Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 739 234 518 ➤ Strzyżów

Obszar usług: Strzyżów, Czudec, Niebylec, Frysztak, Wiśniowa.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Dysponujemy bogatym doświadczeniem, które przekłada się na tworzenie stron internetowych dla lokalnych działalności o węższym lub szerszym wymiarze. Nasze nowoczesne strony www spełniają wytyczne nakładane przez wyszukiwarkę internetową, co gwarantuje im dobrą widoczność w wyszukiwarkach.


Internet to wspaniałe narzędzie pozwalające dotrzeć do potencjalnych nabywców produktów i usług. Nawet małe i średnie firmy, dzięki bardzo dużym możliwościom jakie umożliwia nam sieć internetowa, mogą prowadzić sprzedaż krajową lub zagraniczną. E-commerce zmienił na amen metody działania wielu działalności konkurujących o znalezienie potencjalnego klienta. Na dodatek, dzięki internetowi, można osiągnąć o dużo więcej interesantów naszych produktów oraz usług.


Już od dziś zatroszcz się o to, aby wyszukiwarka internetowa posiadała aktualne informacje o działalności. Wzmocnienie widoczności w sieci internetowej pozwoli Ci odnieść przewagę na e-rynku. My Tobie w tym pomożemy!


Mamy mnóstwo pomysłów i rozwiązań, dzięki którym wasza działalność będzie mogła się rozwijać oraz przyciągać nowych kontrahentów. Zaprojektujemy od zera, bądź zmodernizujemy istniejącą już stronę internetową tak, aby była wizytówką działalności w sieci. Nasze strony internetowe projektowane są w technologii RWD, czyli są dostosowane do wyświetlania na ekranach różnych urządzeń mobilnych tj. tablet i telefon. Dodatkowo, tworzenie stron www w WordPress, zapewnia przejrzystą strukturę informacji systemu do zarządzania treścią CMS.


Projektowanie i tworzenie stron internetowych oraz kompleksowy serwis www to nasza specjalność. Nie zwlekaj, skontaktuj się z nami już teraz!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Technologia projektowania serwisu www, polegająca na samoistnym ułożeniu układu strony do rozmiaru okna przeglądarki na mobilnych oraz stacjonarnych urządzeniach.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Użytkownik, dla którego zostaje przekazana dana strona internetowa, powinien automatycznie spostrzec się w jej konstrukcji, oraz bez kłopotu odczytać poszukiwane w niej materiały.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Optymalizacja (ang. Search Engine Optimalization) stron internetowych, mająca na celu specjalistyczne uskutecznienie witryny www, by była w stanie osiągnąć jak najwyższe pozycje na określone frazy oraz wyrazy kluczowe w wynikach wyszukiwarki Google.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

W skutek wprowadzenia odpowiednich informacji i zmian, witryna www jest przejrzysta, funkcjonalna oraz wysoce oceniana przez algorytm wyszukiwarki Google.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Chcąc pozyskać kontrahentów, z pewnością potrzeba Tobie więcej niż jedynie dobrych produktów i fachowej obsługi klienta. Istotną częścią marketingu w sieci jest w dzisiejszych czasach firmowa strona www, dzięki której zareklamujesz efektywnie Twoją firmę w sieci. Projektowanie i tworzenie stron www poparte jest przez nas analizą rynku danej branży, firm konkurencyjnych oraz określeniem grupy docelowej kontrahentów. Sprecyzowanie celu w prostej lini doprowadzi do poprawy ilości Kontaktu z Państwem.

OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Strzyżów

Od 9 lat agencja internetowa dkstrony tworzy szybkie, responsywne oraz schludne strony wizytówki. Całkowity koszt witryny www uwarunkowany jest od stopnia rozbudowania usługi, i co za tym idzie, czasu który należy poświęcić na jej stworzenie. Sugerujemy również skorzystać z naszego formularza wyceny projektu, dostępnym na naszej stronie www, by sprecyzować od razu, jaka będzie cena strony internetowej dla Twojego biznesu. Każde przez nas zadanie poprzedza odpowiednio dostosowany do danej branży i charakteru działalności firmy, indywidualnie stworzony w Adobe Photoshop graficzny projekt strony www. Po zapoznaniu i Twojej pełnej akceptacji, projekt graficzny strony www w następnej kolejności poddany jest kodowaniu w odpowiedniej wedle zapotrzebowania technologii AMP, bądź w postaci tradycyjnej strony www z edycją treści CMS WordPress. Na Twoją prośbę jesteśmy w stanie także zbudować stronę w wersji nieedytowalnej. Gwarantowana także przez dkstrony jest poprawna optymalizacja pod SEO witryny www, co jest fundamentem widoczności strony w wyszukiwarkach i wyraźnym sygnałem dla osoby wykonującej audyt strony www przed pozycjonowaniem w sieci. Na koniec otrzymujesz profesjonalny, przejrzysty oraz użyteczny serwis www odpowiednio dostosowany do tematyki Twojej działalności. Zadzwoń teraz!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Strzyżów

Strona internetowa ma bardzo duże znaczenie dla wizerunku firmy, a potencjalne jej błędy mogą w istocie źle oddziaływać na komunikację naszych odbiorców odwiedzających stronę z właścicielem witryny www. Modernizacja strony internetowej na pewno pomoże w dostarczeniu nowych odwiedzin naszej witryny. Nierzadko wystarczy unowocześnić i odświeżyć istniejącą stronę www, aby podnieść jej konwersję. By utrzymać witryny internetowe na optymalnym poziomie widoczności oraz zagwarantować im sprawną pracę, wymagana jest ich ciągła obsługa. Jeśli brak Ci wolnego czasu, możliwości i umiejętności, to z wielką chęcią zapewnimy wam taką usługę, jak administracja i obsługa stron internetowych. W zakres naszej obsługi wchodzi m.in. aktualizacja silnika witryny, modułów czy zapewnienie odpowiedniej mobilności. Szczególnie Ważne są także aktualizacje systemu WP w sytuacji posiadania witryny www z edycją treści CMS w zapleczu administratora WordPress. W trudnych przypadkach, gdy strona www uległa awarii z różnych przyczyn, m.in. z powodu ingerencji osób trzecich, błędów programistycznych, bądź problemów z serwerem, oferujemy taką usługę, jaką jest naprawa stron internetowych. Przeprowadzimy rzetelny w pełni darmowy audyt Państwa witryny internetowej, oraz zaoferujemy najbardziej optymalne rozwiązania!

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Strzyżów

Optymalizacja SEO strony internetowej jest niezwykle istotnym procesem, mającym wpływ na dobrą widoczność na czołowej pozycji w wyszukiwarkach internetowych. Optymalizacja stron www obejmuje szeroki zestaw działań, wdrażanych przez nas już na wczesnym etapie projektowania witryny www, które w efekcie końcowym wpływają na jej rozpoznawalność a również promocję w sieci. Wykonujemy także bezpłatnie, rzetelny audyt strony www która już działa, umożliwiający wybadać wszelakie niepoprawności rzutujące na jej złą indeksację w wynikach Google. Kolejnie przystępujemy do właściwych rozwiązań, tak by Twoja witryna internetowa pracowała skutecznie. Również duży nacisk kładziemy na samą treść na stronie, która powinna powstać zgodnie z wytycznymi SEO, będącą bardzo wartościową dla wyszukiwarek, dlatego też przedstawiamy seo copywriting. Każdy zlecony nam przez Ciebie artykuł na witrynę jest unikatowy, indywidualny, wyposażony we właściwe frazy i wyrazy, co jest podstawą dla algorytmów wyszukiwarek. Pamiętaj! Płacisz tylko za jeden artykuł, a następnie my z niego tworzymy synonimiczne teksty SEO, dzięki czemu otrzymujesz od kilkunastu do kilkudziesięciu indywidualnych treści, budujących poprawne zaplecze dla pozycjonowania. Zapraszamy!Strony www Strzyżów

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Profesjonalnie utworzona strona www wyróżni Twoją firmę względem konkurencji oraz przyczyni się do lepszych efektów widoczności w wyszukiwarkach. Projektowanie stron internetowych rozpoczynamy od określenia celu jaki powinna pełnić dana strona oraz rzeszy klientów, do których spodziewamy się dotrzeć. W następnej kolejności określamy jakie informacje powinny znaleźć się na stronie, aby były oczywiste i umieszczone w sposób taki, aby odwiedzający w prosty sposób, w bardzo krótkim czasie mógł do nich dotrzeć oraz uzyskał dokładne materiały. Budowa stron internetowych opiera się na przetestowanych rozwiązaniach, jakie tworzą w prawidłowy sposób wyeksponowane stałe elementy, m.in. strona główna, usługi, galeria, kontakt, opinie klientów. Umieszczanie zdjęcia i galerie wzmacniają walory estetyczne witryny, a zarazem nie wpływając na szybkość ładowania i zakłócenia przejrzystości. Układ oraz kolorystyka zapewniają miły dla oczu komfort wizualny odbioru strony www. Opracowane przez dkstrony strony internetowe są kompletnie zoptymalizowane oraz nowoczesne. Kierujemy się prostotą i prawidłową optymalizację strony, co pod każdym względem spełnia wszystkie wymogi algorytmów Google.


Stara witryna nie przynosi efektów?

By podążyć za ciągle rozwijającą się technologią internetową, firmy muszą zatroszczyć się, ażeby ich strony www były w pełni sprawnie funkcjonującym narzędziem marketingowym. Gdy dysponujesz już własną witrynę i zaczynasz zauważać, że Twoja witryna internetowa przestaje działać odpowiednio, to warto podjąć decyzję na jedną spośród naszych usług, jaką jest modernizacja stron internetowych. Znajomość fachu naszych pracowników przełoży się na zapewnienie Twojej stronie innowacyjnego wyglądu, w sam raz do dzisiejszych technologii i standardów. Ulepszymy widoczność strony www, co przyczyni się do zwiększenia jej atrakcyjności na tle konkurencji. Bezpłatnie dokonamy całościowej analizy witryny internetowej oraz zaproponujemy najlepiej dostosowane rozwiązania, które wprowadzimy natychmiast po Twoim pozytywnym zatwierdzeniu. Czasami po prostu wystarczy kilka niewielkich poprawek, aby wypromować Twoją firmę w Google i utrzymać na wysokiej pozycji w wyszukiwarkach internetowych. Rzetelnie, zrozumiale i przystępnie udzielimy wszelkich informacji związanych z przedmiotem naszej działalności. Odpowiemy na wszystkie pytania. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Bez wątpienia zdajesz sobie sprawę, iż nie wystarczy mieć bardzo dobrze wykonaną firmową witrynę www. Bardzo ważna jest jej profesjonalna obsługa, aby wszystko non stop sprawnie funkcjonowało i zapewniało konwersję. Od razu zdecyduj się na pomoc agencji dkstrony.pl, a zapewnimy Twojej firmie konkretne, doskonale dopasowane i prawidłowe prowadzenie strony internetowej. Systematycznie będziemy dokonywać niezbędnych aktualizacji systemu, zabezpieczeń i treści na Twojej witrynie. Gdy tylko zdarzy się taka potrzeba, to odświeżymy stronę www pod kątem zmiany oprawy graficznej, całokształtu i właściwości. Bez wahania wykonamy wszystkie naprawy, gwarantując docelowo kompleksową optymalizację strony internetowej. Czekamy na kontakt!


W tym wypadku nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić Państwa do skorzystania z usługi, a w razie dodatkowych pytań czekamy na kontakt!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga