Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 739 234 518 ➤ Siemianowice Śląskie

Obszar usług: Siemianowice Śląskie.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Posiadamy bogate doświadczenie, które przekłada się na tworzenie stron internetowych dla lokalnych działalności o mniejszym lub większym zasięgu. Projektowane przez nas nowoczesne strony www wypełniają wytyczne nakładane przez wyszukiwarkę, co gwarantuje im wysoką widoczność w wyszukiwarkach.


Internet to wspaniałe podstawowe narzędzie które umożliwia dotarcie do potencjalnych nabywców produktów oraz usług. Nawet małe i średnie biznesy, dzięki nieograniczonym możliwościom jakie umożliwia nam sieć internetowa, mogą obsługiwać sprzedaż krajową i zagraniczną. Rynek e-commerce zmienił totalnie metody działania wielu przedsiębiorstw konkurujących o uzyskanie potencjalnego kontrahenta. Na dodatek, za pomocą działalności w sieci, można szybciej pozyskać o sporo więcej odbiorców naszych produktów bądź usług.


Już od dziś powinieneś zadbać o to, by wyszukiwarka Google posiadała aktualne informacje o Twojej firmie. Zwiększenie aktywności w internecie pozwoli Ci odnieść przewagę na e-rynku. My zrobimy to dla Ciebie!


Mamy sporo chęci oraz rozwiązań, dzięki którym wasza działalność będzie mogła się rozwijać i zdobywać nowych kontrahentów. Zaprojektujemy od zera, bądź zmodernizujemy istniejącą witrynę tak, aby była wizytówką Twojej firmy w przestrzeni internetowej. Nasze strony internetowe projektowane są w technologii RWD, czyli są przystosowane do wyświetlania na ekranach różnych urządzeń mobilnych tj. tablet oraz telefon. Dodatkowo, tworzenie stron www w WordPress, pozwala nam na klarowną strukturę nawigacyjną systemu zarządzania treścią CMS.


Projektowanie i tworzenie stron internetowych a także kompleksowy serwis www są naszą specjalnością. Zadzwoń do nas już teraz!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Technika projektowania witryny internetowej, polegająca na automatycznym ułożeniu struktury graficznej strony do wymiarów okna przeglądarki na mobilnych i stacjonarnych urządzeniach.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Użytkownik, dla którego zostaje oddana dana witryna www, powinien błyskawicznie zorientować się w jej schemacie, oraz bez najmniejszych trudności odczytać poszukiwane w niej informacje.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Search Engine Optimalization to optymalizacja portali, mająca na celu specjalistyczne przygotowanie witryny www, aby była ona w stanie osiągnąć jak najlepsze pozycje w wyszukiwarce na zdefiniowane frazy i słowa kluczowe w wynikach wyszukiwarki Google.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

W wyniku wprowadzenia specjalistycznych informacji i zmian, strona www jest czytelna, funkcjonalna oraz wysoko oceniana przez algorytm wyszukiwarek.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Aby zdobyć kontrahentów, z pewnością potrzeba Tobie coś więcej niż jedynie dobrego produktu oraz profesjonalnej obsługi klienta. Niezwykle ważną częścią marketingu w sieci jest obecnie firmowa strona www, dzięki której rozreklamujesz efektywnie swoją działalność w internecie. Projektowanie i tworzenie stron www poparte jest przez nas analizą rynku właściwej branży, firm konkurencyjnych i ustaleniem grupy docelowej klientów. Sprecyzowanie celu z pewnością doprowadzi do poprawy liczby kontaktu z waszą firmą.

OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Siemianowice Śląskie

Od 9 lat nasza agencja internetowa projektuje szybkie, responsywne oraz schludne witryny www. Całkowity koszt witryny www zależny jest od stopnia rozbudowania projektu, a co się z tym wiąże, czasu potrzebnego na jej stworzenie. Zachęcamy również skorzystać z formularza wyceny witryny, dostępnym na naszej stronie www, aby wyliczyć znacznie szybciej, jaka będzie cena strony internetowej dla Twojego biznesu. Każde przez nas zadanie poprzedza odpowiednio dostosowany do branży oraz specyfiki branży, indywidualnie skrojony w Adobe Photoshop graficzny projekt strony www. Po zapoznaniu oraz Twojej pełnej akceptacji, szablon graficzny strony www następnie poddany jest programowaniu w odpowiedniej dla zapotrzebowania technologii AMP, a także w postaci zwykłej strony www z edycją treści CMS WordPress. Na Twoją prośbę jesteśmy w stanie również zbudować stronę www w wersji bez edycji treści. Gwarantowana również przez nas jest odpowiednia optymalizacja pod SEO witryny www, co jest fundamentem indeksacji strony w wyszukiwarkach i wyraźnym sygnałem dla pozycjonera wykonującego audyt strony www przed pozycjonowaniem. W efekcie końcowym otrzymujesz profesjonalny, estetyczny oraz praktyczny serwis www dokładnie dopasowany do zakresu Twojej działalności. Skontaktuj się!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Siemianowice Śląskie

Wizytówka strony w internecie ma bardzo duże znaczenie dla wizerunku firmy, a potencjalne jej błędy mogą w konsekwencji negatywnie wpływać na komunikację naszych odbiorców odwiedzających stronę z właścicielem witryny www. Modernizacja strony internetowej bez wątpienia pomoże w dostarczeniu nowych osób odwiedzających witrynę. Czasami wystarczy unowocześnić i odświeżyć istniejącą stronę www, by zwiększyć jej konwersję. By utrzymać witryny internetowe na najwyższym poziomie widoczności oraz zapewnić im odpowiednie funkcjonowanie, wymagana jest ich fachowa obsługa. Jeśli brak Ci wolnego czasu, możliwości lub umiejętności, to możemy zapewnić Tobie taką usługę, jaką jest administracja i obsługa stron internetowych. W zakres naszej obsługi wchodzi m.in. aktualizacja wtyczek witryny www, modułów oraz zapewnienie optymalnej responsywności. Ważne są także aktualizacje systemu CMS – WordPress w sytuacji użytkowania strony www z edycją treści CMS w zapleczu administratora systemu CMS – WordPress. W skomplikowanych sytuacjach, gdy witryna www uległa awarii z różnych przyczyn, m.in. z powodu złośliwego oprogramowania, błędów w kodzie strony, bądź problemów z serwerem, proponujemy taką usługę, jaką jest naprawa stron internetowych.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Siemianowice Śląskie

Optymalizacja SEO strony www jest szalenie niezbędnym procesem, wpływającym na okazanie się na wysokiej stronie w Google. Optymalizacja stron www obejmuje szeroki zestaw praktyk, stosowanych przez nas już we wczesnym etapie projektowania witryny, wpływających w efekcie końcowym na jej rozpoznawalność i promocję w sieci. Proponujemy także w 100% darmowy, profesjonalny audyt strony www działającej, ułatwiający odszukać wszystkie niepoprawności które odwzorowują na jej złą indeksację w wyszukiwarce. Kolejnie przechodzimy do precyzyjnych rozwiązań, tak by Państwa strona firmowa funkcjonowała poprawnie. Niemały nacisk nakładamy na edycję treści na stronie, powstałą zgodnie z zaleceniami SEO, będącą bardzo wartościową dla wyszukiwarek internetowych, dlatego też oferujemy seo copywriting. Każdy zlecony przez was tekst na witrynę www jest unikatowy, indywidualny, uzbrojony w wybrane frazy i wyrazy, co jest niezbędne dla algorytmów wyszukiwarek internetowych. Pamiętaj! Płacisz tylko za jeden artykuł, po czym my z niego tworzymy synonimiczne teksty SEO, dzięki temu otrzymujesz od kilkunastu do kilkudziesięciu indywidualnych artykułów, budujących dobre zaplecze pozycjonerskie. Zapytaj o szczegóły!Strony www Siemianowice Śląskie

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Fachowo stworzona strona www wyróżni Twoją firmę w odniesieniu do konkurencji i przyczyni się do odniesienia znacznych efektów widoczności w internecie. Projektowanie stron internetowych zaczynamy od określenia celu jaki ma pełnić dana strona oraz grona użytkowników, do których spodziewamy się dotrzeć. Kolejnie ustalamy jakie materiały powinne znajdować się na stronie, by były zrozumiałe i zamieszczone w sposób taki, by odwiedzający w łatwy sposób, w krótkim czasie mógł do nich dotrzeć oraz uzyskał precyzyjne materiały. Budowa stron internetowych oparta jest na skutecznych rozwiązaniach, jakie tworzą dobrze wyeksponowane zakładki strony, m.in. strona główna, usługi, cennik, kontakt, referencje. Wstawiane zdjęcia oraz galerie podnoszą atrakcyjność witryny, a zarazem nie mając wpływu na szybkość ładowania i zakłócenia czytelności. Kompozycja oraz kolorystyka gwarantują miły dla oka wizualny komfort odbioru strony www. Zaprojektowane przez nas strony internetowe są w pełni zoptymalizowane i oryginalne. Stawiamy na prostotę i prawidłową optymalizację strony, co pod każdym względem spełnia kompleksowo wytyczne algorytmów wyszukiwarek internetowych.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Chcąc podążyć za wciąż rozwijającą się technologią internetową, przedsiębiorstwa muszą dopilnować, żeby ich strony internetowe wyróżniały się w pełni działającym narzędziem marketingowym. Od kiedy masz już własną stronę oraz zaczynasz zauważać, iż Twoja witryna internetowa przestaje pracować właściwie, to warto zdecydować się na jedną spośród naszych usług, jaką jest modernizacja stron internetowych. Doświadczenie zawodowe naszych informatyków przełoży się na zapewnienie Twojej stronie internetowej nowoczesnego i świeżego wyglądu, adekwatnego do najnowszych technologii i standardów. Usprawnimy widoczność strony, co wpłynie na zwiększenie jej atrakcyjności na tle konkurencji. Bezpłatnie wykonamy całościową analizę witryny internetowej i zaproponujemy optymalne rozwiązania, które wprowadzimy natychmiast po Twoim pozytywnym zatwierdzeniu. Czasami po prostu wystarczy kilka niewielkich poprawek, aby wypromować Twoją firmę w internecie i utrzymać na wysokiej pozycji w wyszukiwarkach Google. Dokładnie, zrozumiale i przystępnie udzielimy wszelkich informacji związanych z przedmiotem naszej działalności. Odpowiadamy na wszystkie pytania. Zapraszamy do kontaktu!


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Bez wątpliwości jesteś świadomy, że nie wystarczy posiadać świetnie wykonaną firmową witrynę internetową. Istotna jest jej fachowa obsługa, by wszystko stale sprawnie działało i zapewniało konwersję. Bez wahania zdecyduj się na pomoc firmy dkstrony.pl, a zapewnimy Ci konkretne, doskonale dopasowane i profesjonalne prowadzenie strony internetowej. Systematycznie będziemy dokonywać niezbędnych aktualizacji systemu, zabezpieczeń i treści na Twojej stronie. W przypadku gdy tylko zdarzy się owa potrzeba, to zmienimy stronę internetową w odniesieniu do zmiany szaty graficznej, formy i użyteczności. Ekspresowo wykonamy wszelkie naprawy, gwarantując docelowo kompleksową optymalizację strony internetowej. Skontaktuj się z nami!


W takim razie nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić Państwa do skorzystania z naszych usług, a w przypadku jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga