Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 739 234 518 ➤ Zakopane

Obszar usług: Zakopane, Biały Dunajec, Bukowina Tatrzańska, Kościelisko, Poronin.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Projektujemy solidne strony internetowe dla mniejszych działalności z expresową indeksacją w wyszukiwarce internetowej Google. Skorzystaj z oferowanych przez nas gotowych rozwiązań, które pozyskają dla Państwa nowych klientów oraz zlecenia!


Strony internetowe nie są już wyłącznie wizytówką działalności w Internecie. To kompleksowe oraz wielkie narzędzie jakie można, a nawet należy wdrożyć w obecnych czasach, by nie zniknąć pośród ogromnej konkurencji. Pragniemy by nasi nabywcy dostawali do swoich dłoni produkt wydajniejszy od innych, więc oferujemy profesjonalne i nowoczesne projektowanie stron internetowych oraz serwisów internetowych na miarę dzisiejszych i przyszłych czasów!


Tworzenie stron internetowych – z myślą o Konsumencie oraz jego Kontrahentach!


Uporczywie dbamy o to aby nasza propozycja była na bieżąco dopracowywana pod względem wszelkich bieżących trendów i technologii, jakie stawia współczesnym przedsiębiorcom e-rynek i nie ustajemy w jej udoskonalaniu. Zakresem naszych usług jest projektowanie i tworzenie stron www, których standardem w obecnych czasach są responsywne strony internetowe, które w połączeniu z systemem edycji treści CMS, bardzo ułatwiają wygodę komunikacji z klientem oraz dają przewagę nad konkurencją. Tworzenie stron www WordPress to w zasadzie specjalizacja w której umiemy pokazać to co potrafimy dla was zrobić. Bez znaczenia, w jakiej branży działacie i jakie są wasze potrzeby – jeśli chodzi o stworzenie wygodnego dla was i waszych kontrahentów środowiska online pozostaje jeden kierunek dkstrony.pl!


Nowoczesne strony www, innowacyjne rozwiązania – serdecznie zapraszamy!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Responsive web design (RWD) – technika projektowania serwisu internetowego polegająca na ułożeniu źródła strony www w taki sposób aby wczytywała się prawidłowo na każdym urządzeniu mobilnym.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Projektowana witryna www dostosowana jest funkcjonalnie na potrzeby jej użytkownika. Funkcjonalność strony uzgadniana jest już w pierwszym etapie projektowania.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Tworzony kod portalu www pisany jest w sposób zgodny z optymalizacją SEO czyli witryna po ukończeniu przygotowana jest już do kolejnego procesu pozycjonowania.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Strony pojawiają się szybko w wyszukiwarce Google ponieważ są wdrażane fachowo oraz zgłaszane zaraz po wykonaniu projektu do indeksu Google przy pomocy mapy portalu www.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Każda zakodowana przez nas praca jest we wszelkim calu przystosowana do sfery działalności oraz grupy końcowej, dla jakiej jest przygotowywana. Dobrze znamy się od technicznej strony projektów. Marketing w Internecie również nie ma przed nami zagadek. To funkcjonalna kompozycja wiedzy, z jaką chcemy się z wami podzielić!

OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Zakopane

Agencja internetowa dkstrony oferuje atrakcyjne pod względem ceny i jakości serwisy. Zasadniczym faktem jest, że cena strony internetowej zależna jest od dużo aspektów. Podstawowe z nich przedstawiliśmy w formie zapytań w naszym formularzu wyceny, z którego należałoby skorzystać w celu prostszego oraz bardziej doprecyzowanego obliczenia wartości stworzenia strony www. Witryny, które projektujemy i tworzymy, wypełniają w pełni wymagania prawidłowej optymalizacji SEO, co jest sprawą wielce istotną pod kątem widzenia wyszukiwarki internetowej Google. Dobrze zaprojektowana i zoptymalizowana witryna ma zasadnicze znaczenie także dla pozycjonera. Zanim ten rozpocznie ją pozycjonować, wykonuje audyt strony www i wykonuje ofertę cenową. Projekt strony www wykonujemy w programie graficznym, a następnie kodujemy w dobranej do danego projektu technologii AMP lub w postaci zwykłej strony www z edycją treści CMS. Jeśli nie potrzebny Tobie CMS, to tworzymy również bez wersji z systemem edycji treści. Po wykonaniu projektu otrzymujesz od nas mocny, lekki, atrakcyjny i nowoczesny serwis www, który z pewnością przyniesie dla Państwa nowe korzyści w postaci: większych wyświetleń strony, zgromadzeniu kolejnych partnerów biznesowych oraz zleceń. Skontaktuj się z nami!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Zakopane

Czy użytkujesz już swą stronę www, której użyteczność pozostawia dużo do życzenia, a layout nie spełnia zaplanowanych wyników? Skontaktuj się z dkstrony.pl, a spróbujemy rozpoznać gdzie jest powód niepowodzenia. W zakres naszej oferty wchodzi także taka usługa jak naprawa stron internetowych. Informujemy równocześnie, że naprawa strony www nie zawsze bywa realna oraz nie zawsze się opłaca. Niejednokrotnie znacznie prościej zrobić stronę www od podstaw oszczędzając czas i środki pieniężne. Wszystko uzależnione jest od jej wykonania. Bardzo często bywa jednak tak, że nasza witryna zwyczajnie się postarzała i potrzeba jej odświeżenia, dlatego też oferujemy usługę taką jak modernizacja stron internetowych. Tak jak w przypadku napraw, toteż i modyfikacja strony www może okazać się nieekonomiczna. Zapraszamy do kontaktu z z naszą agencją celem ustalenia koniecznych szczegółów. Ponadto oprócz modernizacji lub naprawy portalu www ważna jest też obsługa stron internetowych. Warto rozważyć więc administrację strony internetowej aby rozszerzyć jej efektywność i konkurencyjność. Niezwłocznie zapraszamy do kontaktu z dkstrony.pl celem ustalenia warunków współpracy. Z przyjemnością udzielimy odpowiedzi na wszystkie wątpliwości.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Zakopane

Warunkiem efektu widzialności w Google jest odpowiednia optymalizacja stron www. Warto jest zadbać o to już w początkowej fazie ich tworzenia, aby zapobiec na przyszłość powtórnych środków. Niejednokrotnie klienci zgłaszają się z problemami zbyt małej lub w ogóle niewidocznej strony internetowej w wynikach wyszukiwania Google. Dlatego postanowiliśmy wyjść naprzeciw waszym oczekiwaniom świadcząc usługi SEO, a szczególnie kilka bardzo fundamentalnych w tym obszarze usług. W przypadku problemów z widocznością oraz indeksacją strony www, proponujemy audyt strony internetowej pod kątem poprawnej optymalizacji SEO. Ustalamy, w których miejscach i co powinno się uczynić aby podciągnąć jej efektywność i widoczność w Google. Audyt strony www wykonujemy nieodpłatnie. Następnym, a jednocześnie jednym z decydujących czynników, na jakie wyszukiwarka internetowa Google aktualnie spogląda, to SEO Copywriting, czyli specjalistyczne pisanie tekstów pod SEO. Tworzymy unikatowe treści i artykuły wykorzystując kombinację ważnych wyrazów kluczowych. Tworzymy też synonimiczne teksty SEO, to skuteczny system użycia tego samego artykułu kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt razy bez efektu duplikatu treści. Wypróbuj to!Strony www Zakopane

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Przy projektowaniu strony www warto w szczególności wziąć pod uwagę kompromis pomiędzy jej wyglądem wizualnym, a używalnością. Klienci, a także sami projektanci, bardzo różnie spoglądają na tematykę jaką jest budowa stron internetowych. Dla kontrahentów ważną sprawą jest skupienie się na oprawie witryny. Użytkownik, który znajdzie się na stronie www, nie powinien mieć kłopotu z określeniem czego dotyczy strona, jaka jest jej branża, jakie kategorie podstron są dostępne oraz jakie są opcje wyboru. Im szybciej odnajdzie poszukiwane informacje, tym większe są szanse, że pozostanie na witrynie dłużej i skorzysta z usług. Twórcy co więcej koncentrują się na drobiazgowości wykonania od strony technicznej, by dana strona www pojawiła się jak najwyżej w wyszukiwarkach internetowych opartych na specjalnych wzorcach. Nasze usługi z tego względu skupione są nie tylko na kwestiach technicznych i poprawnej optymalizacji witryny, lecz i na graficznej, czytelnej i minimalistycznej szacie. Dołożymy wszelkich starań, by projektowane przez nas witryny były na jak najwyższym poziomie.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Modernizacja stron www dodatkowo wchodzi w zakres naszych kompetencji. Więc jeżeli odnosisz przeczucie, że Wasza witryna nie działa właściwie, to nadszedł odpowiedni moment, by się do nas zgłosić. Przeprowadzimy dla was usługę nieodpłatnej analizy stanu technicznego, wizualnego, optymalizacji, zawartości, treści oraz widoczności strony www w wynikach Google. Proponujemy precyzyjne rozwiązanie, aby po waszej akceptacji przystąpić do działania. Nierzadko konieczna jest kompletna modernizacja, innym razem już mała zmiana wystarczy, by uzyskać większy ruch i zainteresowanie potencjalnych kontrahentów. Po przeprowadzonej modernizacji Twoja strona www będzie także przystosowana do obecnych mechanizmów bezpieczeństwa (certyfikat SSL), oraz dzięki technologii RWD mobilna, przejrzysta i czytelna.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Często bywa tak, że masz już swoją witrynę (bądź witryny) w sieci i nie masz odpowiednio wyspecjalizowanego pracownika do jej obsługi. Z reguły nieustannie zachodzi konieczność, by wprowadzać zmiany dotyczące usług, produktów, zdjęć czy tekstu. Bardzo dobrze jest też cyklicznie wykonywać aktualizację systemu i wtyczek w CMS, a także wykonać kopię witryny. Jeżeli strona znajduje się już na dobrej pozycji w wyszukiwarce internetowej, wcale nie jest powiedziane, że bez wykonywania aktualizacji oraz dbania o jej kondycję ta pozycja się utrzyma. Tak więc do oferowanych przez dkstrony usług oferujemy także prowadzenie strony internetowej.


Stąd nie zostaje nam nic innego jak zaprosić Państwa do skorzystania z usługi, a w razie jakichkolwiek pytań o kontakt z nami!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga