Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 739 234 518 ➤ Mrągowo

Obszar usług: Mrągowo, Mikołajki, Piecki, Sorkwity.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Dysponujemy bogatym doświadczeniem, które przekłada się na tworzenie stron internetowych dla lokalnych firm o węższym lub szerszym obrębie. Tworzone przez nas nowoczesne strony www w pełni wypełniają zasady wyznaczane przez wyszukiwarkę, co gwarantuje im wysoką widoczność w wyszukiwarce internetowej.


Internet to wspaniałe narzędzie które umożliwia dotarcie do potencjalnych nabywców towarów i usług. Nawet mniejsze i większe firmy, dzięki bardzo wielkim możliwościom jakie umożliwia nam sieć internetowa, mogą zarządzać sprzedażą krajową lub zagraniczną. E-commerce zmienił na amen strategię działania wielu firm konkurujących o uzyskanie potencjalnego kontrahenta. Ponadto, w sieci internetowej, można zdobyć o dużo więcej interesantów naszych towarów i usług.


Już teraz powinieneś zadbać o to, by wyszukiwarka Google posiadała aktualne informacje o Twojej działalności. Podniesienie widoczności w sieci pomoże Ci osiągnąć przewagę na e-rynku. My zrobimy to dla Ciebie!


Mamy dużo chęci i rozwiązań, dzięki którym wasza firma będzie mogła się rozwijać oraz zdobywać nowych klientów. Zaprojektujemy od początku, bądź zmodernizujemy istniejącą już witrynę tak, by była wizytówką biznesu w sieci. Nasze strony internetowe wykonywane są w technologii RWD, czyli są przystosowane do wyświetlania na ekranach różnych urządzeń mobilnych tj. tablet lub telefon. Notabene, tworzenie stron www w WordPress, zapewnia przejrzystą strukturę nawigacyjną systemu edycji treści strony CMS.


Projektowanie i tworzenie stron internetowych oraz kompleksowy serwis www są naszą specjalnością. Zapraszamy do kontaktu już teraz!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Technika tworzenia stron internetowych, polegająca na samoczynnym dopasowaniu się wyglądu strony do rozmiaru okna przeglądarki na mobilnych oraz stacjonarnych komputerach.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Użytkownik, dla którego zostaje oddana dana strona www, powinien szybko zorientować się w jej budowie, i bez kłopotów odczytać zawarte w niej informacje.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Search Engine Optimalization to optymalizacja stron www, mająca na celu odpowiednie uskutecznienie strony internetowej, by była w stanie osiągnąć jak najlepsze pozycje w wynikach wyszukiwania na określone frazy a także słowa kluczowe w wynikach wyszukiwarki Google.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

W skutek wprowadzenia specjalistycznych modyfikacji, witryna www jest wyrazista, funkcjonalna oraz wysoko klasyfikowana przez algorytm Google.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Żeby pozyskać kontrahentów, niezbędnie potrzeba Tobie więcej niż jedynie dobrego produktu i fachowej obsługi klienta. Niezwykle istotną częścią marketingu w sieci jest w dzisiejszych czasach firmowa strona www, dzięki której rozreklamujesz efektywnie Twoją działalność w internecie. Projektowanie i tworzenie stron www poparte jest przez nas analizą rynku właściwej branży, konkurentów oraz określeniem grupy docelowej kontrahentów. Sprecyzowanie targetu z pewnością doprowadzi do poprawy ilości konwersji.

OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Mrągowo

Od 9 lat agencja internetowa dkstrony projektuje lekkie, mobilne oraz schludne strony www. Całkowity koszt witryny www zależny jest od stopnia rozbudowania projektu, co wpływa na ilość, czasu który trzeba poświęcić na jej wykonanie. Warto także skorzystać z naszego formularza wyceny witryny www, dostępnym na naszej stronie www, by oszacować znacznie szybciej, jaka będzie cena strony internetowej dla was. Każde nasze jedno zadanie poprzedza dostosowany odpowiednio do branży i charakteru działalności, indywidualnie stworzony w Adobe Photoshop graficzny projekt strony www. Po zapoznaniu i Twojej pełnej akceptacji, projekt graficzny strony w dalszej kolejności poddawany jest programowaniu w odpowiedniej dla zapotrzebowania technologii AMP, bądź w postaci zwykłej strony www z edycją treści CMS WordPress. Na sugestię kontrahenta możemy również zakodować witrynę www w wersji bez edycji treści. Zapewniona również przez dkstrony jest poprawna optymalizacja pod SEO witryny www, która jest fundamentem widoczności strony w wyszukiwarce Google i ułatwieniem dla pozycjonera wykonującego audyt strony www przed procesem pozycjonowania. W efekcie końcowym otrzymujesz profesjonalny, czytelny a zarazem funkcjonalny serwis www dostosowany do branży Twojej działalności. Sprawdź nas!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Mrągowo

Witryna ma wielkie znaczenie dla wizerunku działalności, a możliwe jej błędy mogą w konsekwencji negatywnie oddziaływać na komunikację naszych odbiorców odwiedzających stronę z właścicielem portalu internetowego. Modernizacja strony internetowej może pomóc w dostarczeniu nowych odwiedzin naszej strony. Czasem wystarczy tylko odświeżyć graficznie istniejącą stronę www, by poszerzyć jej konwersję. By utrzymać witryny internetowe na optymalnym poziomie widoczności oraz zapewnić im poprawną pracę, potrzebna jest ich bieżąca obsługa. Jeśli nie posiadasz wolnego czasu, możliwości i umiejętności, to zapewnimy wam takową usługę, jaką jest administracja i obsługa stron internetowych. W skład naszych obowiązków wchodzi m.in. aktualizacja silnika strony www, modułów czy zapewnienie optymalnej responsywności. Ważne są także cykliczne aktualizacje systemu CMS – WordPress w przypadku posiadania witryny www z systemem treści CMS w panelu administracyjnym systemu CMS – WordPress. W trudnych sytuacjach, gdy witryna www uległa awarii z jakichś przyczyn, m.in. z powodu wtargnięcia wirusa, błędów programistycznych, bądź zmianie parametrów serwera, oferujemy taką usługę, jaką jest naprawa stron internetowych. Przeprowadzimy profesjonalny darmowy audyt Państwa witryny www, a kolejnie zaproponujemy najkorzystniejsze rozwiązania!

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Mrągowo

Optymalizacja SEO strony firmowej jest szczególnie obowiązkowym procesem, wpływającym na okazanie się na czołowej pozycji wyników wyszukiwania Google. Optymalizacja stron www obejmuje cały zestaw działań, stosowanych przez nas już na wczesnym etapie tworzenia strony internetowej, które w efekcie końcowym wpływają na jej rozpoznawalność i promocję w sieci. Wykonujemy również zupełnie bezpłatny, dobry audyt strony www już funkcjonującej, umożliwiający odnaleźć wszelakie niepoprawności które odwzorowują na jej słabą indeksację w wyszukiwarkach. Kolejnie przystępujemy do konkretnych rozwiązań, aby Twoja witryna internetowa funkcjonowała poprawnie. Duży nacisk nakładamy na edycję treści na stronie, która powinna powstać zgodnie z zaleceniami SEO, będącą bardzo atrakcyjną dla wyszukiwarek internetowych, toteż dlatego przedstawiamy seo copywriting. Każdy zlecony przez Państwa tekst na stronę internetową jest unikatowy, indywidualny, wyposażony w wyselekcjonowane frazy oraz wyrazy, co jest podstawą dla algorytmów wyszukiwarki Google. Co ważne! Płacisz tylko za jeden artykuł, a następnie my z niego tworzymy synonimiczne teksty SEO, dzięki czemu dostajesz od kilkunastu do nawet kilkudziesięciu indywidualnych artykułów, wspomagające extra zaplecze pozycjonerskie. Sprawdź nas!Strony www Mrągowo

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Właściwie wykonana strona www wyróżni Waszą firmę w odniesieniu do konkurencji oraz doprowadzi do polepszenia efektów widoczności w Google. Projektowanie stron internetowych rozpoczynamy od wyznaczenia celu jaki powinna pełnić dana strona www i grupy odbiorców, do których chcielibyśmy dotrzeć. W następnej kolejności określamy jakie treści powinne znajdować się na stronie internetowej, tak by były zrozumiałe oraz zamieszczone w sposób taki, by odwiedzający w łatwy sposób, w krótkim czasie do nich dotarł oraz uzyskał konkretne odpowiedzi. Budowa stron internetowych oparta jest na efektywnych rozwiązaniach, jakie tworzą prawidłowo wyeksponowane zakładki witryny, m.in. strona główna, usługi, galeria, kontakt, opinie klientów. Umieszczanie zdjęcia oraz galerie podwyższają walory estetyczne strony, jednocześnie nie wpływając na szybkość ładowania i zakłócenia czytelności. Struktura oraz koloryzacja zapewniają przyjazny dla oka komfort wizualny odbioru strony www. Stworzone przez naszą agencję strony internetowe są kompletnie zoptymalizowane i nowoczesne. Kierujemy się prostotą i należytą optymalizację witryny internetowej, co w zupełności spełnia kompleksowo wytyczne algorytmów wyszukiwarki Google.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Ażeby nadążyć za bezustannie rozwijającą się technologią internetową, firmy muszą dopilnować, żeby tylko ich witryny www były w pełni bezawaryjnym narzędziem reklamowym. Od czasu gdy masz do dyspozycji już swoją stronę www oraz zaczynasz zdawać sobie sprawę, iż Twoja strona internetowa przestaje pracować jak należy, to warto zdecydować się na jedną z wielu naszych usług, jaką jest modernizacja stron internetowych. Zawodowstwo naszych pracowników przełoży się na zapewnienie Twojej witrynie internetowej nowoczesnego i świeżego wyglądu, w sam raz do najnowszych technologii i standardów. Ulepszymy widoczność strony internetowej, co doprowadzi do zwiększenia jej atrakcyjności na tle konkurencji. Na koszt firmy dokonamy całościowej analizy witryny i podpowiemy najlepiej dostosowane rozwiązania, które wdrożymy natychmiast po Twoim pozytywnym zatwierdzeniu. Czasem po prostu wystarczy kilka niewielkich poprawek, aby zareklamować Twoją firmę w internecie i utrzymać na wysokiej pozycji w wyszukiwarkach Google. Rzetelnie, zrozumiale i przystępnie udzielimy wszystkich informacji związanych z przedmiotem naszej działalności. Odpowiadamy na wszystkie pytania. Zapraszamy do kontaktu!


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Z pewnością jesteś świadomy, że nie wystarczy posiadać doskonale wykonaną firmową stronę www. Ważna jest też odpowiednia obsługa, aby całość ciągle sprawnie działała i zapewniała konwersję. Bez wahania zdecyduj się na pomoc agencji dkstrony.pl, a zapewnimy Twojej firmie konkretne, całkowicie dopasowane i profesjonalne prowadzenie strony internetowej. Bez końca będziemy przeprowadzać niezbędne aktualizacje systemu, zabezpieczeń i treści na Twojej stronie internetowej. Jak tylko zdarzy się taka potrzeba, to odnowimy stronę odnośnie do zmiany oprawy wizualnej, formy i użyteczności. Na bieżąco wykonamy wszystkie naprawy, zapewniając docelowo całościową modernizację strony www. Czekamy na kontakt!


Tym samym nie zostaje nam nic innego jak zaprosić was do skorzystania z naszej oferty, a w razie dodatkowych pytań czekamy na kontakt!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga