Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 739 234 518 ➤ Mikołów

Obszar usług: Mikołów, Łaziska Górne, Orzesze, Ornontowice, Wyry.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Dysponujemy bogatym doświadczeniem, które przekłada się na tworzenie stron internetowych dla lokalnych działalności o mniejszym lub większym obrębie. Nasze nowoczesne strony www spełniają wytyczne wyznaczane przez Google, co zapewnia im wysoką lokalizację na tle konkurencji.


Internet to wspaniałe niezbędne narzędzie umożliwiające dotarcie do potencjalnych odbiorców towarów i usług. Nawet mniejsze i większe przedsiębiorstwa, dzięki tym możliwościom jakie daje nam sieć internetowa, mogą prowadzić sprzedaż krajową oraz zagraniczną. Rynek e-commerce zmienił na dobre pogląd na działania wielu podmiotów konkurujących o uzyskanie potencjalnego klienta. Ponadto, przy pomocy internetu, jest duża szansa zdobyć o sporo więcej odbiorców naszych produktów bądź usług.


Już dziś zadbaj o to, aby wyszukiwarka internetowa posiadała aktualne informacje o firmie. Podniesienie widoczności w sieci internetowej pomoże Ci odnieść znaczną przewagę na e-rynku. My Tobie w tym pomożemy!


Posiadamy dużo pomysłów i rozwiązań, dzięki którym wasza firma będzie mogła się rozwijać i przyciągać nowych klientów. Zaprojektujemy od zera, bądź zmodernizujemy działającą stronę www tak, aby była wizytówką Twojej działalności w przestrzeni internetowej. Nasze strony internetowe tworzone są w technologii RWD, czyli są dostosowane do wyświetlania na urządzeniach mobilnych tj. tablet i telefon. Dodatkowo, tworzenie stron www w WordPress, zapewnia uporządkowaną strukturę informacji systemu do zarządzania treścią CMS.


Projektowanie i tworzenie stron internetowych oraz kompleksowy serwis www jest naszą specjalnością. Zapraszamy do kontaktu już teraz!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Technika projektowania strony internetowej, polegająca na automatycznym dostosowaniu się elementów strony do rozmiaru okna przeglądarki na mobilnych a także stacjonarnych urządzeniach.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Nabywca, dla którego zostaje oddana dana strona internetowa, powinien w szybkim czasie rozpoznać się w jej logicznym układzie, oraz bez najmniejszego kłopotu znaleźć zawarte w niej materiały.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Search Engine Optimalization to optymalizacja portali www, mająca na celu odpowiednie usprawnienie witryny www, by była w stanie osiągnąć jak najwyższe wyniki w wyszukiwarce na wybrane frazy lub wyrazy kluczowe w Google.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

W wyniku wprowadzenia specjalnych modyfikacji, strona www jest czytelna, funkcjonalna i wysoce oceniana przez algorytm wyszukiwarki Google.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Żeby przyciągnąć kontrahentów, z pewnością potrzeba Tobie więcej niż tylko dobrego produktu i fachowej obsługi klienta. Bardzo istotną częścią marketingu internetowego jest w dzisiejszych czasach firmowa strona www, poprzez którą zareklamujesz skutecznie swoją działalność w sieci. Projektowanie i tworzenie stron www poparte jest przez nas analizą rynku konkretnej branży, konkurencji i określeniem grupy docelowej kontrahentów. Sprecyzowanie celu z całą pewnością doprowadzi do zwiększenia ilości Kontaktu z Państwem.

OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Mikołów

Od 9 lat agencja internetowa dkstrony tworzy lekkie, mobilne i przejrzyste strony www. Całkowity koszt witryny www zależny jest od poziomu rozbudowania zlecenia, co ma wpływ na ilość, czasu który trzeba poświęcić do jej ukończenia. Prosimy również skorzystać z naszego formularza wyceny projektu, który dostępny jest na naszej stronie internetowej, by sprecyzować znacznie szybciej, jaka będzie cena strony internetowej dla Twojej firmy. Każde nasze jedno zadanie poprzedza dopasowany odpowiednio do branży i specyfiki działalności, indywidualnie stworzony w Adobe Photoshop graficzny projekt strony www. Po zapoznaniu oraz Twojej akceptacji, projekt graficzny witryny następnie poddawany jest programowaniu w odpowiedniej dla potrzeb technologii AMP, a także w postaci standardowej strony www z edycją treści CMS WordPress. Na Twoje życzenie możemy również zaprogramować witrynę www w wersji bez edycji CSM. Zapewniona także przez dkstrony jest poprawna optymalizacja pod SEO witryny www, co jest fundamentem indeksacji strony w wynikach Google oraz dużym ułatwieniem dla pozycjonera wykonującego audyt strony www przed pozycjonowaniem w sieci. Finalnie dostajesz profesjonalny, przejrzysty a zarazem użyteczny serwis www dopasowany do branży Twojej działalności. Napisz do nas!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Mikołów

Wizytówka strony w internecie ma bardzo duże znaczenie dla wizerunku firmy, a możliwe jej błędy mogą w konsekwencji negatywnie wpływać na komunikację naszych wyczekiwanych kontrahentów odwiedzających stronę z właścicielem strony internetowej. Modernizacja strony internetowej z pewnością pomoże w dostarczeniu nowych odwiedzin naszej strony. Nierzadko wystarczy unowocześnić i odświeżyć istniejącą stronę www, aby spotęgować jej konwersję. By utrzymać witryny na odpowiednim poziomie widoczności i zapewnić im sprawną pracę, wymagana jest ich cykliczna oraz systematyczna obsługa. Jeśli brak Tobie wolnego czasu, możliwości czy umiejętności, to zapewnimy Tobie taką usługę, jak administracja i obsługa stron internetowych. W skład obowiązków wchodzi m.in. aktualizacja oprogramowania witryny, modułów oraz zapewnienie odpowiedniej responsywności. Szczególnie istotne są także aktualizacje systemu CMS – WordPress w sytuacji posiadania witryny www z wersją edytowalną w CMS w zapleczu administratora systemu CMS – WordPress. W skomplikowanych przypadkach, gdy witryna www uległa awarii z jakichś przyczyn, m.in. z powodu ingerencji osób trzecich, błędów w kodzie strony, bądź problemów z serwerem, oferujemy taką usługę, jaką jest naprawa stron internetowych. Wykonamy rzetelny bezpłatny audyt waszej witryny www, i możemy zaproponować najbardziej optymalne rozwiązanie!

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Mikołów

Optymalizacja SEO strony www jest bardzo ważnym procesem, mającym wpływ na dobrą widoczność na czołowej stronie w wyszukiwarce Google. Optymalizacja stron www obejmuje cały zestaw praktyk, wdrażanych przez dkstrony już we wczesnym etapie projektowania strony internetowej, które w efekcie końcowym wpływają na jej rozpoznawalność i promocję w sieci. Wykonujemy również zupełnie bezpłatny, solidny audyt strony www już funkcjonującej, umożliwiający wybadać wszystkie niepoprawności rzutujące na jej słabą indeksację w wyszukiwarkach. W następnej kolejności przechodzimy do precyzyjnych rozwiązań, aby wasza strona internetowa funkcjonowała poprawnie. Niemały nacisk nakładamy na edycję treści na stronie, która powinna powstać zgodnie z zasadami SEO, będącą bardzo atrakcyjną dla wyszukiwarek, dlatego też oferujemy seo copywriting. Każdy zamówiony przez Ciebie tekst na stronę www jest niepowtarzalny, indywidualny, uzbrojony w wyselekcjonowane frazy oraz słowa kluczowe, co jest niezbędne dla algorytmów Google. Co istotne! Płacisz za jeden artykuł, a my z niego tworzymy synonimiczne teksty SEO, dzięki temu otrzymujesz od kilkunastu do nawet kilkudziesięciu różnych tekstów, wspomagające właściwe zaplecze dla pozycjonowania. Napisz do nas!Strony www Mikołów

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Właściwie wykonana strona www wyróżni Twoją firmę względem konkurencji i wpłynie na odniesienie sukcesu w sieci. Projektowanie stron internetowych rozpoczynamy od wyznaczenia celu jaki musi pełnić dana strona internetowa oraz grupy kontrahentów, do których chcemy dotrzeć. W następnej kolejności określamy jakie dane powinny znaleźć się na stronie, by były oczywiste oraz zamieszczone w sposób taki, by czytelnik w prosty sposób, w bardzo krótkim czasie do nich dotarł i uzyskał klarowne odpowiedzi. Budowa stron internetowych oparta jest na przetestowanych rozwiązaniach, jakie tworzą w prawidłowy sposób wyeksponowane elementy witryny, m.in. strona główna, usługi, galeria, kontakt, opinie klientów. Umieszczanie zdjęcia oraz galerie wzmacniają wartość portalu, a zarazem nie wpływając na szybkość wczytywania i zakłócenia czytelności. Struktura oraz koloryzacja zapewniają miły dla oczu komfort wizualny odbioru strony www. Zaprojektowane przez dkstrony strony internetowe są całkowicie zoptymalizowane oraz oryginalne. Nastawiamy się na prostotę oraz odpowiednią optymalizację strony, co w każdym calu spełnia wszystkie wymogi algorytmów wyszukiwarek internetowych.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Chcąc nie zostać w tyle za non stop rozwijającą się technologią internetową, firmy muszą dopilnować, by ich witryny www wyróżniały się w pełni funkcjonującym narzędziem reklamowym. Od czasu gdy dysponujesz już własną stronę internetową oraz zaczynasz zdawać sobie sprawę, że Twoja strona internetowa przestaje działać zadowalająco, to warto zdecydować się na jedną z wielu naszych usług, jaką jest modernizacja stron internetowych. Profesjonalność naszych programistów przełoży się na zapewnienie Twojej stronie www nowego i świeżego wyglądu, dopasowanego do dzisiejszych technologii i standardów. Poprawimy widoczność witryny internetowej, co wpłynie na zwiększenie jej atrakcyjności na tle konkurencji. Na koszt firmy wykonamy całościową analizę witryny internetowej oraz doradzimy najlepsze z możliwych rozwiązania, które zastosujemy natychmiast po zatwierdzeniu przez klienta. Czasem po prostu wystarczy kilka niewielkich poprawek, aby zareklamować Twoją firmę w Google i utrzymać na wysokiej pozycji w wyszukiwarkach internetowych. Rzetelnie, jasno i przystępnie udzielimy wszystkich informacji związanych z przedmiotem naszej działalności. Odpowiemy na wszelkie zapytania. Czekamy na kontakt!


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Z całą pewnością jesteś świadomy, że nie wystarczy posiadać doskonale zrobioną firmową witrynę internetową. Ważna jest też prawidłowa obsługa, aby całość non stop sprawnie działała i zapewniała konwersję. Już dziś zdecyduj się na pomoc firmy dkstrony.pl, a umożliwimy Twojej firmie konkretne, doskonale dopasowane i prawidłowe prowadzenie strony internetowej. Bez końca będziemy realizować niezbędne aktualizacje systemu, zabezpieczeń i treści na Twojej witrynie www. Gdy tylko zdarzy się owa potrzeba, to zmienimy stronę pod kątem zmiany oprawy wizualnej, całokształtu i funkcjonalności. Na bieżąco dokonamy wszystkie naprawy, zapewniając na końcu całościową modernizację strony internetowej. Zapraszamy do kontaktu!


W tym wypadku nie zostaje nam nic innego jak zaprosić Państwa do skorzystania z naszej oferty, a w razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt z nami!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga