Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 515 545 948 ➤ Legionowo

Obszar usług: Legionowo, Jabłonna, Nieporęt, Serock, Wieliszew.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Dysponujemy bogatym doświadczeniem, które przekłada się na tworzenie stron internetowych dla lokalnych firm o mniejszym lub większym zasięgu. Projektowane przez nas nowoczesne strony www w pełni spełniają wytyczne określane przez wyszukiwarkę internetową Google, co zapewnia im wysoką pozycję z pośród konkurencji.


Internet to wspaniałe narzędzie dzięki któremu dotrzemy do potencjalnych nabywców produktów i usług. Nawet małe i większe przedsiębiorstwa, dzięki gigantycznym możliwościom jakie daje nam sieć internetowa, mogą zarządzać sprzedażą krajową i zagraniczną. Rynek e-commerce zmienił kompletnie pogląd na funkcjonowanie wielu podmiotów konkurujących o dotarcie do potencjalnego klienta. Na dodatek, w sieci internetowej, można szybciej osiągnąć o dużo więcej interesantów naszych produktów oraz usług.


Już teraz zatroszcz się o to, by wyszukiwarka Google posiadała aktualne informacje o działalności jaką prowadzisz. Wzrost widoczności w sieci internetowej pozwoli Ci odnieść dużą przewagę na e-rynku. My zrobimy to dla Ciebie!


Posiadamy mnóstwo chęci oraz rozwiązań, dzięki którym Twoja działalność będzie mogła się rozwijać i pozyskiwać nowych klientów. Zaprojektujemy od początku, bądź zmodernizujemy istniejącą już witrynę internetową tak, aby była wizytówką Twojej firmy w internecie. Nasze strony internetowe powstają w technologii RWD, czyli są przystosowane do wyświetlania na ekranach różnych urządzeń mobilnych tj. tablet oraz telefon. Poza tym, tworzenie stron www w WordPress, gwarantuje klarowną strukturę nawigacyjną systemu zarządzania treścią CMS.


Projektowanie i tworzenie stron internetowych a także kompleksowy serwis www to nasza specjalność. Zadzwoń do nas już teraz!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Technologia tworzenia witryny www, polegająca na automatycznym dopasowaniu się wyglądu graficznego strony do rozmiaru okna przeglądarki na mobilnych oraz stacjonarnych urządzeniach.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Nabywca, któremu zostaje zasugerowana dana witryna, powinien momentalnie rozpoznać się w jej logicznym układzie, i bez najmniejszego kłopotu odnaleźć poszukiwane w niej informacje.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Search Engine Optimalization to optymalizacja stron www, mająca na celu odpowiednie usprawnienie portalu, aby była w stanie osiągnąć jak najwyższe wyniki w wyszukiwarce na wybrane frazy i słowa kluczowe w wyszukiwarkach internetowych.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Dzięki wprowadzeniu odpowiednich modyfikacji, witryna internetowa jest przejrzysta, funkcjonalna oraz sowicie klasyfikowana przez algorytm wyszukiwarki Google.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Chcąc zyskać kontrahentów, niezbędnie potrzeba Tobie czegoś więcej niż jedynie dobrego produktu i fachowej jakości obsługi klienta. Istotną częścią marketingu internetowego jest właśnie firmowa strona www, poprzez którą rozreklamujesz efektywnie swoją firmę w internecie. Projektowanie i tworzenie stron www poparte jest przez nas analizą rynku danej branży, konkurencji oraz ustaleniem grupy docelowej klientów. Sprecyzowanie celu z całą pewnością doprowadzi do przyrostu konwersji.

OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Legionowo

Od 9 lat nasza agencja internetowa wykonuje efektywne, responsywne i schludne strony www. Całkowity koszt witryny www zależny jest od wymiaru skomplikowania projektu, co ma wpływ na wymiar, czasu potrzebnego na jej stworzenie. Warto również skorzystać z naszego formularza wyceny projektu www, dostępnym na naszej stronie, aby obliczyć znacznie szybciej, jaka będzie cena strony internetowej dla Twojej firmy. Każde jedno zadanie poprzedza odpowiednio dopasowany do danej branży oraz charakteru działalności firmy, indywidualnie stworzony w Adobe Photoshop graficzny projekt strony www. Po zapoznaniu oraz Twojej akceptacji, projekt graficzny witryny www kolejnie poddawany jest kodowaniu w odpowiedniej dla potrzeb technologii AMP, lub w postaci zwykłej strony www z edycją treści CMS WordPress. Na życzenie kontrahenta możemy także zbudować stronę internetową w wersji bez edycji treści CMS. Gwarantowana także przez nas jest poprawna optymalizacja SEO witryny www, jest to fundamentem indeksacji strony w Google oraz niemałym ułatwieniem dla osoby wykonującej audyt strony www przed pozycjonowaniem w sieci. W efekcie końcowym dostajesz profesjonalny, estetyczny a także użyteczny serwis www odpowiedni do tematyki Twojej działalności. Sprawdź nas!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Legionowo

Wizytówka strony w internecie posiada bardzo duże znaczenie dla wizerunku działalności, a możliwe jej błędy mogą w istocie źle oddziaływać na komunikację naszych klientów odwiedzających stronę z właścicielem strony internetowej. Modernizacja strony internetowej na pewno pomoże w dostarczeniu nowych osób odwiedzających witrynę. Czasem wystarczy tylko odświeżyć graficznie istniejącą stronę www, aby zwiększyć jej konwersję. By utrzymać witryny internetowe na optymalnym poziomie widoczności i zagwarantować im sprawne funkcjonowanie, potrzebna jest ich nieustanna obsługa. Jeśli nie posiadasz wolnego czasu, możliwości oraz umiejętności, to zapewnimy Ci taką usługę, jak administracja i obsługa stron internetowych. W zakres naszej obsługi wchodzi m.in. aktualizacja silnika witryny www, modułów oraz zapewnienie odpowiedniej responsywności. Szczególnie Ważne są także cykliczne aktualizacje systemu WordPress w przypadku posiadania witryny www z edycją treści CMS w panelu administracyjnym WordPress. W skomplikowanych przypadkach, gdy strona www uległa awarii z jakichś przyczyn, m.in. z powodu utraty hasła, błędów w kodzie strony, bądź zmianie parametrów serwera, oferujemy taką usługę, jaką jest naprawa stron internetowych. Przeprowadzimy dokładny bezpłatny audyt Państwa strony www, a następnie możemy zaproponować korzystne rozwiązanie!

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Legionowo

Optymalizacja SEO strony www jest szalenie obowiązkowym procesem, wpływającym na dobrą widoczność na wysokiej stronie w wyszukiwarkach internetowych. Optymalizacja stron www obejmuje szeroki zestaw praktyk, stosowanych przez nas już na początkowym etapie tworzenia strony www, wpływających w efekcie końcowym na jej rozpoznawalność a także promocję w sieci. Wykonujemy również w 100% bezpłatny, dokładny audyt strony www która już funkcjonuje, ułatwiający zidentyfikować wszystkie niepoprawności które wpływają na jej niską indeksację w wyszukiwarce. W następnej kolejności przystępujemy do konkretnych rozwiązań, tak aby wasza strona www była skuteczna. Także duży nacisk kładziemy na edycję treści na stronie, która powinna powstać zgodnie z zaleceniami SEO, będącą bardzo wartościową dla wyszukiwarek, toteż dlatego przedstawiamy seo copywriting. Każdy zamówiony przez Państwa artykuł na witrynę jest niepowtarzalny, indywidualny, uzbrojony we właściwe frazy oraz wyrazy, co jest niezbędne dla algorytmów Google. Co ważne! Płacisz tylko raz za artykuł, a my tworzymy z niego synonimiczne teksty SEO, dzięki temu dostajesz od kilkunastu do nawet kilkudziesięciu różniących się tekstów, wspomagające poprawne zaplecze dla pozycjonowania. Zapytaj o szczegóły!Strony www Legionowo

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Prawidłowo utworzona strona www wyróżni Państwa działalność na tle konkurencji i doprowadzi do odniesienia powodzenia w sieci. Projektowanie stron internetowych rozpoczynamy od wyznaczenia celu jaki musi spełniać dana strona internetowa oraz grona kontrahentów, do których oczekujemy dotrzeć. W następnej kolejności określamy jakie informacje powinny znaleźć się na stronie, by były oczywiste oraz zamieszczone w sposób taki, aby użytkownik w łatwy sposób, w krótkim czasie do nich dotarł oraz uzyskał precyzyjne odpowiedzi. Budowa stron internetowych opiera się na przetestowanych rozwiązaniach, jakie tworzą dobrze wyeksponowane zakładki witryny, m.in. strona główna, usługi, galeria, kontakt, opinie klientów. Umieszczanie zdjęcia i galerie podwyższają wartość strony, a zarazem nie mając wpływu na szybkość wczytywania oraz zakłócenia przejrzystości. Struktura oraz kolorystyka gwarantują przyjazny dla oczu wizualny komfort odbioru strony www. Opracowane przez nas strony internetowe są w pełni zoptymalizowane oraz nowoczesne. Zwracamy uwagę na prostotę oraz odpowiednią optymalizację www, co doskonale spełnia wszelkie wytyczne algorytmów wyszukiwarki Google.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Aby nadążyć za systematycznie rozwijającą się technologią internetową, przedsiębiorstwa muszą dopilnować, żeby tylko ich strony internetowe były w pełni działającym narzędziem reklamowym. Gdy dysponujesz już własną witryną www oraz zaczynasz dostrzegać, że Twoja witryna www przestaje działać bezawaryjnie, to warto zdecydować się na jedną z naszych usług, jaką jest modernizacja stron internetowych. Kompetencje naszych programistów przełoży się na zapewnienie Twojej stronie internetowej nowoczesnego i świeżego wyglądu, w sam raz do aktualnych technologii i standardów. Poprawimy widoczność witryny internetowej, co doprowadzi do zwiększenia jej atrakcyjności na tle konkurencji. Bezpłatnie wykonamy całościową analizę strony internetowej oraz zaproponujemy najlepiej dostosowane rozwiązania, które wprowadzimy od razu po zatwierdzeniu przez klienta. Czasami po prostu wystarczy kilka niewielkich poprawek, aby wypromować Twoją firmę w internecie i utrzymać na wysokiej pozycji w wyszukiwarkach Google. Rzetelnie, jasno i przystępnie udzielimy wszystkich informacji związanych z przedmiotem naszej działalności. Odpowiemy na wszystkie pytania. Czekamy na kontakt!


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Z całą pewnością zdajesz sobie sprawę, iż nie wystarczy posiadać świetnie zrobioną firmową stronę internetową. Istotna jest jej prawidłowa obsługa, by wszystko zawsze sprawnie działało i zapewniało konwersję. Bez wahania zdecyduj się na pomoc firmy dkstrony.pl, a zapewnimy Ci konkretne, w zupełności dostosowane i prawidłowe prowadzenie strony internetowej. Bez przerwy będziemy dokonywać niezbędnych aktualizacji systemu, zabezpieczeń i treści na Twojej stronie www. Gdy zajdzie taka potrzeba, to zmienimy stronę internetową pod kątem zmiany oprawy graficznej, budowy i użyteczności. Ekspresowo dokonamy różne naprawy, gwarantując finalnie całościową optymalizację strony www. Zapraszamy do skontaktowania się z nami!


A więc nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić Państwa do skorzystania z usługi, a w razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga