Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 739 234 518 ➤ Kościerzyna

Obszar usług: Kościerzyna, Dziemiany, Karsin, Liniewo, Lipusz, Nowa Karczma, Stara Kiszewa.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Dysponujemy bogatym doświadczeniem, które przekłada się na tworzenie stron internetowych dla lokalnych działalności o węższym lub szerszym horyzoncie. Nasze nowoczesne strony www w pełni wypełniają wymagania nakładane przez wyszukiwarkę, co zapewnia im dobrą pozycję w wyszukiwarce internetowej.


Internet to doskonałe niezbędne narzędzie dzięki któremu dotrzemy do potencjalnych nabywców towarów i usług. Nawet małe i średnie przedsiębiorstwa, dzięki tym możliwościom jakie umożliwia nam sieć internetowa, mogą obsługiwać sprzedaż krajową lub zagraniczną. E-commerce zmienił na dobre metody funkcjonowanie wielu działalności konkurujących o dotarcie do potencjalnego kontrahenta. Poza tym, za pomocą internetu, jest duża szansa pozyskać o wiele więcej interesantów naszych produktów oraz usług.


Już teraz powinieneś zadbać o to, aby wyszukiwarka internetowa dysponowała aktualnymi informacjami o działalności. Wzrost widoczności w sieci internetowej pozwoli Ci odnieść dużą przewagę na e-rynku. My zrobimy to dla Ciebie!


Mamy dużo chęci oraz rozwiązań, dzięki którym wasza działalność będzie mogła się rozwijać i pozyskiwać nowych klientów. Stworzymy od zera, bądź zmodernizujemy dotychczasową stronę www tak, by była wizytówką biznesu w sieci. Nasze strony internetowe projektowane są w technologii RWD, czyli są dostosowane do wyświetlania na ekranach różnych urządzeń mobilnych tj. tablet lub telefon. Ponadto, tworzenie stron www w WordPress, zapewnia przejrzystą strukturę nawigacyjną systemu do zarządzania treścią CMS.


Projektowanie i tworzenie stron internetowych oraz kompleksowy serwis www jest naszą specjalnością. Skontaktuj się z nami już teraz!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Technika projektowania stron internetowych, polegająca na samoczynnym dostosowaniu się wyglądu graficznego strony do rozmiaru okna przeglądarki na mobilnych lub stacjonarnych komputerach.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Użytkownik, któremu zostaje zasugerowana dana strona internetowa, powinien momentalnie spostrzec się w jej konstrukcji, i bez kłopotu odnaleźć poszukiwane w niej informacje.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Search Engine Optimalization to optymalizacja stron www, mająca na celu specjalistyczne przygotowanie portalu, aby była ona w stanie osiągnąć jak najlepsze wyniki w wyszukiwarce na określone frazy oraz wyrazy kluczowe w wynikach wyszukiwarki Google.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Dzięki wprowadzeniu odpowiednich informacji i zmian, witryna www jest wyrazista, funkcjonalna i wysoce oceniana przez algorytm wyszukiwarek.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Żeby zdobyć klientów, z pewnością potrzeba Tobie czegoś więcej niż jedynie dobrych produktów oraz profesjonalnej obsługi klienta. Bardzo istotną częścią marketingu w sieci jest w dzisiejszym świecie firmowa strona www, dzięki której rozreklamujesz skutecznie swoją firmę w internecie. Projektowanie i tworzenie stron www poparte jest przez nas analizą rynku właściwej branży, działalności konkurencyjnej oraz sprecyzowaniem grupy docelowej kontrahentów. Wyznaczenie celu z całą pewnością doprowadzi do przyrostu konwersji.

OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Kościerzyna

Od 9 lat nasza agencja internetowa wykonuje lekkie, responsywne oraz schludne witryny www. Całkowity koszt witryny www zależny jest od poziomu rozbudowania zlecenia, a co za tym idzie, czasu potrzebnego na jej stworzenie. Sugerujemy także skorzystać z formularza do wyceny strony, który dostępny jest na naszej stronie, aby oszacować expresowo, jaka będzie cena strony internetowej dla Ciebie. Każde nasze zlecenie poprzedza dopasowany odpowiednio do branży i specyfiki firmy, indywidualnie stworzony w Adobe Photoshop graficzny projekt strony www. Po zapoznaniu oraz Twojej pełnej akceptacji, szablon graficzny witryny www w dalszej kolejności poddawany jest programowaniu w odpowiedniej do potrzeb technologii AMP, oraz w postaci standardowej strony www z edycją treści CMS WordPress. Na żądanie klienta możemy także zbudować stronę internetową w wersji systemu CMS. Gwarantowana również przez dkstrony jest poprawna optymalizacja pod SEO witryny www, która jest podstawą widoczności strony w wyszukiwarce Google oraz dużą pomocą dla osoby wykonującej audyt strony www przed pozycjonowaniem. Finalnie dostajesz profesjonalny, przejrzysty a również użyteczny serwis www odpowiednio dostosowany do branży Twojej działalności. Sprawdź nas!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Kościerzyna

Witryna internetowa posiada wielkie znaczenie dla wizerunku firmy, a potencjalne jej błędy mogą w konsekwencji źle oddziaływać na komunikację potencjalnych klientów odwiedzających stronę z właścicielem strony internetowej. Modernizacja strony internetowej może pomóc w dostarczeniu nowych klientów. Czasami wystarczy unowocześnić i odświeżyć istniejącą witrynę www, aby zwieloktornić jej konwersję. By utrzymać witryny na możliwie wysokim poziomie widoczności a także zagwarantować im odpowiednie funkcjonowanie, konieczna jest ich fachowa obsługa. Jeśli brak Ci wolnego czasu, możliwości czy umiejętności, to z przyjemnością zapewnimy wam takową usługę, jak administracja i obsługa stron internetowych. W skład zadań wchodzi m.in. aktualizacja wtyczek witryny www, modułów lub zapewnienie optymalnej responsywności. Szczególnie istotne są także aktualizacje systemu WP w sytuacji użytkowania strony www z systemem treści CMS w zapleczu WordPress. W trudnych sytuacjach, gdy strona www uległa awarii z różnych przyczyn, m.in. z powodu utraty hasła, błędów programistycznych, bądź problemów z serwerem, proponujemy taką usługę, jaką jest naprawa stron internetowych. Przeprowadzimy profesjonalny bezpłatny audyt Państwa strony www, a następnie możemy zaproponować jak najbardziej optymalne rozwiązanie!

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Kościerzyna

Optymalizacja SEO strony www jest bardzo ważnym procesem, mającym wpływ na okazanie się na wysokiej stronie w wyszukiwarce Google. Optymalizacja stron www obejmuje cały zestaw praktyk, wdrażanych przez dkstrony już w początkowym etapie tworzenia witryny www, wpływających w efekcie końcowym na jej rozpoznawalność i promocję w internecie. Wykonujemy również bezpłatnie, dobry audyt strony www która już funkcjonuje, pozwalający zlokalizować wszelakie nieprawidłowości rzutujące na jej złą indeksację w Google. W następnej kolejności przechodzimy do optymalnych rozwiązań, aby wasza witryna www była skuteczna. Także duży nacisk kładziemy na edycję treści na stronie, powstałą zgodnie z zasadami SEO, będącą bardzo wartościową dla wyszukiwarek, toteż dlatego przedstawiamy seo copywriting. Każdy zlecony nam przez Państwa tekst na witrynę jest niepowtarzalny, indywidualny, wyposażony w wyselekcjonowane frazy i wyrazy, co jest niezbędne dla algorytmów wyszukiwarki Google. Pamiętaj! Płacisz za jeden artykuł, po czym my z niego tworzymy synonimiczne teksty SEO, dzięki temu otrzymujesz od kilkunastu do kilkudziesięciu indywidualnych treści, budujących poprawne zaplecze pozycjonerskie. Sprawdź nas!Strony www Kościerzyna

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Właściwie stworzona strona www wyróżni Twoją firmę na tle konkurencji i spowoduje odniesienie wyższych pozycji w internecie. Projektowanie stron internetowych zaczynamy od wyznaczenia celu jaki musi spełniać dana strona internetowa oraz grona odbiorców, do których oczekujemy dotrzeć. Kolejnie określamy jakie dane powinny znaleźć się na stronie internetowej, tak by były zrozumiałe i umieszczone w sposób taki, aby użytkownik w łatwy sposób, w bardzo krótkim czasie mógł do nich dotrzeć i uzyskał klarowne informacje. Budowa stron internetowych oparta jest na efektywnych rozwiązaniach, jakie tworzą dobrze wyeksponowane zakładki witryny www, m.in. strona główna, usługi, galeria, kontakt, opinie klientów. Wstawiane zdjęcia i galerie podwyższają jakość strony, a zarazem nie wpływając na szybkość ładowania i zakłócenia czytelności. Struktura oraz kolorystyka zapewniają przyjazny dla oka komfort wizualny odbioru strony www. Zaprojektowane przez naszą firmę strony internetowe są w pełni zoptymalizowane oraz oryginalne. Nastawiamy się na prostotę oraz należytą optymalizację strony, co w każdym calu spełnia wszelkie wytyczne algorytmów wyszukiwarek internetowych.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Pragnąc podążyć za stale rozwijającą się technologią internetową, przedsiębiorstwa muszą dopilnować, żeby tylko ich strony internetowe były w pełni sprawnie działającym narzędziem marketingowym. Od czasu gdy dysponujesz już własną stronę i zaczynasz spostrzegać, że Twoja witryna przestaje działać bezawaryjnie, to warto podjąć decyzję na jedną z naszych usług, jaką jest modernizacja stron internetowych. Zawodowstwo naszych informatyków przełoży się na zapewnienie Twojej witrynie nowego i świeżego wyglądu, adekwatnego do aktualnych technologii i standardów. Poprawimy widoczność witryny internetowej, co spowoduje zwiększenie jej atrakcyjności na tle konkurencji. Nieodpłatnie przeprowadzimy całościową analizę witryny www oraz podpowiemy najlepsze z możliwych rozwiązania, które wprowadzimy natychmiast po Twoim pozytywnym zatwierdzeniu. Czasami po prostu wystarczy kilka niewielkich poprawek, aby zareklamować Twoją firmę w Google i utrzymać na wysokiej pozycji w wyszukiwarkach internetowych. Rzetelnie, jasno i przystępnie udzielimy wszelkich informacji związanych z przedmiotem naszej działalności. Odpowiemy na każde pytanie. Zapraszamy do kontaktu!


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Bez wątpliwości uświadamiasz sobie, że nie wystarczy posiadać świetnie zrobioną firmową witrynę www. Istotna jest jej fachowa obsługa, by całość ciągle sprawnie działała i zapewniała konwersję. Bez wahania zdecyduj się na usługi firmy dkstrony.pl, a umożliwimy Twojej firmie konkretne, całkowicie dopasowane i niezawodne prowadzenie strony internetowej. Regularnie będziemy realizować niezbędne aktualizacje systemu, zabezpieczeń i treści na Twojej witrynie www. Jak tylko zdarzy się taka potrzeba, to odnowimy stronę pod kątem zmiany oprawy graficznej, formy i użyteczności. Ekspresowo dokonamy wszelkie naprawy, gwarantując na końcu kompleksową optymalizację strony www. Nawiążmy współpracę już dziś!


W takim razie nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić Państwa do skorzystania z naszych usług, a w razie dodatkowych pytań czekamy na kontakt!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga