Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 515 545 948 ➤ wielkopolskie

Obszar usług: Wielkopolska, wielkopolskie.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Tworzymy solidne strony internetowe dla mniejszych działalności z szybką indeksacją w wyszukiwarce Google. Zapraszamy do skorzystania z naszych gotowych rozwiązań, które pozyskają dla was nowych klientów oraz zlecenia!


Strony internetowe nie spełniają już wyłącznie roli wizytówki firmy w Internecie. To gruntowne i wielkie narzędzie jakie można, a nawet trzeba wdrożyć w teraźniejszych czasach, by nie zaginąć pośród olbrzymiej konkurencji. Chcemy by nasi Kontrahenci otrzymywali do swoich rąk mechanizm lepszy od innych, więc przedstawiamy solidne projektowanie stron internetowych oraz serwisów internetowych na miarę dzisiejszych i przyszłych czasów!


Tworzenie stron internetowych – z myślą o Tobie i Twoich kontrahentach!


Z uporem dbamy o to by nasza oferta była systematycznie udoskonalana pod względem wszelkich trendów i technologii, jakie stawia dzisiejszym e-przedsiębiorcom ten rynek i nie przestajemy w jej udoskonalaniu. Naszą specjalnością jest projektowanie i tworzenie stron www, których standardem są już dzisiaj mobilne strony www, które w połączeniu z systemem CMS, bardzo ułatwiają wygodę komunikacji z klientem oraz dają przewagę nad konkurencją. Tworzenie stron www WordPress to bez wątpienia dziedzina w której umiemy zaprezentować to co potrafimy dla was zrobić. Bez znaczenia, z jakiej branży jesteście lub jakie są wasze potrzeby – jeżeli chodzi o zaprojektowanie i stworzenie przyjacielskiego środowiska dla użytkowników online jest prosta, jasna i klarowna droga jaką jest dkstrony.pl!


Nowoczesne strony www, innowacyjne rozwiązania – zapraszamy!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Responsive web design (RWD) – technika projektowania strony www polegająca na zakodowaniu struktury kodu strony w specjalistyczny sposób aby wyświetlała się dobrze na dowolnym urządzeniu przenośnym.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Tworzona strona przystosowana jest funkcjonalnie na potrzeby jej obsługi. Funkcjonalność portalu ustalana jest już na wczesnym etapie kodowania serwisu.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Budowany kod strony internetowej pisany jest zgodnie z optymalizacją SEO czyli witryna po przekazaniu przygotowana jest już do kolejnego etapu pozycjonowania w Google.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Witryny pojawiają się bardzo szybko w Google z uwagi na fakt iż są wykonywane poprawnie i zgłaszane tuż po wykonaniu projektu do indeksu Google na podstawie mapy serwisu www.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Każda zaprogramowana przez nas witryna internetowa jest we wszelkim aspekcie przystosowana do gałęzi biznesu oraz grupy docelowej, pod jaką jest programowana. Świetnie znamy się na technicznej stronie projektów. Marketing w Internecie także nie ma przed nami zagadek. To owocna kombinacja wiedzy, z którą możemy się z Państwem podzielić!


OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
wielkopolskie

Agencja internetowa dkstrony.pl proponuje atrakcyjne pod względem kosztów i jakości wizytówki stron www. Zasadniczym faktem jest, że cena strony internetowej uzależniona jest od masy czynników. Najistotniejsze z nich wyszczególniliśmy w postaci zapytań w naszym formularzu, z którego należałoby skorzystać w celu prostszego i bardziej precyzyjnego wyliczenia ceny zaprojektowania i stworzenia strony www. Portale, które projektujemy i tworzymy, wypełniają w pełni warunki zalecanej optymalizacji SEO, co jest sprawą ogromnie znaczącą z punktu widzenia wyszukiwarek. Solidnie zaprojektowana i zoptymalizowana strona ma podstawowe znaczenie również dla pozycjonera. Zanim ten rozpocznie ją pozycjonować, wykonuje audyt strony www oraz wycenia usługę. Projekt strony www wykonujemy w Adobe Photoshop, a następnie kodujemy w odpowiedniej do danego projektu technologii AMP lub w postaci tradycyjnej strony www z edycją treści CMS. Jeśli nie potrzebujesz CMS, to programujemy zarówno bez wersji z edycją treści. Po skończeniu usługi otrzymujesz od nas mocny, lekki, wyrazisty oraz oryginalny serwis www, który na pewno przyniesie dla Państwa nowe profity pod postacią: większej liczby wyświetleń, zgromadzeniu dodatkowej ilości partnerów biznesowych oraz zapytań. Skontaktuj się z nami!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
wielkopolskie

Czy użytkujesz już swą stronę www, której to funkcjonalność pozostawia dużo do życzenia, a layout nie spełnia założonych wyników? Skontaktuj się z dkstrony, a postaramy się rozstrzygnąć gdzie leży przyczyna tego stanu rzeczy. W zakres naszej oferty wchodzi również usługa taka jak naprawa stron internetowych. Podkreślamy równocześnie, że naprawa strony www nie zawsze okazuje się do zrealizowania i nie zawsze jest sensowna. Czasami lepiej zaprojektować witrynę www od podstaw zachowując czas oraz środki finansowe. Prawie wszystko uwarunkowane jest od jej kondycji technicznej. Często jest jednak tak, iż nasza strona www po prostu się zestarzała i potrzebuje nowej odsłony, dlatego dodatkowo proponujemy usługi takie jak modernizacja stron internetowych. Tak jak w przypadku napraw, też i przebudowa portalu może okazać się nieopłacalna. Zachęcamy więc do kontaktu z dkstrony w celu ustalenia szczegółów. Oprócz modernizacji lub naprawy witryny www znacząca jest również obsługa stron internetowych. Zachęcamy rozważyć więc administrację strony internetowej aby polepszyć jej użytkowość i konkurencyjność. Bezzwłocznie zachęcamy do kontaktu z dkstrony w celu ustalenia warunków współpracy. Bardzo chętnie udzielimy odpowiedzi na wszelkie wątpliwości.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
wielkopolskie

Fundamentem efektu widoczności w wyszukiwarce internetowej Google jest właściwa optymalizacja stron www. Dobrze jest zatroszczy się o to już w początkowym etapie jej projektowania, aby zapobiec w przyszłości powtórnych nakładów pieniężnych. Wielokrotnie kontrahenci kontaktują się z problemami zbyt małej lub w ogóle niewidocznej strony internetowej w wynikach Wyszukiwarki. Postanowiliśmy wyjść naprzeciw zapotrzebowaniom klientów proponując usługi SEO, a szczególnie kilka bardzo fundamentalnych w tej dziedzinie usług. W przypadku kłopotów z widocznością oraz indeksacją portalu www, sugerujemy audyt strony internetowej pod kątem odpowiedniej optymalizacji SEO. Wskazujemy, gdzie i co trzeba uczynić aby udoskonalić jej kondycję oraz widzialność w wynikach wyszukiwarek. Audyt strony www wykonamy w pełni bezpłatnie. Następnym, i zarazem jednym z decydujących czynników, na jakie wyszukiwarka Google aktualnie spogląda, to SEO Copywriting, czyli specjalne pisanie tekstów pod SEO. Tworzymy niepowtarzalne teksty i artykuły z wykorzystaniem wyselekcjonowanych ważnych wyrazów kluczowych. Sporządzamy też synonimiczne teksty SEO, to skuteczna metoda zastosowania tylko jednego tekstu kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt razy bez efektu duplikatu treści. Zapytaj o szczegóły!Strony www wielkopolskie

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Przy projektowaniu strony internetowej warto przede wszystkim wziąć pod uwagę harmonię pomiędzy jej wyglądem wizualnym, a funkcjonalnością. Kontrahenci, a ponadto projektanci, bardzo różnie patrzą na kwestie jaką jest budowa stron internetowych. Dla kontrahentów priorytetową sprawą jest skupienie się na oprawie graficznej strony. Użytkownik, który znajdzie się na portalu www, nie powinien mieć kłopotów z zauważeniem do czego odnosi się strona www, jaka jest jej nazwa, jakie kategorie podstron są dostępne oraz jakie są opcje wyboru. Im szybciej odszuka poszukiwane informacje, tym większe są szanse, że zostanie na stronie www dłużej i skorzysta z usług. Twórcy do tego skupiają się na poprawności wykonania od strony technicznej, aby dana strona www pojawiła się jak najwyżej w wyszukiwarce internetowej opartych na specjalnych algorytmach. Nasze usługi z tego względu skupiają się nie tylko na kwestii technicznej oraz odpowiedniej optymalizacji witryny www, ale także i na wizualnej, czytelnej i minimalistycznej szacie. Dokładamy wszelkich starań, by tworzone przez nas portale były na jak najwyższym poziomie.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Modernizacja stron www również wchodzi w zakres naszej oferty. Jeśli odnosisz przeczucie, że Państwa strona nie działa właściwie, to nadszedł dobry moment, by się do nas zgłosić. Wykonamy dla Państwa usługę bezpłatnej weryfikacji stanu technicznego, wizualnego, optymalizacji, zawartości, treści i widoczności strony www w Google. Oferujemy konkretne rozwiązanie, aby po zaakceptowaniu przez was przystąpić do działania. Nierzadko jednak konieczna jest kompletna modernizacja, innym razem już drobna zmiana wystarczy, by pozyskiwać większy ruch i zainteresowanie potencjalnych klientów. Po przeprowadzonej modernizacji Twoja strona www będzie także przystosowana do aktualnych standardów zabezpieczeń (certyfikat SSL), a dzięki technologii RWD mobilna, przejrzysta i czytelna.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Często bywa tak, że masz już własną stronę www (bądź strony www) w internecie ale nie posiadasz odpowiednio umiejętnego pracownika do jej obsługi. Z reguły często zachodzi konieczność, by wprowadzać zmiany dotyczące usług, produktów, zdjęć czy treści. Mądrze jest też regularnie wykonywać aktualizację systemu oraz wtyczek w CMS, a także wykonać kopię strony www. Gdy strona znajduje się już na wysokiej pozycji w Google, nie jest powiedziane, że bez wykonywania aktualizacji oraz dbania o jej kondycję owa pozycja pozostanie. Tak więc do przedstawianych przez dkstrony.pl usług proponujemy również prowadzenie strony internetowej.


Dlatego też nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić was do skorzystania z naszych usług, a w przypadku dodatkowych pytań serdecznie zapraszamy do kontaktu!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga