Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 739 234 518 ➤ Sulęcin

Obszar usług: Sulęcin, Krzeszyce, Lubniewice, Słońsk, Torzym.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Dysponujemy bogatym doświadczeniem, które przekłada się na tworzenie stron internetowych dla lokalnych biznesów o mniejszym lub większym sektorze. Tworzone przez nas nowoczesne strony www w pełni spełniają wymagania nakładane przez wyszukiwarkę Google, co gwarantuje im dobrą widoczność wyszukiwarkach internetowych.


Internet to doskonałe niezbędne narzędzie umożliwiające dotarcie do potencjalnych odbiorców towarów oraz usług. Nawet małe i średnie działalności, dzięki tym możliwościom jakie umożliwia nam sieć internetowa, mogą obsługiwać sprzedaż krajową oraz zagraniczną. E-commerce zmienił na dobre metody funkcjonowanie wielu przedsiębiorstw konkurujących o pozyskanie potencjalnego klienta. Notabene, w sieci internetowej, można szybciej pozyskać o dużo więcej klientów naszych produktów i usług.


Już teraz powinieneś zadbać o to, aby wyszukiwarka posiadała aktualne informacje o Twoim biznesie. Podniesienie aktywności w sieci pozwoli Ci osiągnąć przewagę na e-rynku. My Tobie w tym pomożemy!


Mamy sporo chęci oraz rozwiązań, dzięki którym Twoja działalność będzie mogła się rozwijać oraz zdobywać nowych klientów. Stworzymy od podstaw, bądź dokonamy modernizacji gotową witrynę internetową tak, aby była wizytówką Twojego biznesu w internecie. Nasze strony internetowe tworzone są w technologii RWD, czyli są dostosowane do wyświetlania na ekranach różnych urządzeń mobilnych tj. tablet i telefon. Poza tym, tworzenie stron www w WordPress, gwarantuje uporządkowaną strukturę nawigacyjną systemu edycji treści CMS.


Projektowanie i tworzenie stron internetowych oraz kompleksowy serwis www są naszą specjalnością. Zadzwoń do nas już teraz!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Technika projektowania stron internetowych, polegająca na samoczynnym dopasowaniu się wyglądu graficznego strony do rozmiaru okna przeglądarki na mobilnych i stacjonarnych komputerach.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Użytkownik, któremu zostaje zasugerowana dana witryna www, powinien błyskawicznie zorientować się w jej budowie, i bez najmniejszego kłopotu odczytać poszukiwane w niej materiały.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Search Engine Optimalization to optymalizacja witryn, mająca na celu odpowiednie przygotowanie strony internetowej, aby była w stanie osiągnąć jak najwyższe pozycje w wynikach wyszukiwania na określone frazy i słowa kluczowe w wynikach wyszukiwarek.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

W wyniku wprowadzenia specjalistycznych modyfikacji, strona www jest czytelna, funkcjonalna i wysoce klasyfikowana przez algorytm wyszukiwarek internetowych.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Aby pozyskać kontrahentów, niezbędnie potrzeba Tobie więcej niż jedynie dobrego produktu oraz fachowej obsługi klienta. Niezwykle istotną częścią marketingu w sieci jest w obecnych czasach firmowa strona www, dzięki której zareklamujesz skutecznie swoją działalność w sieci. Projektowanie i tworzenie stron www poparte jest przez nas analizą rynku konkretnej branży, firm konkurencyjnych i ustaleniem grupy docelowej klientów. Wyznaczenie targetu w prostej lini doprowadzi do wzrostu ilości kontaktu z waszą firmą.

OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Sulęcin

Od 9 lat nasza agencja internetowa projektuje lekkie, responsywne i czytelne strony www. Całkowity koszt witryny www uwarunkowany jest od miary rozbudowania projektu, a co za tym idzie, czasu potrzebnego na jej stworzenie. Prosimy również skorzystać z formularza wyceny witryny, który dostępny jest na naszej stronie internetowej, aby wyliczyć już teraz, jaka będzie cena strony internetowej dla Ciebie. Każde zaczęte przez dkstrony zadanie poprzedza odpowiednio dopasowany do danej branży i charakteru branży, indywidualnie stworzony w Adobe Photoshop graficzny projekt strony www. Po zapoznaniu oraz Twojej akceptacji, szablon graficzny witryny w dalszej kolejności poddany jest kodowaniu w odpowiedniej dla zapotrzebowania technologii AMP, bądź w postaci standardowej strony www z edycją treści CMS WordPress. Na prośbę klienta możemy również zaprogramować witrynę w wersji systemu edycji treści. Gwarantowana także przez nas jest odpowiednia optymalizacja SEO witryny www, która jest podstawą zaindeksowania strony w Google oraz niemałym ułatwieniem dla osoby wykonującej audyt strony www przed procesem pozycjonowania. Finalnie dostajesz profesjonalny, estetyczny a również użyteczny serwis www dostosowany do tematyki Twojej działalności. Skontaktuj się!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Sulęcin

Strona www ma duże znaczenie dla wizerunku działalności, a ewentualne jej błędy mogą w istocie źle oddziaływać na komunikację potencjalnych klientów odwiedzających stronę z właścicielem portalu www. Modernizacja strony internetowej z pewnością pomoże w dostarczeniu nowych osób odwiedzających witrynę. Czasem wystarczy unowocześnić i odświeżyć istniejącą witrynę www, aby poszerzyć jej konwersję. By utrzymać strony internetowe na odpowiednim poziomie widoczności oraz zapewnić im sprawną pracę, konieczna jest ich fachowa obsługa. Jeśli nie posiadasz wolnego czasu, możliwości czy umiejętności, to z przyjemnością zapewnimy Ci takową usługę, jaką jest administracja i obsługa stron internetowych. W skład obowiązków wchodzi m.in. aktualizacja silnika strony www, modułów oraz zapewnienie optymalnej responsywności. Szczególnie Ważne są także aktualizacje systemu WordPress w przypadku posiadania strony www z edycją treści CMS w panelu systemu CMS – WordPress. W trudnych przypadkach, gdy strona www uległa awarii z jakichś przyczyn, m.in. z powodu utraty hasła, błędów w kodzie strony, bądź problemów z serwerem, proponujemy taką usługę, jaką jest naprawa stron internetowych. Przeprowadzimy uczciwy darmowy audyt waszej strony internetowej, a następnie zaoferujemy najkorzystniejsze rozwiązania!

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Sulęcin

Optymalizacja SEO strony www jest bardzo koniecznym procesem, wpływającym na okazanie się na pierwszej stronie w Google. Optymalizacja stron www obejmuje cały zestaw działań, stosowanych przez dkstrony już na wczesnym etapie projektowania strony internetowej, wpływających w efekcie końcowym na jej rozpoznawalność a także promocję w sieci. Oferujemy również w 100% darmowy, dobry audyt strony www istniejącej, ułatwiający wybadać wszelakie niepoprawności mające wpływ na jej niską indeksację w Google. Kolejnie przechodzimy do właściwych rozwiązań, by wasza witryna działała poprawnie. Spory nacisk nakładamy na edycję treści na stronie, która powinna powstać zgodnie z wytycznymi SEO, będącą bardzo wartościową dla Google, toteż dlatego przedstawiamy seo copywriting. Każdy zamówiony przez Ciebie artykuł na stronę internetową jest niepowtarzalny, indywidualny, uzbrojony w poszukiwane frazy i słowa kluczowe, co jest niezbędne dla algorytmów wyszukiwarek. Co istotne! Płacisz tylko za jeden artykuł, a kolejnie my tworzymy z niego synonimiczne teksty SEO, dzięki temu otrzymujesz od kilkunastu do nawet kilkudziesięciu indywidualnych tekstów, wspomagające dobre zaplecze dla pozycjonowania. Sprawdź to!Strony www Sulęcin

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Odpowiednio wykonana strona www wyróżni Twoją działalność względem konkurencji i doprowadzi do wyższych pozycji w internecie. Projektowanie stron internetowych rozpoczynamy od wyznaczenia celu jaki musi spełniać dana strona www i grona klientów, do których chcielibyśmy dotrzeć. Następnie ustalamy jakie informacje powinne znajdować się na stronie internetowej, by były oczywiste oraz umieszczone w sposób taki, by czytelnik w sposób intuicyjny, w krótkim czasie do nich dotarł oraz uzyskał konkretne materiały. Budowa stron internetowych opiera się na efektywnych rozwiązaniach, jakie tworzą prawidłowo wyeksponowane zakładki witryny www, m.in. strona główna, oferta, galeria, kontakt, referencje. Wstawiane zdjęcia oraz galerie polepszają wartość portalu, a zarazem nie wpływając na szybkość wczytywania oraz zakłócenia przejrzystości. Układ i kolorystyka gwarantują przyjazny dla oka wizualny komfort odbioru strony www. Zaprojektowane przez nas strony internetowe są całkowicie doprowadzone do perfekcji i oryginalne. Kierujemy się prostotą oraz prawidłową optymalizację strony, co całkiem spełnia wszystkie wytyczne algorytmów wyszukiwarek internetowych.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Żeby podążyć za non stop rozwijającą się technologią internetową, przedsiębiorstwa muszą przypilnować, żeby tylko ich strony internetowe wyróżniały się w pełni funkcjonującym narzędziem reklamowym. Gdy posiadasz już swoją witrynę i zaczynasz dostrzegać, iż Twoja witryna przestaje pracować zadowalająco, to warto zdecydować się na jedną spośród naszych usług, jaką jest modernizacja stron internetowych. Znajomość fachu naszych pracowników przełoży się na zapewnienie Twojej stronie internetowej nowoczesnego i świeżego wyglądu, dostosowanego do dzisiejszych technologii i standardów. Poprawimy widoczność witryny www, co doprowadzi do zwiększenia jej atrakcyjności na tle konkurencji. Na koszt firmy wykonamy całościową analizę witryny i zaproponujemy najlepiej dostosowane rozwiązania, które wdrożymy od razu po Twoim pozytywnym zatwierdzeniu. Czasami po prostu wystarczy kilka małych poprawek, aby wypromować Twoją firmę w Google i utrzymać na wysokiej pozycji w wyszukiwarkach internetowych. Rzetelnie, zrozumiale i przystępnie udzielimy wszelkich informacji związanych z przedmiotem naszej działalności.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Zapewne uświadamiasz sobie, że nie wystarczy mieć doskonale stworzoną firmową witrynę www. Bardzo istotna jest jej fachowa obsługa, by wszystko non stop sprawnie funkcjonowało i zapewniało konwersję. Już dziś zdecyduj się na usługi firmy dkstrony.pl, a umożliwimy Twojej firmie konkretne, w całości dopasowane i prawidłowe prowadzenie strony internetowej. Systematycznie będziemy dokonywać niezbędnych aktualizacji systemu, zabezpieczeń i treści na Twojej witrynie. Jak tylko zdarzy się owa potrzeba, to odnowimy stronę internetową pod kątem zmiany oprawy wizualnej, budowy i funkcjonalności. Błyskawicznie dokonamy wszystkie naprawy, zapewniając finalnie całościową optymalizację strony internetowej. Czekamy na kontakt!


Odpowiadamy na wszelkie zapytania. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga