Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 739 234 518 ➤ Żuromin

Obszar usług: Żuromin, Bieżuń, Kuczbork-Osada, Lubowidz, Lutocin, Siemiątkowo.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Posiadamy bogate doświadczenie, które przekłada się na tworzenie stron internetowych dla lokalnych biznesów o mniejszym lub większym obszarze. Nasze nowoczesne strony www w pełni wypełniają wytyczne nakładane przez wyszukiwarki, co zapewnia im wysoką lokalizację z pośród konkurencji.


Internet to wspaniałe konieczne narzędzie pozwalające dotrzeć do potencjalnych nabywców produktów oraz usług. Nawet małe i większe działalności, dzięki wielkim możliwościom jakie daje nam sieć internetowa, mogą prowadzić sprzedaż krajową lub zagraniczną. Rynek e-commerce zmienił kompletnie metody działania wielu przedsiębiorstw konkurujących o znalezienie potencjalnego klienta. Dodatkowo, poprzez działalność w internecie, można osiągnąć o wiele więcej interesantów naszych produktów lub usług.


Już od teraz zatroszcz się o to, aby wyszukiwarka Google dysponowała aktualnymi informacjami o Twojej firmie. Wzmocnienie widoczności w internecie pozwoli Ci osiągnąć dużą przewagę na e-rynku. My zrobimy to dla Ciebie!


Posiadamy mnóstwo chęci oraz rozwiązań, dzięki którym Twoja firma będzie mogła się rozwijać oraz zyskiwać nowych klientów. Zaprojektujemy od zera, bądź dokonamy modernizacji działającą witrynę www tak, by była wizytówką Twojej działalności w przestrzeni internetowej. Nasze strony internetowe powstają w technologii RWD, czyli są przystosowane do wyświetlania na ekranach różnych urządzeń mobilnych tj. tablet i telefon. Do tego, tworzenie stron www w WordPress, gwarantuje uporządkowaną strukturę informacji systemu edycji treści strony CMS.


Projektowanie i tworzenie stron internetowych a także kompleksowy serwis www jest naszą specjalnością. Zadzwoń do nas już teraz!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Technologia tworzenia stron www, polegająca na samoistnym ułożeniu układu strony do rozmiaru okna przeglądarki na mobilnych oraz stacjonarnych urządzeniach.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Użytkownik, dla którego zostaje przekazana dana witryna www, powinien błyskawicznie spostrzec się w jej logicznym układzie, i bez kłopotów znaleźć zawarte w niej informacje.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Search Engine Optimalization to optymalizacja witryn, mająca na celu odpowiednie uskutecznienie strony www, by była ona w stanie osiągnąć jak najwyższe pozycje na poszczególne frazy a także wyrazy kluczowe w wyszukiwarkach internetowych.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Dzięki wprowadzeniu specjalnych usprawnień, strona www jest wyrazista, funkcjonalna i wysoko oceniana przez algorytm wyszukiwarek.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Aby zyskać kontrahentów, niezbędnie potrzeba Tobie czegoś więcej niż tylko dobrego produktu oraz profesjonalnej obsługi klienta. Bardzo ważną częścią marketingu internetowego jest obecnie firmowa strona www, dzięki której zareklamujesz skutecznie swoją działalność w sieci. Projektowanie i tworzenie stron www poparte jest przez nas analizą rynku właściwej branży, firm konkurencyjnych oraz ustaleniem grupy docelowej klientów. Wyznaczenie targetu w prostej lini doprowadzi do zwiększenia ilości konwersji.

OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Żuromin

Od 9 lat nasza agencja internetowa projektuje efektywne, mobilne i czytelne witryny. Całkowity koszt witryny www zależny jest od miary skomplikowania zlecenia, a co za tym idzie, czasu który należy poświęcić do jej ukończenia. Zachęcamy również skorzystać z naszego formularza w zakładce wycena, dostępnym na naszej stronie internetowej, aby oszacować już teraz, jaka będzie cena strony internetowej dla Twojej firmy. Każde jedno zadanie poprzedza odpowiednio dostosowany do branży oraz specyfiki działalności firmy, indywidualnie stworzony w Adobe Photoshop graficzny projekt strony www. Po zapoznaniu oraz Twojej pełnej akceptacji, szablon graficzny strony www w następnej kolejności poddany jest programowaniu w odpowiedniej do potrzeb technologii AMP, a także w postaci zwykłej strony www z edycją treści CMS WordPress. Na Twoje żądanie możemy także zbudować stronę www w wersji systemu CMS. Gwarantowana również przez dkstrony jest odpowiednia optymalizacja pod SEO witryny www, która jest podstawą widoczności strony w Google oraz dużą pomocą dla osoby wykonującej audyt strony www przed procesem pozycjonowania. W efekcie końcowym otrzymujesz profesjonalny, estetyczny a także użyteczny serwis www odpowiednio dostosowany do branży Twojej firmy. Zapraszamy!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Żuromin

Witryna ma wielkie znaczenie dla wizerunku firmy, a ewentualne jej błędy mogą w konsekwencji źle wpływać na komunikację naszych wyczekiwanych kontrahentów odwiedzających stronę z właścicielem strony. Modernizacja strony internetowej z pewnością pomoże w dostarczeniu nowych kontrahentów. Nierzadko wystarczy unowocześnić i odświeżyć istniejącą witrynę www, by podnieść jej konwersję. By utrzymać strony www na optymalnym poziomie widoczności i zagwarantować im odpowiednie funkcjonowanie, wymagana jest ich ciągła obsługa. Jeśli nie masz na to czasu, możliwości lub umiejętności, to możemy zapewnić wam takową usługę, jaką jest administracja i obsługa stron internetowych. W zakres naszych zadań wchodzi m.in. aktualizacja silnika witryny, modułów oraz zapewnienie odpowiedniej responsywności. Szczególnie istotne są także aktualizacje systemu WP w sytuacji posiadania strony www z systemem treści CMS w zapleczu systemu CMS – WordPress. W skomplikowanych sytuacjach, gdy strona www uległa awarii z jakichś przyczyn, m.in. z powodu utraty hasła, błędów w kodzie strony, bądź problemów z serwerem, proponujemy taką usługę, jaką jest naprawa stron internetowych. Wykonamy uczciwy bezpłatny audyt waszej witryny www, i możemy zaoferować jak najbardziej optymalne rozwiązanie!

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Żuromin

Optymalizacja SEO strony www jest bardzo istotnym procesem, wpływającym na okazanie się na wysokiej stronie w wyszukiwarce Google. Optymalizacja stron www obejmuje cały zestaw działań, wdrażanych przez nas już na wstępnym etapie tworzenia witryny, które w efekcie końcowym wpływają na jej rozpoznawalność a także promocję w sieci. Wykonujemy także całkowicie darmowy, rzetelny audyt strony www która już funkcjonuje, pozwalający zidentyfikować wszystkie niepoprawności wpływające na jej niską indeksację w Google. Kolejnie możemy przejść do konkretnych rozwiązań, tak by Twoja witryna www pracowała idealnie. Spory nacisk kładziemy na samą treść na stronie, która powinna powstać zgodnie z zaleceniami SEO, będącą bardzo atrakcyjną dla wyszukiwarek Google, toteż dlatego oferujemy seo copywriting. Każdy zamówiony przez Ciebie tekst na stronę firmową jest unikalny, indywidualny, uzbrojony w wyselekcjonowane frazy oraz słowa kluczowe, co jest niezbędne dla algorytmów wyszukiwarki Google. Nie zapomnij! Płacisz tylko raz za artykuł, a my z niego tworzymy synonimiczne teksty SEO, dzięki czemu otrzymujesz od kilkunastu do nawet kilkudziesięciu indywidualnych tekstów, budujących dobre zaplecze dla pozycjonowania. Sprawdź nas!Strony www Żuromin

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Odpowiednio utworzona strona www wyróżni Państwa działalność w odniesieniu do konkurencji i wpłynie na odniesienie wyższych pozycji w Google. Projektowanie stron internetowych zaczyna się zwykle od sprecyzowania celu jaki musi pełnić dana witryna www oraz grona użytkowników, do których pragniemy dotrzeć. Kolejnie określamy jakie materiały powinny znaleźć się na stronie www, by były zrozumiałe i umieszczone w sposób taki, by użytkownik w łatwy sposób, w krótkim czasie do nich dotarł oraz uzyskał jasne odpowiedzi. Budowa stron internetowych oparta jest na sprawdzonych rozwiązaniach, jakie tworzą dobrze wyeksponowane zakładki strony www, m.in. strona główna, usługi, galeria, kontakt, realizacje. Wstawiane zdjęcia oraz galerie wzmacniają zalety estetyczne witryny, jednocześnie nie wpływając na szybkość ładowania oraz zakłócenia czytelności. Układ oraz kolorystyka gwarantują miły dla oka komfort wizualny odbioru strony www. Stworzone przez naszą agencję strony internetowe są całkowicie doprowadzone do perfekcji i nowoczesne. Kierujemy się prostotą oraz należytą optymalizację strony, co pod każdym względem spełnia kompleksowo wymagania algorytmów wyszukiwarek internetowych.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Pragnąc nadążyć za nieustająco rozwijającą się technologią internetową, przedsiębiorstwa muszą przypilnować, żeby ich witryny www wyróżniały się w pełni właściwym narzędziem marketingowym. Gdy dysponujesz już swoją witrynę i zaczynasz zauważać, że Twoja witryna www przestaje działać dobrze, to warto zdecydować się na jedną spośród naszych usług, jaką jest modernizacja stron internetowych. Umiejętność naszych programistów przełoży się na zapewnienie Twojej stronie www oryginalnego wyglądu, dopasowanego do dzisiejszych technologii i standardów. Ulepszymy widoczność witryny internetowej, co spowoduje zwiększenie jej atrakcyjności na tle konkurencji. Na koszt firmy dokonamy całościowej analizy witryny i doradzimy optymalne rozwiązania, które wdrożymy od razu po zatwierdzeniu przez klienta. Czasem po prostu wystarczy kilka małych poprawek, aby wypromować Twoją firmę w internecie i utrzymać na wysokiej pozycji w wyszukiwarkach Google. Rzetelnie, jasno i przystępnie udzielimy wszelkich informacji związanych z przedmiotem naszej działalności. Odpowiemy na wszystkie pytania. Czekamy na kontakt!


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Bez wątpliwości rozumiesz, iż nie wystarczy mieć bardzo dobrze stworzoną firmową stronę internetową. Bardzo ważna jest jej odpowiednia obsługa, aby całość zawsze sprawnie funkcjonowała i zapewniała konwersję. Od razu zdecyduj się na pomoc firmy dkstrony.pl, a zapewnimy Ci konkretne, w pełni dopasowane i niezawodne prowadzenie strony internetowej. Systematycznie będziemy dokonywać niezbędnych aktualizacji systemu, zabezpieczeń i treści na Twojej stronie internetowej. Gdy zajdzie taka potrzeba, to odnowimy stronę www pod kątem zmiany oprawy wizualnej, formy i właściwości. Niezwłocznie przeprowadzimy wszystkie naprawy, gwarantując finalnie kompleksową modernizację strony internetowej. Zapraszamy do skontaktowania się z nami!


A więc nie zostaje nam nic innego jak zaprosić Państwa do skorzystania z naszych usług, a w razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga