Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 739 234 518 ➤ Kartuzy

Obszar usług: Kartuzy, Chmielno, Przodkowo, Sierakowice, Somonino, Stężyca, Sulęczyno, Żukowo.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Oferujemy profesjonalne i nowoczesne strony internetowe dla mniejszych działalności z expresową widocznością w Google. Zapraszamy do skorzystania z naszych gotowych metod, które pozyskają dla was więcej nowych klientów oraz zleceń!


Strony internetowe nie są już wyłącznie wizytówką firmy w Internecie. To kompleksowe oraz ogromne narzędzie jakie można, a nawet należy wykorzystać w teraźniejszych czasach, by nie zniknąć pośród ogromnej konkurencji. Pragniemy by nasi klienci otrzymywali do swoich potrzeb narzędzie lepsze od innych, więc oferujemy profesjonalne tworzenie stron www oraz serwisów internetowych na miarę dzisiejszych i przyszłych czasów!


Tworzenie stron internetowych – z myślą o Twoich kontrahentach!


Dbamy o to by nasza oferta była na bieżąco odświeżana pod względem wszelkich bieżących trendów oraz technologii, jakie stawia nowoczesnym przedsiębiorcom e-rynek i nie ustajemy w jej doszlifowaniu. W zakres naszych usług wchodzi projektowanie i tworzenie stron www, których standardem w dzisiejszych czasach są mobilne strony www, które w połączeniu z systemem edycji treści CMS, bardzo ułatwiają wygodę komunikacji z klientem oraz dają znaczną przewagę nad konkurencją. Tworzenie stron www WordPress to bez wątpienia specjalizacja w której umiemy zaprezentować to co potrafimy dla was zrobić. Bez znaczenia, w jakiej branży działacie oraz jakie są wasze potrzeby – jeśli chodzi o zaprojektowanie i stworzenie wygodnego dla was i waszych kontrahentów środowiska online pozostaje prosta, jasna i klarowna droga jaką jest dkstrony.pl!


Nowoczesne strony www, oryginalne i nowe rozwiązania – zapraszamy!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Responsive web design (RWD) – technologia tworzenia serwisu www polegająca na zakodowaniu źródła strony www w specjalistyczny sposób aby wyświetlała się idealnie na dowolnym urządzeniu mobilnym.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Kodowana strona internetowa przystosowana jest funkcjonalnie do potrzeb jej obsługi. Funkcjonalność strony dogadywana jest już na wczesnym etapie kodowania projektu.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Budowany kod serwisu www pisany jest w sposób zgodny z zasadami optymalizacji SEO czyli strona po przekazaniu przygotowana jest już do dalszego etapu pozycjonowania w Google.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Witryny pojawiają się szybko w wyszukiwarce Google ponieważ są wdrażane poprawnie i zgłaszane zaraz po ukończeniu usługi do indeksu Google przy pomocy mapy portalu.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Każda udostępniona przez nas strona internetowa jest we wszelkim calu przystosowana do niuansów branży i grupy końcowej, dla której jest tworzona. Doskonale znamy się na technicznej stronie projektów. Marketing w sieci www również nie ma przed nami tajemnic. To owocna kombinacja wiedzy, z którą chcemy się z wami podzielić!

OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Kartuzy

Agencja internetowa dkstrony.pl oferuje atrakcyjne pod względem kosztów i jakości serwisy. Zasadniczym faktem jest, iż cena strony internetowej uwarunkowana jest od wielu czynników. Te podstawowe z nich wymieniliśmy w formie pytań w naszym formularzu, z którego należałoby skorzystać w celu szybszego oraz bardziej precyzyjnego wyliczenia kosztu wykonania strony www. Serwisy, które projektujemy, wypełniają w pełni wymagania prawidłowej optymalizacji SEO, co jest rzeczą kolosalnie ważną pod kątem widzenia wyszukiwarki Google. Rzetelnie zaprogramowana i zoptymalizowana strona ma podstawowe znaczenie również dla pozycjonera. Zanim rozpocznie ją pozycjonować, wykonuje audyt strony www oraz wycenia swoją usługę. Projekt strony www wykonujemy w Adobe Photoshop, a w następnej kolejności programujemy w dobranej do potrzeb technologii AMP lub w postaci zwykłej strony www z edycją treści CMS. Jeśli nie potrzebujesz CMS, to programujemy też bez wersji CMS. Po skończeniu zlecenia otrzymujesz od nas mocny, szybki, konkretny oraz nieszablonowy serwis www, który z pewnością przyniesie dla Ciebie oczekiwane profity w postaci: większej liczby wyświetleń, sprowadzeniu więcej partnerów biznesowych oraz zleceń. Sprawdź nas! Zapraszamy!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Kartuzy

Czy dysponujesz już swoją stronę www, której funkcjonalność pozostawia sporo do życzenia, a design nie spełnia oczekiwanych efektów? Skontaktuj się z nami, a postaramy się rozszyfrować gdzie leży powód niepowodzenia. W zakres naszych usług wchodzi również usługa taka jak naprawa stron internetowych. Informujemy równocześnie, że naprawa strony www nie zawsze bywa do zrealizowania i nie zawsze jest sensowna. Czasami znacznie lepiej zaprojektować witrynę www od nowa oszczędzając czas oraz pieniądze. Praktycznie wszystko uwarunkowane jest od jej kondycji technicznej. Często bywa jednak tak, że nasza strona po prostu się zestarzała i potrzebuje odświeżenia, toteż proponujemy usługi takie jak modernizacja stron internetowych. Zarówno tak jak w przypadku napraw, też i rekonstrukcja stron www może okazać się niekorzystna. Zapraszamy do kontaktu z dkstrony.pl celem ustalenia szczegółów. Ponadto oprócz modernizacji i naprawy witryny www istotna jest także obsługa stron internetowych. Zachęcamy przemyśleć więc administrację strony internetowej aby polepszyć jej efektywność i konkurencyjność. Koniecznie namawiamy do kontaktu z dkstrony celem omówienia warunków współpracy. Chętnie udzielimy odpowiedzi na wszystkie wątpliwości.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Kartuzy

Warunkiem efektywnej widoczności w wyszukiwarce Google jest właściwa optymalizacja stron www. Warto jest dopilnować tego już w początkowej fazie jej tworzenia, tak aby zapobiec w przyszłości późniejszych środków pieniężnych. Dosyć często kontrahenci kontaktują się z problemami słabo widocznej lub wcale niewidocznej strony www w wynikach wyszukiwarki Google. Dlatego postanowiliśmy wyjść naprzeciw zapotrzebowaniom świadcząc usługi SEO, a szczególnie kilka fundamentalnych w tym zakresie usług. W przypadku kłopotów widoczności oraz indeksowania strony, sugerujemy audyt strony internetowej pod kątem poprawnej optymalizacji SEO. Ustalamy, w których miejscach i co należy uczynić aby usprawnić jej efektywność oraz widzialność w wynikach Google. Audyt strony www wykonujemy w pełni bezpłatnie. Kolejnym, a jednocześnie jednym z najistotniejszych aspektów, na jakie Google aktualnie spogląda, to SEO Copywriting, czyli odpowiednie pisanie tekstów pod SEO. Piszemy unikatowe treści oraz artykuły z wykorzystaniem wyselekcjonowanych głównych wyrazów kluczowych. Sporządzamy również synonimiczne teksty SEO, to sprawdzony system zastosowania tego samego artykułu kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt razy bez efektu duplikatu tekstu. Skontaktuj się!Strony www Kartuzy

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Podczas projektowania witryny warto w szczególności zwrócić uwagę na kompromis pomiędzy jej wyglądem graficznym, a wygodą użytkowania. Klienci, jak również sami wykonawcy, różnie patrzą na kwestie jaką jest budowa stron internetowych. Dla klientów ważną sprawą jest skupienie się na wyglądzie graficznym witryny www. Odwiedzający, który znajdzie się na stronie www, nie powinien mieć dylematu z określeniem czego dotyczy witryna, jaka jest jej branża, jakie działy podstron są dostępne i jakie są opcje wyboru. Im szybciej odnajdzie poszukiwane informacje, tym większa jest szansa, że pozostanie na stronie www dłużej i skorzysta z oferty. Wykonawcy ponadto koncentrują się na drobiazgowości wykonania od strony programistycznej, by dana witryna pojawiła się jak najwyżej w wyszukiwarce Google opartych na specjalnych algorytmach. Nasze usługi wobec tego skupiają się nie tylko na kwestii technicznej i odpowiedniej optymalizacji witryny www, lecz i na wizualnej, przejrzystej i minimalistycznej szacie graficznej. Dołożymy wszelkich starań, aby tworzone przez nas portale www były na jak najlepszym poziomie.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Modernizacja stron www dodatkowo wchodzi w zakres naszych kompetencji. A więc w wypadku gdy odnosisz odczucie, że Państwa strona nie funkcjonuje prawidłowo, to nadszedł dogodny czas, by skorzystać z naszych usług. Dokonamy bezpłatnej analizy stanu technicznego, wizualnego, optymalizacji, zawartości, treści oraz widoczności strony internetowej w wyszukiwarkach. Oferujemy konkretne rozwiązanie, aby po Państwa akceptacji zacząć działania. Często konieczny jest generalny remont, innym razem drobna poprawa wystarczy, by uzyskać większy ruch i zainteresowanie potencjalnych kontrahentów. Po przeprowadzonej modernizacji Państwa strona www będzie także przystosowana do aktualnych standardów zabezpieczeń (certyfikat SSL), oraz dzięki technologii RWD mobilna, przejrzysta i czytelna.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Bywa tak, że posiadasz już swoją stronę www (bądź strony www) w sieci i nie masz odpowiednio umiejętnego pracownika do jej użytkowania. Systematycznie zachodzi potrzeba, by wykonywać zmiany dotyczące oferty, towarów, zdjęć czy treści. Rozsądnie jest też czasem okresowo wykonywać aktualizację systemu i wtyczek w CMS, a także sporządzić kopię witryny www. Jeśli strona znajduje się już na dobrej pozycji w wyszukiwarce Google, wcale nie jest powiedziane, że bez wykonywania aktualizacji i dbania o jej jakość ta pozycja się utrzyma. Tak więc do oferowanych przez dkstrony.pl usług proponujemy również prowadzenie strony internetowej.


Tak więc nie zostaje nam nic innego jak zaprosić was do skorzystania z usługi, a w razie dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga