dla wizerunku działalności, a potencjalne jej błędy mogą w istocie negatywnie wpływać na komunikację naszych klientów odwiedzających stronę z właścicielem witryny. Modernizacja strony internetowej bez wątpienia pomoże w dostarczeniu nowych kontrahentów. Czasami wystarczy tylko odświeżyć graficznie istniejącą witrynę www, aby powiększyć jej konwersję. By utrzymać strony www na możliwie jak najwyższym poziomie widoczności a także zagwarantować im sprawne funkcjonowanie, wymagana jest ich ciągła obsługa. Jeśli brak Tobie wolnego czasu, możliwości oraz umiejętności, to z chęcią zapewnimy wam taką usługę, jak administracja i obsługa stron internetowych. W skład naszych obowiązków wchodzi m.in. aktualizacja silnika strony www, modułów lub zapewnienie odpowiedniej responsywności. Istotne są także cykliczne aktualizacje systemu WP w sytuacji użytkowania strony www z wersją edytowalną w CMS w panelu systemu CMS – WordPress. W skomplikowanych sytuacjach, gdy witryna www uległa awarii z różnych przyczyn, m.in. z powodu utraty hasła, błędów programistycznych, bądź problemów z serwerem, proponujemy taką usługę, jaką jest naprawa stron internetowych.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Krapkowice

Optymalizacja SEO strony www jest szalenie ważnym procesem, mającym wpływ na uzyskanie widoczności na wysokiej stronie w Google. Optymalizacja stron www obejmuje szeroki zestaw działań, wdrażanych przez nas już na wczesnym etapie projektowania witryny www, wpływających w efekcie końcowym na jej rozpoznawalność a również promocję w sieci. Proponujemy również w 100% bezpłatny, dobry audyt strony www która już działa, pozwalający zidentyfikować wszelakie niepoprawności które wpływają na jej słabą indeksację w wynikach Google. Kolejnie możemy przejść do precyzyjnych rozwiązań, by wasza witryna www działała skutecznie. Duży nacisk nakładamy na edycję treści na stronie, powstałą zgodnie z wytycznymi SEO, będącą bardzo atrakcyjną dla wyszukiwarek, dlatego też przedstawiamy seo copywriting. Każdy zlecony przez Państwa artykuł na stronę firmową jest unikatowy, indywidualny, wyposażony w odpowiednie frazy i wyrazy, co jest podstawą dla algorytmów wyszukiwarek internetowych. Co istotne! Płacisz raz za artykuł, poczym my z niego tworzymy synonimiczne teksty SEO, dzięki czemu otrzymujesz od kilkunastu do kilkudziesięciu różnorakich treści, wspomagające extra zaplecze dla pozycjonowania. Sprawdź to!Strony www Krapkowice

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Prawidłowo wykonana strona www wyróżni Waszą działalność względem konkurencji i doprowadzi do odniesienia powodzenia w sieci. Projektowanie stron internetowych rozpoczynamy od określenia celu jaki powinna spełniać dana strona internetowa i grupy odbiorców, do których chcemy dotrzeć. Następnie ustalamy jakie treści powinne znajdować się na stronie internetowej, tak by były oczywiste oraz zamieszczone w sposób taki, aby użytkownik w łatwy sposób, w bardzo krótkim czasie mógł do nich dotrzeć i uzyskał jasne informacje. Budowa stron internetowych opiera się na skutecznych rozwiązaniach, jakie tworzą w prawidłowy sposób wyeksponowane stałe elementy, m.in. strona główna, usługi, cennik, kontakt, realizacje. Wstawiane zdjęcia oraz galerie polepszają walory estetyczne portalu, a zarazem nie wpływając na szybkość wczytywania i zakłócenia przejrzystości. Układ i kolorystyka gwarantują przyjazny dla oka wizualny komfort odbioru strony www. Utworzone przez naszą agencję strony internetowe są całkowicie zoptymalizowane i nowoczesne. Kierujemy się prostotą oraz należytą optymalizację strony, co w zupełności spełnia wszystkie wymagania algorytmów wyszukiwarek.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Ażeby nie zostać w tyle za stale rozwijającą się technologią internetową, przedsiębiorstwa muszą zatroszczyć się, żeby tylko ich strony www wyróżniały się w pełni sprawnie funkcjonującym narzędziem marketingowym. Od czasu gdy posiadasz już swoją witrynę i zaczynasz zauważać, że Twoja strona przestaje funkcjonować odpowiednio, wówczas warto podjąć decyzję na jedną spośród naszych usług, jaką jest modernizacja stron internetowych. Wykwalifikowanie naszych pracowników przełoży się na zapewnienie Twojej stronie innowacyjnego wyglądu, w sam raz do aktualnych technologii i standardów. Poprawimy widoczność witryny, co spowoduje zwiększenie jej atrakcyjności na tle konkurencji. Nieodpłatnie wykonamy całościową analizę witryny www i zaproponujemy optymalne rozwiązania, które wprowadzimy od razu po Twoim pozytywnym zatwierdzeniu. Czasami po prostu wystarczy kilka małych poprawek, aby zareklamować Twoją firmę w internecie i utrzymać na wysokiej pozycji w wyszukiwarkach Google. Solidnie, zrozumiale i przystępnie udzielimy wszystkich informacji związanych z przedmiotem naszej działalności. Odpowiemy na każde pytanie. Czekamy na kontakt!


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Z pewnością jesteś świadomy, że nie wystarczy posiadać świetnie wykonaną firmową witrynę www. Ważna jest też odpowiednia obsługa, by wszystko wciąż sprawnie funkcjonowało i zapewniało konwersję. Od razu zdecyduj się na pomoc agencji dkstrony.pl, a umożliwimy Ci konkretne, w całości dopasowane i profesjonalne prowadzenie strony internetowej. Regularnie będziemy realizować niezbędne aktualizacje systemu, zabezpieczeń i treści na Twojej stronie internetowej. Kiedy zdarzy się taka potrzeba, to zmienimy stronę internetową odnośnie do zmiany oprawy graficznej, struktury i właściwości. Bez wahania wykonamy różne naprawy, gwarantując docelowo kompleksową optymalizację strony www. Czekamy na kontakt!


Dlatego nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić Państwa do skorzystania z usługi, a w razie jakichkolwiek pytań serdecznie zapraszamy do kontaktu!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga