Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 515 545 948 ➤ Bytów

Obszar usług: Bytów, Borzytuchom, Czarna Dąbrówka, Kołczygłowy, Lipnica, Miastko, Parchowo, Studzienice, Trzebielino, Tuchomie.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Dysponujemy bogatym doświadczeniem, które przekłada się na tworzenie stron internetowych dla lokalnych biznesów o mniejszym lub większym wymiarze. Tworzone przez nas nowoczesne strony www spełniają standardy nakładane przez wyszukiwarki, co zapewnia im dobrą pozycję w wynikach wyszukiwania.


Internet to wspaniałe narzędzie umożliwiające dotarcie do potencjalnych nabywców produktów oraz usług. Nawet małe i średnie biznesy, dzięki tym możliwościom jakie umożliwia nam sieć internetowa, mogą prowadzić sprzedaż krajową i zagraniczną. E-commerce zmienił zupełnie strategię działania wielu firm konkurujących o uwagę potencjalnego klienta. Co więcej, poprzez działalność w internecie, jest duża szansa przyciągnąć o wiele więcej interesantów naszych produktów oraz usług.


Już od teraz powinieneś zadbać o to, aby wyszukiwarka posiadała aktualne informacje o działalności jaką prowadzisz. Zwiększenie aktywności w internecie pomoże Ci odnieść przewagę na e-rynku. My Tobie w tym pomożemy!


Mamy dużo pomysłów i rozwiązań, dzięki którym Twoja działalność będzie mogła się rozwijać oraz pozyskiwać nowych kontrahentów. Stworzymy od początku, bądź zmodernizujemy działającą stronę internetową tak, by była wizytówką Twojej działalności w internecie. Nasze strony internetowe tworzone są w technologii RWD, czyli są przystosowane do wyświetlania na urządzeniach mobilnych tj. tablet lub telefon. Dodatkowo, tworzenie stron www w WordPress, gwarantuje przejrzystą strukturę informacji systemu do zarządzania treścią CMS.


Projektowanie i tworzenie stron internetowych oraz kompleksowy serwis www są naszą specjalnością. Skontaktuj się z nami już teraz!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Technika projektowania witryny www, polegająca na samoistnym ułożeniu wyglądu strony do wymiarów okna przeglądarki na mobilnych a także stacjonarnych urządzeniach.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Nabywca, dla którego zostaje zasugerowana dana strona www, powinien naturalnie zorientować się w jej schemacie, i bez najmniejszych kłopotów odnaleźć zawarte w niej materiały.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Optymalizacja (ang. Search Engine Optimalization) portali, mająca na celu odpowiednie przygotowanie strony, by była w stanie osiągnąć jak najwyższe wyniki na poszczególne frazy oraz wyrazy kluczowe w wynikach wyszukiwarek.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Dzięki wprowadzeniu specjalnych modyfikacji, strona internetowa jest wyrazista, funkcjonalna oraz wysoko klasyfikowana przez algorytm Google.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Chcąc zdobyć kontrahentów, potrzebujesz czegoś więcej niż jedynie dobrych produktów oraz profesjonalnej jakości obsługi klienta. Niezwykle ważną częścią marketingu internetowego jest w obecnych czasach firmowa strona www, dzięki której wypromujesz skutecznie Twoją działalność w sieci. Projektowanie i tworzenie stron www poparte jest przez nas analizą rynku konkretnej branży, konkurentów oraz sprecyzowaniem grupy docelowej kontrahentów. Sprecyzowanie targetu z pewnością doprowadzi do zwiększenia kontaktu z Państwa firmą.

OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Bytów

Od 9 lat agencja internetowa dkstrony projektuje szybkie, mobilne oraz schludne strony www. Całkowity koszt witryny www uzależniony jest od stopnia skomplikowania projektu, co wpływa na ilość, czasu który trzeba poświęcić na jej wykonanie. Warto również skorzystać z naszego formularza wyceny witryny, który dostępny jest na naszej stronie www, aby obliczyć expresowo, jaka będzie cena strony internetowej dla Twojej firmy. Każde przez nas zadanie poprzedza dopasowany odpowiednio do branży i charakteru branży, indywidualnie stworzony w Adobe Photoshop graficzny projekt strony www. Po zapoznaniu oraz Twojej akceptacji, projekt graficzny witryny www w dalszej kolejności poddawany jest programowaniu w odpowiedniej do zapotrzebowania technologii AMP, a także w postaci zwykłej strony www z edycją treści CMS WordPress. Na sugestię klienta jesteśmy w stanie także zakodować stronę internetową w wersji systemu edycji. Zapewniona także przez nas jest odpowiednia optymalizacja pod SEO witryny www, jest to fundamentem indeksacji strony w wynikach Google oraz ułatwieniem dla osoby wykonującej audyt strony www przed pozycjonowaniem. Na koniec dostajesz profesjonalny, estetyczny a także funkcjonalny serwis www odpowiedni do tematyki Twojej działalności. Sprawdź nas!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Bytów

Strona www posiada duże znaczenie dla wizerunku działalności, a ewentualne jej błędy mogą w konsekwencji negatywnie wpływać na komunikację naszych wyczekiwanych klientów odwiedzających stronę z właścicielem strony. Modernizacja strony internetowej może pomóc w dostarczeniu nowych kontrahentów. Czasami wystarczy unowocześnić i odświeżyć istniejącą witrynę www, by powiększyć jej konwersję. By utrzymać witryny na możliwie wysokim poziomie widoczności i zagwarantować im odpowiednie funkcjonowanie, potrzebna jest ich cykliczna oraz systematyczna obsługa. Jeśli brak Ci wolnego czasu, możliwości lub umiejętności, to z przyjemnością zapewnimy Tobie takową usługę, jak administracja i obsługa stron internetowych. W skład obowiązków wchodzi m.in. aktualizacja wtyczek witryny www, modułów oraz zapewnienie optymalnej mobilności. Istotne są także aktualizacje systemu CMS – WordPress w sytuacji posiadania strony www z wersją edytowalną w CMS w panelu WordPress. W skomplikowanych przypadkach, gdy strona www uległa awarii z różnych przyczyn, m.in. z powodu utraty hasła, błędów programistycznych, bądź zmianie parametrów serwera, proponujemy taką usługę, jaką jest naprawa stron internetowych.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Bytów

Optymalizacja SEO strony www jest Niezmiernie obowiązkowym procesem, mającym wpływ na dobrą widoczność na czołowej stronie w wyszukiwarkach internetowych. Optymalizacja stron www obejmuje szeroki zestaw praktyk, stosowanych przez dkstrony już na wstępnym etapie projektowania witryny www, które w efekcie końcowym wpływają na jej rozpoznawalność a również promocję w sieci. Oferujemy również bezpłatnie, rzetelny audyt strony www która już działa, ułatwiający wyszukać wszystkie niepoprawności które odwzorowują na jej słabą indeksację w Google. Następnie przechodzimy do właściwych rozwiązań, aby Twoja strona firmowa działała skutecznie. Spory nacisk nakładamy na edycję treści na stronie, powstałą zgodnie z zasadami SEO, będącą bardzo atrakcyjną dla wyszukiwarek Google, dlatego też przedstawiamy seo copywriting. Każdy zamówiony przez was tekst na witrynę www jest unikatowy, indywidualny, uzbrojony w odpowiednie frazy oraz wyrazy, co jest podstawą dla algorytmów Google. Zapamiętaj! Płacisz tylko za jeden artykuł, a następnie my tworzymy z niego synonimiczne teksty SEO, dzięki temu otrzymujesz od kilkunastu do kilkudziesięciu różniących się tekstów, wspomagające właściwe zaplecze dla pozycjonowania. Napisz do nas!Strony www Bytów

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Odpowiednio stworzona strona www wyróżni Państwa działalność w porównaniu do konkurencji i wpłynie na odniesienie wyższych pozycji w wyszukiwarkach. Projektowanie stron internetowych zaczyna się zwykle od wyznaczenia celu jaki ma spełniać dana strona oraz grupy użytkowników, do których chcemy dotrzeć. Następnie ustalamy jakie dane powinne znajdować się na stronie, tak by były zrozumiałe i umieszczone w sposób taki, aby odwiedzający w sposób intuicyjny, w bardzo krótkim czasie do nich dotarł oraz uzyskał klarowne informacje. Budowa stron internetowych opiera się na efektywnych rozwiązaniach, jakie tworzą prawidłowo wyeksponowane stałe elementy, m.in. strona główna, usługi, galeria, kontakt, realizacje. Umieszczanie zdjęcia i galerie podnoszą walory estetyczne strony, a zarazem nie mając wpływu na szybkość ładowania oraz zakłócenia przejrzystości. Struktura i koloryzacja zapewniają miły dla oka wizualny komfort odbioru strony www. Zaprojektowane przez naszą firmę strony internetowe są w pełni doprowadzone do perfekcji oraz nowoczesne. Stawiamy na prostotę oraz należytą optymalizację witryny internetowej, co w zupełności spełnia wszelkie wymogi algorytmów Google.


Stara witryna nie przynosi efektów?

By nie zostać w tyle za wciąż rozwijającą się technologią internetową, firmy muszą dopilnować, ażeby ich strony www wyróżniały się w pełni właściwym narzędziem marketingowym. Od czasu gdy posiadasz już własną stronę internetową oraz zaczynasz spostrzegać, że Twoja strona www przestaje działać jak należy, to warto podjąć decyzję na jedną z naszych usług, jaką jest modernizacja stron internetowych. Profesjonalizm naszych programistów przełoży się na zapewnienie Twojej stronie www nowoczesnego i świeżego wyglądu, dopasowanego do dzisiejszych technologii i standardów. Usprawnimy widoczność witryny www, co przyczyni się do zwiększenia jej atrakcyjności na tle konkurencji. Na koszt firmy przeprowadzimy całościową analizę strony www oraz doradzimy optymalne rozwiązania, które zastosujemy natychmiast po zatwierdzeniu przez klienta. Czasami po prostu wystarczy kilka niewielkich poprawek, aby zareklamować Twoją firmę w Google i utrzymać na wysokiej pozycji w wyszukiwarkach internetowych. Dokładnie, jasno i przystępnie udzielimy wszelkich informacji związanych z przedmiotem naszej działalności. Odpowiemy na wszystkie pytania. Czekamy na kontakt!


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Z pewnością uświadamiasz sobie, że nie wystarczy mieć doskonale zrobioną firmową witrynę www. Ważna jest też prawidłowa obsługa, by wszystko wciąż sprawnie działało i zapewniało konwersję. Bez wahania zdecyduj się na usługi firmy dkstrony.pl, a zapewnimy Ci konkretne, w całości dopasowane i niezawodne prowadzenie strony internetowej. Bez przerwy będziemy realizować niezbędne aktualizacje systemu, zabezpieczeń i treści na Twojej stronie. Gdy zajdzie taka potrzeba, to zmienimy stronę www pod kątem zmiany szaty graficznej, rozłożenia i użyteczności. Ekspresowo zrealizujemy wszystkie naprawy, zapewniając docelowo kompleksową optymalizację strony www. Zapraszamy do kontaktu!


Stąd nie zostaje nam nic innego jak zaprosić Państwa do skorzystania z usługi, a w przypadku dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga