Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 739 234 518 ➤ Złotów

Obszar usług: Złotów, Jastrowie, Krajenka, Lipka, Okonek, Tarnówka, Zakrzewo.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Tworzymy wartościowe strony internetowe dla mniejszych firm z szybką widocznością w wyszukiwarce internetowej Google. Zapraszamy do skorzystania z naszych gotowych metod, które pozyskają dla Ciebie więcej nowych klientów oraz zleceń!


Strony internetowe nie są już wyłącznie wizytówką działalności w przestrzeni internetowej. To kompleksowe oraz ogromne narzędzie jakie można, a nawet trzeba wykorzystać w teraźniejszych czasach, by nie zaginąć pośród olbrzymiej konkurencji. Skupiamy się na tym by nasi Kontrahenci otrzymywali do swoich potrzeb narzędzie lepsze od innych, więc proponujemy nowoczesne projektowanie stron www oraz serwisów internetowych na miarę dzisiejszych i przyszłych czasów!


Tworzenie stron internetowych – z myślą o Tobie i Twoich kontrahentach!


Z uporem dbamy o to aby nasza oferta była systematycznie odświeżana pod względem wszelkich aktualnych trendów i technologii, jakie stawia dzisiejszym e-przedsiębiorcom ten rynek i nie przestajemy w jej doszlifowaniu. W zakres naszych usług wchodzi projektowanie i tworzenie stron www, których standardem są już dzisiaj mobilne strony www, które w połączeniu z systemem edycji treści CMS, bardzo ułatwiają wygodę komunikacji z klientem oraz dają znaczną przewagę nad konkurencją. Tworzenie stron www WordPress to bez wątpienia zakres w którym umiemy zademonstrować na co nas stać. Nie ma dla nas znaczenia, jaki jest wasz zakres działalności i jakie są wasze potrzeby – jeżeli chodzi o stworzenie wygodnego środowiska dla użytkowników online pozostaje jedna droga dkstrony.pl!


Nowoczesne strony www, nieszablonowe rozwiązania – zapraszamy!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Responsive web design (RWD) – technologia tworzenia strony www polegająca na zakodowaniu struktury strony w odpowiedni sposób aby wczytywała się idealnie na dowolnym urządzeniu.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Tworzona witryna internetowa dostosowana jest funkcjonalnie na potrzeby jej użytkownika. Funkcjonalność serwisu uzgadniana jest już w początkowym etapie tworzenia www.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Tworzony kod strony pisany jest zgodnie z zasadami SEO czyli witryna po oddaniu przygotowana jest już do kolejnego etapu pozycjonowania.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Witryny pojawiają się błyskawicznie w wyszukiwarce ponieważ są projektowane profesjonalnie i zgłaszane zaraz po ukończeniu portalu do indeksu Google za pomocą mapy strony www.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Każda zakodowana przez nas witryna jest w każdym calu dobrana do specjalności biznesu oraz grupy docelowej, pod jaką jest przygotowywana. Świetnie znamy się na technicznej stronie projektów. Marketing w Internecie również nie ma przed nami tajemnic. To efektywna mieszanka doświadczenia i wiedzy, z jaką chcielibyśmy się z Tobą podzielić!

OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Złotów

Agencja internetowa dkstrony proponuje atrakcyjne pod kątem ceny oraz jakości strony. Zasadniczym faktem jest, że cena strony internetowej uzależniona jest od wielu czynników. Najistotniejsze z nich wymienione są w formie zapytań w naszym formularzu kontaktowym, z którego zachęcamy skorzystać w celu wygodniejszego i bardziej precyzyjnego wyliczenia kosztu stworzenia strony www. Serwisy, które projektujemy, wypełniają w pełni warunki odpowiedniej optymalizacji SEO, co jest sprawą niezmiernie istotną z punktu widzenia Google i wyszukiwarek internetowych. Prawidłowo wykonana i zoptymalizowana strona ma elementarne znaczenie również dla pozycjonera. Zanim ten zacznie ją pozycjonować, wykonuje audyt strony www i wylicza usługę. Projekt strony www tworzymy w programie graficznym, a w następnej kolejności kodujemy w odpowiedniej do zapotrzebowania technologii AMP lub w postaci tradycyjnej strony www z edycją treści CMS. Jeśli nie potrzebujesz CMS, to programujemy również bez wersji edytowalnej. Po skończeniu zlecenia dostajesz od nas mocny, lekki, wyrazisty oraz profesjonalny serwis www, który na pewno przyniesie dla Ciebie wyczekiwane korzyści w postaci: wyświetleń, zgromadzeniu większej ilości kontrahentów oraz zapytań. Zadzwoń do nas!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Złotów

Czy posiadasz już swą stronę www, odnośnie której funkcjonalność pozostawia wiele do życzenia, a design nie spełnia założonych wyników? Skontaktuj się z dkstrony.pl, a postaramy się rozpoznać gdzie leży przyczyna takiej sytuacji. W zakres działania naszych usług wchodzi także taka usługa jak naprawa stron internetowych. Informujemy jednakowo, że naprawa strony www nie zawsze jest realna i nie zawsze jest warta. Niejednokrotnie o wiele lepiej zaprojektować witrynę www od zera przyoszczędzając czas oraz środki finansowe. Niemal wszystko zależy od jej wykonania i stanu technicznego. Zwykle bywa jednak tak, że nasza strona po prostu się zestarzała i potrzebuje nowej odsłony, dlatego też świadczymy usługę taką jak modernizacja stron internetowych. Tak jak w przypadku napraw, też i przebudowa strony może okazać się niekorzystna. Zatem zapraszamy do kontaktu z dkstrony celem omówienia koniecznych aspektów. Dodatkowo oprócz modernizacji i naprawy portalu ważna jest również obsługa stron internetowych. Zachęcamy przemyśleć więc administrację strony internetowej aby rozszerzyć jej skuteczność i konkurencyjność. Czym prędzej zapraszamy do kontaktu z dkstrony.pl w celu ustalenia szczegółów współpracy. Z przyjemnością udzielimy odpowiedzi na wszelkie wątpliwości.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Złotów

Podstawą efektywnej widzialności w wyszukiwarce internetowej Google jest odpowiednia optymalizacja stron www. Warto zatroszczy się o to już w pierwszej fazie jej tworzenia, tak aby zapobiec na przyszłość zbędnych wydatków. Dosyć często klienci kontaktują się z problemem mało widocznej lub wcale niewidocznej strony www w wynikach Wyszukiwarki Google. Postanowiliśmy wyjść naprzeciw waszym oczekiwaniom oferując usługi SEO, a w zasadzie kilka fundamentalnych w tym zakresie usług. W przypadku problemów z widocznością oraz indeksacją strony, proponujemy audyt strony internetowej pod kątem poprawności optymalizacji SEO. Ustalamy, gdzie i co należałoby zmienić aby udoskonalić jej efektywność oraz widoczność w wyszukiwarkach. Audyt strony www wykonamy w pełni bezpłatnie. Dalszym, a jednocześnie jednym z decydujących aspektów, na jakie Google aktualnie spogląda, to SEO Copywriting, czyli odpowiednie pisanie tekstów pod SEO. Piszemy unikatowe treści i artykuły wykorzystując kombinację głównych słów kluczowych. Sporządzamy również synonimiczne teksty SEO, jest to sprawdzona metoda użycia tego samego tekstu kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt razy bez sytuacji duplikatu tekstu. Zadzwoń po więcej szczegółów!Strony www Złotów

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Przy tworzeniu portalu www należy szczególnie zwrócić uwagę na konsensus pomiędzy jej wyglądem witryny, a łatwością w użytkowaniu. Klienci, jak też wykonawcy, różnie patrzą na kwestie jaką jest budowa stron internetowych. Dla klientów kluczową sprawą jest skupienie się na oprawie graficznej witryny www. Użytkownik, który znajdzie się na witrynie, nie powinien mieć problemu z określeniem do czego odnosi się witryna, jaka jest jej branża, jakie działy podstron są dostępne i jakie są opcje wyboru. Im szybciej odszuka poszukiwane informacje, tym większa jest szansa, że zostanie na witrynie dłużej i skorzysta z oferty. Projektanci oprócz tego przywiązują uwagę na poprawności wykonania od strony programistycznej, by dana strona www pojawiła się wysoko w wynikach wyszukiwania opartych na specjalnych algorytmach. Nasze usługi z tego względu skupione są nie tylko na kwestii technicznej oraz prawidłowej optymalizacji witryny www, ale także i na graficznej, czytelnej i zminimalizowanej szacie graficznej. Dokładamy wszelkich starań, by tworzone przez nas strony były na jak najlepszym poziomie.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Modernizacja stron www także wchodzi w obszar naszych usług. A więc w wypadku gdy masz odczucie, że Twoja strona www nie funkcjonuje właściwie, to nadszedł najlepszy okres, by się do nas zgłosić. Dokonamy dla Państwa darmowej analizy stanu technicznego, wizualnego, optymalizacji, zawartości, treści oraz widoczności witryny w wynikach Google. Zapewnimy konkretne rozwiązanie, aby po zaakceptowaniu przez was zabrać się za działania. Nierzadko potrzebny jest kompletny remont, innym razem drobna poprawa wystarczy, by pozyskać większy ruch i zainteresowanie potencjalnych kontrahentów. Po przeprowadzonej modernizacji wasza strona www będzie także dostosowana do aktualnych standardów zabezpieczeń (certyfikat SSL), a dzięki technologii RWD mobilna, przejrzysta i czytelna.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Bywa tak, że posiadasz już swoją stronę www (bądź strony www) w internecie ale nie masz odpowiednio wyspecjalizowanego pracownika do jej użytkowania. Systematycznie zachodzi potrzeba, by dokonywać zmian dotyczących usług, towarów, zdjęć czy treści. Stosownie jest też czasem wykonywać aktualizację systemu i wtyczek w CMS, a także wykonać kopię witryny www. Jeśli strona znajduje się już na dobrej pozycji w wyszukiwarce Google, nie jest powiedziane, że bez wykonywania aktualizacji i dbania o jej jakość owa pozycja się utrzyma. Tak więc do oferowanych przez dkstrony.pl usług proponujemy także prowadzenie strony internetowej.


W tym wypadku nie zostaje nam nic innego jak zaprosić Państwa do skorzystania z naszych usług, a w przypadku jakichkolwiek pytań o kontakt z nami!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga