Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 515 545 948 ➤ Nidzica

Obszar usług: Nidzica, Janowiec Kościelny, Janowo, Kozłowo.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Posiadamy bogate doświadczenie, które przekłada się na tworzenie stron internetowych dla lokalnych działalności o mniejszym lub większym zasięgu. Projektowane przez nas nowoczesne strony www w pełni wypełniają standardy określane przez wyszukiwarki, co zapewnia im bardzo dobrą pozycję wyszukiwarkach internetowych.


Internet to wspaniałe niezbędne narzędzie pozwalające dotrzeć do potencjalnych odbiorców towarów i usług. Nawet małe i większe biznesy, dzięki bardzo wielkim możliwościom jakie umożliwia nam sieć internetowa, mogą prowadzić sprzedaż krajową lub zagraniczną. Rynek e-commerce zmienił na dobre filozofię działania wielu przedsiębiorstw konkurujących o zainteresowanie potencjalnego klienta. Dodatkowo, dzięki internetowi, jest duża szansa przyciągnąć o sporo więcej interesantów naszych produktów a także usług.


Od teraz zadbaj o to, aby wyszukiwarka Google posiadała aktualne informacje o Twoim biznesie. Zwiększenie aktywności w sieci pozwoli Ci osiągnąć znaczną przewagę na e-rynku. My zrobimy to dla Ciebie!


Mamy mnóstwo pomysłów oraz rozwiązań, dzięki którym wasza firma będzie mogła się rozwijać oraz zyskiwać nowych klientów. Stworzymy od podstaw, bądź dokonamy modernizacji istniejącą witrynę www tak, aby była wizytówką działalności w internecie. Nasze strony internetowe tworzone są w technologii RWD, czyli są przystosowane do wyświetlania na ekranach różnych urządzeń mobilnych tj. tablet i telefon. Do tego, tworzenie stron www w WordPress, zapewnia przejrzystą strukturę nawigacyjną systemu edycji treści CMS.


Projektowanie i tworzenie stron internetowych oraz kompleksowy serwis www jest naszą specjalnością. Nie zwlekaj, skontaktuj się z nami już teraz!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Technika projektowania strony www, polegająca na automatycznym ułożeniu grafiki strony do wymiarów okna przeglądarki na mobilnych lub stacjonarnych komputerach.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Użytkownik, dla którego zostaje oddana dana strona internetowa, powinien szybko spostrzec się w jej konstrukcji, oraz bez kłopotu wyszukiwać poszukiwane w niej informacje.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Optymalizacja (ang. Search Engine Optimalization) stron internetowych, mająca na celu odpowiednie usprawnienie strony www, by była w stanie osiągnąć jak najwyższe wyniki na określone frazy lub wyrazy kluczowe w wynikach wyszukiwarki Google.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

W skutek wprowadzenia specjalistycznych informacji i zmian, strona www jest wyrazista, funkcjonalna i wysoce oceniana przez algorytm wyszukiwarki Google.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Chcąc pozyskać kontrahentów, potrzebujesz czegoś więcej niż tylko dobrych produktów oraz profesjonalnej obsługi klienta. Bardzo istotną częścią marketingu internetowego jest w dzisiejszym świecie firmowa strona www, dzięki której wypromujesz skutecznie swoją działalność w sieci. Projektowanie i tworzenie stron www poparte jest przez nas analizą rynku właściwej branży, konkurentów i ustaleniem grupy docelowej kontrahentów. Sprecyzowanie targetu w prostej lini doprowadzi do zwiększenia konwersji.

OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Nidzica

Od 9 lat nasza agencja internetowa wykonuje lekkie, responsywne oraz schludne strony wizytówki. Całkowity koszt witryny www uzależniony jest od stopnia skomplikowania projektu, a co za tym idzie, czasu który należy poświęcić na jej ukończenie. Polecamy również skorzystać z naszego formularza wyceny witryny, który dostępny jest na naszej stronie internetowej, by wyliczyć już teraz, jaka będzie cena strony internetowej dla Ciebie. Każde przez nas zadanie poprzedza odpowiednio dopasowany do branży oraz specyfiki działalności firmy, indywidualnie skrojony w Adobe Photoshop graficzny projekt strony www. Po zapoznaniu oraz Twojej pełnej akceptacji, szablon graficzny witryny www następnie poddany jest programowaniu w odpowiedniej do zapotrzebowania technologii AMP, lub w postaci standardowej strony www z edycją treści CMS WordPress. Na życzenie kontrahenta jesteśmy w stanie również zakodować witrynę www w wersji systemu edycji treści. Gwarantowana również przez dkstrony jest poprawna optymalizacja pod SEO witryny www, która jest fundamentem zaindeksowania strony w wyszukiwarkach i znacznym ułatwieniem dla osoby wykonującej audyt strony www przed pozycjonowaniem w sieci. Finalnie otrzymujesz profesjonalny, schludny a również użyteczny serwis www dostosowany do tematyki Twojej działalności. Skontaktuj się!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Nidzica

Wizytówka strony w sieci posiada duże znaczenie dla wizerunku działalności, a ewentualne jej błędy mogą w istocie źle oddziaływać na komunikację naszych kontrahentów odwiedzających stronę z właścicielem strony. Modernizacja strony internetowej z pewnością pomoże w dostarczeniu nowych osób odwiedzających witrynę. Czasami wystarczy tylko odświeżyć graficznie istniejącą witrynę www, aby zwiększyć jej konwersję. By utrzymać strony www na odpowiednim poziomie widoczności a także zapewnić im sprawną pracę, potrzebna jest ich systematyczna obsługa. Jeśli nie masz na to czasu, możliwości oraz umiejętności, to zapewnimy Ci takową usługę, jak administracja i obsługa stron internetowych. W zakres naszych zadań wchodzi m.in. aktualizacja oprogramowania witryny, modułów lub zapewnienie odpowiedniej responsywności. Istotne są także cykliczne aktualizacje systemu WordPress w przypadku użytkowania witryny www z edycją treści CMS w zapleczu administratora systemu CMS – WordPress. W skomplikowanych przypadkach, gdy witryna www uległa awarii z różnych przyczyn, m.in. z powodu wtargnięcia wirusa, błędów programistycznych, bądź zmianie parametrów serwera, proponujemy taką usługę, jaką jest naprawa stron internetowych. Wykonamy uczciwy bezpłatny audyt waszej strony internetowej, oraz możemy zaproponować najbardziej korzystne rozwiązania!

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Nidzica

Optymalizacja SEO strony firmowej jest szczególnie obowiązkowym procesem, mającym wpływ na okazanie się na wysokiej pozycji w wyszukiwarkach internetowych. Optymalizacja stron www obejmuje cały zestaw praktyk, stosowanych przez nas już na wstępnym etapie projektowania strony www, które w efekcie końcowym wpływają na jej rozpoznawalność a również promocję w internecie. Wykonujemy także w 100% bezpłatny, profesjonalny audyt strony www istniejącej, pozwalający odszukać wszelakie niepoprawności które odwzorowują na jej słabą indeksację w wyszukiwarce. W następnej kolejności możemy przejść do precyzyjnych rozwiązań, aby Twoja witryna www była skuteczna. Również duży nacisk kładziemy na samą treść na stronie, która powinna powstać zgodnie z zasadami SEO, będącą bardzo wartościową dla wyszukiwarek Google, toteż dlatego przedstawiamy seo copywriting. Każdy zamówiony przez Ciebie artykuł na witrynę jest unikalny, indywidualny, uzbrojony w odpowiednie frazy oraz słowa kluczowe, co jest podstawą dla algorytmów wyszukiwarek internetowych. Nie zapomnij! Płacisz raz za artykuł, a następnie my tworzymy z niego synonimiczne teksty SEO, dzięki temu dostajesz od kilkunastu do nawet kilkudziesięciu indywidualnych artykułów, budujących poprawne zaplecze dla pozycjonowania. Zadzwoń do nas!Strony www Nidzica

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Odpowiednio wykonana strona www wyróżni Państwa działalność na tle konkurencji oraz wpłynie na odniesienie wyższych pozycji w wyszukiwarkach internetowych. Projektowanie stron internetowych rozpoczyna się zwykle od określenia celu jaki powinna spełniać dana strona internetowa oraz grupy kontrahentów, do których oczekujemy dotrzeć. W następnej kolejności ustalamy jakie materiały powinne znajdować się na stronie www, by były oczywiste i umieszczone w sposób taki, aby czytelnik w sposób intuicyjny, w bardzo krótkim czasie do nich dotarł oraz uzyskał jasne materiały. Budowa stron internetowych oparta jest na skutecznych rozwiązaniach, jakie tworzą prawidłowo wyeksponowane elementy witryny, m.in. strona główna, usługi, cennik, kontakt, opinie klientów. Wstawiane zdjęcia i galerie podwyższają wartość witryny, jednocześnie nie wpływając na szybkość ładowania oraz zakłócenia czytelności. Struktura i koloryzacja gwarantują miły dla oka wizualny komfort odbioru strony www. Utworzone przez naszą agencję strony internetowe są całkowicie doprowadzone do perfekcji oraz nowoczesne. Nastawiamy się na prostotę i odpowiednią optymalizację witryny, co w zupełności spełnia wszelkie wytyczne algorytmów wyszukiwarki Google.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Ażeby nadążyć za nieprzerwanie rozwijającą się technologią internetową, firmy muszą przypilnować, by ich witryny www były w pełni właściwym narzędziem reklamowym. Od czasu gdy masz do dyspozycji już własną witryną www i zaczynasz uświadamiać sobie, że Twoja strona www przestaje działać właściwie, wówczas warto podjąć decyzję na jedną z naszych usług, jaką jest modernizacja stron internetowych. Zawodowstwo naszych programistów przełoży się na zapewnienie Twojej witrynie www nowoczesnego i świeżego wyglądu, w sam raz do aktualnych technologii i standardów. Usprawnimy widoczność witryny internetowej, co spowoduje zwiększenie jej atrakcyjności na tle konkurencji. Nieodpłatnie dokonamy całościowej analizy witryny www i podpowiemy najlepsze z możliwych rozwiązania, które zastosujemy natychmiast po Twoim pozytywnym zatwierdzeniu. Czasami po prostu wystarczy kilka małych poprawek, aby zareklamować Twoją firmę w Google i utrzymać na wysokiej pozycji w wyszukiwarkach internetowych. Solidnie, jasno i przystępnie udzielimy wszelkich informacji związanych z przedmiotem naszej działalności. Odpowiadamy na każde pytanie. Czekamy na kontakt!


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Bez wątpliwości uświadamiasz sobie, że nie wystarczy mieć bardzo dobrze zrobioną firmową witrynę internetową. Bardzo ważna jest jej odpowiednia obsługa, aby wszystko stale sprawnie działało i zapewniało konwersję. Od razu zdecyduj się na usługi agencji dkstrony.pl, a zapewnimy Ci konkretne, w pełni dostosowane i prawidłowe prowadzenie strony internetowej. Regularnie będziemy przeprowadzać niezbędne aktualizacje systemu, zabezpieczeń i treści na Twojej witrynie www. Jak tylko zdarzy się taka potrzeba, to odnowimy stronę w odniesieniu do zmiany szaty graficznej, struktury i właściwości. Bez wahania przeprowadzimy różne naprawy, gwarantując na końcu kompleksową modernizację strony www. Czekamy na kontakt!


Stąd nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić Państwa do skorzystania z naszych usług, a w przypadku jakichkolwiek pytań czekamy na kontakt!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga