Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 515 545 948 ➤ Kołobrzeg

Obszar usług: Kołobrzeg, Dygowo, Gościno, Rymań, Siemyśl, Ustronie Morskie.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Tworzymy nowoczesne strony internetowe dla mniejszych działalności z szybką indeksacją w wyszukiwarce internetowej Google. Zapraszamy do skorzystania z naszych gotowych metod, które zdobędą dla Ciebie nowych klientów oraz zlecenia!


Strony internetowe nie są już wyłącznie wizytówką działalności w przestrzeni internetowej. To kompleksowe oraz olbrzymie narzędzie jakie można, a nawet należy wprowadzić w reklamie online XXI wieku, by nie zaginąć pośród olbrzymiej konkurencji. Pragniemy by nasi Kontrahenci dostawali do swoich rąk produkt lepszy od innych, więc proponujemy profesjonalne tworzenie stron internetowych oraz serwisów internetowych na miarę XXI wieku!


Tworzenie stron internetowych – z myślą o Tobie i Twoich kontrahentach!


Uporczywie dbamy o to by nasza usługa była systematycznie dopracowywana pod względem wszelkich aktualnych trendów oraz technologii, jakie stawia nowoczesnym e-przedsiębiorcom ten rynek i nie przestajemy w jej ulepszaniu. W zakres naszych usług wchodzi projektowanie i tworzenie stron www, których standardem w dzisiejszych czasach są mobile witryny RWD, które w połączeniu z systemem CMS, znacznie ułatwiają pracę w komunikacji z kontrahentem oraz dają przewagę nad konkurencją. Tworzenie stron www WordPress to w zasadzie zakres w którym umiemy zademonstrować to co potrafimy dla was zrobić. Bez różnicy, w jakiej branży działacie oraz jakie są wasze potrzeby – jeśli chodzi o zaprojektowanie i stworzenie przyjacielskiego dla użytkownika środowiska online jest jeden kierunek dkstrony.pl!


Nowoczesne strony www, nowe mechanizmy i rozwiązania – serdecznie zapraszamy!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Responsive web design (RWD) – technika tworzenia strony internetowej polegająca na zaprogramowaniu struktury strony w specjalistyczny sposób aby wyświetlała się dobrze na każdym urządzeniu.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Programowana strona dostosowana jest funkcjonalnie na potrzeby jej użytkowania. Funkcjonalność portalu uzgadniana jest już na wczesnym etapie kodowania projektu.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Tworzony kod strony internetowej pisany jest zgodnie z zasadami SEO czyli strona po ukończeniu dostosowana jest już do kolejnego etapu pozycjonowania.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Witryny ukazują się szybko w wyszukiwarce z uwagi na fakt iż są projektowane poprawnie i zgłaszane tuż po skończeniu portalu do indeksacji Google za pomocą mapy portalu www.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Każda udostępniona przez nas strona internetowa jest we wszelkim aspekcie dostosowana do tematyki branży i grupy finalnej, pod jaką jest tworzona. Doskonale znamy się na technicznej stronie projektów. Marketing w sieci www także nie ma przed nami zagadek. To efektywna mieszanka wiedzy, z jaką chcemy się z Tobą podzielić!

OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Kołobrzeg

Agencja internetowa dkstrony.pl oferuje atrakcyjne odnośnie kosztów oraz jakości wizytówki stron. Zasadniczym faktem jest, że cena strony internetowej uzależniona jest od mnóstwa czynników. Te podstawowe z nich opracowaliśmy w formie pytań w naszym formularzu, z którego należałoby skorzystać w celu prostszego oraz bardziej doprecyzowanego podania kosztu zaprojektowania i stworzenia strony www. Strony, które tworzymy, wypełniają w pełni wymagania wymaganej optymalizacji SEO, co jest sprawą kolosalnie znaczącą z punktu widzenia Google i wyszukiwarek internetowych. Dobrze zakodowana i zoptymalizowana strona ma elementarne znaczenie także dla pozycjonera. Zanim zacznie ją pozycjonować, wykonuje audyt strony www oraz wykonuje ofertę cenową. Projekt strony www wykonujemy w Adobe Photoshop, a w następnej kolejności kodujemy w odpowiedniej do potrzeb technologii AMP lub w postaci tradycyjnej strony www z edycją treści CMS. Jeśli nie potrzebujesz CMS, to kodujemy także bez wersji z systemem edycji. Po wykonaniu pracy dostajesz od nas mocny, szybki, konkretny i profesjonalny serwis www, który z pewnością przyniesie dla Państwa dodatkowe korzyści w postaci: większej liczby wyświetleń, przyciągnięciu kolejnych kontrahentów oraz zapytań. Sprawdź nas! Zapraszamy!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Kołobrzeg

Czy masz już swą stronę www, której to użyteczność pozostawia sporo do życzenia, a layout nie spełnia założonych efektów? Skontaktuj się z nami, a postaramy się wskazać gdzie jest przyczyna tego stanu rzeczy. W obszar naszych usług wchodzi także taka usługa jak naprawa stron internetowych. Informujemy jednakowo, że naprawa strony www nie zawsze bywa do zrealizowania i nie zawsze ma sens. Czasami lepiej zaprojektować stronę od podstaw zaoszczędzając czas i pieniądze. Praktycznie wszystko uzależnione jest od jej wykonania i stanu technicznego. Często jest jednak tak, że nasza strona po prostu się zestarzała i potrzebuje modernizacji, dlatego też świadczymy usługę taką jak modernizacja stron internetowych. Tak jak w przypadku napraw, też i modyfikacja portalu www może okazać się nieopłacalna. Zachęcamy więc do kontaktu z z naszą agencją w celu ustalenia koniecznych szczegółów. Dodatkowo oprócz modernizacji oraz naprawy strony znacząca jest również obsługa stron internetowych. Zachęcamy przemyśleć więc administrację strony internetowej aby usprawnić jej sprawność i konkurencyjność. Niezwłocznie namawiamy do kontaktu z dkstrony.pl w celu ustalenia szczegółów współpracy. Bardzo chętnie udzielimy odpowiedzi na wszystkie pytania.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Kołobrzeg

Podstawą efektu widzialności w Google jest odpowiednia optymalizacja stron www. Najlepiej dopilnować tego już na wczesnym etapie ich tworzenia, tak aby uniknąć w przyszłości powtórnych środków pieniężnych. Bardzo często kontrahenci kontaktują się z problemami słabo widocznej lub wcale niewidocznej strony w wynikach wyszukiwarki Google. Postanowiliśmy wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów świadcząc usługi SEO, a szczególnie kilka bardzo fundamentalnych w tym zakresie usług. W przypadku kłopotów z widocznością oraz indeksacją witryny www, sugerujemy audyt strony internetowej pod kątem odpowiedniej optymalizacji SEO. Ustalamy, gdzie i co należy zmienić aby uefektywnić jej efektywność i pozycję w wyszukiwarkach. Audyt strony www oferujemy w pełni bezpłatnie. Następnym, i jednocześnie jednym z kluczowych aspektów, na jakie wyszukiwarka Google aktualnie spogląda, to SEO Copywriting, czyli odpowiednie pisanie tekstów pod SEO. Piszemy unikalne treści oraz artykuły z wykorzystaniem wyselekcjonowanych zasadniczych słów kluczowych. Tworzymy również synonimiczne teksty SEO, to skuteczny system zastosowania jednego tekstu kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt razy bez sytuacji powtarzania się tekstu. Zadzwoń po więcej szczegółów!Strony www Kołobrzeg

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

W czasie tworzenia strony należy przede wszystkim zwrócić uwagę na konsens pomiędzy jej wyglądem portalu, a łatwością w użytkowaniu. Klienci, a także wykonawcy, różnie patrzą na kwestie jaką jest budowa stron internetowych. Dla klientów priorytetową rzeczą jest skupienie się na oprawie graficznej portalu www. Odwiedzający, który znajdzie się na witrynie, nie powinien mieć problemu z zauważeniem czego dotyczy witryna www, jaka jest jej nazwa, jakie kategorie podstron są dostępne i jakie są opcje wyboru. Im szybciej zlokalizuje poszukiwane informacje, tym większe są szanse, że zostanie na stronie www dłużej i skorzysta z oferty. Projektanci oprócz tego koncentrują się na solidność wykonania od strony programistycznej, aby dana strona www pojawiła się jak najwyżej w wyszukiwarce Google opartych na specjalnych algorytmach. Nasze usługi wobec tego skupione są nie tylko na kwestiach technicznych oraz poprawnej optymalizacji portalu, ale również i na wizualnej, czytelnej i minimalistycznej oprawie. Dołożymy wszelkich starań, by tworzone przez nas portale były na jak najwyższym poziomie.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Modernizacja stron www dodatkowo wchodzi w zakres naszych usług. A więc jeśli masz przeczucie, że Wasza witryna nie działa prawidłowo, to przyszedł stosowny okres, by skorzystać z naszych usług. Przeprowadzimy dla was usługę bezpłatnej analizy stanu technicznego, wizualnego, optymalizacji, zawartości, treści i widoczności strony w wynikach Google. Proponujemy precyzyjne rozwiązanie, aby po waszej akceptacji zacząć działania. Często potrzebny jest kompletny remont, innym razem mała zmiana wystarczy, by pozyskać większy ruch na stronie i zainteresowanie potencjalnych klientów. Po przeprowadzonej modernizacji Państwa strona www będzie także przystosowana do aktualnych mechanizmów bezpieczeństwa (certyfikat SSL), oraz dzięki technologii RWD mobilna, przejrzysta i czytelna.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Bywa tak, że masz już swoją stronę www (bądź strony www) w sieci i nie posiadasz odpowiednio umiejętnego pracownika do jej obsługi. Do tego często zachodzi potrzeba, by wprowadzać zmiany dotyczące oferty, towarów, zdjęć czy tekstu. Rozsądnie jest też regularnie przeprowadzać aktualizację systemu i wtyczek w CMS, a także wykonać kopię witryny www. Jeśli strona znajduje się już na wysokiej pozycji w Google, nie ma pewności, że bez wykonywania aktualizacji i dbania o jej stan ta pozycja pozostanie. Tak więc do proponowanych przez dkstrony.pl usług oferujemy także prowadzenie strony internetowej.


A więc nie zostaje nam nic innego jak zaprosić was do skorzystania z naszych usług, a w razie dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga