Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 739 234 518 ➤ Olsztyn

Obszar usług: Olsztyn, Barczewo, Biskupiec, Dobre Miasto, Dywity, Gietrzwałd, Jeziorany, Jonkowo, Kolno, Olsztynek, Purda, Stawiguda, Świątki.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Proponujemy wartościowe i nowoczesne strony internetowe dla mniejszych działalności z expresową indeksacją w Google. Zapraszamy do skorzystania z naszych gotowych rozwiązań, które zdobędą dla was więcej nowych klientów oraz zleceń!


Strony internetowe nie są już tylko wizytówką działalności w sieci. To gruntowne i ogromne narzędzie jakie można, a nawet należy wykorzystać w obecnych czasach, by nie zniknąć pośród ogromnej konkurencji. Zależy nam na tym by nasi klienci otrzymywali do swoich rąk mechanizm lepszy od innych, więc oferujemy profesjonalne i nowoczesne projektowanie stron www oraz serwisów internetowych na miarę XXI wieku!


Tworzenie stron internetowych – z myślą o Konsumencie oraz jego Kontrahentach!


Troszczymy się o to by nasza oferta była systematycznie aktualizowana pod względem wszelkich bieżących trendów i technologii, jakie stawia nowoczesnym e-przedsiębiorcom ten rynek i nie ustajemy w jej doszlifowaniu. Naszą specjalnością jest projektowanie i tworzenie stron www, których standardem są już dzisiaj responsywne strony internetowe, które w połączeniu z systemem edycji treści CMS, znacznie ułatwiają pracę w komunikacji z klientem oraz dają znaczną przewagę nad konkurencją. Tworzenie stron www WordPress to w zasadzie obszar w którym umiemy zademonstrować to co potrafimy dla was zrobić. Bez znaczenia, z jakiej branży jesteście i jakie są wasze potrzeby – jeśli chodzi o zaprojektowanie i stworzenie wygodnego dla was i waszych kontrahentów środowiska online pozostaje prosta droga dkstrony.pl!


Nowoczesne strony www, nowe mechanizmy i rozwiązania – zapraszamy do kontaktu – sprawdź nas!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Responsive web design (RWD) – technologia tworzenia strony internetowej polegająca na ułożeniu kodu strony w specjalistyczny sposób aby wyświetlała się bez zarzutu na każdym urządzeniu przenośnym.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Projektowana witryna internetowa dostosowana jest funkcjonalnie na potrzeby jej obsługi. Funkcjonalność serwisu uzgadniana jest już na wczesnym etapie kodowania.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Tworzony kod portalu www pisany jest w sposób zgodny z zasadami poprawnej optymalizacji SEO czyli strona po wgraniu na serwer przystosowana jest już do następnego etapu pozycjonowania w sieci.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Witryny pojawiają się szybko w wyszukiwarce ponieważ są wykonywane profesjonalnie oraz zgłaszane tuż po wykonaniu usługi do indeksu Google na podstawie mapy strony www.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Każda zaprogramowana przez nas strona internetowa jest we wszelkim aspekcie dobrana do sfery branży i grupy finalnej, dla której jest programowana. Znakomicie znamy się od technicznej strony projektów. Marketing w Internecie także nie ma przed nami zagadek. To efektywna kompozycja wiedzy, z którą możemy się z Państwem podzielić!

OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Olsztyn

Agencja internetowa dkstrony.pl oferuje atrakcyjne odnośnie ceny i jakości wizytówki stron www. Niewątpliwym faktem jest, że cena strony internetowej uzależniona jest od bardzo wielu aspektów. Te najistotniejsze z nich wypisaliśmy w postaci pytań w naszym formularzu wyceny, z którego zachęcamy skorzystać w celu prostszego oraz bardziej doprecyzowanego wyliczenia wartości stworzenia strony www. Serwisy, które projektujemy, spełniają w pełni wymogi poprawnej optymalizacji SEO, co jest rzeczą zasadniczo istotną z punktu widzenia wyszukiwarki Google. Sumiennie zaprojektowana i zoptymalizowana witryna ma duże znaczenie również dla pozycjonera. Zanim ten zacznie ją pozycjonować, wykonuje audyt strony www oraz dokonuje wyceny usługi. Projekt strony www tworzymy w Adobe Photoshop, a następnie kodujemy w dobranej do projektu technologii AMP lub w postaci tradycyjnej strony www z edycją treści CMS. Jeśli nie potrzebujesz CMS, to kodujemy także bez wersji edytowalnej. Po skończeniu projektu otrzymujesz od nas mocny, lekki, wyrazisty oraz profesjonalny serwis www, który z pewnością przyniesie dla Ciebie oczekiwane korzyści pod postacią: odsłon strony, zgromadzeniu kolejnych kontrahentów oraz zleceń. Sprawdź nas! Zapraszamy!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Olsztyn

Czy posiadasz już swoją stronę www, której użyteczność pozostawia sporo do życzenia, a design nie spełnia oczekiwanych rezultatów? Skontaktuj się z dkstrony, a postaramy się wskazać gdzie jest przyczyna problemu. W zakres działania naszych usług wchodzi również taka usługa jak naprawa stron internetowych. Zaznaczamy zarazem, że naprawa strony www nie zawsze jest możliwa oraz nie zawsze jest opłacalna. Niejednokrotnie o wiele prościej wykonać witrynę www od nowa oszczędzając czas oraz środki finansowe. Prawie wszystko uwarunkowane jest od jej wykonania i stanu technicznego. Ogólnie jest jednak tak, że nasza strona tylko się postarzała i potrzeba jej rekonstrukcji, dlatego dodatkowo proponujemy usługi takie jak modernizacja stron internetowych. Zarówno tak jak w przypadku napraw, toteż i modyfikacja stron może okazać się nieopłacalna. Zachęcamy więc do kontaktu z z naszą agencją w celu omówienia koniecznych szczegółów. Dodatkowo oprócz modernizacji oraz naprawy strony znacząca jest również obsługa stron internetowych. Proponujemy przemyśleć więc administrację strony internetowej aby rozszerzyć jej wydajność i konkurencyjność. Koniecznie zachęcamy do kontaktu z nami celem omówienia warunków współpracy. Chętnie udzielimy odpowiedzi na wszystkie pytania.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Olsztyn

Podstawą efektywnej widzialności w wyszukiwarce internetowej Google jest właściwa optymalizacja stron www. Najlepiej jest dopilnować tego już we wczesnej fazie ich projektowania, aby zapobiec na przyszłość niepotrzebnych wydatków. Dosyć często kontrahenci kontaktują się z problemami zbyt małej lub w ogóle niewidocznej swojej strony internetowej w wynikach wyszukiwania Google. Dlatego wychodzimy naprzeciw Państwa oczekiwaniom świadcząc usługi SEO, a szczególnie kilka fundamentalnych w tym zakresie usług. W przypadku problemów widoczności oraz indeksowania strony www, oferujemy audyt strony internetowej pod kątem poprawności optymalizacji SEO. Ustalamy, gdzie i co należy uczynić aby poprawić jej kondycję i pozycję w wyszukiwarkach internetowych. Audyt strony www oferujemy oczywiście bezpłatnie. Kolejnym, i jednocześnie jednym z ważnych aspektów, na jakie wyszukiwarka internetowa aktualnie spogląda, to SEO Copywriting, czyli specjalne pisanie tekstów pod SEO. Tworzymy niepowtarzalne teksty oraz artykuły z wykorzystaniem strategicznych słów kluczowych. Piszemy również synonimiczne teksty SEO, jest to specjalna metoda użycia tylko jednego artykułu kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt razy bez sytuacji duplikatu treści. Zadzwoń po więcej szczegółów!Strony www Olsztyn

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Przy projektowaniu portalu www należy szczególnie zwrócić uwagę na konsensus pomiędzy jej stroną graficzną, a używalnością. Klienci, jak też projektanci, bardzo różnie spoglądają na kwestie jaką jest budowa stron internetowych. Dla kontrahentów istotną rzeczą jest skupienie się na oprawie strony. Użytkownik, który znajdzie się na stronie www, nie powinien mieć problemu z określeniem do czego odnosi się strona www, jaka jest jej nazwa, jakie działy podstron są dostępne i jakie są opcje wyboru. Im szybciej zlokalizuje poszukiwane informacje, tym większa jest szansa, że zatrzyma się na stronie dłużej i skorzysta z oferty. Twórcy oprócz tego przywiązują uwagę na poprawności wykonania od strony programistycznej, by dana strona www pojawiła się wysoko w w Google opartych na specjalnych algorytmach. Nasze usługi z tego względu skupione są nie tylko na kwestii technicznej oraz odpowiedniej optymalizacji witryny, ale także i na graficznej, czytelnej i minimalistycznej szacie graficznej. Dołożymy wszelkich starań, aby tworzone przez nas witryny były na jak najwyższym poziomie.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Modernizacja stron www dodatkowo wchodzi w obszar naszych możliwości. A więc jeśli masz wrażenie, że Państwa strona nie działa właściwie, to nadszedł najlepszy okres, by skorzystać z naszej oferty. Dokonamy darmowej weryfikacji stanu technicznego, wizualnego, optymalizacji, zawartości, treści oraz widoczności witryny w Google. Zapewnimy konkretne rozwiązanie, aby po waszej akceptacji podjąć działania. Nierzadko konieczna jest modernizacja, innym razem już mała zmiana wystarczy, by pozyskać większy ruch na stronie i zainteresowanie potencjalnych klientów. Po przeprowadzonej modernizacji Twoja strona www będzie także przystosowana do aktualnych standardów zabezpieczeń (certyfikat SSL), a dzięki technologii RWD mobilna, przejrzysta i czytelna.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Zdarza się tak, że masz już własną witrynę (bądź witryny) w sieci ale nie posiadasz odpowiednio wykwalifikowanego pracownika do jej użytkowania. Z reguły nieustannie zachodzi potrzeba, by przeprowadzać zmiany dotyczące usług, produktów, zdjęć czy tekstu. Rozsądnie jest też czasem przeprowadzać aktualizację systemu oraz wtyczek w CMS, a także wykonać kopię portalu. Jeżeli strona znajduje się już na dobrej pozycji w w wyszukiwarkach internetowych, wcale nie jest powiedziane, że bez wykonywania aktualizacji oraz dbania o jej stan owa pozycja zostanie utrzymana. Tak więc do przedstawianych przez dkstrony.pl usług proponujemy także prowadzenie strony internetowej.


Tym samym nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić Państwa do skorzystania z naszych usług, a w przypadku jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga