Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 515 545 948 ➤ Wałbrzych

Obszar usług: Wałbrzych, Mieroszów, Stare Bogaczowice, Walim, Boguszów-Gorce, Jedlina-Zdrój, Szczawno-Zdrój, Czarny Bór, Głuszyca.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Oferujemy profesjonalne i nowoczesne strony internetowe dla mniejszych firm z bardzo szybką widocznością w wyszukiwarce internetowej Google. Zapraszamy do skorzystania z oferowanych przez nas gotowych metod, które zdobędą dla Państwa więcej nowych klientów oraz zleceń!


Strony internetowe nie są już tylko wizytówką działalności w sieci. To kompleksowe oraz ogromne narzędzie jakie można, a nawet należy wprowadzić w teraźniejszych czasach, by nie zaginąć pośród ogromnej konkurencji. Pragniemy by nasi nabywcy otrzymywali do swoich rąk produkt lepszy od innych, więc proponujemy profesjonalne tworzenie stron internetowych oraz serwisów www na miarę dzisiejszych i przyszłych czasów!


Tworzenie stron internetowych – z myślą o Konsumencie oraz jego Kontrahentach!


Staramy się na bieżąco dbać o to aby nasza propozycja była na bieżąco odświeżana pod względem wszelkich aktualnych trendów oraz technologii, jakie stawia nowoczesnym przedsiębiorcom e-rynek i nie ustajemy w jej udoskonalaniu. Zakresem naszych usług jest projektowanie i tworzenie stron www, których standardem w obecnym świecie są już tylko responsywne strony internetowe RWD, które w połączeniu z systemem CMS, ułatwiają nam pracę w komunikacji z kontrahentem oraz dają przewagę nad konkurencją. Tworzenie stron www WordPress to w zasadzie obszar w którym umiemy zaprezentować na co nas stać. Nie ma dla nas znaczenia, w jakiej branży działacie oraz jakie są wasze życzenia – jeżeli chodzi o zaprojektowanie i stworzenie efektywnego dla użytkownika środowiska online pozostaje jedna droga dkstrony.pl!


Nowoczesne strony www, nieszablonowe rozwiązania – zapraszamy!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Responsive web design (RWD) – technika tworzenia strony www polegająca na ułożeniu źródła kodu strony w odpowiedni sposób aby wyświetlała się bez zarzutu na dowolnym urządzeniu przenośnym.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Programowana strona www dostosowana jest funkcjonalnie do potrzeb jej obsługi. Funkcjonalność portalu ustalana jest już w początkowym etapie kodowania serwisu.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Budowany kod strony pisany jest zgodnie z zasadami poprawnej optymalizacji SEO czyli strona po przekazaniu przygotowana jest już do kolejnego procesu pozycjonowania w sieci.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Strony pojawiają się expressowo w wyszukiwarce Google z uwagi na fakt iż są projektowane fachowo oraz zgłaszane tuż po uruchomieniu projektu do indeksu Google przy pomocy mapy strony www.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Każda wdrożona przez nas praca jest w każdym calu przystosowana do sfery biznesu i grupy końcowej, dla której jest tworzona. Dobrze znamy się od technicznej strony projektów. Marketing w Internecie również nie ma przed nami zagadek. To efektywna kompozycja doświadczenia i wiedzy, z jaką chcielibyśmy się z Państwem podzielić!

OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Wałbrzych

Agencja internetowa dkstrony.pl proponuje atrakcyjne odnośnie kosztów i jakości portale. Niewątpliwym faktem jest, że cena strony internetowej uwarunkowana jest od mnóstwa aspektów. Najważniejsze z nich rozpisaliśmy w formie pytań w naszym formularzu, z którego należałoby skorzystać w celu szybszego i bardziej doprecyzowanego obliczenia wartości stworzenia strony www. Portale, które projektujemy, wypełniają w pełni zasady poprawnej optymalizacji SEO, co jest rzeczą szalenie znaczącą z punktu widzenia wyszukiwarki Google. Solidnie zakodowana i zoptymalizowana witryna ma elementarne znaczenie także dla pozycjonera. Zanim ten zacznie ją pozycjonować, wykonuje audyt strony www i dokonuje wyceny usługi. Projekt strony www tworzymy w programie graficznym, a w następnej kolejności programujemy w dobranej do potrzeb technologii AMP lub w postaci tradycyjnej strony www z edycją treści CMS. Jeśli nie potrzebny Tobie CMS, to kreujemy również bez wersji z systemem edycji treści. Po wykonaniu zlecenia dostajesz od nas mocny, szybki, konkretny i oryginalny serwis www, który na pewno przyniesie dla Ciebie dodatkowe korzyści pod postacią: odsłon strony, sprowadzeniu nowych partnerów biznesowych oraz zapytań. Zapraszamy!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Wałbrzych

Czy masz już swoją stronę www, której funkcjonalność pozostawia dużo do życzenia, a design nie spełnia zaplanowanych rezultatów? Skontaktuj się z nami, a postaramy się zorientować się gdzie leży powód takiej sytuacji. W obszar naszej oferty wchodzi również taka usługa jak naprawa stron internetowych. Zaznaczamy jednakowo, że naprawa strony www nie zawsze jest możliwa oraz nie zawsze jest opłacalna. Niejednokrotnie znacznie prościej zaprojektować portal www od zera zaoszczędzając czas oraz fundusze. Prawie wszystko uwarunkowane jest od jej wykonania. Często bywa jednak tak, że nasza witryna tylko się zestarzała i potrzebuje odnowienia, toteż świadczymy usługi takie jak modernizacja stron internetowych. Tak jak w przypadku napraw, też i modernizacja stron www może okazać się nieopłacalna. Zachęcamy zatem do kontaktu z dkstrony celem omówienia koniecznych szczegółów. Co więcej oprócz modernizacji oraz naprawy witryny istotna jest też obsługa stron internetowych. Zachęcamy rozważyć więc administrację strony internetowej aby rozszerzyć jej produktywność i konkurencyjność. Czym prędzej zapraszamy do kontaktu z nami celem omówienia szczegółów współpracy. Chętnie udzielimy odpowiedzi na wszystkie pytania.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Wałbrzych

Filarem efektu widzialności w Google jest odpowiednia optymalizacja stron www. Najlepiej zatroszczy się o to już w początkowej fazie jej tworzenia, tak aby uniknąć na przyszłość zbędnych środków pieniężnych. Niejednokrotnie kontrahenci kontaktują się z problemami zbyt małej lub w ogóle niewidocznej swojej www w wynikach Wyszukiwarki Google. Dlatego postanowiliśmy wyjść naprzeciw zapotrzebowaniom oferując usługi SEO, a w zasadzie kilka bardzo fundamentalnych w tej dziedzinie usług. W przypadku problemów z widocznością oraz indeksacją strony internetowej, proponujemy audyt strony internetowej pod kątem poprawnej optymalizacji SEO. Ustalamy, gdzie i co należałoby zmienić aby uefektywnić jej kondycję oraz widoczność w wyszukiwarkach. Audyt strony www oferujemy w pełni bezpłatnie. Dalszym, a jednocześnie jednym z podstawowych aspektów, na jakie wyszukiwarka Google aktualnie spogląda, to SEO Copywriting, czyli odpowiednie pisanie tekstów pod SEO. Tworzymy unikalne teksty i artykuły z wykorzystaniem wyselekcjonowanych najważniejszych wyrazów kluczowych. Tworzymy również synonimiczne teksty SEO, jest to specjalna metoda wykorzystania tego samego tekstu kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt razy bez sytuacji duplikatu treści. Sprawdź to!Strony www Wałbrzych

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Przy tworzeniu strony www należy szczególnie zwrócić uwagę na konsensus pomiędzy jej wyglądem graficznym, a łatwością w użytkowaniu. Kontrahenci, jak również sami wykonawcy, odmiennie spoglądają na tematykę jaką jest budowa stron internetowych. Dla klientów podstawową rzeczą jest skupienie się na wyglądzie graficznym strony www. Użytkownik, który znajdzie się na portalu www, nie powinien mieć problemu z zauważeniem czego dotyczy strona, jaka jest jej branża, jakie kategorie podstron są dostępne i jakie są opcje wyboru. Im prędzej znajdzie poszukiwane informacje, tym większe są szanse, że zatrzyma się na witrynie dłużej i skorzysta z usług. Projektanci co więcej przywiązują uwagę na poprawności wykonania od strony technicznej, by dana strona www pojawiła się jak najwyżej w wyszukiwarkach opartych na specjalnych algorytmach. Nasze usługi z tego względu skupiają się nie tylko na kwestiach technicznych i prawidłowej optymalizacji witryny, ale także i na wizualnej, czytelnej i minimalistycznej oprawie. Dołożymy wszelkich starań, by tworzone przez nas strony www były na jak najlepszym poziomie.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Modernizacja stron www także wchodzi w zakres naszej oferty. Jeżeli masz przeczucie, że Państwa witryna www nie działa właściwie, to przyszedł dogodny moment, by skorzystać z naszej usługi. Przeprowadzimy dla Państwa usługę nieodpłatnej analizy stanu technicznego, wizualnego, optymalizacji, zawartości, treści i widoczności witryny www w wynikach wyszukiwania Google. Proponujemy precyzyjne rozwiązanie, aby po Państwa akceptacji zabrać się za działania. Nierzadko jednak konieczny jest generalny remont, innym razem mała poprawa wystarczy, by pozyskiwać większy ruch i zainteresowanie potencjalnych klientów. Po przeprowadzonej modernizacji Państwa strona www będzie także przystosowana do obecnych standardów zabezpieczeń (certyfikat SSL), oraz dzięki technologii RWD mobilna, przejrzysta i czytelna.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Zdarza się tak, że masz już swoją witrynę (bądź witryny) w sieci i nie posiadasz odpowiednio wykwalifikowanego pracownika do jej użytkowania. Nieustannie zachodzi konieczność, by dokonywać zmian dotyczących oferty, towarów, fotografii czy treści. Racjonalnie jest też czasem okresowo wykonywać aktualizację systemu i wtyczek w CMS, a także sporządzić kopię witryny. Jeżeli strona znajduje się już na wysokiej pozycji w Google, nie jest powiedziane, że bez wykonywania aktualizacji oraz dbania o jej jakość ta pozycja pozostanie. Tak więc do proponowanych przez dkstrony usług oferujemy także prowadzenie strony internetowej.


Dlatego nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić Państwa do skorzystania z naszej oferty, a w razie dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga