Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 739 234 518 ➤ Gorlice

Obszar usług: Gorlice, Biecz, Bobowa, Lipinki, Łużna, Moszczenica, Ropa, Sękowa, Uście Gorlickie.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Dysponujemy bogatym doświadczeniem, które przekłada się na tworzenie stron internetowych dla lokalnych firm o mniejszym lub większym obrębie. Projektowane przez nas nowoczesne strony www spełniają wymagania stawiane przez wyszukiwarkę internetową Google, co zapewnia im bardzo dobrą pozycję w wynikach wyszukiwania.


Internet to wspaniałe niezbędne narzędzie umożliwiające dotarcie do potencjalnych nabywców produktów oraz usług. Nawet mniejsze i średnie biznesy, dzięki bardzo dużym możliwościom jakie daje nam sieć internetowa, mogą prowadzić sprzedaż krajową oraz zagraniczną. E-commerce zmienił absolutnie pogląd na działania wielu podmiotów konkurujących o uzyskanie potencjalnego kontrahenta. Poza tym, poprzez działalność w internecie, można osiągnąć o sporo więcej odbiorców naszych produktów i usług.


Już od dziś zatroszcz się o to, aby wyszukiwarka dysponowała aktualnymi informacjami o Twojej firmie. Wzrost widoczności w sieci pomoże Ci osiągnąć znaczną przewagę na e-rynku. My zrobimy to dla Ciebie!


Posiadamy dużo chęci i rozwiązań, dzięki którym wasza firma będzie mogła się rozwijać i zyskiwać nowych kontrahentów. Stworzymy od zera, bądź zmodernizujemy istniejącą stronę internetową tak, by była wizytówką Twojej działalności w sieci. Nasze strony internetowe powstają w responsywnej technologii RWD, czyli są dostosowane do wyświetlania na urządzeniach mobilnych tj. tablet oraz telefon. Do tego, tworzenie stron www w WordPress, pozwala nam na przejrzystą strukturę informacji systemu do zarządzania treścią CMS.


Projektowanie i tworzenie stron internetowych oraz kompleksowy serwis www to nasza specjalność. Zadzwoń do nas już teraz! Zapraszamy!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Technologia projektowania serwisu www, polegająca na samoczynnym dopasowaniu się struktury graficznej strony do wymiarów okna przeglądarki na mobilnych i stacjonarnych komputerach.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Nabywca, któremu zostaje przekazana dana witryna, powinien naturalnie rozpoznać się w jej logicznym układzie, i bez trudu odnaleźć zawarte w niej materiały.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Search Engine Optimalization to optymalizacja stron internetowych, mająca na celu specjalistyczne przygotowanie strony, by była ona w stanie osiągnąć jak najlepsze pozycje w wyszukiwarce na określone frazy oraz wyrazy kluczowe w wynikach wyszukiwarek.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

W skutek wprowadzenia odpowiednich modyfikacji, witryna internetowa jest czytelna, funkcjonalna i wysoce oceniana przez algorytm wyszukiwarek internetowych.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Żeby zyskać klientów, potrzeba Ci więcej aniżeli tylko dobrego produktu oraz profesjonalnej jakości obsługi klienta. Istotną częścią marketingu internetowego jest właśnie firmowa strona www, dzięki której wypromujesz skutecznie Twoją firmę w internecie. Projektowanie i tworzenie stron www poparte jest przez nas analizą rynku danej branży, konkurencji oraz wyznaczeniem grupy docelowej klientów. Wyznaczenie celu w prostej lini doprowadzi do zwiększenia kontaktu z Państwa firmą.

OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Gorlice

Od 9 lat agencja internetowa dkstrony projektuje efektywne, mobilne oraz czytelne strony www. Całkowity koszt witryny www zależny jest od poziomu skomplikowania zlecenia, co ma wpływ na ilość, czasu który należy poświęcić do jej stworzenia. Prosimy także skorzystać z naszego formularza wyceny projektu www, dostępnym na naszej stronie www, aby wyliczyć szybciej, jaka będzie cena strony internetowej dla Państwa. Każde nasze jedno zadanie poprzedza odpowiednio dostosowany do danej branży i charakteru firmy, indywidualnie stworzony w Adobe Photoshop graficzny projekt strony www. Po zapoznaniu oraz Twojej akceptacji, projekt graficzny witryny www kolejnie poddawany jest kodowaniu w odpowiedniej do potrzeb technologii AMP, a także w postaci standardowej strony www z edycją treści CMS WordPress. Na sugestię klienta jesteśmy w stanie także zakodować stronę internetową w wersji bez CMS. Gwarantowana również przez nas jest poprawna optymalizacja pod SEO witryny www, jest to fundamentem indeksacji strony w wyszukiwarkach oraz dużym ułatwieniem dla osoby wykonującej audyt strony www przed pozycjonowaniem. Finalnie otrzymujesz profesjonalny, estetyczny a także praktyczny serwis www odpowiedni do branży Twojej firmy. Zadzwoń teraz!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Gorlice

Witryna internetowa ma wielkie znaczenie dla wizerunku działalności, a potencjalne jej błędy mogą w istocie negatywnie wpływać na komunikację naszych odbiorców odwiedzających stronę z właścicielem strony. Modernizacja strony internetowej z pewnością pomoże w dostarczeniu nowych osób odwiedzających witrynę. Czasami wystarczy tylko odświeżyć graficznie istniejącą stronę www, aby podnieść jej konwersję. By utrzymać strony internetowe na możliwie wysokim poziomie widoczności a także zagwarantować im sprawną pracę, potrzebna jest ich nieustanna obsługa. Jeśli nie posiadasz wolnego czasu, możliwości oraz umiejętności, to zapewnimy Ci takową usługę, jaką jest administracja i obsługa stron internetowych. W skład naszych obowiązków wchodzi m.in. aktualizacja wtyczek witryny, modułów oraz zapewnienie optymalnej mobilności. Istotne są także aktualizacje systemu WordPress w sytuacji posiadania strony www z edycją treści CMS w panelu administracyjnym systemu CMS – WordPress. W trudnych przypadkach, gdy witryna www uległa awarii z jakichś przyczyn, m.in. z powodu złośliwego oprogramowania, błędów programistycznych, bądź zmianie parametrów serwera, proponujemy taką usługę, jaką jest naprawa stron internetowych. Wykonamy solidny w pełni darmowy audyt Twojej witryny www, a następnie zaproponujemy najlepsze rozwiązanie!

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Gorlice

Optymalizacja SEO strony firmowej jest szalenie istotnym procesem, wpływającym na uzyskanie widoczności na wysokiej pozycji w wyszukiwarkach internetowych. Optymalizacja stron www obejmuje szeroki zestaw działań, wdrażanych przez nas już w początkowym etapie tworzenia witryny, które w efekcie końcowym wpływają na jej rozpoznawalność a także promocję w internecie. Wykonujemy także bezpłatny, solidny audyt strony www która już funkcjonuje, umożliwiający zidentyfikować wszystkie błędy rzutujące na jej złą indeksację w wyszukiwarkach. W następnej kolejności możemy przejść do precyzyjnych rozwiązań, by wasza strona firmowa działała idealnie. Duży nacisk nakładamy na edycję treści na stronie, która powinna powstać zgodnie z wytycznymi SEO, będącą bardzo wartościową dla wyszukiwarek Google, toteż dlatego przedstawiamy seo copywriting. Każdy zamówiony przez Ciebie tekst na stronę firmową jest unikatowy, indywidualny, wyposażony we właściwe frazy oraz słowa kluczowe, co jest podstawą dla algorytmów wyszukiwarki Google. Zapamiętaj! Płacisz tylko za jeden artykuł, a my z niego tworzymy synonimiczne teksty SEO, dzięki temu otrzymujesz od kilkunastu do nawet kilkudziesięciu różnorakich treści, budujących super zaplecze pozycjonerskie. Zadzwoń do nas!Strony www Gorlice

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Fachowo utworzona strona www wyróżni Państwa firmę względem konkurencji i wpłynie na odniesienie znacznych efektów widoczności w sieci. Projektowanie stron internetowych zaczynamy od określenia celu jaki musi spełniać dana strona i grupy odbiorców, do których pragniemy dotrzeć. W następnej kolejności ustalamy jakie treści powinne znajdować się na stronie internetowej, aby były zrozumiałe oraz zamieszczone w sposób taki, by odwiedzający w łatwy sposób, w krótkim czasie mógł do nich dotrzeć i uzyskał dokładne materiały. Budowa stron internetowych opiera się na przetestowanych rozwiązaniach, jakie tworzą dobrze wyeksponowane zakładki witryny, m.in. strona główna, usługi, cennik, kontakt, referencje. Umieszczanie zdjęcia oraz galerie wzmacniają walory estetyczne strony, a zarazem nie wpływając na szybkość ładowania oraz zakłócenia czytelności. Struktura oraz koloryzacja gwarantują przyjazny dla oczu wizualny komfort odbioru strony www. Przygotowane przez naszą firmę strony internetowe są całkowicie zoptymalizowane i nowoczesne. Stawiamy na prostotę oraz profesjonalną optymalizację www, co w każdym calu spełnia kompleksowo wymogi algorytmów wyszukiwarek internetowych.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Chcąc nadążyć za bezustannie rozwijającą się technologią internetową, przedsiębiorstwa muszą zadbać o to, ażeby ich strony www wyróżniały się w pełni działającym narzędziem reklamowym. Gdy masz do dyspozycji już swoją stronę i zaczynasz zauważać, iż Twoja strona www przestaje działać dobrze, to warto zdecydować się na jedną z naszych usług, jaką jest modernizacja stron internetowych. Kompetencje naszych programistów przełoży się na zapewnienie Twojej witrynie www nowego i świeżego wyglądu, adekwatnego do najnowszych technologii i standardów. Ulepszymy widoczność strony, co wpłynie na zwiększenie jej atrakcyjności na tle konkurencji. Na koszt firmy przeprowadzimy całościową analizę strony oraz doradzimy optymalne rozwiązania, które zastosujemy natychmiast po zatwierdzeniu przez klienta. Czasami po prostu wystarczy kilka małych poprawek, aby wypromować Twoją firmę w internecie i utrzymać na wysokiej pozycji w wyszukiwarkach Google. Solidnie, jasno i przystępnie udzielimy wszystkich informacji związanych z przedmiotem naszej działalności. Odpowiadamy na każde pytanie. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Zapewne jesteś świadomy, iż nie wystarczy mieć doskonale wykonaną firmową witrynę internetową. Bardzo ważna jest jej właściwa obsługa, by całość ciągle sprawnie działała i zapewniała konwersję. Już dziś zdecyduj się na usługi firmy dkstrony.pl, a zapewnimy Ci konkretne, w całości dopasowane i niezawodne prowadzenie strony internetowej. Bez przerwy będziemy dokonywać niezbędnych aktualizacji systemu, zabezpieczeń i treści na Twojej witrynie www. Kiedy zdarzy się owa potrzeba, to odświeżymy stronę internetową pod kątem zmiany oprawy graficznej, rozmieszczenia i łatwości w użyciu. Bez wahania dokonamy różne naprawy, gwarantując na końcu całościową modernizację strony www. Czekamy na kontakt!


W tym wypadku nie zostaje nam nic innego jak zaprosić was do skorzystania z naszej oferty, a w razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga