Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 515 545 948 ➤ Bieruń

Obszar usług: Bieruń, Imielin, Lędziny, Bojszowy, Chełm Śląski.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Posiadamy bogate doświadczenie, które przekłada się na tworzenie stron internetowych dla lokalnych firm o węższym lub szerszym obszarze. Projektowane przez nas nowoczesne strony www w pełni wypełniają wytyczne określane przez wyszukiwarki internetowe, co gwarantuje im bardzo dobrą lokalizację w wyszukiwarkach.


Internet to doskonałe narzędzie dzięki któremu dotrzemy do potencjalnych nabywców towarów i usług. Nawet mniejsze i większe biznesy, dzięki bardzo dużym możliwościom jakie umożliwia nam sieć internetowa, mogą zarządzać sprzedażą krajową lub zagraniczną. Rynek e-commerce zmienił zupełnie strategię funkcjonowanie wielu przedsiębiorstw konkurujących o znalezienie potencjalnego kontrahenta. Dodatkowo, za pomocą internetu, można osiągnąć o dużo więcej interesantów naszych produktów a także usług.


Już teraz zadbaj o to, aby wyszukiwarka internetowa posiadała aktualne informacje o działalności jaką prowadzisz. Podniesienie aktywności w sieci pomoże Ci osiągnąć przewagę na e-rynku. My Tobie w tym pomożemy!


Mamy mnóstwo chęci oraz rozwiązań, dzięki którym Twoja działalność będzie mogła się rozwijać i zyskiwać nowych kontrahentów. Zaprojektujemy od początku, bądź dokonamy modernizacji gotową stronę internetową tak, by była wizytówką Twojej firmy w internecie. Nasze strony internetowe projektowane są w responsywnej technologii RWD, czyli są dostosowane do wyświetlania na ekranach różnych urządzeń mobilnych tj. tablet i telefon. Poza tym, tworzenie stron www w WordPress, zapewnia uporządkowaną strukturę informacji systemu edycji treści strony CMS.


Projektowanie i tworzenie stron internetowych oraz kompleksowy serwis www jest naszą specjalnością. Zapraszamy do kontaktu już teraz!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Technologia projektowania strony www, polegająca na automatycznym dopasowaniu się wyglądu strony do rozmiaru okna przeglądarki na mobilnych i stacjonarnych komputerach.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Nabywca, któremu zostaje przekazana dana witryna www, powinien momentalnie rozpoznać się w jej konstrukcji, oraz bez najmniejszego kłopotu odczytać poszukiwane w niej materiały.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Search Engine Optimalization to optymalizacja portali www, mająca na celu odpowiednie usprawnienie witryny www, by była ona w stanie osiągnąć jak najlepsze pozycje w wyszukiwarce na określone frazy i wyrazy kluczowe w wynikach wyszukiwarek.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

W skutek wprowadzenia odpowiednich informacji i zmian, strona www jest przejrzysta, funkcjonalna oraz wysoko klasyfikowana przez algorytm wyszukiwarki.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Chcąc pozyskać klientów, z pewnością potrzebujesz czegoś więcej niż jedynie dobrego produktu i fachowej obsługi klienta. Niezbędną częścią marketingu w sieci jest dzisiaj firmowa strona www, poprzez którą zareklamujesz skutecznie swoją firmę w internecie. Projektowanie i tworzenie stron www poparte jest przez nas analizą rynku danej branży, firm konkurencyjnych oraz wyznaczeniem grupy docelowej klientów. Wyznaczenie targetu z pewnością doprowadzi do zwiększenia konwersji oraz zysków.

OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Bieruń

Od 9 lat nasza agencja internetowa tworzy efektywne, mobilne oraz schludne strony internetowe. Całkowity koszt witryny www uwarunkowany jest od wymiaru skomplikowania zlecenia, co ma wpływ na wymiar, czasu potrzebnego do jej ukończenia. Warto również skorzystać z formularza wyceny witryny, dostępnym na naszej stronie www, by oszacować już teraz, jaka będzie cena strony internetowej dla Twojego biznesu. Każde przez nas zlecenie poprzedza dopasowany odpowiednio do branży i charakteru branży, indywidualnie stworzony w Adobe Photoshop graficzny projekt strony www. Po zapoznaniu i Twojej pełnej akceptacji, szablon graficzny strony w dalszej kolejności poddawany jest kodowaniu w odpowiedniej do potrzeb technologii AMP, oraz w postaci tradycyjnej strony www z edycją treści CMS WordPress. Na prośbę klienta jesteśmy w stanie również zbudować witrynę www w wersji nieedytowalnej. Gwarantowana także przez dkstrony jest odpowiednia optymalizacja pod SEO witryny www, co jest fundamentem widoczności strony w Google oraz dużą pomocą dla pozycjonera wykonującego audyt strony www przed pozycjonowaniem. W efekcie końcowym dostajesz profesjonalny, schludny a zarazem użyteczny serwis www dokładnie dopasowany do branży Twojej działalności. Sprawdź nas!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Bieruń

Witryna internetowa ma duże znaczenie dla wizerunku firmy, a możliwe jej błędy mogą w istocie negatywnie oddziaływać na komunikację naszych wyczekiwanych klientów odwiedzających stronę z właścicielem strony internetowej. Modernizacja strony internetowej z pewnością pomoże w dostarczeniu nowych osób odwiedzających stronę. Nierzadko wystarczy unowocześnić i odświeżyć istniejącą witrynę www, aby podnieść jej konwersję. By utrzymać witryny www na optymalnym poziomie widoczności a także zapewnić im sprawne funkcjonowanie, wymagana jest ich bieżąca obsługa. Jeśli brak Ci wolnego czasu, możliwości lub umiejętności, to z przyjemnością zapewnimy Ci taką usługę, jaką jest administracja i obsługa stron internetowych. W skład naszej obsługi wchodzi m.in. aktualizacja wtyczek witryny www, modułów oraz zapewnienie odpowiedniej mobilności. Szczególnie Ważne są także cykliczne aktualizacje systemu WP w sytuacji posiadania strony www z systemem treści CMS w zapleczu systemu WordPress. W trudnych przypadkach, gdy strona www uległa awarii z różnych przyczyn, m.in. z powodu utraty hasła, błędów programistycznych, bądź zmianie parametrów serwera, oferujemy taką usługę, jaką jest naprawa stron internetowych. Wykonamy profesjonalny w pełni darmowy audyt Państwa strony www, oraz możemy zaoferować optymalne rozwiązanie!

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Bieruń

Optymalizacja SEO strony www jest szalenie obowiązkowym procesem, mającym wpływ na uzyskanie widoczności na czołowej stronie w wyszukiwarkach internetowych. Optymalizacja stron www obejmuje cały zestaw praktyk, wdrażanych przez dkstrony już w początkowym etapie tworzenia witryny www, wpływających w efekcie końcowym na jej rozpoznawalność a również promocję w internecie. Oferujemy również bezpłatnie, profesjonalny audyt strony www działającej, umożliwiający odszukać wszystkie błędy które wpływają na jej słabą indeksację w Google. Następnie przystępujemy do konkretnych rozwiązań, by Państwa strona internetowa funkcjonowała poprawnie. Duży nacisk kładziemy na samą treść na stronie, która powinna powstać zgodnie z zasadami SEO, będącą bardzo wartościową dla wyszukiwarek, dlatego też oferujemy seo copywriting. Każdy zlecony przez was tekst na witrynę jest unikatowy, indywidualny, uzbrojony w poszukiwane frazy oraz wyrazy, co jest niezbędne dla algorytmów wyszukiwarki Google. Zapamiętaj! Płacisz za jeden artykuł, a następnie my tworzymy z niego synonimiczne teksty SEO, dzięki czemu otrzymujesz od kilkunastu do kilkudziesięciu różniących się artykułów, budujących super zaplecze pozycjonerskie. Skontaktuj się!Strony www Bieruń

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Sumiennie stworzona strona www wyróżni Państwa firmę w odniesieniu do konkurencji i sprawi odniesienie wyższych pozycji w wyszukiwarkach. Projektowanie stron internetowych zaczyna się zwykle od wyznaczenia celu jaki powinna pełnić dana strona i grupy klientów, do których chcielibyśmy dotrzeć. W następnej kolejności określamy jakie informacje powinny znaleźć się na stronie internetowej, aby były oczywiste oraz zamieszczone w sposób taki, by czytelnik w prosty sposób, w bardzo krótkim czasie mógł do nich dotrzeć oraz uzyskał konkretne materiały. Budowa stron internetowych opiera się na sprawdzonych rozwiązaniach, jakie tworzą dobrze wyeksponowane zakładki strony, m.in. strona główna, usługi, cennik, kontakt, referencje. Wstawiane zdjęcia i galerie podnoszą walory estetyczne portalu, jednocześnie nie wpływając na szybkość wczytywania i zakłócenia czytelności. Układ oraz kolorystyka zapewniają przyjazny dla oka wizualny komfort odbioru strony www. Zaprojektowane przez dkstrony strony internetowe są kompletnie doprowadzone do perfekcji oraz oryginalne. Zwracamy uwagę na prostotę i profesjonalną optymalizację witryny www, co doskonale spełnia wszystkie wytyczne algorytmów wyszukiwarek internetowych.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Aby nie zostać w tyle za wiecznie rozwijającą się technologią internetową, przedsiębiorstwa muszą zadbać o to, ażeby ich strony www wyróżniały się w pełni sprawnie funkcjonującym narzędziem reklamowym. Gdy dysponujesz już własną witrynę i zaczynasz uświadamiać sobie, iż Twoja strona przestaje pracować jak należy, wówczas warto podjąć decyzję na jedną z naszych usług, jaką jest modernizacja stron internetowych. Wiedza naszych programistów przełoży się na zapewnienie Twojej stronie nowego i świeżego wyglądu, dopasowanego do aktualnych technologii i standardów. Poprawimy widoczność strony www, co wpłynie na zwiększenie jej atrakcyjności na tle konkurencji. Nieodpłatnie dokonamy całościowej analizy witryny www i doradzimy optymalne rozwiązania, które wprowadzimy od razu po zatwierdzeniu przez klienta. Czasem po prostu wystarczy kilka niewielkich poprawek, aby wypromować Twoją firmę w Google i utrzymać na wysokiej pozycji w wyszukiwarkach internetowych. Rzetelnie, zrozumiale i przystępnie udzielimy wszelkich informacji związanych z przedmiotem naszej działalności. Odpowiemy na wszystkie pytania. Czekamy na kontakt!


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Niewątpliwie jesteś świadomy, iż nie wystarczy posiadać znakomicie zrobioną firmową stronę www. Bardzo istotna jest jej prawidłowa obsługa, by całość stale sprawnie działała i zapewniała konwersję. Bez wahania zdecyduj się na usługi firmy dkstrony.pl, a zapewnimy Ci konkretne, całkowicie dostosowane i profesjonalne prowadzenie strony internetowej. Bez przerwy będziemy dokonywać niezbędnych aktualizacji systemu, zabezpieczeń i treści na Twojej stronie internetowej. Kiedy zdarzy się owa potrzeba, to odświeżymy stronę www odnośnie do zmiany szaty graficznej, budowy i właściwości. Na bieżąco wykonamy różne naprawy, zapewniając docelowo kompleksową optymalizację strony www. Skontaktuj się z nami!


A zatem nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić was do skorzystania z usługi, a w przypadku jakichkolwiek pytań serdecznie zapraszamy do kontaktu!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga