Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 515 545 948 ➤ Pruszków

Obszar usług: Pruszków, Piastów, Brwinów, Michałowice, Nadarzyn, Raszyn.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Posiadamy bogate doświadczenie, które przekłada się na tworzenie stron internetowych dla lokalnych działalności o węższym lub szerszym obrębie. Projektowane przez nas nowoczesne strony www w pełni wypełniają wytyczne określane przez wyszukiwarkę, co zapewnia im wysoką pozycję w wyszukiwarce internetowej.


Internet to wspaniałe konieczne narzędzie które umożliwia dotarcie do potencjalnych nabywców towarów i usług. Nawet mniejsze i większe biznesy, dzięki nieograniczonym możliwościom jakie daje nam sieć internetowa, mogą obsługiwać sprzedaż krajową oraz zagraniczną. E-commerce zmienił diametralnie pogląd na funkcjonowanie wielu podmiotów konkurujących o pozyskanie potencjalnego klienta. Notabene, poprzez działalność w internecie, można osiągnąć o dużo więcej odbiorców naszych towarów lub usług.


Już od teraz zatroszcz się o to, aby wyszukiwarka Google dysponowała aktualnymi informacjami o Twojej działalności. Wzmocnienie widoczności w sieci internetowej pozwoli Ci osiągnąć przewagę na e-rynku. My Tobie w tym pomożemy!


Posiadamy sporo pomysłów oraz rozwiązań, dzięki którym Twoja firma będzie mogła się rozwijać oraz pozyskiwać nowych klientów. Stworzymy od zera, bądź zmodernizujemy istniejącą stronę tak, by była wizytówką biznesu w sieci. Nasze strony internetowe powstają w technologii RWD, czyli są dostosowane do wyświetlania na ekranach różnych urządzeń mobilnych tj. tablet oraz telefon. Notabene, tworzenie stron www w WordPress, gwarantuje przejrzystą strukturę informacji systemu edycji treści CMS.


Projektowanie i tworzenie stron internetowych oraz kompleksowy serwis www są naszą specjalnością. Napisz do nas już teraz! Zapraszamy!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Technologia projektowania stron internetowych, polegająca na automatycznym dopasowaniu się struktury strony do wymiarów okna przeglądarki na mobilnych i stacjonarnych urządzeniach.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Użytkownik, któremu zostaje przekazana dana strona internetowa, powinien momentalnie spostrzec się w jej logicznym układzie, oraz bez najmniejszego kłopotu odnaleźć zawarte w niej dane.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Optymalizacja (ang. Search Engine Optimalization) stron www, mająca na celu odpowiednie uskutecznienie portalu, by była w stanie osiągnąć jak najlepsze pozycje na określone frazy i wyrazy kluczowe w Google.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Dzięki wprowadzeniu specjalnych modyfikacji, witryna internetowa jest przejrzysta, funkcjonalna oraz wysoce oceniana przez algorytm wyszukiwarki.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Żeby zyskać klientów, potrzebujesz więcej niż jedynie dobrych produktów i profesjonalnej obsługi klienta. Niezbędną częścią marketingu internetowego jest aktualnie firmowa strona www, dzięki której rozreklamujesz skutecznie swoją działalność w internecie. Projektowanie i tworzenie stron www poparte jest przez nas analizą rynku konkretnej branży, działalności konkurencyjnej i wyznaczeniem grupy docelowej klientów. Wyznaczenie celu z całą pewnością doprowadzi do wzrostu ilości Kontaktu z Państwem.

OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Pruszków

Od 9 lat agencja internetowa dkstrony wykonuje efektywne, responsywne i schludne witryny. Całkowity koszt witryny www uwarunkowany jest od miary rozbudowania projektu, a co się z tym wiąże, czasu potrzebnego na jej ukończenie. Sugerujemy również skorzystać z formularza wyceny witryny, dostępnym na naszej stronie www, aby obliczyć od razu, jaka będzie cena strony internetowej dla Twojej działalności. Każde przez nas zadanie poprzedza dopasowany odpowiednio do branży oraz specyfiki działalności, indywidualnie stworzony w Adobe Photoshop graficzny projekt strony www. Po zapoznaniu oraz Twojej pełnej akceptacji, projekt graficzny witryny www w dalszej kolejności poddany jest programowaniu w odpowiedniej dla potrzeb technologii AMP, a także w postaci standardowej strony www z edycją treści CMS WordPress. Na żądanie kontrahenta jesteśmy w stanie również zaprogramować stronę www w wersji systemu edycji treści. Gwarantowana także przez nas jest poprawna optymalizacja pod SEO witryny www, co jest podstawą indeksacji strony w wyszukiwarkach i dużą pomocą dla osoby wykonującej audyt strony www przed pozycjonowaniem w sieci. W efekcie końcowym otrzymujesz profesjonalny, przejrzysty a także użyteczny serwis www dostosowany do zakresu Twojej firmy. Zapraszamy!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Pruszków

Witryna internetowa ma duże znaczenie dla wizerunku firmy, a możliwe jej błędy mogą w istocie negatywnie wpływać na komunikację naszych klientów odwiedzających stronę z właścicielem portalu internetowego. Modernizacja strony internetowej bez wątpienia pomoże w dostarczeniu nowych zainteresowanych danymi usługami. Nierzadko wystarczy tylko odświeżyć graficznie istniejącą witrynę www, aby poszerzyć jej konwersję. By utrzymać witryny www na optymalnym poziomie widoczności i zapewnić im poprawną pracę, potrzebna jest ich ciągła obsługa. Jeśli nie posiadasz wolnego czasu, możliwości oraz umiejętności, to z przyjemnością zapewnimy wam takową usługę, jaką jest administracja i obsługa stron internetowych. W zakres naszych zadań wchodzi m.in. aktualizacja silnika witryny, modułów oraz zapewnienie odpowiedniej responsywności. Szczególnie Ważne są także aktualizacje systemu WP w sytuacji użytkowania strony www z edycją treści CMS w panelu systemu CMS – WordPress. W trudnych przypadkach, gdy witryna www uległa awarii z różnych przyczyn, m.in. z powodu utraty hasła, błędów programistycznych, bądź zmianie parametrów serwera, proponujemy taką usługę, jaką jest naprawa stron internetowych. Wykonamy profesjonalny w pełni darmowy audyt Państwa witryny www, a kolejnie możemy zaoferować najlepsze rozwiązania!

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Pruszków

Optymalizacja SEO strony firmowej jest Niezmiernie obowiązkowym procesem, wpływającym na uzyskanie widoczności na pierwszej pozycji w wyszukiwarkach internetowych. Optymalizacja stron www obejmuje szeroki zestaw praktyk, stosowanych przez nas już na wczesnym etapie tworzenia strony internetowej, które w efekcie końcowym wpływają na jej rozpoznawalność a także promocję w internecie. Wykonujemy również zupełnie bezpłatny, solidny audyt strony www istniejącej, umożliwiający znaleźć wszelakie nieprawidłowości rzutujące na jej słabą indeksację w wynikach Google. W następnej kolejności przechodzimy do konkretnych rozwiązań, tak by Państwa witryna funkcjonowała poprawnie. Również duży nacisk kładziemy na edycję treści na stronie, która powinna powstać zgodnie z wytycznymi SEO, będącą bardzo atrakcyjną dla wyszukiwarek Google, dlatego też przedstawiamy seo copywriting. Każdy zamówiony przez Ciebie artykuł na stronę firmową jest unikatowy, indywidualny, uzbrojony w mocne frazy i wyrazy, co jest podstawą dla algorytmów wyszukiwarki Google. Co ważne! Płacisz raz za artykuł, a następnie my tworzymy z niego synonimiczne teksty SEO, dzięki czemu dostajesz od kilkunastu do kilkudziesięciu różnych artykułów, budujących poprawne zaplecze dla pozycjonowania. Zapytaj o szczegóły!Strony www Pruszków

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Solidnie utworzona strona www wyróżni Państwa firmę w odniesieniu do konkurencji oraz spowoduje odniesienie lepszych pozycji w internecie. Projektowanie stron internetowych zaczynamy od sprecyzowania celu jaki ma spełniać dana strona www i rzeszy odbiorców, do których przewidujemy dotrzeć. W następnej kolejności ustalamy jakie treści powinny znaleźć się na stronie internetowej, tak by były zrozumiałe i zamieszczone w sposób taki, aby czytelnik w prosty sposób, w bardzo krótkim czasie do nich dotarł i uzyskał jasne informacje. Budowa stron internetowych oparta jest na przetestowanych rozwiązaniach, jakie tworzą prawidłowo wyeksponowane zakładki witryny www, m.in. strona główna, oferta, galeria, kontakt, opinie klientów. Wstawiane zdjęcia i galerie wzmacniają zalety estetyczne portalu, a zarazem nie wpływając na szybkość wczytywania i zakłócenia czytelności. Układ i kolorystyka gwarantują przyjazny dla oczu komfort wizualny odbioru strony www. Opracowane przez nas strony internetowe są kompletnie zoptymalizowane oraz oryginalne. Kierujemy się prostotą oraz odpowiednią optymalizację witryny internetowej, co w każdym calu spełnia wszelkie wytyczne algorytmów wyszukiwarek internetowych.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Pragnąc nie zostać w tyle za stale rozwijającą się technologią internetową, firmy muszą przypilnować, żeby ich witryny www były w pełni dobrym narzędziem reklamowym. Od kiedy masz do dyspozycji już własną witrynę i zaczynasz spostrzegać, że Twoja strona przestaje pracować odpowiednio, to warto podjąć decyzję na jedną spośród naszych usług, jaką jest modernizacja stron internetowych. Kompetencje naszych pracowników przełoży się na zapewnienie Twojej stronie www innowacyjnego wyglądu, dopasowanego do najnowszych technologii i standardów. Poprawimy widoczność witryny internetowej, co spowoduje zwiększenie jej atrakcyjności na tle konkurencji. Na koszt firmy przeprowadzimy całościową analizę witryny internetowej oraz doradzimy optymalne rozwiązania, które wdrożymy natychmiast po zatwierdzeniu przez klienta. Czasem po prostu wystarczy kilka niewielkich poprawek, aby wypromować Twoją firmę w internecie i utrzymać na wysokiej pozycji w wyszukiwarkach Google. Rzetelnie, konkretnie i przystępnie udzielimy wszystkich informacji związanych z przedmiotem naszej działalności. Odpowiemy na wszelkie zapytania. Czekamy na kontakt!


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Bez wątpienia uświadamiasz sobie, że nie wystarczy mieć bardzo dobrze stworzoną firmową stronę www. Bardzo ważna jest jej właściwa obsługa, aby całość wciąż sprawnie działała i zapewniała konwersję. Od razu zdecyduj się na usługi firmy dkstrony.pl, a umożliwimy Twojej firmie konkretne, doskonale dopasowane i profesjonalne prowadzenie strony internetowej. Bez końca będziemy przeprowadzać niezbędne aktualizacje systemu, zabezpieczeń i treści na Twojej witrynie internetowej. Jak tylko zdarzy się owa potrzeba, to odnowimy stronę z punktu widzenia zmiany oprawy graficznej, rozłożenia i łatwości w użyciu. Ekspresowo wykonamy różne naprawy, gwarantując na końcu kompleksową modernizację strony internetowej. Zapraszamy do kontaktu!


Zatem nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić Państwa do skorzystania z usługi, a w razie dodatkowych pytań czekamy na kontakt!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga