Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 515 545 948 ➤ Oława

Obszar usług: Oława, Domaniów, Jelcz-Laskowice.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Dysponujemy bogatym doświadczeniem, które przekłada się na tworzenie stron internetowych dla lokalnych działalności o węższym lub szerszym wymiarze. Nasze nowoczesne strony www spełniają zasady stawiane przez wyszukiwarkę, co gwarantuje im dobrą pozycję na tle konkurencji.


Internet to doskonałe narzędzie które umożliwia dotarcie do potencjalnych nabywców produktów i usług. Nawet małe i większe firmy, dzięki gigantycznym możliwościom jakie daje nam sieć internetowa, mogą obsługiwać sprzedaż krajową lub zagraniczną. E-commerce zmienił zupełnie pogląd na działania wielu firm konkurujących o uwagę potencjalnego klienta. Ponadto, poprzez działalność w internecie, można zdobyć o dużo więcej odbiorców naszych towarów lub usług.


Już teraz zatroszcz się o to, aby wyszukiwarka Google dysponowała aktualnymi informacjami o działalności. Wzmocnienie widoczności w sieci pomoże Ci odnieść przewagę na e-rynku. My zrobimy to dla Ciebie!


Mamy dużo pomysłów i rozwiązań, dzięki którym Twoja firma będzie mogła się rozwijać i zyskiwać nowych klientów. Stworzymy od początku, bądź zmodernizujemy istniejącą już witrynę www tak, aby była wizytówką firmy w przestrzeni internetowej. Nasze strony internetowe tworzone są w technologii RWD, czyli są dostosowane do wyświetlania na ekranach różnych urządzeń mobilnych tj. tablet lub telefon. Ponadto, tworzenie stron www w WordPress, pozwala nam na klarowną strukturę informacji systemu edycji treści strony CMS.


Projektowanie i tworzenie stron internetowych a także kompleksowy serwis www jest naszą specjalnością. Skontaktuj się z nami już teraz!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Technologia projektowania stron internetowych, polegająca na automatycznym dostosowaniu się wyglądu graficznego strony do wymiarów okna przeglądarki na mobilnych oraz stacjonarnych komputerach.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Nabywca, dla którego zostaje przekazana dana witryna www, powinien błyskawicznie spostrzec się w jej konstrukcji, i bez najmniejszego kłopotu odczytać zawarte w niej materiały.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Optymalizacja (ang. Search Engine Optimalization) portali www, mająca na celu odpowiednie uskutecznienie strony www, aby była w stanie osiągnąć jak najlepsze wyniki w wyszukiwarce na określone frazy lub wyrazy kluczowe w wynikach wyszukiwarki Google.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

W wyniku wprowadzenia specjalistycznych usprawnień, strona www jest wyrazista, funkcjonalna i sowicie klasyfikowana przez algorytm wyszukiwarki.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Aby zdobyć klientów, potrzeba Tobie coś więcej niż jedynie dobrych produktów oraz fachowej obsługi klienta. Niezwykle istotną częścią marketingu internetowego jest w obecnych czasach firmowa strona www, dzięki której zareklamujesz efektywnie Twoją firmę w internecie. Projektowanie i tworzenie stron www poparte jest przez nas analizą rynku danej branży, konkurencji oraz ustaleniem grupy docelowej klientów. Sprecyzowanie celu z pewnością doprowadzi do wzrostu ilości Kontaktu z Państwem.

OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Oława

Od 9 lat agencja internetowa dkstrony wykonuje efektywne, responsywne i schludne strony internetowe. Całkowity koszt witryny www uzależniony jest od poziomu rozbudowania usługi, a co się z tym wiąże, czasu który trzeba poświęcić na jej ukończenie. Zachęcamy również skorzystać z naszego formularza do wyceny strony, dostępnym na naszej stronie, by obliczyć dużo szybciej, jaka będzie cena strony internetowej dla Twojego biznesu. Każde zaczęte przez dkstrony zlecenie poprzedza dopasowany odpowiednio do danej branży oraz charakteru działalności firmy, indywidualnie stworzony w Adobe Photoshop graficzny projekt strony www. Po zapoznaniu oraz Twojej akceptacji, projekt graficzny witryny www w dalszej kolejności poddawany jest kodowaniu w odpowiedniej dla potrzeb technologii AMP, bądź w postaci zwykłej strony www z edycją treści CMS WordPress. Na żądanie klienta możemy także zakodować witrynę w wersji bez CMS. Gwarantowana również przez dkstrony jest poprawna optymalizacja pod SEO witryny www, co jest fundamentem widoczności strony w wyszukiwarkach i dużą pomocą dla pozycjonera wykonującego audyt strony www przed procesem pozycjonowania. Finalnie otrzymujesz profesjonalny, czytelny i użyteczny serwis www odpowiednio dostosowany do zakresu Twojej firmy. Skontaktuj się!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Oława

Strona internetowa ma duże znaczenie dla wizerunku działalności, a potencjalne jej błędy mogą w istocie źle oddziaływać na komunikację naszych klientów odwiedzających stronę z właścicielem portalu www. Modernizacja strony internetowej z pewnością pomoże w dostarczeniu nowych odwiedzin naszej strony. Czasem wystarczy unowocześnić i odświeżyć istniejącą stronę www, aby pomnożyć jej konwersję. By utrzymać witryny na najwyższym poziomie widoczności i zagwarantować im sprawną pracę, potrzebna jest ich fachowa obsługa. Jeśli brak Ci wolnego czasu, możliwości lub umiejętności, to z chęcią zapewnimy wam taką usługę, jak administracja i obsługa stron internetowych. W zakres zadań wchodzi m.in. aktualizacja wtyczek strony, modułów lub zapewnienie optymalnej mobilności. Istotne są także cykliczne aktualizacje systemu WP w przypadku użytkowania strony www z wersją edytowalną w CMS w zapleczu administratora systemu WordPress. W skomplikowanych sytuacjach, gdy witryna www uległa awarii z różnych przyczyn, m.in. z powodu utraty hasła, błędów programistycznych, bądź problemów z serwerem, oferujemy taką usługę, jaką jest naprawa stron internetowych. Przeprowadzimy dokładny bezpłatny audyt waszej strony www, oraz zaoferujemy najbardziej optymalne rozwiązania!

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Oława

Optymalizacja SEO strony www jest szczególnie niezbędnym procesem, mającym wpływ na okazanie się na pierwszej stronie w wyszukiwarce Google. Optymalizacja stron www obejmuje szeroki zestaw praktyk, stosowanych przez nas już na wczesnym etapie tworzenia witryny www, wpływających w efekcie końcowym na jej rozpoznawalność oraz promocję w internecie. Oferujemy również bezpłatnie, solidny audyt strony www funkcjonującej, ułatwiający zidentyfikować wszelakie niepoprawności rzutujące na jej słabą indeksację w wyszukiwarce Google. W następnej kolejności przystępujemy do optymalnych rozwiązań, tak aby Twoja witryna www funkcjonowała poprawnie. Duży nacisk nakładamy na edycję treści na stronie, powstałą zgodnie z wytycznymi SEO, będącą bardzo wartościową dla wyszukiwarek Google, toteż dlatego oferujemy seo copywriting. Każdy zlecony przez was artykuł na stronę firmową jest unikatowy, indywidualny, uzbrojony w poszukiwane frazy i słowa kluczowe, co jest podstawą dla algorytmów wyszukiwarek internetowych. Nie zapomnij! Płacisz tylko za jeden artykuł, poczym my z niego tworzymy synonimiczne teksty SEO, dzięki czemu otrzymujesz od kilkunastu do kilkudziesięciu różnorakich tekstów, wspomagające dobre zaplecze pozycjonerskie. Sprawdź nas!Strony www Oława

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Odpowiednio utworzona strona www wyróżni Państwa firmę w porównaniu do konkurencji i wpłynie na odniesienie znacznych efektów widoczności w internecie. Projektowanie stron internetowych zaczynamy od określenia celu jaki ma pełnić dana strona internetowa oraz rzeszy kontrahentów, do których przewidujemy dotrzeć. W drugiej kolejności ustalamy jakie informacje powinne znajdować się na stronie internetowej, tak aby były oczywiste i umieszczone w sposób taki, aby odwiedzający w sposób intuicyjny, w krótkim czasie do nich dotarł oraz uzyskał precyzyjne materiały. Budowa stron internetowych opiera się na przetestowanych rozwiązaniach, jakie tworzą w prawidłowy sposób wyeksponowane zakładki witryny, m.in. strona główna, oferta, galeria, kontakt, realizacje. Umieszczanie zdjęcia i galerie podwyższają walory estetyczne portalu, a zarazem nie mając wpływu na szybkość ładowania i zakłócenia przejrzystości. Struktura i kolorystyka zapewniają miły dla oka wizualny komfort odbioru strony www. Zaprojektowane przez nas strony internetowe są całkowicie zoptymalizowane oraz oryginalne. Zwracamy uwagę na prostotę i należytą optymalizację witryny www, co w zupełności spełnia wszelkie wytyczne algorytmów Google.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Pragnąc nadążyć za systematycznie rozwijającą się technologią internetową, firmy muszą zatroszczyć się, aby ich witryny www były w pełni dobrym narzędziem marketingowym. Od czasu gdy masz już własną witryną www oraz zaczynasz stwierdzać, że Twoja witryna www przestaje działać właściwie, wówczas warto podjąć decyzję na jedną z naszych usług, jaką jest modernizacja stron internetowych. Profesjonalizm naszych informatyków przełoży się na zapewnienie Twojej stronie www innowacyjnego wyglądu, dopasowanego do najnowszych technologii i standardów. Usprawnimy widoczność witryny internetowej, co przyczyni się do zwiększenia jej atrakcyjności na tle konkurencji. Bezpłatnie przeprowadzimy całościową analizę strony internetowej oraz zaproponujemy optymalne rozwiązania, które wprowadzimy od razu po Twoim pozytywnym zatwierdzeniu. Czasem po prostu wystarczy kilka niewielkich poprawek, aby wypromować Twoją firmę w Google i utrzymać na wysokiej pozycji w wyszukiwarkach internetowych. Solidnie, jasno i przystępnie udzielimy wszelkich informacji związanych z przedmiotem naszej działalności. Odpowiemy na wszystkie pytania. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Z pewnością zdajesz sobie sprawę, że nie wystarczy mieć doskonale wykonaną firmową witrynę www. Bardzo ważna jest jej właściwa obsługa, aby całość wciąż sprawnie działała i zapewniała konwersję. Już dziś zdecyduj się na pomoc firmy dkstrony.pl, a umożliwimy Ci konkretne, doskonale dostosowane i prawidłowe prowadzenie strony internetowej. Bez przerwy będziemy realizować niezbędne aktualizacje systemu, zabezpieczeń i treści na Twojej stronie internetowej. Gdy zajdzie owa potrzeba, to zmienimy stronę internetową w odniesieniu do zmiany oprawy wizualnej, całokształtu i użyteczności. Niezwłocznie dokonamy różne naprawy, gwarantując docelowo kompleksową optymalizację strony www. Skontaktuj się z nami!


Z tego względu nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić Państwa do skorzystania z naszej oferty, a w razie dodatkowych pytań czekamy na kontakt!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga