Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 739 234 518 ➤ Opole

Obszar usług: Opole, Chrząstowice, Niemodlin, Ozimek, Popielów, Prószków, Tarnów Opolski, Tułowice, Dąbrowa, Dobrzeń Wielki, Komprachcice, Łubniany, Murów, Turawa.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Proponujemy nowoczesne strony internetowe dla mniejszych działalności z szybką indeksacją w Google. Zapraszamy do skorzystania z oferowanych przez nas rozwiązań, które zdobędą dla was nowych klientów oraz zlecenia!


Strony internetowe nie są już wyłącznie wizytówką firmy w sieci. To kompleksowe oraz olbrzymie narzędzie jakie można, a nawet trzeba wdrożyć w teraźniejszych czasach, by nie zaginąć pośród olbrzymiej konkurencji. Zależy nam na tym by nasi Kontrahenci otrzymywali do swoich potrzeb produkt lepszy od innych, więc przedstawiamy profesjonalne i nowoczesne projektowanie stron internetowych oraz serwisów internetowych na miarę obecnych i przyszłych czasów!


Tworzenie stron internetowych – z myślą o Konsumencie oraz jego Kontrahentach!


Uporczywie dbamy o to by nasza propozycja była na bieżąco dopracowywana pod względem wszelkich trendów i technologii, jakie stawia nowoczesnym przedsiębiorcom e-rynek i nie ustajemy w jej udoskonalaniu. Naszą specjalnością jest projektowanie i tworzenie stron www, których standardem w obecnych czasach są mobilne strony www, które w połączeniu z systemem CMS, znacznie ułatwiają pracę w komunikacji z klientem oraz dają przewagę nad konkurencją. Tworzenie stron www WordPress to bez wątpienia obszar w którym umiemy zademonstrować to co potrafimy dla was zrobić. Bez znaczenia, z jakiej branży jesteście i jakie są wasze potrzeby – jeśli chodzi o zaprojektowanie i stworzenie wygodnego środowiska dla użytkownika online jest jedna droga dkstrony.pl!


Nowoczesne strony www, nowe mechanizmy i rozwiązania – zapraszamy!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Responsive web design (RWD) – technika tworzenia strony internetowej polegająca na zakodowaniu źródła kodu strony w odpowiedni sposób aby wczytywała się dobrze na dowolnym urządzeniu.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Kodowana witryna www dostosowana jest funkcjonalnie na potrzeby jej obsługi. Funkcjonalność serwisu omawiana jest już na wczesnym etapie projektowania.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Tworzony kod strony pisany jest zgodnie z zasadami optymalizacji SEO czyli strona po oddaniu przygotowana jest już do następnego procesu pozycjonowania w Google.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Witryny pojawiają się bardzo szybko w wyszukiwarce ponieważ są wykonywane fachowo oraz zgłaszane zaraz po skończeniu usługi do indeksacji Google za pomocą mapy strony www.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Każda utworzona przez nas strona internetowa jest we wszelkim aspekcie dobrana do gałęzi działalności oraz grupy finalnej, pod jaką jest tworzona. Znakomicie znamy się na technicznej stronie projektów. Marketing w sieci także nie ma przed nami sekretów. To owocna kombinacja wiedzy, z którą chcielibyśmy się z Państwem podzielić!

OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Opole

Agencja internetowa dkstrony oferuje atrakcyjne odnośnie ceny i jakości portale. Bezdyskusyjnym faktem jest, że cena strony internetowej uzależniona jest od wielu aspektów. Te najistotniejsze z nich rozpisaliśmy w formie pytań w naszym formularzu w zakładce wycena, z którego należałoby skorzystać w celu efektywniejszego i bardziej precyzyjnego oszacowania ceny wykonania strony www. Serwisy, które projektujemy, wypełniają w pełni wymagania zalecanej optymalizacji SEO, co jest rzeczą kolosalnie ważną pod kątem widzenia Google i wyszukiwarek internetowych. Rzetelnie stworzona i zoptymalizowana strona ma podstawowe znaczenie także dla pozycjonera. Zanim ten rozpocznie ją pozycjonować, wykonuje audyt strony www i dokonuje wyceny usługi. Projekt strony www tworzymy w programie graficznym, a następnie programujemy w odpowiedniej do projektu technologii AMP lub w postaci zwykłej strony www z edycją treści CMS. Jeśli ktoś nie potrzebuje CMS, to programujemy zarówno bez wersji z systemem edycji treści. Po wykonaniu zlecenia otrzymujesz od nas mocny, lekki, wyrazisty i profesjonalny serwis www, który na pewno przyniesie dla Państwa wyczekiwane profity pod postacią: odsłon strony, sprowadzeniu nowych klientów oraz zleceń. Serdecznie zapraszamy!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Opole

Czy posiadasz już swoją stronę www, której użyteczność pozostawia wiele do życzenia, a layout nie spełnia zaplanowanych rezultatów? Skontaktuj się z dkstrony.pl, a postaramy się określić gdzie jest powód problemu. W zakres działania naszych usług wchodzi także taka usługa jak naprawa stron internetowych. Zaznaczamy jednocześnie, że naprawa strony www nie zawsze okazuje się do zrealizowania oraz nie zawsze się opłaca. Niejednokrotnie o wiele lepiej wykonać witrynę www od podstaw zachowując czas i pieniądze. Niemal wszystko zależy od jej wykonania. Często jest jednak tak, iż nasza strona się po prostu zestarzała i potrzebuje odnowienia, toteż świadczymy usługi takie jak modernizacja stron internetowych. Tak jak w przypadku napraw, toteż i modernizacja portalu może okazać się nieekonomiczna. Zachęcamy do kontaktu z nami w celu omówienia koniecznych szczegółów. Dodatkowo oprócz modernizacji i naprawy portalu www ważna jest również obsługa stron internetowych. Zachęcamy przemyśleć więc administrację strony internetowej aby polepszyć jej skuteczność i konkurencyjność. Niezwłocznie namawiamy do kontaktu z dkstrony w celu omówienia warunków współpracy. Bardzo chętnie udzielimy odpowiedzi na wszystkie pytania.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Opole

Podstawą efektu widzialności w Google jest właściwa optymalizacja stron www. Dobrze jest zadbać o to już w początkowej fazie jej tworzenia, aby zapobiec w przyszłości późniejszych środków pieniężnych. Niejednokrotnie klienci kontaktują się z problemem słabo widocznej lub wcale niewidocznej swojej strony www w wynikach wyszukiwania. Postanowiliśmy wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów oferując usługi SEO, a szczególnie kilka bardzo fundamentalnych w tej sferze usług. W przypadku problemów widoczności oraz indeksowania strony www, proponujemy audyt strony internetowej pod kątem poprawności optymalizacji SEO. Wskazujemy, gdzie i co należy uczynić aby uefektywnić jej kondycję i widoczność w wynikach Google. Audyt strony www wykonamy nieodpłatnie. Następnym, i zarazem jednym z istotnych aspektów, na jakie wyszukiwarka Google aktualnie spogląda, to SEO Copywriting, czyli specjalistyczne pisanie tekstów pod SEO. Piszemy unikalne teksty oraz artykuły wykorzystując kombinację zasadniczych wyrazów kluczowych. Tworzymy również synonimiczne teksty SEO, jest to sprawdzona metoda wykorzystania tylko jednego artykułu kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt razy bez sytuacji duplikatu treści. Wypróbuj to!Strony www Opole

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Podczas tworzenia witryny należy w szczególności zwrócić uwagę na konsensus pomiędzy jej stroną wizualną, a łatwością w użytkowaniu. Klienci, ale również sami projektanci, odmiennie spoglądają na kwestie jaką jest budowa stron internetowych. Dla kontrahentów pierwszoplanową rzeczą jest skupienie się na wyglądzie witryny. Użytkownik, który znajdzie się na www, nie powinien mieć problemów z zauważeniem czego dotyczy strona www, jaka jest jej branża, jakie działy podstron są dostępne i jakie są opcje wyboru. Im prędzej odnajdzie poszukiwane informacje, tym większe są szanse, że zostanie na stronie www dłużej i skorzysta z usług. Wykonawcy dodatkowo skupiają się na poprawności wykonania od strony technicznej, aby dana strona pojawiła się wysoko w w Google opartych na specjalnych wzorcach. Nasze usługi z tego względu skupione są nie tylko na kwestii technicznej oraz prawidłowej optymalizacji portalu, ale także i na wizualnej, czytelnej i minimalistycznej oprawie. Dołożymy wszelkich starań, aby projektowane przez nas portale były na jak najlepszym poziomie.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Modernizacja stron www również wchodzi w zakres naszych usług. Gdy odnosisz odczucie, że Państwa witryna www nie działa właściwie, to przyszedł najlepszy czas, by się z nami skontaktować. Dokonamy darmowej analizy stanu technicznego, wizualnego, optymalizacji, zawartości, treści oraz widoczności strony internetowej w wynikach wyszukiwania Google. Proponujemy solidne rozwiązanie, aby po zaakceptowaniu przez Państwa rozpocząć działania. Często potrzebny jest kompletny remont, innym razem mała poprawa wystarczy, by pozyskać większy ruch na stronie i zainteresowanie potencjalnych klientów. Po przeprowadzonej modernizacji wasza strona www będzie także przystosowana do aktualnych standardów bezpieczeństwa (certyfikat SSL), oraz dzięki technologii RWD mobilna, przejrzysta i czytelna.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Bywa tak, że posiadasz już swoją witrynę (bądź witryny) w sieci ale nie posiadasz odpowiednio wykwalifikowanego pracownika do jej obsługi. Z reguły nieustannie zachodzi potrzeba, by wprowadzać zmiany dotyczące oferty, towarów, fotografii czy tekstu. Racjonalnie jest też czasem okresowo wykonywać aktualizację systemu i wtyczek w CMS, a także sporządzić kopię strony www. Gdy strona znajduje się już na wysokiej pozycji w wyszukiwarce Google, nie jest powiedziane, że bez aktualizacji oraz dbania o jej jakość owa pozycja zostanie utrzymana. Tak więc do przedstawianych przez dkstrony.pl usług oferujemy również prowadzenie strony internetowej.


W takim razie nie zostaje nam nic innego jak zaprosić Państwa do skorzystania z naszych usług, a w razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga