Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 739 234 518 ➤ Jastrzębie-Zdrój

Obszar usług: Jastrzębie-Zdrój.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Dysponujemy bogatym doświadczeniem, które przekłada się na tworzenie stron internetowych dla lokalnych firm o węższym lub szerszym wymiarze. Nasze nowoczesne strony www spełniają wymagania nakładane przez wyszukiwarkę Google, co zapewnia im wysoką pozycję w wyszukiwarce Google.


Internet to doskonałe konieczne narzędzie umożliwiające dotarcie do potencjalnych odbiorców produktów oraz usług. Nawet mniejsze i większe biznesy, dzięki gigantycznym możliwościom jakie umożliwia nam sieć internetowa, mogą zarządzać sprzedażą krajową oraz zagraniczną. Rynek e-commerce zmienił na amen strategię funkcjonowanie wielu firm konkurujących o dotarcie do potencjalnego klienta. Co więcej, poprzez działalność w internecie, można osiągnąć o wiele więcej interesantów naszych towarów lub usług.


Od teraz powinieneś zadbać o to, aby wyszukiwarka dysponowała aktualnymi informacjami o firmie. Podniesienie widoczności w internecie pomoże Ci osiągnąć przewagę na e-rynku. My zrobimy to dla Ciebie!


Posiadamy sporo pomysłów oraz rozwiązań, dzięki którym wasza działalność będzie mogła się rozwijać oraz zdobywać nowych kontrahentów. Zaprojektujemy od początku, bądź dokonamy modernizacji działającą stronę internetową tak, aby była wizytówką Twojego biznesu w przestrzeni internetowej. Nasze strony internetowe powstają w responsywnej technologii RWD, czyli są dostosowane do wyświetlania na urządzeniach mobilnych tj. tablet oraz telefon. Notabene, tworzenie stron www w WordPress, gwarantuje uporządkowaną strukturę informacji systemu do zarządzania treścią CMS.


Projektowanie i tworzenie stron internetowych oraz kompleksowy serwis www są naszą specjalnością. Zadzwoń do nas już teraz!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Technika tworzenia witryny, polegająca na samoistnym dopasowaniu się elementów strony do wymiarów okna przeglądarki na mobilnych i stacjonarnych urządzeniach.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Nabywca, któremu zostaje przekazana dana witryna www, powinien naturalnie zorientować się w jej konstrukcji, i bez najmniejszych trudności odczytać zawarte w niej materiały.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Optymalizacja (ang. Search Engine Optimalization) portali, mająca na celu takie usprawnienie strony internetowej, aby była w stanie osiągnąć jak najlepsze wyniki na określone frazy lub słowa kluczowe w wyszukiwarkach internetowych.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

W wyniku wprowadzenia specjalistycznych usprawnień, strona www jest wyrazista, funkcjonalna oraz sowicie klasyfikowana przez algorytm Google.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Chcąc zyskać klientów, potrzeba Tobie coś więcej niż jedynie dobrych produktów i profesjonalnej obsługi klienta. Niezbędną częścią marketingu w sieci jest dzisiaj firmowa strona www, dzięki której zareklamujesz skutecznie swoją firmę w internecie. Projektowanie i tworzenie stron www poparte jest przez nas analizą rynku konkretnej branży, konkurencji oraz określeniem grupy docelowej klientów. Wyznaczenie targetu w prostej lini doprowadzi do zwiększenia ilości konwersji.

OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Jastrzębie-Zdrój

Od 9 lat nasza agencja internetowa tworzy szybkie, responsywne i czytelne strony www. Całkowity koszt witryny www zależny jest od wymiaru skomplikowania zlecenia, co wpływa na ilość, czasu który należy poświęcić na jej wykonanie. Sugerujemy również skorzystać z formularza wyceny witryny www, który dostępny jest na naszej stronie www, aby wyliczyć szybciej, jaka będzie cena strony internetowej dla Państwa. Każde nasze zadanie poprzedza dopasowany odpowiednio do branży oraz specyfiki firmy, indywidualnie stworzony w Adobe Photoshop graficzny projekt strony www. Po zapoznaniu oraz Twojej pełnej akceptacji, szablon graficzny witryny następnie poddany jest programowaniu w odpowiedniej wedle potrzeb technologii AMP, a także w postaci tradycyjnej strony www z edycją treści CMS WordPress. Na sugestię kontrahenta jesteśmy w stanie również zaprogramować witrynę w wersji systemu CMS. Gwarantowana również przez dkstrony jest odpowiednia optymalizacja SEO witryny www, jest to podstawą widoczności strony w wyszukiwarce Google i dużym ułatwieniem dla osoby wykonującej audyt strony www przed pozycjonowaniem. Finalnie otrzymujesz profesjonalny, czytelny a także funkcjonalny serwis www dostosowany do tematyki Twojej firmy. Sprawdź nas!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Jastrzębie-Zdrój

Witryna internetowa posiada wielkie znaczenie dla wizerunku działalności, a możliwe jej błędy mogą w istocie źle wpływać na komunikację naszych wyczekiwanych klientów odwiedzających stronę z właścicielem portalu internetowego. Modernizacja strony internetowej bez wątpienia pomoże w dostarczeniu nowych kontrahentów. Czasem wystarczy tylko odświeżyć graficznie istniejącą stronę www, by spotęgować jej konwersję. By utrzymać witryny internetowe na możliwie jak najwyższym poziomie widoczności oraz zagwarantować im odpowiednie funkcjonowanie, konieczna jest ich nieustanna obsługa. Jeśli nie posiadasz wolnego czasu, możliwości i umiejętności, to możemy zapewnić Ci taką usługę, jak administracja i obsługa stron internetowych. W skład naszych obowiązków wchodzi m.in. aktualizacja wtyczek strony www, modułów czy zapewnienie odpowiedniej mobilności. Szczególnie istotne są także aktualizacje systemu WP w przypadku użytkowania strony www z wersją edytowalną w CMS w panelu administracyjnym systemu WordPress. W skomplikowanych przypadkach, gdy witryna www uległa awarii z jakichś przyczyn, m.in. z powodu wtargnięcia wirusa, błędów w kodzie strony, bądź problemów z serwerem, proponujemy taką usługę, jaką jest naprawa stron internetowych. Przeprowadzimy rzetelny bezpłatny audyt waszej strony www, a następnie możemy zaproponować najkorzystniejsze rozwiązanie!

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Jastrzębie-Zdrój

Optymalizacja SEO strony firmowej jest szalenie niezbędnym procesem, mającym wpływ na uzyskanie widoczności na wysokiej stronie w wyszukiwarkach internetowych. Optymalizacja stron www obejmuje szeroki zestaw praktyk, stosowanych przez dkstrony już we wczesnym etapie tworzenia witryny www, które w efekcie końcowym wpływają na jej rozpoznawalność i promocję w sieci. Oferujemy również w 100% darmowy, profesjonalny audyt strony www która już funkcjonuje, ułatwiający wybadać wszelakie nieprawidłowości rzutujące na jej niską indeksację w wyszukiwarkach. W następnej kolejności przystępujemy do precyzyjnych rozwiązań, aby wasza witryna działała idealnie. Również duży nacisk nakładamy na samą treść na stronie, powstałą zgodnie z wytycznymi SEO, będącą bardzo wartościową dla wyszukiwarek Google, dlatego też przedstawiamy seo copywriting. Każdy zamówiony przez Ciebie tekst na witrynę www jest unikalny, indywidualny, wyposażony we właściwe frazy oraz wyrazy, co jest podstawą dla algorytmów wyszukiwarki. Pamiętaj! Płacisz za jeden artykuł, a kolejnie my z niego tworzymy synonimiczne teksty SEO, dzięki temu otrzymujesz od kilkunastu do kilkudziesięciu indywidualnych treści, budujących bardzo dobre zaplecze dla pozycjonowania. Sprawdź to!Strony www Jastrzębie-Zdrój

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Prawidłowo stworzona strona www wyróżni Państwa firmę względem konkurencji oraz spowoduje odniesienie polepszenia efektów widoczności w sieci. Projektowanie stron internetowych rozpoczynamy od wyznaczenia celu jaki musi pełnić dana strona oraz grupy klientów, do których przewidujemy dotrzeć. Następnie ustalamy jakie dane powinne znajdować się na stronie internetowej, tak by były oczywiste oraz umieszczone w sposób taki, by czytelnik w prosty sposób, w krótkim czasie do nich dotarł oraz uzyskał konkretne odpowiedzi. Budowa stron internetowych opiera się na przetestowanych rozwiązaniach, jakie tworzą dobrze wyeksponowane elementy witryny, m.in. strona główna, usługi, galeria, kontakt, opinie klientów. Wstawiane zdjęcia i galerie polepszają jakość witryny, jednocześnie nie mając wpływu na szybkość wczytywania oraz zakłócenia czytelności. Kompozycja oraz kolorystyka zapewniają przyjazny dla oczu komfort wizualny odbioru strony www. Przygotowane przez nas strony internetowe są kompletnie doprowadzone do perfekcji oraz nowoczesne. Nastawiamy się na prostotę oraz odpowiednią optymalizację witryny www, co w każdym calu spełnia wszelkie wytyczne algorytmów Google.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Pragnąc podążyć za nieprzerwanie rozwijającą się technologią internetową, firmy muszą zatroszczyć się, ażeby ich witryny www wyróżniały się w pełni niezawodnym narzędziem reklamowym. Gdy dysponujesz już własną witrynę internetową i zaczynasz zauważać, że Twoja witryna przestaje pracować zadowalająco, wówczas warto zdecydować się na jedną z wielu naszych usług, jaką jest modernizacja stron internetowych. Wykwalifikowanie naszych informatyków przełoży się na zapewnienie Twojej witrynie internetowej nowoczesnego i świeżego wyglądu, w sam raz do aktualnych technologii i standardów. Ulepszymy widoczność strony www, co wpłynie na zwiększenie jej atrakcyjności na tle konkurencji. Na koszt firmy przeprowadzimy całościową analizę witryny www oraz doradzimy najlepiej dostosowane rozwiązania, które wprowadzimy natychmiast po zatwierdzeniu przez klienta. Czasem po prostu wystarczy kilka małych poprawek, aby zareklamować Twoją firmę w Google i utrzymać na wysokiej pozycji w wyszukiwarkach internetowych. Solidnie, konkretnie i przystępnie udzielimy wszelkich informacji związanych z przedmiotem naszej działalności. Odpowiadamy na wszystkie pytania. Zapraszamy do kontaktu!


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Bez wątpliwości zdajesz sobie sprawę, iż nie wystarczy posiadać świetnie wykonaną firmową witrynę internetową. Ważna jest też odpowiednia obsługa, aby całość non stop sprawnie funkcjonowała i zapewniała konwersję. Bez wahania zdecyduj się na usługi agencji dkstrony.pl, a zapewnimy Twojej firmie konkretne, w zupełności dostosowane i prawidłowe prowadzenie strony internetowej. Regularnie będziemy dokonywać niezbędnych aktualizacji systemu, zabezpieczeń i treści na Twojej witrynie www. Jak tylko zdarzy się owa potrzeba, to odnowimy stronę w odniesieniu do zmiany oprawy wizualnej, budowy i funkcjonalności. Bez wahania zrealizujemy wszelkie naprawy, zapewniając docelowo całościową modernizację strony www. Zapraszamy do skontaktowania się z nami!


Dlatego nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić Państwa do skorzystania z usługi, a w przypadku jakichkolwiek pytań serdecznie zapraszamy do kontaktu!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga