Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 739 234 518 ➤ Łask

Obszar usług: Łask, Buczek, Sędziejowice, Widawa, Wodzierady.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Dysponujemy bogatym doświadczeniem, które przekłada się na tworzenie stron internetowych dla lokalnych firm o mniejszym lub większym zasięgu. Projektowane przez nas nowoczesne strony www w pełni wypełniają zasady stawiane przez Google, co gwarantuje im dobrą widoczność z pośród konkurencji.


Internet to wspaniałe konieczne narzędzie które umożliwia dotarcie do potencjalnych odbiorców towarów oraz usług. Nawet mniejsze i większe działalności, dzięki tym możliwościom jakie daje nam sieć internetowa, mogą zarządzać sprzedażą krajową oraz zagraniczną. Rynek e-commerce zmienił gruntownie strategię działania wielu działalności konkurujących o znalezienie potencjalnego kontrahenta. Poza tym, za pomocą działalności w sieci, jest duża szansa przyciągnąć o sporo więcej interesantów naszych produktów oraz usług.


Od teraz zadbaj o to, aby wyszukiwarka internetowa dysponowała aktualnymi informacjami o działalności. Wzmocnienie aktywności w sieci pozwoli Ci osiągnąć dużą przewagę na e-rynku. My zrobimy to dla Ciebie!


Mamy dużo chęci i rozwiązań, dzięki którym Twoja działalność będzie mogła się rozwijać oraz zyskiwać nowych klientów. Zaprojektujemy od początku, bądź dokonamy modernizacji dotychczasową stronę internetową tak, by była wizytówką Twojej działalności w internecie. Nasze strony internetowe wykonywane są w responsywnej technologii RWD, czyli są dostosowane do wyświetlania na urządzeniach mobilnych tj. tablet oraz telefon. Co więcej, tworzenie stron www w WordPress, zapewnia przejrzystą strukturę informacji systemu edycji treści strony CMS.


Projektowanie i tworzenie stron internetowych oraz kompleksowy serwis www są naszą specjalnością. Zapraszamy do kontaktu już teraz!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Technologia projektowania witryny, polegająca na samoczynnym ułożeniu wyglądu strony do rozmiaru okna przeglądarki na mobilnych i stacjonarnych komputerach.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Użytkownik, dla którego zostaje zasugerowana dana witryna www, powinien błyskawicznie spostrzec się w jej schemacie, oraz bez najmniejszych kłopotów odnaleźć zawarte w niej informacje.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Search Engine Optimalization to optymalizacja witryn, mająca na celu takie usprawnienie strony www, aby była w stanie osiągnąć jak najlepsze pozycje w wynikach wyszukiwania na zdefiniowane frazy lub wyrazy kluczowe w wynikach wyszukiwarek.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Dzięki wprowadzeniu odpowiednich informacji i zmian, strona www jest przejrzysta, funkcjonalna oraz wysoko klasyfikowana przez algorytm wyszukiwarek internetowych.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Chcąc zyskać klientów, z pewnością potrzebujesz więcej aniżeli tylko dobrego produktu oraz fachowej jakości obsługi klienta. Niezwykle istotną częścią marketingu internetowego jest dzisiaj firmowa strona www, poprzez którą rozreklamujesz efektywnie Twoją działalność w sieci. Projektowanie i tworzenie stron www poparte jest przez nas analizą rynku właściwej branży, konkurencji i wyznaczeniem grupy docelowej klientów. Sprecyzowanie celu z pewnością doprowadzi do poprawy ilości kontaktu z Państwa firmą.

OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Łask

Od 9 lat agencja internetowa dkstrony wykonuje lekkie, mobilne oraz czytelne strony www. Całkowity koszt witryny www uwarunkowany jest od stopnia skomplikowania projektu, i co się z tym wiąże, czasu który trzeba poświęcić do jej stworzenia. Prosimy również skorzystać z formularza wyceny, który dostępny jest na naszej stronie, aby sprecyzować od razu, jaka będzie cena strony internetowej dla Twojej firmy. Każde zaczęte przez dkstrony zlecenie poprzedza dostosowany odpowiednio do branży oraz charakteru firmy, indywidualnie skrojony w Adobe Photoshop graficzny projekt strony www. Po zapoznaniu i Twojej akceptacji, projekt graficzny witryny w następnej kolejności poddawany jest programowaniu w odpowiedniej do potrzeb technologii AMP, lub w postaci zwykłej strony www z edycją treści CMS WordPress. Na sugestię klienta możemy również zakodować stronę internetową w wersji nieedytowalnej. Gwarantowana również przez nas jest poprawna optymalizacja SEO witryny www, jest to fundamentem efektu widoczności strony w Google i dużą pomocą dla osoby wykonującej audyt strony www przed pozycjonowaniem w sieci. Finalnie otrzymujesz profesjonalny, przejrzysty i użyteczny serwis www dopasowany do branży Twojej firmy. Napisz do nas!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Łask

Wizytówka strony w internecie ma wielkie znaczenie dla wizerunku działalności, a możliwe jej błędy mogą w istocie źle oddziaływać na komunikację naszych klientów odwiedzających stronę z właścicielem portalu. Modernizacja strony internetowej na pewno pomoże w dostarczeniu nowych odwiedzin naszej witryny. Czasami wystarczy unowocześnić i odświeżyć istniejącą witrynę www, by zwiększyć jej konwersję. By utrzymać witryny www na odpowiednim poziomie widoczności oraz zapewnić im poprawną pracę, wymagana jest ich nieustanna obsługa. Jeśli nie posiadasz wolnego czasu, możliwości oraz umiejętności, to zapewnimy Ci takową usługę, jaką jest administracja i obsługa stron internetowych. W zakres obowiązków wchodzi m.in. aktualizacja oprogramowania witryny www, modułów oraz zapewnienie optymalnej responsywności. Szczególnie Ważne są także cykliczne aktualizacje systemu WP w przypadku użytkowania strony www z systemem treści CMS w panelu administracyjnym WordPress. W skomplikowanych sytuacjach, gdy witryna www uległa awarii z jakichś przyczyn, m.in. z powodu złośliwego oprogramowania, błędów w kodzie strony, bądź problemów z serwerem, proponujemy taką usługę, jaką jest naprawa stron internetowych.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Łask

Optymalizacja SEO strony www jest szalenie obowiązkowym procesem, mającym wpływ na uzyskanie widoczności na czołowej pozycji w wyszukiwarce Google. Optymalizacja stron www obejmuje szeroki zestaw działań, wdrażanych przez dkstrony już we wczesnym etapie tworzenia witryny www, wpływających w efekcie końcowym na jej rozpoznawalność oraz promocję w internecie. Oferujemy także bezpłatny, dobry audyt strony www już istniejącej, pozwalający wyszukać wszystkie niepoprawności wpływające na jej złą indeksację w Google. Następnie przechodzimy do precyzyjnych rozwiązań, aby wasza witryna była skuteczna. Niemały nacisk kładziemy na samą treść na stronie, która powinna powstać zgodnie z zaleceniami SEO, będącą bardzo wartościową dla wyszukiwarek, dlatego też przedstawiamy seo copywriting. Każdy zamówiony przez was tekst na bloga jest unikalny, indywidualny, wyposażony we właściwe frazy oraz słowa kluczowe, co jest podstawą dla algorytmów wyszukiwarek. Zapamiętaj! Płacisz raz za artykuł, a my tworzymy z niego synonimiczne teksty SEO, dzięki temu otrzymujesz od kilkunastu do nawet kilkudziesięciu indywidualnych tekstów, wspomagające extra zaplecze dla pozycjonowania. Zadzwoń do nas!Strony www Łask

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Sumiennie stworzona strona www wyróżni Państwa firmę względem konkurencji oraz przyczyni się do odniesienia znacznych efektów widoczności w Google. Projektowanie stron internetowych rozpoczynamy od wyznaczenia celu jaki musi pełnić dana witryna www oraz rzeszy kontrahentów, do których oczekujemy dotrzeć. W drugiej kolejności określamy jakie materiały powinny znaleźć się na stronie, by były zrozumiałe oraz umieszczone w sposób taki, by użytkownik w łatwy sposób, w bardzo krótkim czasie do nich dotarł oraz uzyskał jasne materiały. Budowa stron internetowych oparta jest na skutecznych rozwiązaniach, jakie tworzą w prawidłowy sposób wyeksponowane elementy witryny, m.in. strona główna, oferta, cennik, kontakt, realizacje. Wstawiane zdjęcia oraz galerie podnoszą jakość portalu, jednocześnie nie wpływając na szybkość ładowania i zakłócenia czytelności. Układ i koloryzacja gwarantują przyjazny dla oka wizualny komfort odbioru strony www. Utworzone przez naszą agencję strony internetowe są kompletnie zoptymalizowane oraz oryginalne. Kierujemy się prostotą oraz odpowiednią optymalizację witryny internetowej, co w każdym calu spełnia wszystkie wymogi algorytmów wyszukiwarek.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Ażeby podążyć za nieustannie rozwijającą się technologią internetową, firmy muszą zadbać o to, ażeby ich strony internetowe wyróżniały się w pełni działającym narzędziem marketingowym. Gdy dysponujesz już swoją stronę i zaczynasz uświadamiać sobie, iż Twoja witryna przestaje działać odpowiednio, to warto podjąć decyzję na jedną spośród naszych usług, jaką jest modernizacja stron internetowych. Umiejętność naszych programistów przełoży się na zapewnienie Twojej witrynie internetowej oryginalnego wyglądu, dopasowanego do aktualnych technologii i standardów. Usprawnimy widoczność witryny internetowej, co spowoduje zwiększenie jej atrakcyjności na tle konkurencji. Na koszt firmy wykonamy całościową analizę witryny www oraz podpowiemy najlepiej dostosowane rozwiązania, które wprowadzimy natychmiast po Twoim pozytywnym zatwierdzeniu. Czasem po prostu wystarczy kilka niewielkich poprawek, aby wypromować Twoją firmę w internecie i utrzymać na wysokiej pozycji w wyszukiwarkach Google. Rzetelnie, zrozumiale i przystępnie udzielimy wszelkich informacji związanych z przedmiotem naszej działalności. Odpowiadamy na wszelkie zapytania. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Z całą pewnością zdajesz sobie sprawę, że nie wystarczy posiadać bardzo dobrze wykonaną firmową stronę internetową. Bardzo ważna jest jej odpowiednia obsługa, by wszystko stale sprawnie działało i zapewniało konwersję. Bez wahania zdecyduj się na usługi agencji dkstrony.pl, a zapewnimy Ci konkretne, doskonale dopasowane i profesjonalne prowadzenie strony internetowej. Bez końca będziemy dokonywać niezbędnych aktualizacji systemu, zabezpieczeń i treści na Twojej witrynie. Gdy zdarzy się owa potrzeba, to odnowimy stronę www z punktu widzenia zmiany szaty wizualnej, struktury i użyteczności. Bez wahania wykonamy wszystkie naprawy, gwarantując na końcu całościową modernizację strony www. Nawiążmy współpracę już dziś!


Dlatego też nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić was do skorzystania z naszej oferty, a w przypadku dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga