Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 739 234 518 ➤ Chorzów

Obszar usług: Chorzów.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Dysponujemy bogatym doświadczeniem, które przekłada się na tworzenie stron internetowych dla lokalnych działalności o mniejszym lub większym horyzoncie. Tworzone przez nas nowoczesne strony www w pełni wypełniają standardy określane przez wyszukiwarkę internetową Google, co gwarantuje im dobrą widoczność na tle konkurencji.


Internet to doskonałe konieczne narzędzie które umożliwia dotarcie do potencjalnych odbiorców towarów oraz usług. Nawet mniejsze i średnie działalności, dzięki tym możliwościom jakie daje nam sieć internetowa, mogą zarządzać sprzedażą krajową lub zagraniczną. E-commerce zmienił zupełnie filozofię działania wielu przedsiębiorstw konkurujących o uzyskanie potencjalnego kontrahenta. Notabene, poprzez działalność w internecie, jest duża szansa przyciągnąć o sporo więcej interesantów naszych produktów a także usług.


Już od dziś zadbaj o to, by wyszukiwarka internetowa posiadała aktualne informacje o firmie. Wzrost widoczności w sieci pozwoli Ci osiągnąć przewagę na e-rynku. My zrobimy to dla Ciebie!


Mamy sporo chęci oraz rozwiązań, dzięki którym wasza firma będzie mogła się rozwijać i przyciągać nowych klientów. Stworzymy od początku, bądź zmodernizujemy istniejącą już stronę internetową tak, by była wizytówką biznesu w sieci. Nasze strony internetowe powstają w responsywnej technologii RWD, czyli są dostosowane do wyświetlania na ekranach różnych urządzeń mobilnych tj. tablet oraz telefon. Ponadto, tworzenie stron www w WordPress, gwarantuje klarowną strukturę nawigacyjną systemu edycji treści CMS.


Projektowanie i tworzenie stron internetowych oraz kompleksowy serwis www jest naszą specjalnością. Zadzwoń do nas już teraz! Zapraszamy!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Technika tworzenia witryny internetowej, polegająca na automatycznym ułożeniu wyglądu graficznego strony do rozmiaru okna przeglądarki na mobilnych oraz stacjonarnych urządzeniach.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Nabywca, któremu zostaje przekazana dana witryna, powinien naturalnie spostrzec się w jej logicznym układzie, oraz bez kłopotów znaleźć zawarte w niej dane.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Optymalizacja (ang. Search Engine Optimalization) portali www, mająca na celu takie przygotowanie strony, by była ona w stanie osiągnąć jak najlepsze wyniki na wybrane frazy oraz słowa kluczowe w wynikach wyszukiwarek.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

W wyniku wprowadzenia specjalistycznych usprawnień, strona www jest wyrazista, funkcjonalna oraz wysoce klasyfikowana przez algorytm wyszukiwarek internetowych.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Chcąc zdobyć klientów, z pewnością potrzeba Tobie więcej niż jedynie dobrego produktu oraz fachowej jakości obsługi klienta. Niezbędną częścią marketingu w sieci jest w obecnych czasach firmowa strona www, poprzez którą rozreklamujesz efektywnie swoją firmę w sieci. Projektowanie i tworzenie stron www poparte jest przez nas analizą rynku danej branży, firm konkurencyjnych oraz ustaleniem grupy docelowej kontrahentów. Wyznaczenie celu z całą pewnością doprowadzi do wzrostu kontaktu z Państwa firmą.

OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Chorzów

Od 9 lat nasza agencja internetowa wykonuje lekkie, responsywne oraz schludne strony internetowe. Całkowity koszt witryny www uwarunkowany jest od stopnia skomplikowania projektu, co wpływa na ilość, czasu potrzebnego na jej stworzenie. Sugerujemy również skorzystać z formularza do wyceny strony, który dostępny jest na naszej stronie www, aby wyliczyć od razu, jaka będzie cena strony internetowej dla Ciebie. Każde zaczęte przez dkstrony zadanie poprzedza dostosowany do danej branży oraz specyfiki firmy, indywidualnie skrojony w Adobe Photoshop graficzny projekt strony www. Po zapoznaniu oraz Twojej pełnej akceptacji, szablon graficzny strony www następnie poddawany jest kodowaniu w odpowiedniej do potrzeb technologii AMP, bądź w postaci standardowej strony www z edycją treści CMS WordPress. Na życzenie klienta jesteśmy w stanie także zakodować stronę w wersji bez edycji treści CMS. Gwarantowana również przez nas jest odpowiednia optymalizacja SEO witryny www, która jest podstawą zaindeksowania strony w wyszukiwarkach oraz dużym ułatwieniem dla pozycjonera wykonującego audyt strony www przed pozycjonowaniem. Na koniec dostajesz profesjonalny, schludny i użyteczny serwis www dostosowany do branży Twojej działalności. Sprawdź nas!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Chorzów

Witryna ma wielkie znaczenie dla wizerunku firmy, a ewentualne jej błędy mogą w istocie negatywnie oddziaływać na komunikację naszych kontrahentów odwiedzających stronę z właścicielem witryny. Modernizacja strony internetowej na pewno pomoże w dostarczeniu nowych odwiedzin naszej witryny. Czasami wystarczy unowocześnić i odświeżyć istniejącą stronę www, aby spotęgować jej konwersję. By utrzymać strony internetowe na możliwie wysokim poziomie widoczności i zapewnić im sprawną pracę, potrzebna jest ich fachowa obsługa. Jeśli nie posiadasz wolnego czasu, możliwości i umiejętności, to z przyjemnością zapewnimy Ci taką usługę, jaką jest administracja i obsługa stron internetowych. W zakres naszych obowiązków wchodzi m.in. aktualizacja silnika strony www, modułów oraz zapewnienie odpowiedniej responsywności. Istotne są także aktualizacje systemu WP w sytuacji użytkowania strony www z systemem treści CMS w panelu WordPress. W trudnych przypadkach, gdy strona www uległa awarii z jakichś przyczyn, m.in. z powodu ingerencji osób trzecich, błędów w kodzie strony, bądź problemów z serwerem, oferujemy taką usługę, jaką jest naprawa stron internetowych. Przeprowadzimy rzetelny nieodpłatny audyt Twojej strony internetowej, a kolejnie możemy zaoferować najlepsze rozwiązania!

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Chorzów

Optymalizacja SEO strony www jest szczególnie ważnym procesem, mającym wpływ na okazanie się na czołowej stronie w Google. Optymalizacja stron www obejmuje cały zestaw działań, stosowanych przez nas już na początkowym etapie tworzenia witryny www, które w efekcie końcowym wpływają na jej rozpoznawalność i promocję w sieci. Proponujemy również zupełnie darmowy, solidny audyt strony www już istniejącej, pozwalający zidentyfikować wszelakie błędy wpływające na jej złą indeksację w wyszukiwarce. Następnie możemy przejść do właściwych rozwiązań, tak aby Twoja witryna www działała poprawnie. Niemały nacisk kładziemy na edycję treści na stronie, powstałą zgodnie z wytycznymi SEO, będącą bardzo wartościową dla wyszukiwarek internetowych, dlatego też oferujemy seo copywriting. Każdy zlecony przez was tekst na stronę internetową jest niepowtarzalny, indywidualny, uzbrojony w odpowiednie frazy oraz wyrazy, co jest podstawą dla algorytmów wyszukiwarek. Co ważne! Płacisz tylko raz za artykuł, a my z niego tworzymy synonimiczne teksty SEO, dzięki czemu otrzymujesz od kilkunastu do kilkudziesięciu indywidualnych tekstów, budujących bardzo dobre zaplecze pozycjonerskie. Zapraszamy!Strony www Chorzów

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Prawidłowo utworzona strona www wyróżni Twoją firmę na tle konkurencji oraz doprowadzi do odniesienia lepszych efektów widoczności w wyszukiwarkach internetowych. Projektowanie stron internetowych rozpoczyna się zwykle od określenia celu jaki musi pełnić dana strona oraz grona odbiorców, do których chcielibyśmy dotrzeć. Następnie ustalamy jakie dane powinne znajdować się na stronie, tak aby były zrozumiałe oraz zamieszczone w sposób taki, by czytelnik w prosty sposób, w krótkim czasie mógł do nich dotrzeć i uzyskał dokładne informacje. Budowa stron internetowych oparta jest na sprawdzonych rozwiązaniach, jakie tworzą w prawidłowy sposób wyeksponowane elementy witryny, m.in. strona główna, usługi, cennik, kontakt, referencje. Wstawiane zdjęcia oraz galerie wzmacniają wartość witryny, a zarazem nie wpływając na szybkość ładowania oraz zakłócenia czytelności. Kompozycja oraz koloryzacja gwarantują przyjazny dla oka komfort wizualny odbioru strony www. Zaprojektowane przez dkstrony strony internetowe są całkowicie doprowadzone do perfekcji i oryginalne. Nastawiamy się na prostotę oraz należytą optymalizację witryny www, co w każdym calu spełnia wszelkie wytyczne algorytmów Google.


Stara witryna nie przynosi efektów?

By nadążyć za bezustannie rozwijającą się technologią internetową, firmy muszą dopilnować, ażeby ich witryny www wyróżniały się w pełni oryginalnym narzędziem reklamowym. Gdy masz do dyspozycji już własną stronę oraz zaczynasz uświadamiać sobie, że Twoja witryna przestaje działać jak należy, wówczas warto podjąć decyzję na jedną z wielu naszych usług, jaką jest modernizacja stron internetowych. Zawodowstwo naszych informatyków przełoży się na zapewnienie Twojej stronie www oryginalnego wyglądu, w sam raz do najnowszych technologii i standardów. Usprawnimy widoczność strony internetowej, co wpłynie na zwiększenie jej atrakcyjności na tle konkurencji. Na koszt firmy przeprowadzimy całościową analizę witryny www oraz podpowiemy najlepsze z możliwych rozwiązania, które zastosujemy natychmiast po zatwierdzeniu przez klienta. Czasem po prostu wystarczy kilka małych poprawek, aby wypromować Twoją firmę w Google i utrzymać na wysokiej pozycji w wyszukiwarkach internetowych. Rzetelnie, jasno i przystępnie udzielimy wszelkich informacji związanych z przedmiotem naszej działalności. Odpowiadamy na wszelkie zapytania. Czekamy na kontakt!


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Bez wątpliwości jesteś świadomy, że nie wystarczy posiadać znakomicie zrobioną firmową stronę www. Istotna jest jej fachowa obsługa, aby całość zawsze sprawnie funkcjonowała i zapewniała konwersję. Od razu zdecyduj się na pomoc agencji dkstrony.pl, a umożliwimy Ci konkretne, w pełni dostosowane i niezawodne prowadzenie strony internetowej. Regularnie będziemy przeprowadzać niezbędne aktualizacje systemu, zabezpieczeń i treści na Twojej witrynie. Kiedy zajdzie taka potrzeba, to zmienimy stronę www w odniesieniu do zmiany oprawy graficznej, formy i właściwości. Błyskawicznie zrealizujemy różne naprawy, zapewniając na końcu całościową modernizację strony www. Nawiążmy współpracę już dziś!


Tym samym nie zostaje nam nic innego jak zaprosić Państwa do skorzystania z naszej oferty, a w przypadku dodatkowych pytań czekamy na kontakt!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga