Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 739 234 518 ➤ Gdańsk

Obszar usług: Gdańsk.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Projektujemy profesjonalne i nowoczesne strony internetowe dla mniejszych firm z szybką indeksacją w wyszukiwarce Google. Zapraszamy do skorzystania z oferowanych przez nas metod, które zdobędą dla was nowych klientów oraz zlecenia!


Strony internetowe nie spełniają już wyłącznie roli wizytówki firmy w przestrzeni internetowej. To gruntowne i potężne narzędzie jakie można, a nawet trzeba wykorzystać w reklamie online XXI wieku, by nie zaginąć pośród olbrzymiej konkurencji. Pragniemy by nasi klienci otrzymywali do swoich dłoni mechanizm lepszy od innych, więc oferujemy profesjonalne tworzenie stron internetowych oraz serwisów internetowych na miarę dzisiejszych i przyszłych czasów!


Tworzenie stron internetowych – z myślą o Twoich kontrahentach!


Uporczywie dbamy o to by nasza usługa była permanentnie udoskonalana pod względem wszelkich bieżących trendów oraz technologii, jakie stawia nowoczesnym e-przedsiębiorcom ten rynek i nie przestajemy w jej udoskonalaniu. W zakres naszych usług wchodzi projektowanie i tworzenie stron www, których standardem w obecnym świecie są już tylko responsywne strony www, które w połączeniu z systemem CMS, pozwalają na pełny komfortu komunikacji z kontrahentem oraz dają przewagę nad konkurencją. Tworzenie stron www WordPress to w zasadzie zakres w którym umiemy pokazać to co potrafimy dla was zrobić. Bez znaczenia, w jakiej branży działacie oraz jakie są wasze potrzeby – jeżeli chodzi o zaprojektowanie i stworzenie efektywnego środowiska dla użytkownika online pozostaje prosta droga dkstrony.pl!


Nowoczesne strony www, oryginalne i nowe rozwiązania – serdecznie zapraszamy!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Responsive web design (RWD) – technika projektowania serwisu internetowego polegająca na ułożeniu źródła kodu strony w specjalistyczny sposób aby wyświetlała się prawidłowo na każdym urządzeniu.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Projektowana witryna internetowa przystosowana jest funkcjonalnie do potrzeb jej użytkowania. Funkcjonalność portalu ustalana jest już w pierwszym etapie kodowania serwisu.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Budowany kod strony internetowej pisany jest w sposób zgodny z zasadami poprawnej optymalizacji SEO czyli witryna po skończeniu dostosowana jest już do następnego procesu pozycjonowania w Google.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Strony pojawiają się szybko w wyszukiwarce Google z uwagi na fakt iż są wdrażane solidnie i zgłaszane zaraz po ukończeniu portalu do indeksu Google za pomocą mapy strony www.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Każda utworzona przez nas witryna internetowa jest we wszelkim aspekcie przystosowana do obszaru branży i grupy finalnej, dla jakiej jest przygotowywana. Dobrze znamy się na technicznej stronie projektów. Marketing w Internecie również nie ma przed nami sekretów. To funkcjonalna mieszanka doświadczenia i wiedzy, z którą możemy się z wami podzielić!

OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Gdańsk

Agencja internetowa dkstrony proponuje atrakcyjne pod względem kosztów i jakości wizytówki stron www. Bezdyskusyjnym faktem jest, że cena strony internetowej uzależniona jest od mnóstwa czynników. Te podstawowe z nich przedstawiliśmy w postaci zapytań w naszym formularzu kontaktowym, z którego zachęcamy skorzystać w celu wygodniejszego i bardziej szczegółowego obliczenia ceny wykonania strony www. Strony, które projektujemy, spełniają w pełni zasady prawidłowej optymalizacji SEO, co jest sprawą bardzo ważną pod kątem widzenia Google. Prawidłowo zaprojektowana i zoptymalizowana witryna ma spore znaczenie także dla pozycjonera. Zanim zacznie ją pozycjonować, wykonuje audyt strony www i dokonuje wyceny usługi. Projekt strony www wykonujemy w programie graficznym, a następnie programujemy w dobranej do danego projektu technologii AMP lub w postaci zwykłej strony www z edycją treści CMS. Jeśli nie potrzebujesz CMS, to kodujemy również bez wersji z edycją treści. Po wykonaniu pracy otrzymujesz od nas mocny, lekki, konkretny oraz oryginalny serwis www, który na pewno przyniesie dla Państwa nowe korzyści w postaci: większych wyświetleń, zgromadzeniu nowych kontrahentów oraz zapytań. Sprawdź nas! Zapraszamy!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Gdańsk

Czy masz już swą stronę www, odnośnie której użyteczność pozostawia wiele do życzenia, a design nie spełnia zaplanowanych rezultatów? Skontaktuj się z nami, a postaramy się rozszyfrować gdzie leży przyczyna problemu. W zakres działania naszej oferty wchodzi również usługa taka jak naprawa stron internetowych. Zaznaczamy zarazem, że naprawa strony www nie zawsze jest realna oraz nie zawsze ma sens. Niejednokrotnie o wiele prościej zrobić portal www od zera zachowując czas i pieniądze. Praktycznie wszystko uwarunkowane jest od jej kondycji technicznej. Często jest jednak tak, iż nasza www najzwyczajniej się postarzała i potrzeba jej nowej odsłony, dlatego też proponujemy usługi takie jak modernizacja stron internetowych. Zarówno tak jak w przypadku napraw, toteż i rekonstrukcja stron www może okazać się nieopłacalna. Zachęcamy więc do kontaktu z dkstrony.pl w celu omówienia niezbędnych szczegółów. Ponadto oprócz modernizacji oraz naprawy portalu www istotna jest też obsługa stron internetowych. Zachęcamy rozważyć więc administrację strony internetowej aby usprawnić jej skuteczność i konkurencyjność. Koniecznie zapraszamy do kontaktu z dkstrony.pl celem omówienia warunków współpracy. Z przyjemnością udzielimy odpowiedzi na wszystkie wątpliwości.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Gdańsk

Warunkiem efektu widzialności w wyszukiwarce internetowej Google jest odpowiednia optymalizacja stron www. Najlepiej zatroszczy się o to już w początkowej fazie jej tworzenia, tak aby uniknąć na przyszłość kolejnych wydatków. Niejednokrotnie klienci kontaktują się z problemami słabo widocznej lub wcale niewidocznej strony www w wynikach wyszukiwarki Google. Dlatego wychodzimy naprzeciw waszym zapotrzebowaniom proponując usługi SEO, a szczególnie kilka fundamentalnych w tym zakresie usług. W przypadku kłopotów z widocznością oraz indeksacją portalu, proponujemy audyt strony internetowej pod kątem poprawności optymalizacji SEO. Wskazujemy, w których miejscach i co należałoby zmienić aby ulepszyć jej kondycję i widzialność w Google. Audyt strony www oferujemy w pełni bezpłatnie. Dalszym, a zarazem jednym z niezwykle istotnych czynników, na jakie wyszukiwarka internetowa Google aktualnie spogląda, to SEO Copywriting, czyli specjalne pisanie tekstów pod SEO. Piszemy niepowtarzalne treści oraz artykuły z wykorzystaniem wyselekcjonowanych zasadniczych wyrazów kluczowych. Sporządzamy też synonimiczne teksty SEO, jest to specjalna metoda wykorzystania jednego tekstu kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt razy bez sytuacji duplikatu treści. Wypróbuj to!Strony www Gdańsk

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

W trakcie tworzenia portalu www warto w szczególności wziąć pod uwagę kompromis pomiędzy jej wyglądem strony, a łatwością w użytkowaniu. Klienci, a także wykonawcy, różnie patrzą na tematykę jaką jest budowa stron internetowych. Dla klientów priorytetową sprawą jest skupienie się na oprawie graficznej portalu. Użytkownik, który znajdzie się na witrynie www, nie powinien mieć dylematów z zauważeniem do czego odnosi się witryna www, jaka jest jej branża, jakie działy podstron są dostępne i jakie są opcje wyboru. Im szybciej odnajdzie poszukiwane informacje, tym większe są szanse, że zostanie na stronie www dłużej i skorzysta z oferty. Twórcy ponadto zwracają uwagę na rzetelność wykonania od strony programistycznej, by dana witryna www pojawiła się jak najwyżej w wyszukiwarce opartych na specjalnych wzorcach. Nasze usługi w związku z tym skupiają się nie tylko na kwestiach technicznych i prawidłowej optymalizacji portalu, ale także i na wizualnej, czytelnej i minimalistycznej szacie graficznej. Dokładamy wszelkich starań, by tworzone przez nas portale www były na jak najlepszym poziomie.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Modernizacja stron www również wchodzi w obszar naszych możliwości. Jeżeli odnosisz odczucie, że Twoja witryna nie funkcjonuje prawidłowo, to przyszedł idealny czas, by się z nami skontaktować. Przeprowadzimy dla Państwa usługę darmowej analizy stanu technicznego, wizualnego, optymalizacji, zawartości, treści oraz widoczności strony internetowej w wyszukiwarkach. Zapewnimy solidne rozwiązanie, aby po zaakceptowaniu przez Państwa zacząć działania. Często jednak potrzebne jest wykonanie strony od nowa, innym razem już mała poprawa wystarczy, by uzyskać większy ruch na stronie i zainteresowanie potencjalnych kontrahentów. Po przeprowadzonej modernizacji Państwa strona www będzie także dostosowana do aktualnych standardów zabezpieczeń (certyfikat SSL), a dzięki technologii RWD mobilna, przejrzysta i czytelna.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Zdarza się tak, że masz już swoją stronę www (bądź strony www) w sieci ale nie masz odpowiednio kompetentnego pracownika do jej użytkowania. Do tego regularnie zachodzi konieczność, by wprowadzać zmiany dotyczące oferty, towarów, fotografii czy tekstu. Bardzo dobrze jest też czasem co pewien czas wykonywać aktualizację systemu i wtyczek w CMS, a także zrobić kopię witryny www. Jeśli strona znajduje się już na dobrej pozycji w wyszukiwarce internetowej, nie ma pewności, że bez wykonywania aktualizacji oraz dbania o jej kondycję ta pozycja pozostanie. Tak więc do proponowanych przez nas usług oferujemy również prowadzenie strony internetowej.


W tym wypadku nie zostaje nam nic innego jak zaprosić was do skorzystania z naszej oferty, a w przypadku dodatkowych pytań czekamy na kontakt!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga