Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 739 234 518 ➤ Leżajsk

Obszar usług: Leżajsk, Grodzisko Dolne, Kuryłówka, Nowa Sarzyna.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Posiadamy bogate doświadczenie, które przekłada się na tworzenie stron internetowych dla lokalnych działalności o mniejszym lub większym wymiarze. Projektowane przez nas nowoczesne strony www wypełniają wytyczne wyznaczane przez wyszukiwarkę internetową Google, co zapewnia im bardzo dobrą widoczność w Google.


Internet to doskonałe niezbędne narzędzie które umożliwia dotarcie do potencjalnych odbiorców towarów i usług. Nawet małe i średnie przedsiębiorstwa, dzięki tym możliwościom jakie umożliwia nam sieć internetowa, mogą obsługiwać sprzedaż krajową lub zagraniczną. Rynek e-commerce zmienił diametralnie pogląd na działania wielu firm konkurujących o uwagę potencjalnego kontrahenta. Na dodatek, za pomocą działalności w sieci, można szybciej osiągnąć o wiele więcej odbiorców naszych produktów a także usług.


Od teraz powinieneś zadbać o to, aby wyszukiwarka internetowa dysponowała aktualnymi informacjami o Twoim biznesie. Wzmocnienie aktywności w sieci pomoże Ci odnieść przewagę na e-rynku. My Tobie w tym pomożemy!


Mamy dużo chęci i rozwiązań, dzięki którym Twoja działalność będzie mogła się rozwijać oraz przyciągać nowych klientów. Stworzymy od podstaw, bądź zmodernizujemy aktualną witrynę www tak, by była wizytówką działalności w sieci. Nasze strony internetowe projektowane są w responsywnej technologii RWD, czyli są przystosowane do wyświetlania na urządzeniach mobilnych tj. tablet oraz telefon. Notabene, tworzenie stron www w WordPress, zapewnia przejrzystą strukturę informacji systemu edycji treści strony CMS.


Projektowanie i tworzenie stron internetowych a także kompleksowy serwis www to nasza specjalność. Nie zwlekaj, skontaktuj się z nami już teraz!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Technika tworzenia serwisu internetowego, polegająca na automatycznym ułożeniu wyglądu strony do rozmiaru okna przeglądarki na mobilnych i stacjonarnych urządzeniach.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Użytkownik, dla którego zostaje zasugerowana dana witryna, powinien szybko rozpoznać się w jej schemacie, oraz bez trudu odczytać poszukiwane w niej dane.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Optymalizacja (ang. Search Engine Optimalization) witryn, mająca na celu takie przygotowanie portalu, aby była w stanie osiągnąć jak najlepsze pozycje w wynikach wyszukiwania na poszczególne frazy i słowa kluczowe w wynikach wyszukiwarki Google.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

W wyniku wprowadzenia specjalnych informacji i zmian, strona internetowa jest czytelna, funkcjonalna oraz sowicie oceniana przez algorytm wyszukiwarek internetowych.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Aby zyskać kontrahentów, z pewnością potrzebujesz czegoś więcej niż tylko dobrego produktu oraz fachowej jakości obsługi klienta. Niezwykle istotną częścią marketingu internetowego jest w teraźniejszych czasach firmowa strona www, dzięki której zareklamujesz skutecznie swoją firmę w sieci. Projektowanie i tworzenie stron www poparte jest przez nas analizą rynku konkretnej branży, firm konkurencyjnych i określeniem grupy docelowej kontrahentów. Sprecyzowanie celu w prostej lini doprowadzi do zwiększenia konwersji oraz zysków.

OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Leżajsk

Od 9 lat nasza agencja internetowa wykonuje szybkie, responsywne i schludne strony internetowe. Całkowity koszt witryny www uwarunkowany jest od stopnia skomplikowania zlecenia, co ma wpływ na ilość, czasu który trzeba poświęcić do jej stworzenia. Warto również skorzystać z formularza wyceny witryny www, który dostępny jest na naszej stronie www, by oszacować dużo szybciej, jaka będzie cena strony internetowej dla Ciebie. Każde nasze zadanie poprzedza dostosowany odpowiednio do branży oraz charakteru branży, indywidualnie skrojony w Adobe Photoshop graficzny projekt strony www. Po zapoznaniu i Twojej pełnej akceptacji, szablon graficzny strony w następnej kolejności poddawany jest kodowaniu w odpowiedniej wedle zapotrzebowania technologii AMP, bądź w postaci zwykłej strony www z edycją treści CMS WordPress. Na żądanie kontrahenta możemy także zbudować witrynę w wersji systemu edycji treści. Gwarantowana także przez nas jest poprawna optymalizacja SEO witryny www, która jest podstawą widoczności strony w wynikach Google i ułatwieniem dla pozycjonera wykonującego audyt strony www przed procesem pozycjonowania. Finalnie dostajesz profesjonalny, przejrzysty a zarazem funkcjonalny serwis www dopasowany do zakresu Twojej firmy. Sprawdź nas!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Leżajsk

Wizytówka strony w internecie posiada duże znaczenie dla wizerunku działalności, a ewentualne jej błędy mogą w konsekwencji negatywnie oddziaływać na komunikację potencjalnych klientów odwiedzających stronę z właścicielem portalu www. Modernizacja strony internetowej z pewnością pomoże w dostarczeniu nowych odwiedzin naszej witryny. Czasem wystarczy tylko odświeżyć graficznie istniejącą witrynę www, by spotęgować jej konwersję. By utrzymać strony internetowe na najwyższym poziomie widoczności oraz zagwarantować im sprawną pracę, potrzebna jest ich ciągła obsługa. Jeśli brak Tobie wolnego czasu, możliwości czy umiejętności, to możemy zapewnić wam takową usługę, jak administracja i obsługa stron internetowych. W zakres naszej obsługi wchodzi m.in. aktualizacja wtyczek strony, modułów oraz zapewnienie optymalnej responsywności. Ważne są także aktualizacje systemu WP w sytuacji użytkowania witryny www z systemem treści CMS w panelu administracyjnym systemu WordPress. W trudnych sytuacjach, gdy witryna www uległa awarii z różnych przyczyn, m.in. z powodu ingerencji osób trzecich, błędów w kodzie strony, bądź zmianie parametrów serwera, oferujemy taką usługę, jaką jest naprawa stron internetowych.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Leżajsk

Optymalizacja SEO strony firmowej jest szalenie obowiązkowym procesem, wpływającym na uzyskanie widoczności na wysokiej pozycji w Google. Optymalizacja stron www obejmuje cały zestaw praktyk, stosowanych przez nas już we wczesnym etapie projektowania witryny www, które w efekcie końcowym wpływają na jej rozpoznawalność a także promocję w sieci. Wykonujemy również zupełnie darmowy, profesjonalny audyt strony www istniejącej, ułatwiający odnaleźć wszelakie nieprawidłowości wpływające na jej złą indeksację w wynikach Google. Następnie przystępujemy do precyzyjnych rozwiązań, tak by Państwa strona firmowa pracowała skutecznie. Spory nacisk kładziemy na samą treść na stronie, powstałą zgodnie z zaleceniami SEO, będącą bardzo wartościową dla wyszukiwarek, toteż dlatego oferujemy seo copywriting. Każdy zamówiony przez Ciebie tekst na stronę firmową jest niepowtarzalny, indywidualny, uzbrojony we właściwe frazy i wyrazy, co jest podstawą dla algorytmów wyszukiwarki Google. Zapamiętaj! Płacisz tylko za jeden artykuł, a my z niego tworzymy synonimiczne teksty SEO, dzięki czemu otrzymujesz od kilkunastu do nawet kilkudziesięciu różniących się tekstów, budujących właściwe zaplecze dla pozycjonowania. Sprawdź nas!Strony www Leżajsk

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Sumiennie stworzona strona www wyróżni Twoją działalność w porównaniu do konkurencji i spowoduje odniesienie wyższych pozycji w wyszukiwarkach. Projektowanie stron internetowych zaczyna się zwykle od określenia celu jaki musi pełnić dana strona oraz grupy odbiorców, do których oczekujemy dotrzeć. W drugiej kolejności określamy jakie dane powinny znaleźć się na stronie www, aby były zrozumiałe i umieszczone w sposób taki, by użytkownik w sposób intuicyjny, w krótkim czasie mógł do nich dotrzeć oraz uzyskał precyzyjne informacje. Budowa stron internetowych opiera się na sprawdzonych rozwiązaniach, jakie tworzą prawidłowo wyeksponowane zakładki strony, m.in. strona główna, oferta, cennik, kontakt, realizacje. Wstawiane zdjęcia oraz galerie wzmacniają wartość witryny, jednocześnie nie wpływając na szybkość ładowania i zakłócenia przejrzystości. Układ i kolorystyka gwarantują przyjazny dla oka komfort wizualny odbioru strony www. Przygotowane przez dkstrony strony internetowe są kompletnie doprowadzone do perfekcji oraz nowoczesne. Kierujemy się prostotą oraz odpowiednią optymalizację www, co doskonale spełnia wszystkie wytyczne algorytmów Google.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Żeby nie zostać w tyle za bezustannie rozwijającą się technologią internetową, firmy muszą zatroszczyć się, żeby ich witryny www były w pełni właściwym narzędziem marketingowym. Od czasu gdy masz do dyspozycji już własną witryną www oraz zaczynasz odnosić wrażenie, że Twoja witryna www przestaje działać właściwie, wówczas warto zdecydować się na jedną z wielu naszych usług, jaką jest modernizacja stron internetowych. Doświadczenie naszych programistów przełoży się na zapewnienie Twojej witrynie nowego i świeżego wyglądu, dopasowanego do aktualnych technologii i standardów. Poprawimy widoczność strony www, co doprowadzi do zwiększenia jej atrakcyjności na tle konkurencji. Na koszt firmy wykonamy całościową analizę strony www i zaproponujemy optymalne rozwiązania, które zastosujemy od razu po zatwierdzeniu przez klienta. Czasami po prostu wystarczy kilka małych poprawek, aby zareklamować Twoją firmę w internecie i utrzymać na wysokiej pozycji w wyszukiwarkach Google. Dokładnie, konkretnie i przystępnie udzielimy wszystkich informacji związanych z przedmiotem naszej działalności. Odpowiadamy na wszelkie zapytania. Czekamy na kontakt!


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Bez wątpienia jesteś świadomy, iż nie wystarczy mieć bardzo dobrze zrobioną firmową witrynę internetową. Istotna jest jej profesjonalna obsługa, aby wszystko non stop sprawnie funkcjonowało i zapewniało konwersję. Bez wahania zdecyduj się na pomoc firmy dkstrony.pl, a zapewnimy Ci konkretne, całkowicie dopasowane i prawidłowe prowadzenie strony internetowej. Systematycznie będziemy dokonywać niezbędnych aktualizacji systemu, zabezpieczeń i treści na Twojej witrynie www. Jak tylko zdarzy się owa potrzeba, to odświeżymy stronę internetową odnośnie do zmiany szaty graficznej, rozmieszczenia i użyteczności. Na bieżąco zrealizujemy wszelkie naprawy, zapewniając w efekcie końcowym całościową modernizację strony www. Zapraszamy do kontaktu!


A zatem nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić was do skorzystania z naszej oferty, a w razie jakichkolwiek pytań czekamy na kontakt!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga