Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 739 234 518 ➤ Kozienice

Obszar usług: Kozienice, Garbatka-Letnisko, Głowaczów, Gniewoszów, Grabów nad Pilicą, Magnuszew, Sieciechów.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Dysponujemy bogatym doświadczeniem, które przekłada się na tworzenie stron internetowych dla lokalnych firm o węższym lub szerszym horyzoncie. Tworzone przez nas nowoczesne strony www spełniają wytyczne określane przez wyszukiwarki, co gwarantuje im dobrą pozycję w wyszukiwarce internetowej.


Internet to wspaniałe konieczne narzędzie które umożliwia dotarcie do potencjalnych odbiorców produktów oraz usług. Nawet mniejsze i średnie działalności, dzięki wielkim możliwościom jakie umożliwia nam sieć internetowa, mogą prowadzić sprzedaż krajową oraz zagraniczną. Rynek e-commerce zmienił diametralnie pogląd na funkcjonowanie wielu działalności konkurujących o pozyskanie potencjalnego klienta. Dodatkowo, dzięki internetowi, jest duża szansa przyciągnąć o wiele więcej odbiorców naszych produktów i usług.


Już od teraz zadbaj o to, by wyszukiwarka internetowa posiadała aktualne informacje o działalności jaką prowadzisz. Zwiększenie aktywności w sieci pozwoli Ci odnieść przewagę na e-rynku. My zrobimy to dla Ciebie!


Posiadamy sporo pomysłów i rozwiązań, dzięki którym Twoja firma będzie mogła się rozwijać i przyciągać nowych kontrahentów. Zaprojektujemy od początku, bądź dokonamy modernizacji gotową witrynę tak, by była wizytówką biznesu w sieci. Nasze strony internetowe tworzone są w responsywnej technologii RWD, czyli są dostosowane do wyświetlania na urządzeniach mobilnych tj. tablet i telefon. Ponadto, tworzenie stron www w WordPress, pozwala nam na uporządkowaną strukturę informacji systemu do zarządzania treścią CMS.


Projektowanie i tworzenie stron internetowych oraz kompleksowy serwis www to nasza specjalność. Skontaktuj się z nami już teraz!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Technika tworzenia stron www, polegająca na samoczynnym ułożeniu struktury graficznej strony do rozmiaru okna przeglądarki na mobilnych a także stacjonarnych urządzeniach.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Nabywca, dla którego zostaje oddana dana strona www, powinien automatycznie spostrzec się w jej konstrukcji, i bez kłopotów odnaleźć zawarte w niej materiały.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Optymalizacja (ang. Search Engine Optimalization) portali www, mająca na celu specjalistyczne usprawnienie strony internetowej, aby była ona w stanie osiągnąć jak najlepsze pozycje w wyszukiwarce na określone frazy oraz wyrazy kluczowe w Google.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Dzięki wprowadzeniu odpowiednich informacji i zmian, witryna www jest przejrzysta, funkcjonalna i wysoko klasyfikowana przez algorytm wyszukiwarek internetowych.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Żeby pozyskać kontrahentów, z pewnością potrzebujesz więcej aniżeli tylko dobrego produktu i profesjonalnej jakości obsługi klienta. Niezwykle ważną częścią marketingu internetowego jest aktualnie firmowa strona www, poprzez którą rozreklamujesz efektywnie Twoją firmę w internecie. Projektowanie i tworzenie stron www poparte jest przez nas analizą rynku właściwej branży, firm konkurencyjnych oraz ustaleniem grupy docelowej klientów. Wyznaczenie targetu z pewnością doprowadzi do poprawy liczby konwersji oraz zysków.

OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Kozienice

Od 9 lat agencja internetowa dkstrony tworzy szybkie, responsywne oraz schludne witryny. Całkowity koszt witryny www uzależniony jest od wymiaru skomplikowania usługi, i co się z tym wiąże, czasu który trzeba poświęcić na jej stworzenie. Polecamy także skorzystać z naszego formularza wyceny, który dostępny jest na naszej stronie internetowej, by oszacować o wiele szybciej, jaka będzie cena strony internetowej dla Twojej firmy. Każde nasze jedno zadanie poprzedza dopasowany odpowiednio do danej branży i charakteru firmy, indywidualnie stworzony w Adobe Photoshop graficzny projekt strony www. Po zapoznaniu oraz Twojej pełnej akceptacji, projekt graficzny strony www kolejnie poddany jest kodowaniu w odpowiedniej do zapotrzebowania technologii AMP, lub w postaci tradycyjnej strony www z edycją treści CMS WordPress. Na żądanie klienta jesteśmy w stanie również zakodować stronę w wersji systemu edycji treści. Zapewniona także przez nas jest odpowiednia optymalizacja SEO witryny www, jest to podstawą indeksacji strony w wynikach Google i wyraźnym sygnałem dla osoby wykonującej audyt strony www przed pozycjonowaniem. Finalnie dostajesz profesjonalny, czytelny a także użyteczny serwis www odpowiednio dopasowany do tematyki Twojej działalności. Napisz do nas!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Kozienice

Witryna ma wielkie znaczenie dla wizerunku firmy, a potencjalne jej błędy mogą w istocie źle oddziaływać na komunikację naszych kontrahentów odwiedzających stronę z właścicielem witryny www. Modernizacja strony internetowej na pewno pomoże w dostarczeniu nowych kontrahentów. Nierzadko wystarczy tylko odświeżyć graficznie istniejącą witrynę www, by spotęgować jej konwersję. By utrzymać witryny internetowe na odpowiednim poziomie widoczności a także zapewnić im poprawną pracę, wymagana jest ich nieustanna obsługa. Jeśli brak Ci wolnego czasu, możliwości czy umiejętności, to zapewnimy Tobie taką usługę, jaką jest administracja i obsługa stron internetowych. W skład naszych obowiązków wchodzi m.in. aktualizacja oprogramowania strony www, modułów lub zapewnienie odpowiedniej mobilności. Istotne są także aktualizacje systemu WP w sytuacji posiadania witryny www z edycją treści CMS w panelu administracyjnym systemu CMS – WordPress. W skomplikowanych sytuacjach, gdy witryna www uległa awarii z różnych przyczyn, m.in. z powodu ingerencji osób trzecich, błędów w kodzie strony, bądź problemów z serwerem, oferujemy taką usługę, jaką jest naprawa stron internetowych. Wykonamy solidny nieodpłatny audyt Twojej witryny internetowej, a następnie możemy zaoferować najbardziej korzystne rozwiązania!

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Kozienice

Optymalizacja SEO strony www jest szalenie ważnym procesem, wpływającym na okazanie się na pierwszej pozycji w wyszukiwarkach internetowych. Optymalizacja stron www obejmuje szeroki zestaw praktyk, stosowanych przez dkstrony już we wczesnym etapie tworzenia witryny, które w efekcie końcowym wpływają na jej rozpoznawalność a również promocję w sieci. Oferujemy również bezpłatnie, dokładny audyt strony www funkcjonującej, umożliwiający zbadać wszystkie nieprawidłowości mające wpływ na jej niską indeksację w wyszukiwarce Google. W następnej kolejności możemy przejść do optymalnych rozwiązań, aby wasza strona www działała skutecznie. Spory nacisk kładziemy na edycję treści na stronie, powstałą zgodnie z wytycznymi SEO, będącą bardzo atrakcyjną dla Google, toteż dlatego oferujemy seo copywriting. Każdy zlecony przez Państwa tekst na stronę internetową jest unikalny, indywidualny, uzbrojony w poszukiwane frazy i wyrazy, co jest podstawą dla algorytmów Google. Co istotne! Płacisz za jeden artykuł, po czym my z niego tworzymy synonimiczne teksty SEO, dzięki temu dostajesz od kilkunastu do kilkudziesięciu różniących się artykułów, budujących dobre zaplecze pozycjonerskie. Napisz do nas!Strony www Kozienice

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Rzetelnie stworzona strona www wyróżni Państwa działalność względem konkurencji oraz doprowadzi do odniesienia lepszych efektów widoczności w wyszukiwarkach Google. Projektowanie stron internetowych rozpoczyna się zwykle od sprecyzowania celu jaki ma spełniać dana strona www oraz grona odbiorców, do których pragniemy dotrzeć. Następnie ustalamy jakie informacje powinne znajdować się na stronie www, by były zrozumiałe oraz umieszczone w sposób taki, aby czytelnik w prosty sposób, w bardzo krótkim czasie mógł do nich dotrzeć i uzyskał konkretne odpowiedzi. Budowa stron internetowych opiera się na skutecznych rozwiązaniach, jakie tworzą prawidłowo wyeksponowane elementy witryny, m.in. strona główna, oferta, cennik, kontakt, referencje. Umieszczanie zdjęcia i galerie podwyższają walory estetyczne portalu, jednocześnie nie mając wpływu na szybkość ładowania oraz zakłócenia przejrzystości. Struktura i koloryzacja zapewniają przyjazny dla oczu komfort wizualny odbioru strony www. Utworzone przez dkstrony strony internetowe są kompletnie zoptymalizowane oraz nowoczesne. Kierujemy się prostotą oraz odpowiednią optymalizację strony internetowej, co doskonale spełnia wszystkie wymagania algorytmów wyszukiwarek.


Stara witryna nie przynosi efektów?

By nadążyć za nieustannie rozwijającą się technologią internetową, przedsiębiorstwa muszą przypilnować, żeby tylko ich strony www były w pełni skutecznym narzędziem marketingowym. Od kiedy dysponujesz już własną witryną www i zaczynasz dostrzegać, że Twoja witryna internetowa przestaje pracować zadowalająco, wówczas warto zdecydować się na jedną z naszych usług, jaką jest modernizacja stron internetowych. Fachowość naszych programistów przełoży się na zapewnienie Twojej witrynie www nowoczesnego i świeżego wyglądu, dopasowanego do najnowszych technologii i standardów. Ulepszymy widoczność witryny, co spowoduje zwiększenie jej atrakcyjności na tle konkurencji. Nieodpłatnie wykonamy całościową analizę strony oraz doradzimy optymalne rozwiązania, które wprowadzimy natychmiast po Twoim pozytywnym zatwierdzeniu. Czasami po prostu wystarczy kilka niewielkich poprawek, aby wypromować Twoją firmę w Google i utrzymać na wysokiej pozycji w wyszukiwarkach internetowych. Rzetelnie, konkretnie i przystępnie udzielimy wszystkich informacji związanych z przedmiotem naszej działalności. Odpowiadamy na każde pytanie. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Bez wątpliwości jesteś świadomy, że nie wystarczy posiadać bardzo dobrze wykonaną firmową stronę www. Bardzo ważna jest jej właściwa obsługa, aby całość zawsze sprawnie funkcjonowała i zapewniała konwersję. Bez wahania zdecyduj się na pomoc firmy dkstrony.pl, a umożliwimy Ci konkretne, doskonale dopasowane i profesjonalne prowadzenie strony internetowej. Systematycznie będziemy dokonywać niezbędnych aktualizacji systemu, zabezpieczeń i treści na Twojej stronie. Gdy zdarzy się taka potrzeba, to zmienimy stronę internetową z punktu widzenia zmiany szaty wizualnej, formy i łatwości w użyciu. Na bieżąco zrealizujemy wszelkie naprawy, zapewniając finalnie kompleksową modernizację strony www. Zapraszamy do kontaktu!


Dlatego też nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić was do skorzystania z naszych usług, a w razie dodatkowych pytań serdecznie zapraszamy do kontaktu!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga