Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 739 234 518 ➤ Prudnik

Obszar usług: Prudnik, Lubrza, Głogówek, Biała.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Posiadamy bogate doświadczenie, które przekłada się na tworzenie stron internetowych dla lokalnych działalności o mniejszym lub większym wymiarze. Tworzone przez nas nowoczesne strony www spełniają wymagania określane przez wyszukiwarki, co gwarantuje im wysoką pozycję wyszukiwarkach internetowych.


Internet to doskonałe narzędzie umożliwiające dotarcie do potencjalnych odbiorców produktów i usług. Nawet mniejsze i większe przedsiębiorstwa, dzięki wielkim możliwościom jakie umożliwia nam sieć internetowa, mogą zarządzać sprzedażą krajową oraz zagraniczną. Rynek e-commerce zmienił absolutnie pogląd na funkcjonowanie wielu działalności konkurujących o zainteresowanie potencjalnego klienta. Notabene, przy pomocy internetu, jest duża szansa przyciągnąć o dużo więcej odbiorców naszych towarów i usług.


Od teraz zatroszcz się o to, by wyszukiwarka posiadała aktualne informacje o Twoim biznesie. Zwiększenie widoczności w internecie pomoże Ci osiągnąć przewagę na e-rynku. My Tobie w tym pomożemy!


Posiadamy sporo chęci i rozwiązań, dzięki którym wasza działalność będzie mogła się rozwijać i pozyskiwać nowych klientów. Stworzymy od początku, bądź zmodernizujemy gotową stronę www tak, by była wizytówką Twojej firmy w internecie. Nasze strony internetowe tworzone są w responsywnej technologii RWD, czyli są przystosowane do wyświetlania na urządzeniach mobilnych tj. tablet i telefon. Notabene, tworzenie stron www w WordPress, zapewnia uporządkowaną strukturę informacji systemu zarządzania treścią CMS.


Projektowanie i tworzenie stron internetowych a także kompleksowy serwis www jest naszą specjalnością. Skontaktuj się z nami już teraz!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Technologia projektowania serwisu internetowego, polegająca na samoczynnym ułożeniu wyglądu graficznego strony do wymiarów okna przeglądarki na mobilnych oraz stacjonarnych urządzeniach.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Nabywca, któremu zostaje przekazana dana strona www, powinien w szybkim czasie spostrzec się w jej konstrukcji, oraz bez trudu wyszukiwać poszukiwane w niej dane.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Search Engine Optimalization to optymalizacja stron internetowych, mająca na celu specjalistyczne uskutecznienie witryny, by była ona w stanie osiągnąć jak najwyższe pozycje w wyszukiwarce na poszczególne frazy oraz słowa kluczowe w wyszukiwarkach internetowych.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Dzięki wprowadzeniu odpowiednich modyfikacji, strona internetowa jest przejrzysta, funkcjonalna i wysoko oceniana przez algorytm wyszukiwarki.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Żeby przyciągnąć klientów, potrzebujesz coś więcej niż jedynie dobrego produktu oraz fachowej obsługi klienta. Niezwykle istotną częścią marketingu w sieci jest w dzisiejszych czasach firmowa strona www, dzięki której wypromujesz skutecznie swoją firmę w internecie. Projektowanie i tworzenie stron www poparte jest przez nas analizą rynku danej branży, działań konkurencji i ustaleniem grupy docelowej kontrahentów. Wyznaczenie targetu z całą pewnością doprowadzi do poprawy liczby kontaktu z Państwa firmą.

OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Prudnik

Od 9 lat agencja internetowa dkstrony wykonuje lekkie, responsywne oraz czytelne witryny. Całkowity koszt witryny www uwarunkowany jest od miary skomplikowania usługi, co wpływa na ilość, czasu potrzebnego do jej ukończenia. Polecamy także skorzystać z formularza do wyceny strony, dostępnym na naszej stronie, aby sprecyzować szybciej, jaka będzie cena strony internetowej dla Twojej firmy. Każde jedno zadanie poprzedza odpowiednio dopasowany do danej branży oraz charakteru działalności, indywidualnie skrojony w Adobe Photoshop graficzny projekt strony www. Po zapoznaniu oraz Twojej akceptacji, projekt graficzny strony w dalszej kolejności poddany jest programowaniu w odpowiedniej do zapotrzebowania technologii AMP, bądź w postaci standardowej strony www z edycją treści CMS WordPress. Na życzenie klienta jesteśmy w stanie również zakodować witrynę w wersji nieedytowalnej. Zapewniona również przez nas jest odpowiednia optymalizacja pod SEO witryny www, która jest podstawą zaindeksowania strony w wyszukiwarce Google i dużą pomocą dla osoby wykonującej audyt strony www przed pozycjonowaniem. W efekcie końcowym otrzymujesz profesjonalny, przejrzysty oraz użyteczny serwis www dostosowany do branży Twojej firmy. Skontaktuj się!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Prudnik

Witryna internetowa ma wielkie znaczenie dla wizerunku firmy, a potencjalne jej błędy mogą w istocie źle oddziaływać na komunikację naszych wyczekiwanych kontrahentów odwiedzających stronę z właścicielem portalu internetowego. Modernizacja strony internetowej z pewnością pomoże w dostarczeniu nowych osób odwiedzających witrynę. Czasem wystarczy tylko odświeżyć graficznie istniejącą witrynę www, by podnieść jej konwersję. By utrzymać witryny internetowe na optymalnym poziomie widoczności i zagwarantować im sprawną pracę, konieczna jest ich bieżąca obsługa. Jeśli nie posiadasz wolnego czasu, możliwości lub umiejętności, to z chęcią zapewnimy Tobie takową usługę, jaką jest administracja i obsługa stron internetowych. W skład naszych obowiązków wchodzi m.in. aktualizacja silnika strony www, modułów czy zapewnienie odpowiedniej responsywności. Szczególnie Ważne są także cykliczne aktualizacje systemu WP w sytuacji użytkowania strony www z edycją treści CMS w panelu administracyjnym systemu WordPress. W skomplikowanych przypadkach, gdy witryna www uległa awarii z różnych przyczyn, m.in. z powodu wtargnięcia wirusa, błędów w kodzie strony, bądź zmianie parametrów serwera, proponujemy taką usługę, jaką jest naprawa stron internetowych.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Prudnik

Optymalizacja SEO strony internetowej jest szczególnie ważnym procesem, wpływającym na okazanie się na czołowej pozycji w wyszukiwarce Google. Optymalizacja stron www obejmuje cały zestaw praktyk, wdrażanych przez nas już we wczesnym etapie projektowania strony internetowej, wpływających w efekcie końcowym na jej rozpoznawalność i promocję w internecie. Oferujemy także nieodpłatny, profesjonalny audyt strony www która już działa, umożliwiający wybadać wszystkie niepoprawności mające wpływ na jej niską indeksację w wynikach Google. W następnej kolejności możemy przejść do precyzyjnych rozwiązań, tak by Twoja witryna była skuteczna. Spory nacisk kładziemy na samą treść na stronie, powstałą zgodnie z wytycznymi SEO, będącą bardzo wartościową dla wyszukiwarek Google, toteż dlatego przedstawiamy seo copywriting. Każdy zlecony nam przez was tekst na witrynę www jest niepowtarzalny, indywidualny, wyposażony w mocne frazy i wyrazy, co jest podstawą dla algorytmów wyszukiwarki Google. Pamiętaj! Płacisz tylko raz za artykuł, po czym my tworzymy z niego synonimiczne teksty SEO, dzięki czemu dostajesz od kilkunastu do kilkudziesięciu innych treści, wspomagające właściwe zaplecze pozycjonerskie. Zadzwoń do nas!Strony www Prudnik

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Właściwie wykonana strona www wyróżni Waszą firmę na tle konkurencji i przyczyni się do odniesienia sukcesu w sieci. Projektowanie stron internetowych rozpoczyna się zwykle od wyznaczenia celu jaki powinna pełnić dana witryna oraz rzeszy klientów, do których spodziewamy się dotrzeć. W następnej kolejności określamy jakie materiały powinne znajdować się na stronie internetowej, tak by były oczywiste i zamieszczone w sposób taki, by odwiedzający w łatwy sposób, w bardzo krótkim czasie mógł do nich dotrzeć i uzyskał precyzyjne informacje. Budowa stron internetowych oparta jest na sprawdzonych rozwiązaniach, jakie tworzą prawidłowo wyeksponowane zakładki strony www, m.in. strona główna, usługi, galeria, kontakt, opinie klientów. Wstawiane zdjęcia oraz galerie podnoszą walory estetyczne portalu, jednocześnie nie wpływając na szybkość ładowania i zakłócenia czytelności. Układ i kolorystyka zapewniają przyjazny dla oczu wizualny komfort odbioru strony www. Opracowane przez naszą agencję strony internetowe są całkowicie doprowadzone do perfekcji i oryginalne. Zwracamy uwagę na prostotę i odpowiednią optymalizację witryny, co w każdym calu spełnia wszystkie wymagania algorytmów wyszukiwarek internetowych.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Pragnąc podążyć za systematycznie rozwijającą się technologią internetową, firmy muszą zadbać o to, aby ich strony www wyróżniały się w pełni sprawnie funkcjonującym narzędziem marketingowym. Od kiedy dysponujesz już swoją stronę oraz zaczynasz zauważać, iż Twoja strona internetowa przestaje działać należycie, wówczas warto podjąć decyzję na jedną z wielu naszych usług, jaką jest modernizacja stron internetowych. Kwalifikacje naszych programistów przełoży się na zapewnienie Twojej stronie www innowacyjnego wyglądu, adekwatnego do najnowszych technologii i standardów. Poprawimy widoczność witryny, co doprowadzi do zwiększenia jej atrakcyjności na tle konkurencji. Bezpłatnie wykonamy całościową analizę strony internetowej oraz podpowiemy najlepsze z możliwych rozwiązania, które wprowadzimy od razu po Twoim pozytywnym zatwierdzeniu. Czasem po prostu wystarczy kilka małych poprawek, aby wypromować Twoją firmę w internecie i utrzymać na wysokiej pozycji w wyszukiwarkach Google. Solidnie, zrozumiale i przystępnie udzielimy wszystkich informacji związanych z przedmiotem naszej działalności. Odpowiadamy na każde pytanie. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Z pewnością rozumiesz, że nie wystarczy mieć świetnie stworzoną firmową stronę internetową. Ważna jest też prawidłowa obsługa, aby całość bez przerwy sprawnie funkcjonowała i zapewniała konwersję. Od razu zdecyduj się na pomoc agencji dkstrony.pl, a umożliwimy Twojej firmie konkretne, doskonale dopasowane i niezawodne prowadzenie strony internetowej. Regularnie będziemy realizować niezbędne aktualizacje systemu, zabezpieczeń i treści na Twojej stronie. W przypadku gdy tylko zajdzie owa potrzeba, to odnowimy stronę www z punktu widzenia zmiany szaty graficznej, rozłożenia i właściwości. Niezwłocznie zrealizujemy wszelkie naprawy, gwarantując finalnie kompleksową optymalizację strony www. Skontaktuj się z nami!


Tym samym nie zostaje nam nic innego jak zaprosić Państwa do skorzystania z usługi, a w razie dodatkowych pytań czekamy na kontakt!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga