Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 515 545 948 ➤ Racibórz

Obszar usług: Racibórz, Kornowac, Krzanowice, Krzyżanowice, Kuźnia Raciborska, Nędza, Pietrowice Wielkie, Rudnik.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Dysponujemy bogatym doświadczeniem, które przekłada się na tworzenie stron internetowych dla lokalnych działalności o węższym lub szerszym obrębie. Nasze nowoczesne strony www w pełni wypełniają wytyczne nakładane przez wyszukiwarkę Google, co zapewnia im bardzo dobrą pozycję w wyszukiwarce Google.


Internet to doskonałe narzędzie umożliwiające dotarcie do potencjalnych odbiorców produktów i usług. Nawet mniejsze i średnie przedsiębiorstwa, dzięki bardzo dużym możliwościom jakie umożliwia nam sieć internetowa, mogą zarządzać sprzedażą krajową i zagraniczną. E-commerce zmienił na amen metody działania wielu firm konkurujących o pozyskanie potencjalnego kontrahenta. Ponadto, poprzez działalność w internecie, można przyciągnąć o dużo więcej odbiorców naszych towarów oraz usług.


Już teraz zatroszcz się o to, aby wyszukiwarka internetowa posiadała aktualne informacje o działalności. Wzrost aktywności w sieci internetowej pomoże Ci odnieść dużą przewagę na e-rynku. My zrobimy to dla Ciebie!


Posiadamy dużo chęci oraz rozwiązań, dzięki którym Twoja firma będzie mogła się rozwijać oraz pozyskiwać nowych klientów. Stworzymy od początku, bądź zmodernizujemy istniejącą już stronę www tak, aby była wizytówką działalności w przestrzeni internetowej. Nasze strony internetowe powstają w technologii RWD, czyli są przystosowane do wyświetlania na urządzeniach mobilnych tj. tablet i telefon. Poza tym, tworzenie stron www w WordPress, pozwala nam na klarowną strukturę nawigacyjną systemu edycji treści strony CMS.


Projektowanie i tworzenie stron internetowych oraz kompleksowy serwis www są naszą specjalnością. Zapraszamy do kontaktu już teraz!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Technika projektowania stron internetowych, polegająca na automatycznym ułożeniu struktury strony do wymiarów okna przeglądarki na mobilnych lub stacjonarnych urządzeniach.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Użytkownik, dla którego zostaje zasugerowana dana strona www, powinien w szybkim czasie spostrzec się w jej budowie, i bez kłopotów odnaleźć poszukiwane w niej dane.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Optymalizacja (ang. Search Engine Optimalization) portali www, mająca na celu takie uskutecznienie witryny, aby była ona w stanie osiągnąć jak najwyższe wyniki w wyszukiwarce na zdefiniowane frazy i wyrazy kluczowe w wyszukiwarkach.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Dzięki wprowadzeniu odpowiednich modyfikacji, witryna www jest wyrazista, funkcjonalna i wysoce klasyfikowana przez algorytm Google.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Chcąc pozyskać kontrahentów, z pewnością potrzeba Tobie czegoś więcej niż jedynie dobrego produktu i fachowej jakości obsługi klienta. Niezwykle ważną częścią marketingu internetowego jest w teraźniejszych czasach firmowa strona www, dzięki której wypromujesz efektywnie swoją działalność w internecie. Projektowanie i tworzenie stron www poparte jest przez nas analizą rynku właściwej branży, działalności konkurencyjnej i określeniem grupy docelowej kontrahentów. Sprecyzowanie celu z całą pewnością doprowadzi do zwiększenia kontaktu z waszą firmą.

OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Racibórz

Od 9 lat agencja internetowa dkstrony tworzy efektywne, responsywne oraz przejrzyste strony wizytówki. Całkowity koszt witryny www uzależniony jest od wymiaru skomplikowania zlecenia, a co się z tym wiąże, czasu który należy poświęcić na jej stworzenie. Warto również skorzystać z formularza wyceny projektu www, który dostępny jest na naszej stronie, aby wyliczyć dużo szybciej, jaka będzie cena strony internetowej dla Ciebie. Każde przez nas zlecenie poprzedza odpowiednio dostosowany do branży i specyfiki działalności firmy, indywidualnie skrojony w Adobe Photoshop graficzny projekt strony www. Po zapoznaniu i Twojej pełnej akceptacji, szablon graficzny strony www w dalszej kolejności poddany jest kodowaniu w odpowiedniej do potrzeb technologii AMP, a także w postaci tradycyjnej strony www z edycją treści CMS WordPress. Na Twoją sugestię jesteśmy w stanie również zbudować stronę internetową w wersji bez edycji treści. Gwarantowana również przez nas jest odpowiednia optymalizacja pod SEO witryny www, która jest fundamentem widoczności strony w wyszukiwarkach oraz ułatwieniem dla osoby wykonującej audyt strony www przed pozycjonowaniem w sieci. Finalnie otrzymujesz profesjonalny, estetyczny a także funkcjonalny serwis www odpowiedni do tematyki Twojej działalności. Napisz do nas!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Racibórz

Witryna ma duże znaczenie dla wizerunku działalności, a potencjalne jej błędy mogą w konsekwencji źle wpływać na komunikację naszych wyczekiwanych kontrahentów odwiedzających stronę z właścicielem witryny www. Modernizacja strony internetowej bez wątpienia pomoże w dostarczeniu nowych zainteresowanych danymi usługami. Nierzadko wystarczy unowocześnić i odświeżyć istniejącą witrynę www, aby pomnożyć jej konwersję. By utrzymać witryny www na możliwie wysokim poziomie widoczności a także zagwarantować im poprawną pracę, potrzebna jest ich cykliczna oraz systematyczna obsługa. Jeśli nie masz na to czasu, możliwości lub umiejętności, to z przyjemnością zapewnimy Ci takową usługę, jaką jest administracja i obsługa stron internetowych. W zakres naszych zadań wchodzi m.in. aktualizacja wtyczek strony www, modułów oraz zapewnienie optymalnej mobilności. Szczególnie istotne są także aktualizacje systemu WP w przypadku posiadania witryny www z systemem treści CMS w panelu systemu CMS – WordPress. W skomplikowanych sytuacjach, gdy strona www uległa awarii z jakichś przyczyn, m.in. z powodu ingerencji osób trzecich, błędów programistycznych, bądź problemów z serwerem, proponujemy taką usługę, jaką jest naprawa stron internetowych. Przeprowadzimy profesjonalny nieodpłatny audyt waszej witryny www, a następnie zaoferujemy jak najbardziej korzystne rozwiązania!

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Racibórz

Optymalizacja SEO strony internetowej jest Niezmiernie obowiązkowym procesem, mającym wpływ na uzyskanie widoczności na czołowej pozycji w wyszukiwarkach internetowych. Optymalizacja stron www obejmuje cały zestaw działań, wdrażanych przez dkstrony już w początkowym etapie projektowania witryny, wpływających w efekcie końcowym na jej rozpoznawalność i promocję w internecie. Proponujemy również zupełnie darmowy, rzetelny audyt strony www która już działa, ułatwiający odszukać wszelakie niepoprawności rzutujące na jej niską indeksację w wyszukiwarce Google. W następnej kolejności możemy przejść do konkretnych rozwiązań, by Państwa witryna internetowa pracowała dobrze. Spory nacisk nakładamy na edycję treści na stronie, powstałą zgodnie z zaleceniami SEO, będącą bardzo wartościową dla Google, dlatego też oferujemy seo copywriting. Każdy zamówiony przez Ciebie tekst na stronę www jest unikatowy, indywidualny, wyposażony we właściwe frazy i słowa kluczowe, co jest niezbędne dla algorytmów Google. Zapamiętaj! Płacisz za jeden artykuł, po czym my z niego tworzymy synonimiczne teksty SEO, dzięki temu dostajesz od kilkunastu do nawet kilkudziesięciu indywidualnych treści, budujących extra zaplecze pozycjonerskie. Sprawdź to!Strony www Racibórz

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Fachowo wykonana strona www wyróżni Państwa działalność w porównaniu do konkurencji i spowoduje odniesienie lepszych pozycji w Google. Projektowanie stron internetowych zaczyna się zwykle od wyznaczenia celu jaki ma spełniać dana strona www oraz grupy odbiorców, do których pragniemy dotrzeć. Kolejnie ustalamy jakie informacje powinne znajdować się na stronie internetowej, tak by były zrozumiałe i umieszczone w sposób taki, by odwiedzający w łatwy sposób, w krótkim czasie do nich dotarł i uzyskał konkretne materiały. Budowa stron internetowych oparta jest na przetestowanych rozwiązaniach, jakie tworzą dobrze wyeksponowane elementy witryny, m.in. strona główna, oferta, galeria, kontakt, referencje. Wstawiane zdjęcia oraz galerie podnoszą atrakcyjność strony, jednocześnie nie wpływając na szybkość ładowania oraz zakłócenia czytelności. Struktura oraz kolorystyka zapewniają miły dla oczu komfort wizualny odbioru strony www. Utworzone przez dkstrony strony internetowe są w pełni doprowadzone do perfekcji oraz nowoczesne. Stawiamy na prostotę i prawidłową optymalizację www, co w zupełności spełnia wszelkie wytyczne algorytmów Google.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Żeby nadążyć za wciąż rozwijającą się technologią internetową, przedsiębiorstwa muszą zatroszczyć się, aby ich strony www były w pełni funkcjonującym narzędziem marketingowym. Od czasu gdy dysponujesz już swoją stronę oraz zaczynasz spostrzegać, że Twoja strona przestaje funkcjonować dobrze, wówczas warto podjąć decyzję na jedną z wielu naszych usług, jaką jest modernizacja stron internetowych. Doświadczenie naszych pracowników przełoży się na zapewnienie Twojej witrynie www nowoczesnego i świeżego wyglądu, adekwatnego do aktualnych technologii i standardów. Poprawimy widoczność strony internetowej, co spowoduje zwiększenie jej atrakcyjności na tle konkurencji. Bezpłatnie dokonamy całościowej analizy strony internetowej oraz podpowiemy najlepiej dostosowane rozwiązania, które wprowadzimy natychmiast po zatwierdzeniu przez klienta. Czasami po prostu wystarczy kilka niewielkich poprawek, aby wypromować Twoją firmę w internecie i utrzymać na wysokiej pozycji w wyszukiwarkach Google. Solidnie, zrozumiale i przystępnie udzielimy wszelkich informacji związanych z przedmiotem naszej działalności. Odpowiadamy na każde pytanie. Zapraszamy do kontaktu!


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Z całą pewnością rozumiesz, iż nie wystarczy mieć znakomicie zrobioną firmową witrynę internetową. Bardzo ważna jest jej profesjonalna obsługa, by wszystko zawsze sprawnie funkcjonowało i zapewniało konwersję. Już dziś zdecyduj się na usługi agencji dkstrony.pl, a umożliwimy Twojej firmie konkretne, w zupełności dostosowane i prawidłowe prowadzenie strony internetowej. Bez przerwy będziemy realizować niezbędne aktualizacje systemu, zabezpieczeń i treści na Twojej witrynie www. W przypadku gdy tylko zdarzy się taka potrzeba, to odnowimy stronę www w odniesieniu do zmiany oprawy wizualnej, rozłożenia i łatwości w użyciu. Na bieżąco zrealizujemy wszelkie naprawy, gwarantując na końcu kompleksową optymalizację strony www. Nawiążmy współpracę już dziś!


Zatem nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić Państwa do skorzystania z usługi, a w razie dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga