Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 739 234 518 ➤ Kolno

Obszar usług: Kolno, Grabowo, Mały Płock, Stawiski, Turośl.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Dysponujemy bogatym doświadczeniem, które przekłada się na tworzenie stron internetowych dla lokalnych firm o węższym lub szerszym obszarze. Nasze nowoczesne strony www w pełni wypełniają zasady nakładane przez Google, co zapewnia im wysoką widoczność w Google.


Internet to doskonałe niezbędne narzędzie dzięki któremu dotrzemy do potencjalnych nabywców towarów i usług. Nawet mniejsze i większe firmy, dzięki gigantycznym możliwościom jakie daje nam sieć internetowa, mogą prowadzić sprzedaż krajową oraz zagraniczną. E-commerce zmienił totalnie pogląd na funkcjonowanie wielu przedsiębiorstw konkurujących o pozyskanie potencjalnego kontrahenta. Dodatkowo, za pomocą działalności w sieci, można pozyskać o wiele więcej odbiorców naszych towarów oraz usług.


Od teraz zadbaj o to, aby wyszukiwarka posiadała aktualne informacje o Twojej działalności. Wzrost widoczności w sieci pozwoli Ci odnieść znaczną przewagę na e-rynku. My Tobie w tym pomożemy!


Posiadamy dużo pomysłów oraz rozwiązań, dzięki którym Twoja działalność będzie mogła się rozwijać oraz pozyskiwać nowych kontrahentów. Zaprojektujemy od zera, bądź dokonamy modernizacji istniejącą już stronę www tak, aby była wizytówką biznesu w sieci. Nasze strony internetowe tworzone są w responsywnej technologii RWD, czyli są dostosowane do wyświetlania na ekranach różnych urządzeń mobilnych tj. tablet oraz telefon. Dodatkowo, tworzenie stron www w WordPress, gwarantuje klarowną strukturę nawigacyjną systemu do zarządzania treścią CMS.


Projektowanie i tworzenie stron internetowych oraz kompleksowy serwis www są naszą specjalnością. Napisz do nas już teraz! Zapraszamy!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Technologia projektowania strony internetowej, polegająca na samoczynnym ułożeniu struktury graficznej strony do wymiarów okna przeglądarki na mobilnych a także stacjonarnych urządzeniach.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Nabywca, któremu zostaje zasugerowana dana witryna www, powinien w szybkim czasie rozpoznać się w jej schemacie, i bez problemu odnaleźć poszukiwane w niej dane.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Search Engine Optimalization to optymalizacja stron internetowych, mająca na celu specjalistyczne usprawnienie strony www, by była w stanie osiągnąć jak najlepsze pozycje w wyszukiwarce na zdefiniowane frazy oraz wyrazy kluczowe w wynikach wyszukiwarki Google.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Dzięki wprowadzeniu specjalistycznych usprawnień, strona internetowa jest wyrazista, funkcjonalna i wysoko klasyfikowana przez algorytm wyszukiwarki.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Chcąc zdobyć klientów, na pewno potrzebujesz więcej niż jedynie dobrych produktów i fachowej jakości obsługi klienta. Niezwykle istotną częścią marketingu internetowego jest w dzisiejszych czasach firmowa strona www, dzięki której wypromujesz efektywnie swoją działalność w internecie. Projektowanie i tworzenie stron www poparte jest przez nas analizą rynku konkretnej branży, działalności konkurencyjnej oraz ustaleniem grupy docelowej kontrahentów. Wyznaczenie celu z całą pewnością doprowadzi do wzrostu kontaktu z Państwa firmą.

OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Kolno

Od 9 lat nasza agencja internetowa projektuje szybkie, mobilne i czytelne strony wizytówki. Całkowity koszt witryny www uzależniony jest od poziomu skomplikowania usługi, i co się z tym wiąże, czasu który trzeba poświęcić na jej ukończenie. Warto także skorzystać z naszego formularza do wyceny strony, który dostępny jest na naszej stronie www, by obliczyć szybciej, jaka będzie cena strony internetowej dla was. Każde nasze zlecenie poprzedza dostosowany odpowiednio do branży i charakteru działalności firmy, indywidualnie stworzony w Adobe Photoshop graficzny projekt strony www. Po zapoznaniu oraz Twojej akceptacji, projekt graficzny strony w następnej kolejności poddawany jest kodowaniu w odpowiedniej wedle potrzeb technologii AMP, a także w postaci standardowej strony www z edycją treści CMS WordPress. Na prośbę kontrahenta jesteśmy w stanie również zaprogramować witrynę www w wersji systemu edycji treści. Gwarantowana także przez nas jest odpowiednia optymalizacja pod SEO witryny www, co jest podstawą indeksacji strony w wyszukiwarkach oraz dużym ułatwieniem dla pozycjonera wykonującego audyt strony www przed pozycjonowaniem w sieci. W efekcie końcowym dostajesz profesjonalny, przejrzysty i praktyczny serwis www dopasowany do branży Twojej działalności. Skontaktuj się!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Kolno

Strona internetowa ma wielkie znaczenie dla wizerunku firmy, a możliwe jej błędy mogą w istocie źle oddziaływać na komunikację naszych wyczekiwanych kontrahentów odwiedzających stronę z właścicielem witryny www. Modernizacja strony internetowej bez wątpienia pomoże w dostarczeniu nowych kontrahentów. Czasem wystarczy tylko odświeżyć graficznie istniejącą stronę www, aby poszerzyć jej konwersję. By utrzymać strony internetowe na możliwie jak najwyższym poziomie widoczności oraz zagwarantować im poprawną pracę, konieczna jest ich bieżąca obsługa. Jeśli nie posiadasz wolnego czasu, możliwości oraz umiejętności, to z przyjemnością zapewnimy Tobie taką usługę, jak administracja i obsługa stron internetowych. W zakres obowiązków wchodzi m.in. aktualizacja oprogramowania witryny www, modułów oraz zapewnienie odpowiedniej mobilności. Szczególnie istotne są także cykliczne aktualizacje systemu CMS – WordPress w sytuacji użytkowania witryny www z wersją edytowalną w CMS w panelu systemu CMS – WordPress. W skomplikowanych przypadkach, gdy witryna www uległa awarii z jakichś przyczyn, m.in. z powodu wtargnięcia wirusa, błędów programistycznych, bądź problemów z serwerem, proponujemy taką usługę, jaką jest naprawa stron internetowych.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Kolno

Optymalizacja SEO strony internetowej jest niezwykle ważnym procesem, wpływającym na uzyskanie widoczności na pierwszej pozycji wyników wyszukiwania Google. Optymalizacja stron www obejmuje szeroki zestaw działań, stosowanych przez dkstrony już na wczesnym etapie tworzenia witryny, wpływających w efekcie końcowym na jej rozpoznawalność a również promocję w internecie. Wykonujemy także zupełnie darmowy, solidny audyt strony www już istniejącej, pozwalający zbadać wszystkie błędy wpływające na jej złą indeksację w wyszukiwarkach. W następnej kolejności możemy przejść do właściwych rozwiązań, tak aby Państwa witryna www pracowała idealnie. Duży nacisk kładziemy na samą treść na stronie, powstałą zgodnie z zaleceniami SEO, będącą bardzo atrakcyjną dla wyszukiwarek, toteż dlatego przedstawiamy seo copywriting. Każdy zlecony nam przez Państwa tekst na witrynę jest unikalny, indywidualny, uzbrojony w mocne frazy oraz wyrazy, co jest podstawą dla algorytmów Google. Co ważne! Płacisz raz za artykuł, po czym my z niego tworzymy synonimiczne teksty SEO, dzięki czemu dostajesz od kilkunastu do nawet kilkudziesięciu różnych artykułów, budujących poprawne zaplecze pozycjonerskie. Zapytaj o szczegóły!Strony www Kolno

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Profesjonalnie wykonana strona www wyróżni Waszą działalność względem konkurencji oraz wpłynie na odniesienie lepszych efektów widoczności w internecie. Projektowanie stron internetowych zaczyna się zwykle od określenia celu jaki powinna spełniać dana strona oraz grona odbiorców, do których pragniemy dotrzeć. Kolejnie ustalamy jakie dane powinny znaleźć się na stronie, aby były zrozumiałe oraz zamieszczone w sposób taki, by użytkownik w łatwy sposób, w bardzo krótkim czasie mógł do nich dotrzeć oraz uzyskał dokładne informacje. Budowa stron internetowych opiera się na skutecznych rozwiązaniach, jakie tworzą prawidłowo wyeksponowane zakładki witryny www, m.in. strona główna, usługi, cennik, kontakt, realizacje. Umieszczanie zdjęcia oraz galerie wzmacniają atrakcyjność strony, jednocześnie nie mając wpływu na szybkość ładowania oraz zakłócenia czytelności. Struktura oraz kolorystyka zapewniają miły dla oka wizualny komfort odbioru strony www. Stworzone przez naszą firmę strony internetowe są kompletnie zoptymalizowane oraz nowoczesne. Kierujemy się prostotą i należytą optymalizację witryny, co całkiem spełnia kompleksowo wymagania algorytmów Google.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Ażeby podążyć za non stop rozwijającą się technologią internetową, przedsiębiorstwa muszą dopilnować, by ich strony www wyróżniały się w pełni sprawnie działającym narzędziem reklamowym. Od kiedy dysponujesz już swoją stronę internetową oraz zaczynasz uświadamiać sobie, iż Twoja strona www przestaje pracować dobrze, wówczas warto podjąć decyzję na jedną z wielu naszych usług, jaką jest modernizacja stron internetowych. Zawodowstwo naszych pracowników przełoży się na zapewnienie Twojej stronie www nowego i świeżego wyglądu, dopasowanego do najnowszych technologii i standardów. Usprawnimy widoczność witryny, co wpłynie na zwiększenie jej atrakcyjności na tle konkurencji. Na koszt firmy przeprowadzimy całościową analizę strony internetowej oraz podpowiemy optymalne rozwiązania, które wdrożymy natychmiast po zatwierdzeniu przez klienta. Czasem po prostu wystarczy kilka niewielkich poprawek, aby wypromować Twoją firmę w internecie i utrzymać na wysokiej pozycji w wyszukiwarkach Google. Rzetelnie, zrozumiale i przystępnie udzielimy wszystkich informacji związanych z przedmiotem naszej działalności. Odpowiemy na wszystkie pytania. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Z pewnością uświadamiasz sobie, iż nie wystarczy mieć znakomicie stworzoną firmową witrynę www. Bardzo ważna jest jej odpowiednia obsługa, aby wszystko wciąż sprawnie działało i zapewniało konwersję. Od razu zdecyduj się na usługi agencji dkstrony.pl, a umożliwimy Ci konkretne, w całości dostosowane i profesjonalne prowadzenie strony internetowej. Bez końca będziemy dokonywać niezbędnych aktualizacji systemu, zabezpieczeń i treści na Twojej witrynie. Jak tylko zdarzy się taka potrzeba, to odświeżymy stronę internetową w odniesieniu do zmiany oprawy graficznej, całokształtu i łatwości w użyciu. Ekspresowo zrealizujemy wszystkie naprawy, gwarantując na końcu kompleksową modernizację strony www. Zapraszamy do kontaktu!


Stąd nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić was do skorzystania z naszych usług, a w razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt z nami!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga