Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 515 545 948 ➤ Szydłowiec

Obszar usług: Szydłowiec, Chlewiska, Jastrząb, Mirów, Orońsko.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Posiadamy bogate doświadczenie, które przekłada się na tworzenie stron internetowych dla lokalnych biznesów o mniejszym lub większym wymiarze. Projektowane przez nas nowoczesne strony www w pełni wypełniają wymagania stawiane przez Google, co zapewnia im dobrą lokalizację wśród konkurencji.


Internet to doskonałe konieczne narzędzie umożliwiające dotarcie do potencjalnych nabywców produktów i usług. Nawet mniejsze i średnie biznesy, dzięki nieograniczonym możliwościom jakie daje nam sieć internetowa, mogą zarządzać sprzedażą krajową lub zagraniczną. Rynek e-commerce zmienił na dobre metody działania wielu działalności konkurujących o uwagę potencjalnego kontrahenta. Ponadto, poprzez działalność w internecie, można osiągnąć o dużo więcej odbiorców naszych produktów lub usług.


Od teraz powinieneś zadbać o to, aby wyszukiwarka internetowa posiadała aktualne informacje o firmie. Zwiększenie widoczności w sieci pozwoli Ci osiągnąć przewagę na e-rynku. My Tobie w tym pomożemy!


Posiadamy dużo pomysłów oraz rozwiązań, dzięki którym wasza firma będzie mogła się rozwijać i pozyskiwać nowych kontrahentów. Zaprojektujemy od podstaw, bądź zmodernizujemy istniejącą stronę tak, by była wizytówką firmy w internecie. Nasze strony internetowe wykonywane są w responsywnej technologii RWD, czyli są dostosowane do wyświetlania na ekranach różnych urządzeń mobilnych tj. tablet i telefon. Dodatkowo, tworzenie stron www w WordPress, zapewnia przejrzystą strukturę nawigacyjną systemu edycji treści strony CMS.


Projektowanie i tworzenie stron internetowych oraz kompleksowy serwis www są naszą specjalnością. Zadzwoń do nas już teraz! Zapraszamy!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Technika tworzenia witryny, polegająca na samoczynnym dopasowaniu się grafiki strony do wymiarów okna przeglądarki na mobilnych lub stacjonarnych komputerach.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Nabywca, któremu zostaje oddana dana witryna www, powinien w szybkim czasie zorientować się w jej schemacie, oraz bez najmniejszych trudności znaleźć zawarte w niej informacje.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Search Engine Optimalization to optymalizacja witryn, mająca na celu takie uskutecznienie strony, aby była ona w stanie osiągnąć jak najlepsze wyniki na określone frazy a także słowa kluczowe w wynikach wyszukiwarki Google.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Dzięki wprowadzeniu specjalnych informacji i zmian, witryna internetowa jest przejrzysta, funkcjonalna oraz wysoko klasyfikowana przez algorytm wyszukiwarki.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Żeby zdobyć klientów, potrzeba Tobie czegoś więcej niż jedynie dobrego produktu oraz fachowej jakości obsługi klienta. Niezwykle istotną częścią marketingu w sieci jest dzisiaj firmowa strona www, poprzez którą rozreklamujesz efektywnie Twoją firmę w internecie. Projektowanie i tworzenie stron www poparte jest przez nas analizą rynku danej branży, konkurencji oraz określeniem grupy docelowej klientów. Wyznaczenie targetu w prostej lini doprowadzi do zwiększenia ilości konwersji.

OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Szydłowiec

Od 9 lat nasza agencja internetowa projektuje szybkie, responsywne oraz czytelne strony wizytówki. Całkowity koszt witryny www zależny jest od miary rozbudowania usługi, i co za tym idzie, czasu który należy poświęcić na jej ukończenie. Prosimy również skorzystać z naszego formularza wyceny projektu, dostępnym na naszej stronie www, by obliczyć od razu, jaka będzie cena strony internetowej dla Twojej firmy. Każde nasze jedno zadanie poprzedza dopasowany odpowiednio do branży i charakteru działalności firmy, indywidualnie stworzony w Adobe Photoshop graficzny projekt strony www. Po zapoznaniu i Twojej pełnej akceptacji, projekt graficzny strony www kolejnie poddany jest kodowaniu w odpowiedniej do zapotrzebowania technologii AMP, lub w postaci zwykłej strony www z edycją treści CMS WordPress. Na Twoją sugestię jesteśmy w stanie również zbudować witrynę w wersji nieedytowalnej. Zapewniona także przez nas jest odpowiednia optymalizacja pod SEO witryny www, która jest podstawą efektu widoczności strony w wyszukiwarkach i dużą pomocą dla osoby wykonującej audyt strony www przed pozycjonowaniem w sieci. Finalnie dostajesz profesjonalny, schludny a zarazem praktyczny serwis www odpowiedni do tematyki Twojej firmy. Skontaktuj się!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Szydłowiec

Strona www posiada bardzo duże znaczenie dla wizerunku działalności, a możliwe jej błędy mogą w istocie negatywnie wpływać na komunikację naszych kontrahentów odwiedzających stronę z właścicielem strony internetowej. Modernizacja strony internetowej na pewno pomoże w dostarczeniu nowych zainteresowanych danymi usługami. Nierzadko wystarczy unowocześnić i odświeżyć istniejącą stronę www, aby pomnożyć jej konwersję. By utrzymać witryny na optymalnym poziomie widoczności a także zapewnić im sprawną pracę, wymagana jest ich nieustanna obsługa. Jeśli nie masz na to czasu, możliwości lub umiejętności, to z chęcią zapewnimy Tobie taką usługę, jaką jest administracja i obsługa stron internetowych. W zakres obowiązków wchodzi m.in. aktualizacja silnika strony, modułów oraz zapewnienie odpowiedniej mobilności. Ważne są także aktualizacje systemu WP w sytuacji użytkowania witryny www z edycją treści CMS w panelu WordPress. W trudnych sytuacjach, gdy strona www uległa awarii z jakichś przyczyn, m.in. z powodu wtargnięcia wirusa, błędów programistycznych, bądź zmianie parametrów serwera, oferujemy taką usługę, jaką jest naprawa stron internetowych. Przeprowadzimy rzetelny darmowy audyt Państwa witryny www, a kolejnie zaoferujemy najbardziej korzystne rozwiązanie!

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Szydłowiec

Optymalizacja SEO strony www jest szalenie istotnym procesem, wpływającym na okazanie się na wysokiej stronie wyników wyszukiwania Google. Optymalizacja stron www obejmuje szeroki zestaw działań, stosowanych przez dkstrony już na wczesnym etapie tworzenia strony internetowej, wpływających w efekcie końcowym na jej rozpoznawalność a także promocję w internecie. Proponujemy również bezpłatny, profesjonalny audyt strony www która już istnieje, pozwalający zidentyfikować wszelakie błędy rzutujące na jej złą indeksację w Google. W następnej kolejności przystępujemy do konkretnych rozwiązań, by Państwa strona internetowa działała idealnie. Także duży nacisk nakładamy na edycję treści na stronie, powstałą zgodnie z zasadami SEO, będącą bardzo atrakcyjną dla wyszukiwarek Google, toteż dlatego oferujemy seo copywriting. Każdy zamówiony przez was tekst na bloga jest niepowtarzalny, indywidualny, uzbrojony w odpowiednie frazy oraz słowa kluczowe, co jest podstawą dla algorytmów wyszukiwarek. Co ważne! Płacisz raz za artykuł, a następnie my tworzymy z niego synonimiczne teksty SEO, dzięki czemu dostajesz od kilkunastu do nawet kilkudziesięciu różnorakich treści, budujących extra zaplecze pozycjonerskie. Skontaktuj się!Strony www Szydłowiec

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Solidnie stworzona strona www wyróżni Twoją firmę w porównaniu do konkurencji oraz przyczyni się do odniesienia lepszych pozycji w wyszukiwarkach internetowych. Projektowanie stron internetowych rozpoczynamy od wyznaczenia celu jaki musi spełniać dana strona i rzeszy odbiorców, do których chcielibyśmy dotrzeć. Kolejnie określamy jakie treści powinny znaleźć się na stronie www, by były zrozumiałe i zamieszczone w sposób taki, by odwiedzający w prosty sposób, w bardzo krótkim czasie do nich dotarł i uzyskał jasne odpowiedzi. Budowa stron internetowych opiera się na efektywnych rozwiązaniach, jakie tworzą prawidłowo wyeksponowane zakładki witryny www, m.in. strona główna, usługi, cennik, kontakt, opinie klientów. Wstawiane zdjęcia i galerie podnoszą atrakcyjność witryny, jednocześnie nie wpływając na szybkość wczytywania i zakłócenia czytelności. Układ oraz kolorystyka gwarantują przyjazny dla oczu wizualny komfort odbioru strony www. Zaprojektowane przez dkstrony strony internetowe są kompletnie zoptymalizowane i oryginalne. Kierujemy się prostotą oraz profesjonalną optymalizację strony, co w każdym calu spełnia kompleksowo wymogi algorytmów Google.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Ażeby podążyć za stale rozwijającą się technologią internetową, przedsiębiorstwa muszą przypilnować, ażeby ich strony internetowe były w pełni działającym narzędziem marketingowym. Gdy masz już własną witryną www i zaczynasz odnosić wrażenie, iż Twoja witryna www przestaje funkcjonować właściwie, to warto zdecydować się na jedną z wielu naszych usług, jaką jest modernizacja stron internetowych. Kompetencje naszych pracowników przełoży się na zapewnienie Twojej stronie internetowej innowacyjnego wyglądu, dopasowanego do aktualnych technologii i standardów. Poprawimy widoczność witryny, co spowoduje zwiększenie jej atrakcyjności na tle konkurencji. Bezpłatnie wykonamy całościową analizę strony internetowej i doradzimy optymalne rozwiązania, które wprowadzimy natychmiast po zatwierdzeniu przez klienta. Czasem po prostu wystarczy kilka małych poprawek, aby zareklamować Twoją firmę w internecie i utrzymać na wysokiej pozycji w wyszukiwarkach Google. Solidnie, zrozumiale i przystępnie udzielimy wszystkich informacji związanych z przedmiotem naszej działalności. Odpowiadamy na wszelkie zapytania. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Z całą pewnością rozumiesz, że nie wystarczy posiadać doskonale stworzoną firmową stronę internetową. Ważna jest też fachowa obsługa, by wszystko stale sprawnie funkcjonowało i zapewniało konwersję. Od razu zdecyduj się na pomoc firmy dkstrony.pl, a umożliwimy Twojej firmie konkretne, w zupełności dostosowane i profesjonalne prowadzenie strony internetowej. Systematycznie będziemy dokonywać niezbędnych aktualizacji systemu, zabezpieczeń i treści na Twojej witrynie internetowej. Gdy tylko zajdzie taka potrzeba, to zmienimy stronę www pod kątem zmiany szaty graficznej, formy i użyteczności. Na bieżąco dokonamy wszystkie naprawy, gwarantując na końcu kompleksową modernizację strony www. Skontaktuj się z nami!


W takim razie nie zostaje nam nic innego jak zaprosić Państwa do skorzystania z usługi, a w przypadku jakichkolwiek pytań czekamy na kontakt!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga