Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 739 234 518 ➤ Kostrzyn

Obszar usług: Kostrzyn - powiat poznański.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Proponujemy profesjonalne strony internetowe dla mniejszych firm z bardzo szybką widocznością w Google. Zapraszamy do skorzystania z oferowanych przez nas metod, które zdobędą dla was nowych klientów oraz zlecenia!


Strony internetowe nie spełniają już wyłącznie roli wizytówki firmy w sieci. To kompleksowe oraz gigantyczne narzędzie jakie można, a nawet trzeba wdrożyć w obecnych czasach, by nie zaginąć pośród ogromnej konkurencji. Chcemy by nasi nabywcy otrzymywali do swoich potrzeb mechanizm lepszy od innych, więc proponujemy solidne projektowanie stron www oraz serwisów internetowych na miarę dzisiejszych i przyszłych czasów!


Tworzenie stron internetowych – z myślą o Tobie i Twoich kontrahentach!


Troszczymy się o to aby nasza usługa była na bieżąco udoskonalana pod względem wszelkich aktualnych trendów oraz technologii, jakie stawia współczesnym przedsiębiorcom e-rynek i nie ustajemy w jej udoskonalaniu. Naszą specjalnością jest projektowanie i tworzenie stron www, których standardem są już dzisiaj responsywne strony www, które w połączeniu z systemem edycji treści CMS, pozwalają nam na wygodę komunikacji z klientem oraz dają znaczną przewagę nad konkurencją. Tworzenie stron www WordPress to bez wątpienia dziedzina w której umiemy zaprezentować na co nas stać. Nie ma dla nas znaczenia, jaki jest wasz zakres działalności lub jakie są wasze potrzeby – jeżeli chodzi o stworzenie przyjacielskiego dla was i waszych kontrahentów środowiska online pozostaje jeden kierunek dkstrony.pl!


Nowoczesne strony www, innowacyjne rozwiązania – zapraszamy!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Responsive web design (RWD) – technologia tworzenia serwisu www polegająca na ułożeniu źródła kodu strony w taki sposób aby wczytywała się poprawnie na dowolnym urządzeniu mobilnym.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Programowana witryna www przystosowana jest funkcjonalnie do potrzeb jej użytkownika. Funkcjonalność strony dogadywana jest już w pierwszym etapie kodowania serwisu.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Tworzony kod strony www pisany jest zgodnie z zasadami SEO czyli strona po ukończeniu przystosowana jest już do dalszego etapu pozycjonowania w sieci.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Strony ukazują się błyskawicznie w wyszukiwarce Google ponieważ są wykonywane solidnie oraz zgłaszane tuż po uruchomieniu witryny do indeksu Google na podstawie mapy portalu.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Każda wdrożona przez nas strona jest w każdym aspekcie dobrana do tematyki działalności oraz grupy końcowej, dla której jest przygotowywana. Doskonale znamy się na technicznej stronie projektów. Marketing w sieci także nie ma przed nami tajemnic. To efektywna kompozycja wiedzy, z którą chcemy się z Państwem podzielić!


OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Kostrzyn

Agencja internetowa dkstrony.pl proponuje atrakcyjne pod względem kosztów oraz jakości strony. Bezdyskusyjnym faktem jest, że cena strony internetowej zależna jest od dużo aspektów. Najistotniejsze z nich wymieniliśmy w formie pytań w naszym formularzu wyceny, z którego należałoby skorzystać w celu szybszego i bardziej doprecyzowanego wyliczenia ceny stworzenia strony www. Portale, które projektujemy i tworzymy, wypełniają w pełni wymagania wymaganej optymalizacji SEO, co jest rzeczą ogromnie ważną pod kątem widzenia Google i wyszukiwarek internetowych. Porządnie wykonana i zoptymalizowana witryna ma podstawowe znaczenie także dla pozycjonera. Zanim rozpocznie ją pozycjonować, wykonuje audyt strony www i wykonuje ofertę cenową. Projekt strony www wykonujemy w Adobe Photoshop, a następnie programujemy w odpowiedniej do potrzeb technologii AMP lub w postaci zwykłej strony www z edycją treści CMS. Jeśli nie potrzebny Tobie CMS, to tworzymy też bez wersji CMS. Po skończeniu pracy otrzymujesz od nas mocny, lekki, konkretny i oryginalny serwis www, który z pewnością przyniesie dla Państwa oczekiwane profity w postaci: odsłon strony, przyciągnięciu nowych kontrahentów oraz zapytań. Zapraszamy!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Kostrzyn

Czy posiadasz już swą stronę www, co do której funkcjonalność pozostawia wiele do życzenia, a design nie spełnia zamierzonych wyników? Skontaktuj się z dkstrony.pl, a spróbujemy dokonać analizy gdzie jest powód takiej sytuacji. W zakres działania naszych usług wchodzi także usługa taka jak naprawa stron internetowych. Podkreślamy równocześnie, że naprawa strony www nie zawsze okazuje się możliwa i nie zawsze jest opłacalna. Niejednokrotnie znacznie lepiej wykonać witrynę od nowa przyoszczędzając czas oraz pieniądze. Wszystko zależy od jej wykonania i stanu technicznego. Ogólnie jest jednak tak, iż nasza witryna zwyczajnie się zestarzała i potrzebuje modernizacji, dlatego dodatkowo świadczymy usługi takie jak modernizacja stron internetowych. Zarówno tak jak w przypadku napraw, toteż i rekonstrukcja stron może okazać się niekorzystna. Zachęcamy zatem do kontaktu z dkstrony w celu omówienia koniecznych szczegółów. Ponadto oprócz modernizacji i naprawy portalu ważna jest też obsługa stron internetowych. Można rozważyć więc administrację strony internetowej aby rozszerzyć jej efektywność i konkurencyjność. Bezzwłocznie zachęcamy do kontaktu z nami w celu omówienia warunków współpracy. Bardzo chętnie udzielimy odpowiedzi na wszelkie wątpliwości.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Kostrzyn

Filarem efektu widoczności w wyszukiwarce Google jest odpowiednia optymalizacja stron www. Warto jest dopilnować tego już we wczesnym etapie ich projektowania, aby zapobiec na przyszłość kolejnych wydatków. Dosyć często klienci zgłaszają się z problemem słabo widocznej lub wcale niewidocznej strony w wynikach wyszukiwania Google. Dlatego postanowiliśmy wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów oferując usługi SEO, a w zasadzie kilka bardzo fundamentalnych w tej tematyce usług. W przypadku problemów z widocznością oraz indeksowania witryny www, sugerujemy audyt strony internetowej pod kątem poprawności optymalizacji SEO. Ustalamy, w których miejscach i co powinno się zmienić aby ulepszyć jej kondycję i widzialność w wynikach Google. Audyt strony www wykonujemy w pełni bezpłatnie. Kolejnym, i zarazem jednym z kluczowych czynników, na jakie wyszukiwarka internetowa aktualnie spogląda, to SEO Copywriting, czyli odpowiednie pisanie tekstów pod SEO. Tworzymy unikatowe treści oraz artykuły z wykorzystaniem wyselekcjonowanych ważnych wyrazów kluczowych. Tworzymy również synonimiczne teksty SEO, jest to sprawdzona metoda wykorzystania tylko jednego artykułu kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt razy bez sytuacji duplikatu tekstu. Zadzwoń po więcej szczegółów!Strony www Kostrzyn

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

W trakcie projektowania strony warto szczególnie wziąć pod uwagę konsens pomiędzy jej stroną wizualną, a funkcjonalnością. Kontrahenci, jak też projektanci, odmiennie spoglądają na tematykę jaką jest budowa stron internetowych. Dla klientów zasadniczą rzeczą jest skupienie się na wyglądzie witryny www. Użytkownik, który znajdzie się na witrynie www, nie powinien mieć problemów z zauważeniem do czego odnosi się witryna, jaka jest jej branża, jakie kategorie podstron są dostępne i jakie są opcje wyboru. Im szybciej wyszuka poszukiwane informacje, tym większe są szanse, że zatrzyma się na witrynie www dłużej i skorzysta z usług. Twórcy do tego koncentrują się na drobiazgowości wykonania od strony programistycznej, by dana strona www pojawiła się jak najwyżej w wyszukiwarkach opartych na specjalnych wzorcach. Nasze usługi w związku z tym skupione są nie tylko na kwestii technicznej oraz prawidłowej optymalizacji witryny www, ale także i na graficznej, czytelnej i zminimalizowanej oprawie. Dołożymy wszelkich starań, by tworzone przez nas witryny były na jak najlepszym poziomie.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Modernizacja stron www dodatkowo wchodzi w zakres naszych usług. Jeśli masz wrażenie, że Wasza strona nie działa prawidłowo, to przyszedł dobry moment, by skorzystać z naszych usług. Wykonamy dla was usługę bezpłatnej weryfikacji stanu technicznego, wizualnego, optymalizacji, zawartości, treści oraz widoczności strony www w wynikach wyszukiwania Google. Proponujemy konkretne rozwiązanie, aby po waszej akceptacji wziąć się do działania. Nierzadko jednak konieczny jest generalny remont, innym razem drobna poprawa wystarczy, by uzyskać większy ruch na stronie i zainteresowanie potencjalnych kontrahentów. Po przeprowadzonej modernizacji Państwa strona www będzie także przystosowana do aktualnych mechanizmów bezpieczeństwa (certyfikat SSL), a dzięki technologii RWD mobilna, przejrzysta i czytelna.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Często zdarza się tak, że masz już własną stronę www (bądź strony www) w internecie i nie masz odpowiednio umiejętnego pracownika do jej obsługi. Z reguły ciągle zachodzi konieczność, by wykonywać zmiany dotyczące oferty, produktów, fotografii czy tekstu. Dobrze jest też regularnie okresowo wykonywać aktualizację systemu oraz wtyczek w CMS, a także sporządzić kopię portalu. Jeżeli strona znajduje się już na wysokiej pozycji w wyszukiwarce Google, wcale nie jest powiedziane, że bez wykonywania aktualizacji i dbania o jej stan owa pozycja się utrzyma. Tak więc do oferowanych przez dkstrony usług proponujemy także prowadzenie strony internetowej.


W takim razie nie zostaje nam nic innego jak zaprosić was do skorzystania z naszych usług, a w razie jakichkolwiek pytań serdecznie zapraszamy do kontaktu!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga