Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 739 234 518 ➤ Puszczykowo

Obszar usług: Puszczykowo - powiat poznański.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Proponujemy profesjonalne strony internetowe dla mniejszych działalności z bardzo szybką indeksacją w wyszukiwarce Google. Zapraszamy do skorzystania z naszych metod, które zdobędą dla Ciebie nowych klientów oraz zlecenia!


Strony internetowe nie są już tylko wizytówką firmy w Internecie. To kompleksowe oraz olbrzymie narzędzie jakie można, a nawet należy wprowadzić w reklamie online XXI wieku, by nie zaginąć pośród olbrzymiej konkurencji. Pragniemy by nasi klienci otrzymywali do swoich potrzeb produkt wydajniejszy od innych, więc oferujemy nowoczesne projektowanie stron internetowych oraz serwisów internetowych na miarę obecnych i przyszłych czasów!


Tworzenie stron internetowych – z myślą o Twoich kontrahentach!


Uporczywie dbamy o to aby nasza usługa była nieustannie dopracowywana pod względem wszelkich aktualnych trendów i technologii, jakie stawia współczesnym przedsiębiorcom e-rynek i nie ustajemy w jej udoskonalaniu. Usługi jakie wam proponujemy to projektowanie i tworzenie stron www, których standardem są już dzisiaj mobilne strony RWD, które w połączeniu z systemem CMS, bardzo ułatwiają wygodę komunikacji z klientem oraz dają przewagę nad konkurencją. Tworzenie stron www WordPress to w zasadzie zakres w którym umiemy zaprezentować na co nas stać. Bez względu na to, z jakiej branży jesteście i jakie są wasze preferencje – jeżeli chodzi o stworzenie wygodnego środowiska dla użytkowników online jest prosta droga dkstrony.pl!


Nowoczesne strony www, nieszablonowe rozwiązania – zapraszamy!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Responsive web design (RWD) – technika projektowania strony internetowej polegająca na ułożeniu struktury strony w specjalistyczny sposób aby wyświetlała się bez zarzutu na każdym urządzeniu mobilnym.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Kodowana strona dostosowana jest funkcjonalnie na potrzeby jej użytkownika. Funkcjonalność serwisu dogadywana jest już w początkowym etapie kodowania.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Budowany kod strony www pisany jest zgodnie z zasadami SEO czyli witryna po wgraniu na serwer przygotowana jest już do dalszego etapu pozycjonowania w sieci.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Strony ukazują się bardzo szybko w Google ponieważ są projektowane fachowo i zgłaszane tuż po uruchomieniu portalu do indeksu Google przy pomocy mapy portalu.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Każda oddana przez nas strona internetowa jest we wszelkim calu przystosowana do obszaru biznesu i grupy końcowej, dla jakiej jest programowana. Doskonale znamy się na technicznej stronie projektów. Marketing w sieci również nie ma przed nami sekretów. To owocna mieszanka doświadczenia i wiedzy, z którą możemy się z Tobą podzielić!


OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Puszczykowo

Agencja internetowa dkstrony.pl oferuje atrakcyjne odnośnie kosztów oraz jakości portale. Bezdyskusyjnym faktem jest, że cena strony internetowej zależna jest od bardzo wielu czynników. Te najważniejsze z nich wyszczególniliśmy w postaci zapytań w naszym formularzu wyceny, z którego należałoby skorzystać w celu wygodniejszego oraz bardziej szczegółowego obliczenia ceny stworzenia strony www. Witryny, które projektujemy i tworzymy, wypełniają w pełni warunki wymaganej optymalizacji SEO, co jest sprawą szalenie znaczącą z punktu widzenia Google. Dobrze zaprogramowana i zoptymalizowana strona ma wielkie znaczenie także dla pozycjonera. Zanim ten rozpocznie ją pozycjonować, wykonuje audyt strony www oraz wylicza usługę. Projekt strony www wykonujemy w Adobe Photoshop, a następnie kodujemy w dobranej do projektu technologii AMP lub w postaci tradycyjnej strony www z edycją treści CMS. Jeśli nie potrzebujesz CMS, to wykonujemy też bez wersji CMS. Po wykonaniu zlecenia otrzymujesz od nas mocny, szybki, konkretny i nieszablonowy serwis www, który na pewno przyniesie dla Ciebie spodziewane profity w postaci: większych wyświetleń, pozyskaniu nowych kontrahentów oraz zleceń. Zadzwoń do nas!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Puszczykowo

Czy użytkujesz już własną stronę www, odnośnie której użyteczność pozostawia sporo do życzenia, a design nie spełnia zamierzonych wyników? Skontaktuj się z nami, a postaramy się wziąć pod lupę gdzie jest przyczyna niepowodzenia. W zakres naszej oferty wchodzi także taka usługa jak naprawa stron internetowych. Zaznaczamy jednocześnie, że naprawa strony www nie zawsze bywa możliwa i nie zawsze ma sens. Czasami o wiele lepiej wykonać witrynę www od podstaw oszczędzając czas oraz środki. Praktycznie wszystko zależy od jej kondycji technicznej. Zwykle jest jednak tak, iż nasza strona się po prostu zestarzała i potrzebuje nowej odsłony, dlatego też oferujemy usługę taką jak modernizacja stron internetowych. Zarówno tak jak w przypadku napraw, też i przebudowa portalu www może okazać się nieopłacalna. Zapraszamy zatem do kontaktu z z naszą agencją w celu omówienia niezbędnych szczegółów. Oprócz modernizacji i naprawy witryny www znacząca jest również obsługa stron internetowych. Proponujemy rozważyć więc administrację strony internetowej aby poszerzyć jej produktywność i konkurencyjność. Czym prędzej zachęcamy do kontaktu z nami celem ustalenia warunków współpracy. Bardzo chętnie udzielimy odpowiedzi na wszystkie wątpliwości.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Puszczykowo

Fundamentem efektu widoczności w wyszukiwarce internetowej Google jest właściwa optymalizacja stron www. Warto jest zadbać o to już w początkowym etapie ich tworzenia, tak aby uniknąć w przyszłości późniejszych nakładów pieniężnych. Często kontrahenci zgłaszają się z problemem zbyt małej lub w ogóle niewidocznej swojej strony internetowej w wynikach wyszukiwania. Postanowiliśmy wyjść naprzeciw Państwa oczekiwaniom oferując usługi SEO, a w zasadzie kilka fundamentalnych w tym obszarze usług. W przypadku problemów z widocznością oraz indeksowania portalu, sugerujemy audyt strony internetowej pod kątem poprawności optymalizacji SEO. Ustalamy, w których miejscach i co należy uczynić aby podnieść jej kondycję i widzialność w wynikach wyszukiwarek Google. Audyt strony www oferujemy w pełni bezpłatnie. Następnym, i zarazem jednym z najważniejszych aspektów, na jakie wyszukiwarka Google aktualnie spogląda, to SEO Copywriting, czyli specjalistyczne pisanie tekstów pod SEO. Piszemy unikatowe treści oraz artykuły wykorzystując kombinację strategicznych wyrazów kluczowych. Piszemy też synonimiczne teksty SEO, jest to sprawdzona metoda wykorzystania jednego artykułu kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt razy bez sytuacji powtarzania się treści. Skontaktuj się z nami!Strony www Puszczykowo

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Przy projektowaniu portalu warto przede wszystkim zwrócić uwagę na kompromis pomiędzy jej wyglądem portalu, a użytkowością. Kontrahenci, jak również wykonawcy, różnie spoglądają na kwestie jaką jest budowa stron internetowych. Dla kontrahentów podstawową sprawą jest skupienie się na wyglądzie projektu. Odwiedzający, który znajdzie się na www, nie powinien mieć dylematów z określeniem czego dotyczy strona www, jaka jest jej branża, jakie działy podstron są dostępne i jakie są opcje wyboru. Im prędzej wyszuka poszukiwane informacje, tym większa jest szansa, że zatrzyma się na witrynie www dłużej i skorzysta z usług. Projektanci co więcej skupiają się na solidność wykonania od strony technicznej, aby dana strona www pojawiła się jak najwyżej w w Google opartych na specjalnych algorytmach. Nasze usługi zatem skupiają się nie tylko na kwestii technicznej i odpowiedniej optymalizacji witryny www, ale także i na wizualnej, czytelnej i zminimalizowanej oprawie. Dokładamy wszelkich starań, by projektowane przez nas strony były na jak najwyższym poziomie.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Modernizacja stron www również wchodzi w obszar naszych usług. Jeżeli odnosisz wrażenie, że Wasza strona www nie działa prawidłowo, to przyszedł najlepszy okres, by skorzystać z naszej oferty. Przeprowadzimy dla Państwa usługę nieodpłatnej analizy stanu technicznego, wizualnego, optymalizacji, zawartości, treści oraz widoczności witryny www w Google. Proponujemy solidne rozwiązanie, aby po zaakceptowaniu przejść do działania. Często konieczny jest generalny remont, innym razem drobna poprawa wystarczy, by pozyskiwać większy ruch i zainteresowanie potencjalnych kontrahentów. Po przeprowadzonej modernizacji Państwa strona www będzie także przystosowana do aktualnych standardów zabezpieczeń (certyfikat SSL), a dzięki technologii RWD mobilna, przejrzysta i czytelna.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Często zdarza się tak, że posiadasz już własną witrynę (bądź witryny) w sieci ale nie masz odpowiednio umiejętnego pracownika do jej użytkowania. Systematycznie zachodzi potrzeba, by przeprowadzać zmiany dotyczące oferty, produktów, zdjęć czy treści. Mądrze jest też czasem okresowo wykonywać aktualizację systemu oraz wtyczek w CMS, a także sporządzić kopię witryny www. Jeśli strona znajduje się już na dobrej pozycji w w wyszukiwarkach internetowych, nie ma pewności, że bez wykonywania aktualizacji i dbania o jej jakość owa pozycja zostanie utrzymana. Tak więc do przedstawianych przez dkstrony usług oferujemy także prowadzenie strony internetowej.


A zatem nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić Państwa do skorzystania z naszych usług, a w przypadku dodatkowych pytań czekamy na kontakt!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga