Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 739 234 518 ➤ Końskie

Obszar usług: Końskie, Fałków, Gowarczów, Radoszyce, Ruda Maleniecka, Słupia Konecka, Smyków, Stąporków.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Posiadamy bogate doświadczenie, które przekłada się na tworzenie stron internetowych dla lokalnych działalności o mniejszym lub większym wymiarze. Tworzone przez nas nowoczesne strony www wypełniają wytyczne określane przez wyszukiwarkę internetową Google, co zapewnia im bardzo dobrą widoczność w wyszukiwarce Google.


Internet to wspaniałe konieczne narzędzie pozwalające dotrzeć do potencjalnych nabywców produktów oraz usług. Nawet mniejsze i średnie biznesy, dzięki gigantycznym możliwościom jakie umożliwia nam sieć internetowa, mogą zarządzać sprzedażą krajową oraz zagraniczną. Rynek e-commerce zmienił na dobre pogląd na działania wielu przedsiębiorstw konkurujących o pozyskanie potencjalnego klienta. Dodatkowo, za pomocą internetu, jest duża szansa przyciągnąć o wiele więcej odbiorców naszych towarów oraz usług.


Już teraz zadbaj o to, by wyszukiwarka internetowa posiadała aktualne informacje o Twoim biznesie. Podniesienie aktywności w sieci internetowej pomoże Ci odnieść przewagę na e-rynku. My zrobimy to dla Ciebie!


Posiadamy dużo chęci i rozwiązań, dzięki którym wasza działalność będzie mogła się rozwijać i zdobywać nowych klientów. Zaprojektujemy od zera, bądź zmodernizujemy istniejącą witrynę www tak, aby była wizytówką biznesu w sieci. Nasze strony internetowe wykonywane są w technologii RWD, czyli są dostosowane do wyświetlania na ekranach różnych urządzeń mobilnych tj. tablet oraz telefon. Notabene, tworzenie stron www w WordPress, zapewnia uporządkowaną strukturę informacji systemu do zarządzania treścią CMS.


Projektowanie i tworzenie stron internetowych a także kompleksowy serwis www jest naszą specjalnością. Nie zwlekaj, skontaktuj się z nami już teraz!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Technologia projektowania stron internetowych, polegająca na automatycznym dostosowaniu się struktury strony do rozmiaru okna przeglądarki na mobilnych lub stacjonarnych urządzeniach.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Użytkownik, któremu zostaje oddana dana witryna, powinien w krótkim czasie spostrzec się w jej budowie, oraz bez kłopotu odczytać zawarte w niej informacje.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Optymalizacja (ang. Search Engine Optimalization) portali, mająca na celu odpowiednie uskutecznienie portalu, aby była w stanie osiągnąć jak najlepsze wyniki w wyszukiwarce na wybrane frazy i słowa kluczowe w Google.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Dzięki wprowadzeniu specjalistycznych modyfikacji, strona internetowa jest przejrzysta, funkcjonalna oraz wysoce klasyfikowana przez algorytm wyszukiwarek.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Żeby przyciągnąć kontrahentów, na pewno potrzebujesz czegoś więcej aniżeli tylko dobrych produktów i profesjonalnej jakości obsługi klienta. Ważną częścią marketingu w sieci jest w obecnych czasach firmowa strona www, dzięki której zareklamujesz skutecznie Twoją działalność w internecie. Projektowanie i tworzenie stron www poparte jest przez nas analizą rynku danej branży, konkurencji i ustaleniem grupy docelowej klientów. Sprecyzowanie targetu z pewnością doprowadzi do wzrostu ilości kontaktu z Państwa firmą.

OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Końskie

Od 9 lat nasza agencja internetowa tworzy lekkie, mobilne i przejrzyste strony internetowe. Całkowity koszt witryny www zależny jest od wymiaru rozbudowania projektu, a co się z tym wiąże, czasu potrzebnego do jej ukończenia. Polecamy także skorzystać z naszego formularza wyceny projektu www, dostępnym na naszej stronie internetowej, aby obliczyć szybciej, jaka będzie cena strony internetowej dla Twojego biznesu. Każde zaczęte przez dkstrony zadanie poprzedza dostosowany odpowiednio do danej branży i charakteru działalności firmy, indywidualnie skrojony w Adobe Photoshop graficzny projekt strony www. Po zapoznaniu oraz Twojej akceptacji, szablon graficzny witryny www kolejnie poddawany jest kodowaniu w odpowiedniej wedle potrzeb technologii AMP, a także w postaci zwykłej strony www z edycją treści CMS WordPress. Na żądanie klienta jesteśmy w stanie także zaprogramować witrynę w wersji systemu edycji. Gwarantowana także przez dkstrony jest odpowiednia optymalizacja pod SEO witryny www, która jest fundamentem zaindeksowania strony w Google oraz dużą pomocą dla osoby wykonującej audyt strony www przed procesem pozycjonowania. Finalnie otrzymujesz profesjonalny, przejrzysty oraz funkcjonalny serwis www dokładnie dopasowany do zakresu Twojej działalności. Skontaktuj się!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Końskie

Strona www posiada bardzo duże znaczenie dla wizerunku działalności, a możliwe jej błędy mogą w konsekwencji źle oddziaływać na komunikację naszych wyczekiwanych klientów odwiedzających stronę z właścicielem witryny www. Modernizacja strony internetowej na pewno pomoże w dostarczeniu nowych osób odwiedzających stronę. Nierzadko wystarczy unowocześnić i odświeżyć istniejącą witrynę www, by powiększyć jej konwersję. By utrzymać witryny internetowe na możliwie jak najwyższym poziomie widoczności i zapewnić im odpowiednie funkcjonowanie, wymagana jest ich bieżąca obsługa. Jeśli nie posiadasz wolnego czasu, możliwości oraz umiejętności, to możemy zapewnić Ci taką usługę, jaką jest administracja i obsługa stron internetowych. W zakres naszej obsługi wchodzi m.in. aktualizacja wtyczek witryny, modułów lub zapewnienie optymalnej mobilności. Szczególnie Ważne są także aktualizacje systemu WordPress w przypadku użytkowania strony www z wersją edytowalną w CMS w zapleczu WordPress. W skomplikowanych przypadkach, gdy witryna www uległa awarii z jakichś przyczyn, m.in. z powodu wtargnięcia wirusa, błędów w kodzie strony, bądź problemów z serwerem, oferujemy taką usługę, jaką jest naprawa stron internetowych. Wykonamy dokładny bezpłatny audyt waszej witryny internetowej, a następnie zaoferujemy jak najbardziej optymalne rozwiązanie!

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Końskie

Optymalizacja SEO strony www jest Niezmiernie istotnym procesem, mającym wpływ na uzyskanie widoczności na pierwszej stronie w wyszukiwarce Google. Optymalizacja stron www obejmuje cały zestaw praktyk, stosowanych przez nas już w początkowym etapie tworzenia strony www, wpływających w efekcie końcowym na jej rozpoznawalność i promocję w sieci. Proponujemy również zupełnie darmowy, dokładny audyt strony www już funkcjonującej, ułatwiający wyszukać wszystkie błędy mające wpływ na jej niską indeksację w wyszukiwarce. Następnie przystępujemy do optymalnych rozwiązań, by Twoja witryna była skuteczna. Także duży nacisk nakładamy na samą treść na stronie, która powinna powstać zgodnie z wytycznymi SEO, będącą bardzo wartościową dla Google, dlatego też oferujemy seo copywriting. Każdy zlecony nam przez was tekst na stronę firmową jest unikatowy, indywidualny, uzbrojony w mocne frazy i słowa kluczowe, co jest niezbędne dla algorytmów wyszukiwarki. Nie zapomnij! Płacisz tylko za jeden artykuł, a kolejnie my tworzymy z niego synonimiczne teksty SEO, dzięki czemu dostajesz od kilkunastu do kilkudziesięciu różnorakich tekstów, wspomagające super zaplecze dla pozycjonowania. Zapytaj o szczegóły!Strony www Końskie

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Prawidłowo wykonana strona www wyróżni Twoją działalność w porównaniu do konkurencji oraz przyczyni się do lepszych efektów widoczności w sieci. Projektowanie stron internetowych zaczyna się zwykle od wyznaczenia celu jaki ma spełniać dana witryna www oraz grupy użytkowników, do których chcielibyśmy dotrzeć. W następnej kolejności określamy jakie treści powinne znajdować się na stronie www, tak by były zrozumiałe oraz zamieszczone w sposób taki, aby użytkownik w sposób intuicyjny, w krótkim czasie mógł do nich dotrzeć oraz uzyskał jasne odpowiedzi. Budowa stron internetowych opiera się na sprawdzonych rozwiązaniach, jakie tworzą dobrze wyeksponowane zakładki strony www, m.in. strona główna, usługi, cennik, kontakt, opinie klientów. Umieszczanie zdjęcia i galerie polepszają jakość witryny, a zarazem nie mając wpływu na szybkość wczytywania oraz zakłócenia czytelności. Kompozycja i koloryzacja zapewniają przyjazny dla oczu komfort wizualny odbioru strony www. Utworzone przez naszą firmę strony internetowe są w pełni zoptymalizowane oraz nowoczesne. Stawiamy na prostotę i odpowiednią optymalizację witryny internetowej, co pod każdym względem spełnia kompleksowo wymagania algorytmów wyszukiwarek.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Aby nie zostać w tyle za bezustannie rozwijającą się technologią internetową, przedsiębiorstwa muszą zatroszczyć się, aby ich witryny www wyróżniały się w pełni niezawodnym narzędziem marketingowym. Od czasu gdy posiadasz już własną stronę internetową oraz zaczynasz zauważać, że Twoja witryna przestaje pracować bezawaryjnie, wówczas warto podjąć decyzję na jedną z naszych usług, jaką jest modernizacja stron internetowych. Doświadczenie naszych informatyków przełoży się na zapewnienie Twojej witrynie www oryginalnego wyglądu, dopasowanego do aktualnych technologii i standardów. Ulepszymy widoczność witryny, co wpłynie na zwiększenie jej atrakcyjności na tle konkurencji. Na koszt firmy wykonamy całościową analizę witryny internetowej i zaproponujemy najlepsze z możliwych rozwiązania, które wprowadzimy od razu po zatwierdzeniu przez klienta. Czasem po prostu wystarczy kilka małych poprawek, aby zareklamować Twoją firmę w Google i utrzymać na wysokiej pozycji w wyszukiwarkach internetowych. Dokładnie, zrozumiale i przystępnie udzielimy wszystkich informacji związanych z przedmiotem naszej działalności. Odpowiemy na wszystkie pytania. Czekamy na kontakt!


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Zapewne jesteś świadomy, że nie wystarczy mieć świetnie stworzoną firmową stronę internetową. Bardzo ważna jest jej odpowiednia obsługa, by wszystko wciąż sprawnie funkcjonowało i zapewniało konwersję. Już dziś zdecyduj się na pomoc agencji dkstrony.pl, a zapewnimy Twojej firmie konkretne, w całości dopasowane i prawidłowe prowadzenie strony internetowej. Systematycznie będziemy dokonywać niezbędnych aktualizacji systemu, zabezpieczeń i treści na Twojej witrynie internetowej. Gdy tylko zdarzy się taka potrzeba, to zmienimy stronę w odniesieniu do zmiany szaty wizualnej, rozmieszczenia i łatwości w użyciu. Niezwłocznie przeprowadzimy różne naprawy, gwarantując w efekcie końcowym całościową modernizację strony internetowej. Skontaktuj się z nami!


Stąd nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić Państwa do skorzystania z usługi, a w przypadku dodatkowych pytań czekamy na kontakt!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga