Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 739 234 518 ➤ Siemiatycze

Obszar usług: Siemiatycze, Drohiczyn, Dziadkowice, Grodzisk, Mielnik, Milejczyce, Nurzec-Stacja, Perlejewo.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Dysponujemy bogatym doświadczeniem, które przekłada się na tworzenie stron internetowych dla lokalnych biznesów o węższym lub szerszym obrębie. Tworzone przez nas nowoczesne strony www spełniają standardy określane przez Google, co zapewnia im dobrą lokalizację z pośród konkurencji.


Internet to wspaniałe niezbędne narzędzie umożliwiające dotarcie do potencjalnych odbiorców towarów i usług. Nawet mniejsze i większe firmy, dzięki bardzo wielkim możliwościom jakie daje nam sieć internetowa, mogą obsługiwać sprzedaż krajową i zagraniczną. Rynek e-commerce zmienił na dobre strategię działania wielu przedsiębiorstw konkurujących o dotarcie do potencjalnego klienta. Co więcej, za pomocą działalności w sieci, można przyciągnąć o wiele więcej klientów naszych towarów lub usług.


Już od teraz zatroszcz się o to, aby wyszukiwarka dysponowała aktualnymi informacjami o Twojej firmie. Podniesienie aktywności w internecie pomoże Ci osiągnąć dużą przewagę na e-rynku. My Tobie w tym pomożemy!


Posiadamy dużo chęci i rozwiązań, dzięki którym wasza firma będzie mogła się rozwijać oraz zyskiwać nowych kontrahentów. Zaprojektujemy od zera, bądź zmodernizujemy istniejącą już witrynę tak, aby była wizytówką Twojej firmy w przestrzeni internetowej. Nasze strony internetowe tworzone są w technologii RWD, czyli są dostosowane do wyświetlania na urządzeniach mobilnych tj. tablet lub telefon. Ponadto, tworzenie stron www w WordPress, zapewnia klarowną strukturę nawigacyjną systemu zarządzania treścią CMS.


Projektowanie i tworzenie stron internetowych a także kompleksowy serwis www jest naszą specjalnością. Zadzwoń do nas już teraz!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Technika tworzenia witryny www, polegająca na samoczynnym dostosowaniu się struktury graficznej strony do wymiarów okna przeglądarki na mobilnych i stacjonarnych urządzeniach.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Nabywca, dla którego zostaje oddana dana strona internetowa, powinien w szybkim czasie spostrzec się w jej konstrukcji, oraz bez najmniejszych kłopotów odnaleźć poszukiwane w niej dane.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Search Engine Optimalization to optymalizacja stron internetowych, mająca na celu takie przygotowanie portalu, aby była w stanie osiągnąć jak najlepsze pozycje na zdefiniowane frazy lub słowa kluczowe w wynikach wyszukiwarki Google.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Dzięki wprowadzeniu specjalistycznych usprawnień, strona www jest wyrazista, funkcjonalna oraz sowicie oceniana przez algorytm wyszukiwarek internetowych.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Aby pozyskać klientów, z pewnością potrzeba Tobie więcej niż tylko dobrego produktu i profesjonalnej obsługi klienta. Niezbędną częścią marketingu internetowego jest w dzisiejszych czasach firmowa strona www, dzięki której rozreklamujesz efektywnie swoją firmę w internecie. Projektowanie i tworzenie stron www poparte jest przez nas analizą rynku danej branży, firm konkurencyjnych i wyznaczeniem grupy docelowej klientów. Wyznaczenie celu z pewnością doprowadzi do poprawy liczby kontaktu z waszą firmą.

OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Siemiatycze

Od 9 lat nasza agencja internetowa tworzy efektywne, responsywne i czytelne strony internetowe. Całkowity koszt witryny www uzależniony jest od poziomu skomplikowania zlecenia, i co się z tym wiąże, czasu który należy poświęcić na jej stworzenie. Warto także skorzystać z naszego formularza wyceny projektu, który dostępny jest na naszej stronie www, aby wyliczyć o wiele szybciej, jaka będzie cena strony internetowej dla Ciebie. Każde zaczęte przez dkstrony zlecenie poprzedza dopasowany odpowiednio do branży oraz charakteru firmy, indywidualnie stworzony w Adobe Photoshop graficzny projekt strony www. Po zapoznaniu oraz Twojej pełnej akceptacji, szablon graficzny witryny w dalszej kolejności poddawany jest programowaniu w odpowiedniej do zapotrzebowania technologii AMP, a także w postaci standardowej strony www z edycją treści CMS WordPress. Na sugestię klienta jesteśmy w stanie także zaprogramować witrynę www w wersji bez edycji CSM. Zapewniona także przez dkstrony jest poprawna optymalizacja pod SEO witryny www, jest to fundamentem efektu widoczności strony w wynikach Google oraz ułatwieniem dla pozycjonera wykonującego audyt strony www przed procesem pozycjonowania. W efekcie końcowym otrzymujesz profesjonalny, czytelny i funkcjonalny serwis www dostosowany do tematyki Twojej działalności. Zadzwoń teraz!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Siemiatycze

Witryna ma duże znaczenie dla wizerunku firmy, a możliwe jej błędy mogą w istocie źle wpływać na komunikację naszych wyczekiwanych klientów odwiedzających stronę z właścicielem portalu. Modernizacja strony internetowej z pewnością pomoże w dostarczeniu nowych osób odwiedzających stronę. Nierzadko wystarczy tylko odświeżyć graficznie istniejącą witrynę www, aby zwieloktornić jej konwersję. By utrzymać strony www na optymalnym poziomie widoczności a także zagwarantować im sprawne funkcjonowanie, wymagana jest ich ciągła obsługa. Jeśli brak Tobie wolnego czasu, możliwości lub umiejętności, to zapewnimy Tobie taką usługę, jak administracja i obsługa stron internetowych. W zakres obowiązków wchodzi m.in. aktualizacja silnika strony www, modułów lub zapewnienie optymalnej mobilności. Istotne są także cykliczne aktualizacje systemu WP w przypadku posiadania strony www z systemem treści CMS w panelu administracyjnym systemu CMS – WordPress. W trudnych sytuacjach, gdy strona www uległa awarii z różnych przyczyn, m.in. z powodu utraty hasła, błędów programistycznych, bądź problemów z serwerem, proponujemy taką usługę, jaką jest naprawa stron internetowych. Przeprowadzimy rzetelny bezpłatny audyt Twojej witryny www, oraz możemy zaproponować jak najbardziej optymalne rozwiązanie!

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Siemiatycze

Optymalizacja SEO strony www jest szczególnie koniecznym procesem, wpływającym na okazanie się na pierwszej stronie w wyszukiwarkach internetowych. Optymalizacja stron www obejmuje szeroki zestaw działań, stosowanych przez dkstrony już na wczesnym etapie projektowania strony internetowej, które w efekcie końcowym wpływają na jej rozpoznawalność oraz promocję w sieci. Wykonujemy także całkowicie darmowy, solidny audyt strony www działającej, umożliwiający wybadać wszystkie błędy które odwzorowują na jej słabą indeksację w Google. W dalszej kolejności przystępujemy do właściwych rozwiązań, aby Państwa strona firmowa działała skutecznie. Spory nacisk kładziemy na edycję treści na stronie, powstałą zgodnie z zasadami SEO, będącą bardzo wartościową dla Google, toteż dlatego oferujemy seo copywriting. Każdy zlecony nam przez Państwa artykuł na stronę internetową jest niepowtarzalny, indywidualny, uzbrojony w wybrane frazy i wyrazy, co jest podstawą dla algorytmów wyszukiwarek internetowych. Co ważne! Płacisz za jeden artykuł, a kolejnie my tworzymy z niego synonimiczne teksty SEO, dzięki czemu otrzymujesz od kilkunastu do nawet kilkudziesięciu różniących się treści, budujących super zaplecze dla pozycjonowania. Skontaktuj się!Strony www Siemiatycze

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Właściwie stworzona strona www wyróżni Waszą działalność na tle konkurencji i przyczyni się do wyższych pozycji w wyszukiwarkach Google. Projektowanie stron internetowych rozpoczynamy od wyznaczenia celu jaki powinna pełnić dana witryna i grupy użytkowników, do których chcielibyśmy dotrzeć. Po czym ustalamy jakie treści powinne znajdować się na stronie www, by były zrozumiałe i zamieszczone w sposób taki, aby czytelnik w sposób intuicyjny, w krótkim czasie do nich dotarł i uzyskał klarowne materiały. Budowa stron internetowych oparta jest na skutecznych rozwiązaniach, jakie tworzą dobrze wyeksponowane zakładki strony, m.in. strona główna, oferta, galeria, kontakt, realizacje. Umieszczanie zdjęcia i galerie polepszają atrakcyjność portalu, a zarazem nie mając wpływu na szybkość ładowania oraz zakłócenia czytelności. Struktura oraz koloryzacja zapewniają przyjazny dla oczu wizualny komfort odbioru strony www. Utworzone przez naszą agencję strony internetowe są w pełni doprowadzone do perfekcji oraz nowoczesne. Kierujemy się prostotą i profesjonalną optymalizację strony, co całkiem spełnia wszystkie wymagania algorytmów wyszukiwarki Google.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Pragnąc podążyć za wciąż rozwijającą się technologią internetową, przedsiębiorstwa muszą dopilnować, żeby ich witryny www wyróżniały się w pełni niezawodnym narzędziem reklamowym. Od kiedy masz już swoją witrynę i zaczynasz dostrzegać, iż Twoja witryna przestaje pracować odpowiednio, to warto zdecydować się na jedną z wielu naszych usług, jaką jest modernizacja stron internetowych. Doświadczenie naszych informatyków przełoży się na zapewnienie Twojej stronie internetowej innowacyjnego wyglądu, dostosowanego do dzisiejszych technologii i standardów. Poprawimy widoczność witryny internetowej, co spowoduje zwiększenie jej atrakcyjności na tle konkurencji. Na koszt firmy przeprowadzimy całościową analizę witryny internetowej i doradzimy optymalne rozwiązania, które wprowadzimy natychmiast po zatwierdzeniu przez klienta. Czasami po prostu wystarczy kilka małych poprawek, aby zareklamować Twoją firmę w internecie i utrzymać na wysokiej pozycji w wyszukiwarkach Google. Rzetelnie, konkretnie i przystępnie udzielimy wszelkich informacji związanych z przedmiotem naszej działalności. Odpowiadamy na wszelkie zapytania. Zapraszamy do kontaktu!


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Z całą pewnością uświadamiasz sobie, że nie wystarczy posiadać znakomicie wykonaną firmową witrynę internetową. Istotna jest jej prawidłowa obsługa, by całość zawsze sprawnie funkcjonowała i zapewniała konwersję. Już dziś zdecyduj się na pomoc agencji dkstrony.pl, a zapewnimy Ci konkretne, w całości dostosowane i profesjonalne prowadzenie strony internetowej. Bez przerwy będziemy realizować niezbędne aktualizacje systemu, zabezpieczeń i treści na Twojej stronie www. Gdy zdarzy się taka potrzeba, to odnowimy stronę pod kątem zmiany szaty wizualnej, rozmieszczenia i właściwości. Błyskawicznie zrealizujemy wszelkie naprawy, zapewniając w efekcie końcowym całościową modernizację strony www. Czekamy na kontakt!


Zatem nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić was do skorzystania z usługi, a w razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga