Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 515 545 948 ➤ Jelenia Góra

Obszar usług: Jelenia Góra, Karpacz, Kowary, Piechowice, Szklarska Poręba, Janowice Wielkie, Jeżów Sudecki, Mysłakowice, Podgórzyn, Stara Kamienica.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Oferujemy profesjonalne i nowoczesne strony internetowe dla mniejszych działalności z expresową indeksacją w wyszukiwarce Google. Zapraszamy do skorzystania z naszych metod, które zdobędą dla Ciebie nowych klientów oraz zlecenia!


Strony internetowe nie są już tylko wizytówką działalności w sieci. To kompleksowe oraz ogromne narzędzie jakie można, a nawet należy wykorzystać w obecnych czasach, by nie zaginąć pośród olbrzymiej konkurencji. Skupiamy się na tym by nasi nabywcy dostawali do swoich rąk produkt lepszy od innych, więc przedstawiamy wartościowe i nowoczesne tworzenie stron internetowych oraz serwisów www na miarę przyszłości!


Tworzenie stron internetowych – z myślą o Tobie i Twoich kontrahentach!


Troszczymy się o to aby nasza propozycja była stale odświeżana pod względem wszelkich trendów i technologii, jakie stawia współczesnym przedsiębiorcom e-rynek i nie przestajemy w jej ulepszaniu. W zakres naszych usług wchodzi projektowanie i tworzenie stron www, których standardem są już dzisiaj responsywne strony internetowe, które w połączeniu z systemem CMS, dają nam pełną wygodę komunikacji z klientem oraz dają znaczną przewagę nad konkurencją. Tworzenie stron www WordPress to bez wątpienia dziedzina w której umiemy pokazać to co potrafimy dla was zrobić. Bez różnicy, z jakiej branży jesteście lub jakie są wasze życzenia – jeżeli chodzi o stworzenie przyjacielskiego dla was i waszych kontrahentów środowiska online jest prosta, jasna i klarowna droga jaką jest dkstrony.pl!


Nowoczesne strony www, nowe mechanizmy i rozwiązania – zapraszamy do kontaktu – sprawdź nas!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Responsive web design (RWD) – technika tworzenia serwisu www polegająca na ułożeniu kodu strony w specjalistyczny sposób aby wczytywała się poprawnie na każdym urządzeniu mobilnym.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Tworzona strona internetowa dostosowana jest funkcjonalnie do potrzeb jej użytkownika. Funkcjonalność portalu ustalana jest już w pierwszym etapie kodowania.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Budowany kod strony www pisany jest zgodnie z zasadami poprawnej optymalizacji SEO czyli witryna po ukończeniu przygotowana jest już do dalszego etapu pozycjonowania w sieci.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Strony pojawiają się expressowo w Google gdyż są projektowane profesjonalnie oraz zgłaszane zaraz po uruchomieniu portalu do indeksu Google za pomocą mapy strony.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Każda oddana przez nas strona internetowa jest we wszelkim aspekcie dobrana do obszaru branży i grupy finalnej, pod jaką jest tworzona. Świetnie znamy się od technicznej strony projektów. Marketing w Internecie także nie ma przed nami tajemnic. To kreatywna kompozycja wiedzy, z jaką chcielibyśmy się z Państwem podzielić!

OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Jelenia Góra

Nasza agencja internetowa dkstrony.pl oferuje atrakcyjne pod względem kosztów i jakości strony www. Zrozumiałym faktem jest, że cena strony internetowej uzależniona jest od mnóstwa aspektów. Te najważniejsze z nich wymieniliśmy w postaci pytań w naszym formularzu kontaktowym, z którego należałoby skorzystać w celu wygodniejszego i bardziej precyzyjnego podania wartości stworzenia strony www. Strony, które projektujemy, wypełniają w pełni zasady wymaganej optymalizacji SEO, co jest rzeczą szalenie ważną pod kątem widzenia wyszukiwarek. Poprawnie zaprojektowana i zoptymalizowana witryna ma podstawowe znaczenie także dla pozycjonera. Zanim zacznie ją pozycjonować, wykonuje audyt strony www oraz wycenia swoją usługę. Projekt strony www wykonujemy w programie graficznym, a następnie programujemy w odpowiedniej do projektu technologii AMP lub w postaci zwykłej strony www z edycją treści CMS. Jeśli ktoś nie potrzebuje CMS, to kodujemy również bez wersji z systemem edycji treści. Po wykonaniu pracy otrzymujesz od nas mocny, szybki, wyrazisty i profesjonalny serwis www, który na pewno przyniesie dla Ciebie spodziewane profity w postaci: wyświetleń, przyciągnięciu kolejnych klientów oraz zleceń. Skontaktuj się z nami!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Jelenia Góra

Czy użytkujesz już własną stronę www, której to funkcjonalność pozostawia sporo do życzenia, a layout nie spełnia oczekiwanych wyników? Skontaktuj się z nami, a postaramy się zdiagnozować gdzie jest przyczyna problemu. W obszar naszej oferty wchodzi również usługa taka jak naprawa stron internetowych. Zaznaczamy zarazem, że naprawa strony www nie zawsze bywa realna oraz nie zawsze się opłaca. Niejednokrotnie znacznie prościej zaprojektować portal od podstaw przyoszczędzając czas i środki. Niemal wszystko uwarunkowane jest od jej kondycji technicznej. Bardzo często bywa jednak tak, iż nasza strona www po prostu się zestarzała i potrzebuje zmodernizowania, dlatego też proponujemy usługę taką jak modernizacja stron internetowych. Zarówno tak jak w przypadku napraw, toteż i modyfikacja witryny www może okazać się niekorzystna. Zapraszamy zatem do kontaktu z dkstrony w celu ustalenia koniecznych aspektów. Co więcej oprócz modernizacji oraz naprawy portalu www istotna jest również obsługa stron internetowych. Proponujemy przemyśleć więc administrację strony internetowej aby poszerzyć jej produktywność i konkurencyjność. Koniecznie zachęcamy do kontaktu z dkstrony w celu ustalenia warunków współpracy. Chętnie udzielimy odpowiedzi na wszelkie wątpliwości.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Jelenia Góra

Filarem efektywnej widzialności w wyszukiwarce Google jest właściwa optymalizacja stron www. Najlepiej dopilnować tego już w początkowej fazie jej projektowania, aby uniknąć w przyszłości niepotrzebnych nakładów pieniężnych. Wielokrotnie kontrahenci kontaktują się z problemami słabo widocznej lub wcale niewidocznej strony www w wynikach wyszukiwarki. Dlatego wychodzimy naprzeciw waszym zapotrzebowaniom proponując usługi SEO, a w zasadzie kilka bardzo fundamentalnych w tej tematyce usług. W przypadku kłopotów widoczności oraz indeksowania strony www, oferujemy audyt strony internetowej pod kątem odpowiedniej optymalizacji SEO. Wskazujemy, w których miejscach i co powinno się zmienić aby poprawić jej kondycję oraz pozycję w wyszukiwarkach. Audyt strony www wykonujemy nieodpłatnie. Kolejnym, i jednocześnie jednym z niezwykle istotnych aspektów, na jakie wyszukiwarka Google aktualnie spogląda, to SEO Copywriting, czyli specjalistyczne pisanie tekstów pod SEO. Tworzymy unikalne treści oraz artykuły z wykorzystaniem wyselekcjonowanych strategicznych słów kluczowych. Piszemy też synonimiczne teksty SEO, to skuteczna metoda użycia tylko jednego artykułu kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt razy bez efektu powtarzania się tekstu. Zadzwoń po więcej szczegółów!Strony www Jelenia Góra

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

W czasie tworzenia witryny www należy szczególnie zwrócić uwagę na konsensus pomiędzy jej wyglądem graficznym, a łatwością w użytkowaniu. Kontrahenci, ale również sami wykonawcy, różnie patrzą na tematykę jaką jest budowa stron internetowych. Dla klientów zasadniczą rzeczą jest skupienie się na oprawie witryny www. Użytkownik, który znajdzie się na witrynie www, nie powinien mieć kłopotów z określeniem do czego odnosi się strona www, jaka jest jej nazwa, jakie kategorie podstron są dostępne oraz jakie są opcje wyboru. Im szybciej odnajdzie poszukiwane informacje, tym większe są szanse, że zatrzyma się na stronie www dłużej i skorzysta z usług. Wykonawcy ponadto skupiają się na drobiazgowości wykonania od strony technicznej, by dana witryna www pojawiła się jak najwyżej w w Google opartych na specjalnych algorytmach. Nasze usługi z tego względu skupiają się nie tylko na kwestiach technicznych i prawidłowej optymalizacji www, ale także i na graficznej, przejrzystej i minimalistycznej szacie. Dokładamy wszelkich starań, by tworzone przez nas witryny www były na jak najwyższym poziomie.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Modernizacja stron www dodatkowo wchodzi w zakres naszych możliwości. A więc gdy odnosisz przeczucie, że Wasza witryna nie funkcjonuje właściwie, to przyszedł stosowny czas, by skorzystać z naszej oferty. Dokonamy dla Państwa bezpłatnej analizy stanu technicznego, wizualnego, optymalizacji, zawartości, treści oraz widoczności portalu w wynikach wyszukiwania. Oferujemy konkretne rozwiązanie, aby po Państwa akceptacji wziąć się do działania. Często bywa tak że potrzebne jest wykonanie strony od nowa, innym razem drobna poprawa wystarczy, by pozyskać większy ruch na stronie i zainteresowanie potencjalnych kontrahentów. Po przeprowadzonej modernizacji Państwa strona www będzie także przystosowana do obecnych mechanizmów zabezpieczeń (certyfikat SSL), a dzięki technologii RWD mobilna, przejrzysta i czytelna.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Często zdarza się tak, że masz już własną stronę www (bądź strony www) w sieci ale nie masz odpowiednio wykwalifikowanego pracownika do jej obsługi. Z reguły często zachodzi potrzeba, by wprowadzać zmiany dotyczące usług, produktów, zdjęć czy tekstu. Dobrze jest też regularnie wykonywać aktualizację systemu oraz wtyczek w CMS, a także zrobić kopię witryny www. Jeżeli strona znajduje się już na dobrej pozycji w wyszukiwarce internetowej, wcale nie jest powiedziane, że bez wykonywania aktualizacji i dbania o jej kondycję owa pozycja pozostanie utrzymana. Tak więc do oferowanych przez dkstrony.pl usług oferujemy także prowadzenie strony internetowej.


W takim razie nie zostaje nam nic innego jak zaprosić Państwa do skorzystania z usługi, a w razie dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga