Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 739 234 518 ➤ Polkowice

Obszar usług: Polkowice, Chocianów, Gaworzyce, Grębocice, Przemków, Radwanice.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Posiadamy bogate doświadczenie, które przekłada się na tworzenie stron internetowych dla lokalnych biznesów o mniejszym lub większym obrębie. Nasze nowoczesne strony www wypełniają zasady określane przez wyszukiwarkę Google, co gwarantuje im dobrą lokalizację w Google.


Internet to wspaniałe podstawowe narzędzie umożliwiające dotarcie do potencjalnych odbiorców towarów oraz usług. Nawet mniejsze i większe firmy, dzięki dużym możliwościom jakie daje nam sieć internetowa, mogą zarządzać sprzedażą krajową i zagraniczną. Rynek e-commerce zmienił zupełnie pogląd na działania wielu przedsiębiorstw konkurujących o dotarcie do potencjalnego klienta. Ponadto, za pomocą internetu, można szybciej przyciągnąć o wiele więcej klientów naszych towarów i usług.


Już dziś zatroszcz się o to, by wyszukiwarka internetowa posiadała aktualne informacje o Twojej firmie. Zwiększenie aktywności w sieci pozwoli Ci odnieść przewagę na e-rynku. My zrobimy to dla Ciebie!


Mamy sporo chęci i rozwiązań, dzięki którym wasza działalność będzie mogła się rozwijać oraz zdobywać nowych klientów. Zaprojektujemy od podstaw, bądź dokonamy modernizacji istniejącą witrynę www tak, by była wizytówką działalności w przestrzeni internetowej. Nasze strony internetowe tworzone są w technologii RWD, czyli są przystosowane do wyświetlania na urządzeniach mobilnych tj. tablet oraz telefon. Dodatkowo, tworzenie stron www w WordPress, gwarantuje klarowną strukturę nawigacyjną systemu zarządzania treścią CMS.


Projektowanie i tworzenie stron internetowych a także kompleksowy serwis www jest naszą specjalnością. Nie zwlekaj, skontaktuj się z nami już teraz!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Technologia projektowania strony www, polegająca na samoczynnym ułożeniu elementów strony do wymiarów okna przeglądarki na mobilnych oraz stacjonarnych urządzeniach.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Użytkownik, któremu zostaje przekazana dana strona www, powinien momentalnie rozpoznać się w jej konstrukcji, i bez najmniejszych trudności znaleźć poszukiwane w niej informacje.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Search Engine Optimalization to optymalizacja stron www, mająca na celu takie usprawnienie witryny www, aby była w stanie osiągnąć jak najwyższe pozycje w wynikach wyszukiwania na poszczególne frazy i słowa kluczowe w wyszukiwarkach.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

W wyniku wprowadzenia odpowiednich informacji i zmian, witryna internetowa jest czytelna, funkcjonalna oraz wysoce oceniana przez algorytm wyszukiwarki.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Aby przyciągnąć klientów, na pewno potrzebujesz czegoś więcej niż jedynie dobrego produktu i profesjonalnej jakości obsługi klienta. Bardzo ważną częścią marketingu w sieci jest w dzisiejszych czasach firmowa strona www, poprzez którą wypromujesz efektywnie Twoją działalność w sieci. Projektowanie i tworzenie stron www poparte jest przez nas analizą rynku konkretnej branży, działalności konkurencyjnej oraz określeniem grupy docelowej kontrahentów. Wyznaczenie celu z pewnością doprowadzi do zwiększenia konwersji oraz zysków.

OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Polkowice

Od 9 lat agencja internetowa dkstrony projektuje lekkie, mobilne i schludne witryny www. Całkowity koszt witryny www uzależniony jest od miary skomplikowania projektu, a co się z tym wiąże, czasu potrzebnego do jej ukończenia. Polecamy także skorzystać z formularza w zakładce wycena, który dostępny jest na naszej stronie, aby oszacować o wiele szybciej, jaka będzie cena strony internetowej dla Twojego biznesu. Każde przez nas zadanie poprzedza dostosowany odpowiednio do danej branży oraz specyfiki działalności firmy, indywidualnie stworzony w Adobe Photoshop graficzny projekt strony www. Po zapoznaniu oraz Twojej akceptacji, projekt graficzny strony www w następnej kolejności poddawany jest programowaniu w odpowiedniej do potrzeb technologii AMP, oraz w postaci standardowej strony www z edycją treści CMS WordPress. Na sugestię kontrahenta jesteśmy w stanie także zakodować stronę internetową w wersji bez CMS. Zapewniona także przez dkstrony jest odpowiednia optymalizacja pod SEO witryny www, co jest fundamentem widoczności strony w Google i ułatwieniem dla pozycjonera wykonującego audyt strony www przed pozycjonowaniem w sieci. Finalnie otrzymujesz profesjonalny, schludny a zarazem funkcjonalny serwis www odpowiednio dostosowany do zakresu Twojej firmy. Napisz do nas!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Polkowice

Wizytówka strony www posiada duże znaczenie dla wizerunku firmy, a potencjalne jej błędy mogą w istocie negatywnie wpływać na komunikację naszych klientów odwiedzających stronę z właścicielem portalu www. Modernizacja strony internetowej bez wątpienia pomoże w dostarczeniu nowych zainteresowanych danymi usługami. Czasami wystarczy unowocześnić i odświeżyć istniejącą witrynę www, by spotęgować jej konwersję. By utrzymać strony internetowe na możliwie wysokim poziomie widoczności i zagwarantować im odpowiednie funkcjonowanie, wymagana jest ich ciągła obsługa. Jeśli brak Tobie wolnego czasu, możliwości i umiejętności, to z chęcią zapewnimy wam taką usługę, jak administracja i obsługa stron internetowych. W zakres naszych obowiązków wchodzi m.in. aktualizacja wtyczek strony www, modułów lub zapewnienie optymalnej mobilności. Istotne są także cykliczne aktualizacje systemu CMS – WordPress w przypadku użytkowania witryny www z systemem treści CMS w panelu systemu CMS – WordPress. W trudnych sytuacjach, gdy witryna www uległa awarii z różnych przyczyn, m.in. z powodu złośliwego oprogramowania, błędów programistycznych, bądź zmianie parametrów serwera, proponujemy taką usługę, jaką jest naprawa stron internetowych.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Polkowice

Optymalizacja SEO strony www jest szczególnie koniecznym procesem, wpływającym na uzyskanie widoczności na pierwszej pozycji w Google. Optymalizacja stron www obejmuje cały zestaw działań, stosowanych przez nas już w początkowym etapie projektowania witryny, które w efekcie końcowym wpływają na jej rozpoznawalność a także promocję w internecie. Proponujemy również w 100% bezpłatny, dokładny audyt strony www która już funkcjonuje, umożliwiający odszukać wszystkie niepoprawności które wpływają na jej słabą indeksację w wynikach Google. Kolejnie przystępujemy do właściwych rozwiązań, aby Państwa strona firmowa funkcjonowała poprawnie. Także duży nacisk nakładamy na edycję treści na stronie, która powinna powstać zgodnie z zaleceniami SEO, będącą bardzo atrakcyjną dla Google, toteż dlatego przedstawiamy seo copywriting. Każdy zlecony przez was tekst na bloga jest unikatowy, indywidualny, wyposażony w mocne frazy i słowa kluczowe, co jest podstawą dla algorytmów wyszukiwarki. Zapamiętaj! Płacisz raz za artykuł, a następnie my z niego tworzymy synonimiczne teksty SEO, dzięki czemu dostajesz od kilkunastu do kilkudziesięciu innych tekstów, budujących extra zaplecze pozycjonerskie. Zadzwoń do nas!Strony www Polkowice

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Właściwie utworzona strona www wyróżni Państwa firmę względem konkurencji i doprowadzi do polepszenia efektów widoczności w wyszukiwarkach Google. Projektowanie stron internetowych zaczynamy od określenia celu jaki powinna pełnić dana witryna www oraz rzeszy odbiorców, do których spodziewamy się dotrzeć. W drugiej kolejności ustalamy jakie treści powinny znaleźć się na stronie www, by były zrozumiałe oraz umieszczone w sposób taki, aby użytkownik w prosty sposób, w bardzo krótkim czasie do nich dotarł i uzyskał jasne materiały. Budowa stron internetowych opiera się na sprawdzonych rozwiązaniach, jakie tworzą w prawidłowy sposób wyeksponowane stałe elementy, m.in. strona główna, usługi, galeria, kontakt, realizacje. Umieszczanie zdjęcia i galerie podnoszą wartość witryny, jednocześnie nie mając wpływu na szybkość wczytywania i zakłócenia przejrzystości. Układ i kolorystyka gwarantują przyjazny dla oka wizualny komfort odbioru strony www. Opracowane przez naszą agencję strony internetowe są kompletnie doprowadzone do perfekcji oraz oryginalne. Zwracamy uwagę na prostotę i profesjonalną optymalizację www, co doskonale spełnia kompleksowo wytyczne algorytmów wyszukiwarek internetowych.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Ażeby podążyć za nieustająco rozwijającą się technologią internetową, przedsiębiorstwa muszą zatroszczyć się, żeby ich witryny www wyróżniały się w pełni skutecznym narzędziem reklamowym. Od czasu gdy masz już swoją stronę oraz zaczynasz zdawać sobie sprawę, iż Twoja witryna przestaje działać dobrze, to warto podjąć decyzję na jedną z wielu naszych usług, jaką jest modernizacja stron internetowych. Doświadczenie naszych pracowników przełoży się na zapewnienie Twojej stronie www oryginalnego wyglądu, adekwatnego do najnowszych technologii i standardów. Usprawnimy widoczność witryny www, co wpłynie na zwiększenie jej atrakcyjności na tle konkurencji. Bezpłatnie wykonamy całościową analizę witryny oraz podpowiemy najlepsze z możliwych rozwiązania, które wprowadzimy od razu po Twoim pozytywnym zatwierdzeniu. Czasem po prostu wystarczy kilka małych poprawek, aby zareklamować Twoją firmę w Google i utrzymać na wysokiej pozycji w wyszukiwarkach internetowych. Dokładnie, zrozumiale i przystępnie udzielimy wszystkich informacji związanych z przedmiotem naszej działalności. Odpowiemy na wszelkie zapytania. Zapraszamy do kontaktu!


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Niewątpliwie rozumiesz, iż nie wystarczy posiadać bardzo dobrze stworzoną firmową witrynę internetową. Istotna jest jej odpowiednia obsługa, by wszystko bez przerwy sprawnie działało i zapewniało konwersję. Od razu zdecyduj się na usługi agencji dkstrony.pl, a umożliwimy Ci konkretne, całkowicie dostosowane i prawidłowe prowadzenie strony internetowej. Bez końca będziemy dokonywać niezbędnych aktualizacji systemu, zabezpieczeń i treści na Twojej witrynie www. Kiedy zdarzy się taka potrzeba, to zmienimy stronę www w odniesieniu do zmiany oprawy graficznej, budowy i właściwości. Bez wahania zrealizujemy wszelkie naprawy, zapewniając na końcu kompleksową optymalizację strony internetowej. Zapraszamy do kontaktu!


Dlatego nie zostaje nam nic innego jak zaprosić was do skorzystania z usługi, a w razie dodatkowych pytań o kontakt z nami!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga