Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 739 234 518 ➤ Biała Podlaska

Obszar usług: Biała Podlaska, Międzyrzec Podlaski, Terespol, Drelów, Janów Podlaski, Kodeń, Konstantynów, Leśna Podlaska, Łomazy, Piszczac, Rokitno, Rossosz, Sławatycze, Sosnówka, Tuczna, Wisznice, Zalesie.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Tworzymy wartościowe strony internetowe dla mniejszych działalności z szybką indeksacją w Google. Zapraszamy do skorzystania z naszych rozwiązań, które pozyskają dla Ciebie nowych klientów oraz zlecenia!


Strony internetowe nie spełniają już wyłącznie roli wizytówki działalności w Internecie. To kompleksowe oraz ogromne narzędzie jakie można, a nawet trzeba wdrożyć w obecnych czasach, by nie zaginąć pośród olbrzymiej konkurencji. Chcemy by nasi nabywcy otrzymywali do swoich rąk produkt lepszy od innych, więc proponujemy profesjonalne projektowanie stron internetowych oraz serwisów www na miarę dzisiejszych i przyszłych czasów!


Tworzenie stron internetowych – z myślą o Twoich kontrahentach!


Dbamy o to by nasza oferta była permanentnie aktualizowana pod względem wszelkich bieżących trendów i technologii, jakie stawia współczesnym przedsiębiorcom e-rynek i nie ustajemy w jej ulepszaniu. Zakresem naszych usług jest projektowanie i tworzenie stron www, których standardem w dzisiejszych czasach są responsywne strony internetowe, które w połączeniu z systemem CMS, pozwalają na pełny komfortu komunikacji z klientem oraz dają przewagę nad konkurencją. Tworzenie stron www WordPress to w zasadzie zakres w którym umiemy zaprezentować to co potrafimy dla was zrobić. Nie ma dla nas znaczenia, w jakiej branży działacie lub jakie są wasze preferencje – jeśli chodzi o zaprojektowanie i stworzenie efektywnego dla was i waszych kontrahentów środowiska online pozostaje prosta droga dkstrony.pl!


Nowoczesne strony www, nowe mechanizmy i rozwiązania – serdecznie zapraszamy!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Responsive web design (RWD) – technologia projektowania strony internetowej polegająca na ułożeniu struktury strony w specjalistyczny sposób aby wyświetlała się dobrze na dowolnym urządzeniu przenośnym.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Projektowana strona dostosowana jest funkcjonalnie do potrzeb jej obsługi. Funkcjonalność portalu uzgadniana jest już w pierwszym etapie kodowania.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Budowany kod serwisu pisany jest w sposób zgodny z zasadami SEO czyli witryna po skończeniu dostosowana jest już do następnego procesu pozycjonowania w Google.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Strony ukazują się błyskawicznie w wyszukiwarce ponieważ są projektowane fachowo i zgłaszane zaraz po ukończeniu usługi do indeksu Google na podstawie mapy portalu www.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Każda przekazana przez nas strona internetowa jest we wszelkim calu dobrana do niuansów biznesu oraz grupy finalnej, dla jakiej jest programowana. Dobrze znamy się od technicznej strony projektów. Marketing w Internecie również nie ma przed nami sekretów. To kreatywna kombinacja wiedzy, z którą możemy się z Tobą podzielić!

OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Biała Podlaska

Nasza agencja internetowa dkstrony.pl proponuje atrakcyjne w odniesieniu do kosztów oraz jakości serwisy. Bezdyskusyjnym faktem jest, iż cena strony internetowej uwarunkowana jest od masy czynników. Te podstawowe z nich wypisaliśmy w postaci pytań w naszym formularzu kontaktowym, z którego warto skorzystać w celu szybszego oraz bardziej doprecyzowanego oszacowania kosztu zaprojektowania i stworzenia strony www. Strony, które projektujemy i tworzymy, wypełniają w pełni warunki zalecanej optymalizacji SEO, co jest rzeczą niesłychanie znaczącą z punktu widzenia Google i wyszukiwarek internetowych. Porządnie stworzona i zoptymalizowana witryna ma spore znaczenie również dla pozycjonera. Zanim rozpocznie ją pozycjonować, wykonuje audyt strony www i wylicza usługę. Projekt strony www tworzymy w programie graficznym, a następnie programujemy w dobranej do potrzeb technologii AMP lub w postaci tradycyjnej strony www z edycją treści CMS. Jeśli nie potrzebujesz CMS, to kreujemy również bez wersji z systemem edycji. Po skończeniu pracy dostajesz od nas mocny, lekki, konkretny oraz profesjonalny serwis www, który z pewnością przyniesie dla Ciebie oczekiwane korzyści w postaci: większej liczby odsłon, sprowadzeniu kolejnych partnerów biznesowych oraz zleceń. Zapraszamy!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Biała Podlaska

Czy użytkujesz już swoją stronę www, odnośnie której użyteczność pozostawia sporo do życzenia, a layout nie spełnia zaplanowanych wyników? Skontaktuj się z dkstrony.pl, a spróbujemy określić gdzie leży przyczyna tego stanu rzeczy. W obszar naszych usług wchodzi także usługa taka jak naprawa stron internetowych. Zaznaczamy jednocześnie, że naprawa strony www nie zawsze jest możliwa oraz nie zawsze jest opłacalna. Niejednokrotnie lepiej zaprojektować stronę www od podstaw zachowując czas i środki finansowe. Niemal wszystko uwarunkowane jest od jej wykonania i stanu technicznego. Ogólnie jest jednak tak, iż nasza strona tylko się zestarzała i potrzebuje odświeżenia, dlatego też oferujemy usługę taką jak modernizacja stron internetowych. Zarówno tak jak w przypadku napraw, toteż i rekonstrukcja witryny może okazać się niekorzystna. Zapraszamy zatem do kontaktu z z naszą agencją celem omówienia szczegółów. Ponadto oprócz modernizacji oraz naprawy strony ważna jest także obsługa stron internetowych. Zachęcamy przemyśleć więc administrację strony internetowej aby poszerzyć jej efektywność i konkurencyjność. Czym prędzej namawiamy do kontaktu z dkstrony.pl w celu omówienia szczegółów współpracy. Bardzo chętnie udzielimy odpowiedzi na wszystkie wątpliwości.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Biała Podlaska

Filarem efektu widoczności w wyszukiwarce Google jest właściwa optymalizacja stron www. Najlepiej dopilnować tego już w początkowym etapie jej projektowania, aby uniknąć na przyszłość zbędnych środków pieniężnych. Często kontrahenci kontaktują się z problemem słabo widocznej lub wcale niewidocznej strony w wynikach wyszukiwarki Google. Dlatego wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów oferując usługi SEO, a w zasadzie kilka bardzo fundamentalnych w tej sferze usług. W przypadku problemów widoczności oraz indeksowania strony, sugerujemy audyt strony internetowej pod kątem poprawnej optymalizacji SEO. Ustalamy, w których miejscach i co należałoby zmienić aby poprawić jej efektywność oraz widzialność w wynikach wyszukiwarek. Audyt strony www oferujemy nieodpłatnie. Dalszym, a jednocześnie jednym z niezwykle istotnych czynników, na jakie wyszukiwarka internetowa Google aktualnie spogląda, to SEO Copywriting, czyli odpowiednie pisanie tekstów pod SEO. Tworzymy niepowtarzalne treści i artykuły z wykorzystaniem wyselekcjonowanych zasadniczych wyrazów kluczowych. Piszemy też synonimiczne teksty SEO, to sprawdzony system wykorzystania tylko jednego tekstu kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt razy bez efektu duplikatu tekstu. Skontaktuj się z nami!Strony www Biała Podlaska

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Przy tworzeniu portalu warto szczególnie wziąć pod uwagę konsens pomiędzy jej stroną wizualną, a używalnością. Klienci, ale także sami wykonawcy, bardzo różnie spoglądają na kwestie jaką jest budowa stron internetowych. Dla klientów ważną rzeczą jest skupienie się na oprawie strony. Użytkownik, który znajdzie się na stronie, nie powinien mieć problemu z ustaleniem do czego nawiązuje strona www, jaka jest jej branża, jakie kategorie podstron są dostępne i jakie są opcje wyboru. Im szybciej zlokalizuje poszukiwane informacje, tym większa jest szansa, że pozostanie na witrynie www dłużej i skorzysta z oferty. Twórcy oprócz tego koncentrują się na dokładności wykonania od strony technicznej, by dana witryna www pojawiła się wysoko w wyszukiwarce Google opartych na specjalnych wzorcach. Nasze usługi zatem skupiają się nie tylko na kwestiach technicznych i odpowiedniej optymalizacji www, lecz i na graficznej, czytelnej i minimalistycznej szacie. Dokładamy wszelkich starań, by tworzone przez nas portale były na jak najlepszym poziomie.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Modernizacja stron www także wchodzi w obszar naszej oferty. A więc jeśli odnosisz przeczucie, że Wasza witryna www nie funkcjonuje prawidłowo, to nadszedł idealny moment, by skorzystać z naszej oferty. Dokonamy dla Państwa darmowej weryfikacji stanu technicznego, wizualnego, optymalizacji, zawartości, treści i widoczności strony internetowej w wynikach wyszukiwania Google. Oferujemy konkretne rozwiązanie, aby po waszej akceptacji zabrać się za działania. Niejednokrotnie jednak potrzebny jest kompletny remont, innym razem już mała poprawa wystarczy, by pozyskać większy ruch na stronie i zainteresowanie potencjalnych kontrahentów. Po przeprowadzonej modernizacji Twoja strona www będzie także dostosowana do obecnych mechanizmów zabezpieczeń (certyfikat SSL), a dzięki technologii RWD mobilna, przejrzysta i czytelna.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Zdarza się tak, że posiadasz już własną witrynę (bądź witryny) w internecie i nie posiadasz odpowiednio umiejętnego pracownika do jej użytkowania. Systematycznie zachodzi potrzeba, by wykonywać zmiany dotyczące usług, towarów, zdjęć czy treści. Stosownie jest też regularnie co pewien czas wykonywać aktualizację systemu oraz wtyczek w CMS, a także zrobić kopię strony. Jeśli strona znajduje się już na wysokiej pozycji w wyszukiwarce Google, nie jest powiedziane, że bez aktualizacji oraz dbania o jej kondycję ta pozycja pozostanie. Tak więc do proponowanych przez nas usług oferujemy również prowadzenie strony internetowej.


W takim razie nie zostaje nam nic innego jak zaprosić Państwa do skorzystania z naszej oferty, a w przypadku dodatkowych pytań czekamy na kontakt!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga