Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 739 234 518 ➤ Leszno

Obszar usług: Leszno, Krzemieniewo, Lipno, Osieczna, Rydzyna, Święciechowa, Wijewo, Włoszakowice.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Dysponujemy bogatym doświadczeniem, które przekłada się na tworzenie stron internetowych dla lokalnych biznesów o węższym lub szerszym obrębie. Nasze nowoczesne strony www w pełni wypełniają wytyczne stawiane przez wyszukiwarkę Google, co gwarantuje im wysoką lokalizację w wyszukiwarkach.


Internet to wspaniałe narzędzie pozwalające dotrzeć do potencjalnych nabywców produktów i usług. Nawet mniejsze i większe biznesy, dzięki dużym możliwościom jakie umożliwia nam sieć internetowa, mogą prowadzić sprzedaż krajową lub zagraniczną. Rynek e-commerce zmienił absolutnie pogląd na funkcjonowanie wielu działalności konkurujących o uwagę potencjalnego klienta. Dodatkowo, poprzez działalność w sieci, można osiągnąć o wiele więcej klientów naszych produktów oraz usług.


Od teraz zadbaj o to, by wyszukiwarka internetowa dysponowała aktualnymi informacjami o działalności. Podniesienie aktywności w sieci internetowej pomoże Ci odnieść znaczną przewagę na e-rynku. My Tobie w tym pomożemy!


Posiadamy mnóstwo chęci oraz rozwiązań, dzięki którym wasza firma będzie mogła się rozwijać i zdobywać nowych klientów. Zaprojektujemy od początku, bądź zmodernizujemy aktualną witrynę tak, by była wizytówką firmy w przestrzeni internetowej. Nasze strony internetowe wykonywane są w technologii RWD, czyli są przystosowane do wyświetlania na ekranach różnych urządzeń mobilnych tj. tablet lub telefon. Do tego, tworzenie stron www w WordPress, gwarantuje przejrzystą strukturę informacji systemu edycji treści strony CMS.


Projektowanie i tworzenie stron internetowych oraz kompleksowy serwis www jest naszą specjalnością. Zadzwoń do nas już teraz! Zapraszamy!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Technologia projektowania witryny internetowej, polegająca na samoczynnym ułożeniu struktury graficznej strony do wymiarów okna przeglądarki na mobilnych oraz stacjonarnych komputerach.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Użytkownik, dla którego zostaje oddana dana strona internetowa, powinien naturalnie rozpoznać się w jej konstrukcji, i bez kłopotu odnaleźć poszukiwane w niej informacje.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Search Engine Optimalization to optymalizacja portali, mająca na celu takie usprawnienie witryny www, aby była ona w stanie osiągnąć jak najlepsze pozycje w wynikach wyszukiwania na określone frazy lub wyrazy kluczowe w wynikach wyszukiwarek.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

W skutek wprowadzenia odpowiednich usprawnień, strona www jest czytelna, funkcjonalna i sowicie oceniana przez algorytm Google.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Aby pozyskać kontrahentów, z pewnością potrzebujesz czegoś więcej niż jedynie dobrego produktu i fachowej obsługi klienta. Niezwykle istotną częścią marketingu w sieci jest obecnie firmowa strona www, poprzez którą zareklamujesz skutecznie swoją działalność w sieci. Projektowanie i tworzenie stron www poparte jest przez nas analizą rynku danej branży, firm konkurencyjnych i wyznaczeniem grupy docelowej klientów. Sprecyzowanie targetu z całą pewnością doprowadzi do poprawy liczby konwersji oraz zysków.

OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Leszno

Od 9 lat nasza agencja internetowa tworzy efektywne, mobilne i schludne strony www. Całkowity koszt witryny www uzależniony jest od wymiaru rozbudowania usługi, a co za tym idzie, czasu potrzebnego do jej ukończenia. Sugerujemy również skorzystać z formularza wyceny, dostępnym na naszej stronie internetowej, aby obliczyć od razu, jaka będzie cena strony internetowej dla Twojej działalności. Każde nasze jedno zadanie poprzedza dopasowany odpowiednio do danej branży i specyfiki działalności firmy, indywidualnie skrojony w Adobe Photoshop graficzny projekt strony www. Po zapoznaniu oraz Twojej akceptacji, projekt graficzny strony w następnej kolejności poddawany jest kodowaniu w odpowiedniej do zapotrzebowania technologii AMP, lub w postaci zwykłej strony www z edycją treści CMS WordPress. Na żądanie kontrahenta możemy także zaprogramować witrynę w wersji systemu CMS. Gwarantowana także przez dkstrony jest poprawna optymalizacja pod SEO witryny www, która jest podstawą indeksacji strony w Google oraz dużym ułatwieniem dla pozycjonera wykonującego audyt strony www przed pozycjonowaniem w sieci. W efekcie końcowym otrzymujesz profesjonalny, estetyczny a również funkcjonalny serwis www dostosowany do branży Twojej firmy. Napisz do nas!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Leszno

Wizytówka strony w sieci posiada duże znaczenie dla wizerunku działalności, a ewentualne jej błędy mogą w istocie negatywnie wpływać na komunikację naszych klientów odwiedzających stronę z właścicielem witryny. Modernizacja strony internetowej bez wątpienia pomoże w dostarczeniu nowych klientów. Nierzadko wystarczy tylko odświeżyć graficznie istniejącą witrynę www, by poszerzyć jej konwersję. By utrzymać witryny internetowe na możliwie wysokim poziomie widoczności a także zagwarantować im sprawną pracę, wymagana jest ich nieustanna obsługa. Jeśli nie posiadasz wolnego czasu, możliwości i umiejętności, to z chęcią zapewnimy Tobie takową usługę, jaką jest administracja i obsługa stron internetowych. W skład naszych zadań wchodzi m.in. aktualizacja oprogramowania witryny, modułów lub zapewnienie optymalnej mobilności. Szczególnie istotne są także cykliczne aktualizacje systemu WP w sytuacji użytkowania strony www z wersją edytowalną w CMS w zapleczu administratora WordPress. W trudnych sytuacjach, gdy strona www uległa awarii z różnych przyczyn, m.in. z powodu wtargnięcia wirusa, błędów w kodzie strony, bądź problemów z serwerem, proponujemy taką usługę, jaką jest naprawa stron internetowych.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Leszno

Optymalizacja SEO strony firmowej jest szalenie obowiązkowym procesem, wpływającym na dobrą widoczność na pierwszej pozycji wyników wyszukiwania Google. Optymalizacja stron www obejmuje cały zestaw działań, stosowanych przez nas już na wstępnym etapie tworzenia witryny, wpływających w efekcie końcowym na jej rozpoznawalność a także promocję w internecie. Proponujemy także zupełnie bezpłatny, rzetelny audyt strony www która już istnieje, pozwalający zidentyfikować wszelakie błędy które wpływają na jej słabą indeksację w wyszukiwarce. W następnej kolejności przystępujemy do konkretnych rozwiązań, tak aby Twoja strona firmowa funkcjonowała poprawnie. Niemały nacisk kładziemy na edycję treści na stronie, powstałą zgodnie z wytycznymi SEO, będącą bardzo wartościową dla wyszukiwarek Google, toteż dlatego przedstawiamy seo copywriting. Każdy zlecony przez Ciebie tekst na witrynę jest unikatowy, indywidualny, uzbrojony w mocne frazy i wyrazy, co jest niezbędne dla algorytmów wyszukiwarek internetowych. Pamiętaj! Płacisz tylko raz za artykuł, a my tworzymy z niego synonimiczne teksty SEO, dzięki temu otrzymujesz od kilkunastu do nawet kilkudziesięciu różnorakich treści, wspomagające extra zaplecze dla pozycjonowania. Zapytaj o szczegóły!Strony www Leszno

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Solidnie utworzona strona www wyróżni Państwa działalność w porównaniu do konkurencji i doprowadzi do odniesienia lepszych pozycji w wyszukiwarkach Google. Projektowanie stron internetowych rozpoczyna się zwykle od wyznaczenia celu jaki ma pełnić dana strona www oraz grupy klientów, do których przewidujemy dotrzeć. W drugiej kolejności ustalamy jakie treści powinne znajdować się na stronie internetowej, aby były oczywiste i zamieszczone w sposób taki, by czytelnik w łatwy sposób, w krótkim czasie do nich dotarł oraz uzyskał klarowne informacje. Budowa stron internetowych opiera się na skutecznych rozwiązaniach, jakie tworzą prawidłowo wyeksponowane stałe elementy, m.in. strona główna, usługi, cennik, kontakt, opinie klientów. Wstawiane zdjęcia i galerie wzmacniają atrakcyjność strony, jednocześnie nie mając wpływu na szybkość ładowania i zakłócenia przejrzystości. Układ i koloryzacja zapewniają miły dla oczu komfort wizualny odbioru strony www. Utworzone przez dkstrony strony internetowe są całkowicie doprowadzone do perfekcji i oryginalne. Kierujemy się prostotą i prawidłową optymalizację strony, co w każdym calu spełnia kompleksowo wytyczne algorytmów wyszukiwarek.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Chcąc podążyć za stale rozwijającą się technologią internetową, przedsiębiorstwa muszą przypilnować, ażeby ich strony internetowe były w pełni właściwym narzędziem marketingowym. Od kiedy masz już własną witryną www i zaczynasz uświadamiać sobie, że Twoja witryna internetowa przestaje działać odpowiednio, wówczas warto zdecydować się na jedną spośród naszych usług, jaką jest modernizacja stron internetowych. Wiedza naszych informatyków przełoży się na zapewnienie Twojej witrynie nowoczesnego i świeżego wyglądu, dopasowanego do najnowszych technologii i standardów. Ulepszymy widoczność strony www, co wpłynie na zwiększenie jej atrakcyjności na tle konkurencji. Nieodpłatnie dokonamy całościowej analizy witryny i podpowiemy najlepsze z możliwych rozwiązania, które wprowadzimy od razu po zatwierdzeniu przez klienta. Czasem po prostu wystarczy kilka małych poprawek, aby wypromować Twoją firmę w internecie i utrzymać na wysokiej pozycji w wyszukiwarkach Google. Solidnie, konkretnie i przystępnie udzielimy wszelkich informacji związanych z przedmiotem naszej działalności. Odpowiadamy na wszelkie zapytania. Zapraszamy do kontaktu!


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Z całą pewnością rozumiesz, że nie wystarczy mieć znakomicie wykonaną firmową stronę www. Istotna jest jej profesjonalna obsługa, aby całość ciągle sprawnie funkcjonowała i zapewniała konwersję. Już dziś zdecyduj się na usługi firmy dkstrony.pl, a umożliwimy Ci konkretne, w całości dopasowane i niezawodne prowadzenie strony internetowej. Regularnie będziemy dokonywać niezbędnych aktualizacji systemu, zabezpieczeń i treści na Twojej witrynie internetowej. Kiedy zajdzie taka potrzeba, to odświeżymy stronę w odniesieniu do zmiany oprawy wizualnej, rozmieszczenia i użyteczności. Bez wahania wykonamy wszystkie naprawy, gwarantując finalnie kompleksową modernizację strony internetowej. Czekamy na kontakt!


Stąd nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić was do skorzystania z naszej oferty, a w razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z nami!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga