Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 515 545 948 ➤ Zgierz

Obszar usług: Zgierz, Głowno, Ozorków, Aleksandrów Łódzki, Parzęczew, Stryków.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Wykonujemy nowoczesne strony www dla firm handlowych oraz usługowych. Skrupulatność wykonania oraz prędkość działania to nasze atuty, które składają się na pasję, jaką jest tworzenie stron internetowych. Poprzez skierowanie naszych projektów na lokalną optymalizację umożliwiamy skuteczną obecność firmy w wyszukiwarce internetowej oraz progres wartości sprzedażowych.


Handel w internecie to posiadająca mnóstwo atutów, rewolucja w funkcjonowaniu działalności, do której dołącza coraz więcej użytkowników. Dostęp do tej technologii można uzyskać niemalże w każdym miejscu za pomocą mobilnych urządzeń internetowych. Kluczem do sukcesu dla dużej rzeszy firm staje się obecnie widoczność w sieci, uchylając przed nimi ogrom możliwości otwarcia się na szersze rynki zbytu krajowego i zagranicznego.


Nie pozwól na to aż konkurencja Cię wyprzedzi! Zadbaj o to, aby wasza firmowa strona internetowa znalazła się na najlepszej pozycji w wyszukiwarce. Nasza agencja zrobi to dla was.


Wypracowanie widzialności Twojej witryny w sieci www to mechanizm, który wymaga specjalnego przygotowania oraz obeznania na temat wykorzystania aktualnych metod i narzędzi. Projektowanie i tworzenie stron www wykonujemy poprzez korzystanie z nowych technologii oraz trendów, a także uwzględniając wymagania i oczekiwania naszych kontrahentów. Nasze strony internetowe są w pełni mobilne, czyli płynnie dostosowujące się do rozmiarów ekranu wszelkiego urządzenia. Tworzenie stron www w WordPress, z systemem (CMS), w przyjazny sposób zapewni dokonywanie zmian m.in. galerii na stronie www.


Nowoczesne portale internetowe, kompleksowy serwis www, aktualne rozwiązania – Skontaktuj się z nami!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Technika takiego projektowania, która polega na samoczynnym dostosowywaniu się struktury strony www do wielkości wyświetlacza urządzenia, na którym jest wyświetlany. Przyczynia się to m.in. do lepszej indeksacji w Google.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Efektywna nawigacja strony sprawia, że użytkownik od razu uzyska wszelkie potrzebne mu informacje. Strona www posiada wbudowany system CMS Wordpress do wygodnej samodzielnej edycji artykułów lub galerii na stronie www.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Stworzenie kodu oraz struktury strony internetowej tak, by jej treść w sposób przejrzysty i kompleksowy dostarczała wszelkich niezbędnych informacji lub odpowiedzi na pytania użytkowników korzystających z wyszukiwarki internetowej.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Wykonując witryny www dla naszych klientów, piszemy zgodny z zasadami SEO kod oraz zwracamy uwagę na to, by były one wypełnione skuteczną treścią, co zapewni wysoką wartość algorytmu wyszukiwarki Google.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Badanie rynku, działań konkurencji i wyznaczenie grupy docelowej to zadania, które mają wielki wpływ na projektowanie i tworzenie stron internetowych. Śledzimy również na bieżąco wszelkie nowinki techniczne, które wykorzystujemy w naszej pracy. Nie ma znaczenia dla nas, czym się zajmujesz oraz w jakiej branży działasz, stworzymy dla Państwa wzorową stronę internetową, mając w pełni na uwadze stosowanie się do zasad właściwej optymalizacji SEO jak i również nienagannego designu. Dzięki dkstrony Twoja firmowa strona www zdobędzie bardzo dobrą szansę na odniesienie odpowiedniej pozycji w sieci.

OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Zgierz

Agencja internetowa dkstrony zdobyła bogate doświadczenie dzięki wielu wykonanym projektom, których dokonaliśmy na przestrzeni dziesięciu lat. Cena strony internetowej wynika z kilku elementarnych czynników, między innymi stopnia złożoności projektu a także innych ważnych elementów. Dokładną wycenę otrzymasz szybko dzięki wypełnieniu formularza w zakładce wycena. Masę czasu wkładamy w projekt strony www, mamy na uwadze pomysły naszych klientów, oraz charakterystykę branży, w której działa firma. Nasz projekt strony internetowej zaczynamy od przedstawienia nieodpłatnej wersji graficznej narysowanej w Adobe Photoshop. Gdy dojdziemy do porozumienia odnośnie grafiki strony, rozmieszczenia elementów oraz jej struktury przystępujemy do kodowania w wybranej technologii AMP, bądź w postaci tradycyjnej strony www z edycją treści CMS z panelem WordPress, lub też jako wizytówkę w wersji nieedytowalnej. Wszystkie ukończone witryny napisane są zgodnie z wymaganymi wytycznymi poprawnej optymalizacji SEO oraz zgodne z W3C. Pozycjoner przeprowadzający audyt strony www nie musi za dużo pracować, aby uzyskać jej wyświetlanie na pierwszych wynikach w wyszukiwarce. Skontaktuj się z nami już teraz, a przekonasz się, że można mieć doskonale działającą firmową stronę internetową niewielkim nakładem pieniędzy. Zapraszamy!.

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Zgierz

Strona www jest wizytówką waszej firmy w sieci www. Design, artykuły oraz użyteczność strony www wpływa na to, jak wasza działalność postrzegana jest przez kontrahentów. Poświęcony do minimum czas na decyzję zakupową przez użytkownika jest bardzo ważny. Jeśli wasza oferta nie zostanie sensownie zaprezentowana, to mogą zrezygnować już na starcie oraz w ogóle z niej nie skorzystać, a Ty nie zyskasz wyczekiwanego celu. Zadzwoń do nas, a dokonamy rzetelnej oceny stanu technicznego i wizualnego Państwa strony www oraz zaproponujemy dopasowaną usługę, jak: modernizacja strony www polegająca na odświeżeniu grafiki i poprawie jej konstrukcji aby lepiej spełniała swoją funkcję, naprawa strony www, gdy strona internetowa została zaatakowana przez hakera, uległa awarii w wyniku błędów programistycznych lub jeśli wymagane są aktualizacje wtyczek w CMS. Czasem najlepszym rozwiązaniem jest zrobienie od zera nowej witryny, administracja strony www czyli stała współpraca z z nasza agencją w celu dokonywania bieżących uaktualnień strony. Obsługa stron internetowych usługa zalecana dla właściwego funkcjonowania firmowej strony. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami celem wyboru odpowiedniej usługi tak, by Twoja witryna www przynosiła dla Ciebie jak najwięcej korzyści.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Zgierz

Strona internetowa to narzędzie na które każdy jej właściciel liczy aby pozyskiwała do siebie więcej odwiedzających w efekcie podwyższając liczbę kontaktów biznesowych, klientów przekładając się na przyrost transakcji oraz subskrypcji dlatego warunkiem jest jej atrakcyjność. Nie zawsze jest taki efekt. Wpływ na to ma wiele czynników, a także wiedzy do ich użycia i dobrego wyeksponowania. Optymalizacja SEO strony firmowej jest podstawą indeksacji strony www na wysokich miejscach wyszukiwania w Google. Ponadto kładziemy nacisk na lokalne SEO, czyli optymalizację strony internetowej pod kątem wyszukiwania użytkowników z rynku lokalnego. Na pierwszym miejscu wykonujemy dogłębny, w pełni bezpłatny audyt strony internetowej, aby wyłapać wszystkie błędy oraz nieprawidłowości na stronie, wpływające niekorzystnie na indeksację i konwersję w Google. Dzięki usłudze seo copywriting gwarantujemy wartościowe, interesujące oraz zrozumiałe artykuły na stronie, zawierające właściwą liczbę fraz i słów kluczowych niezbędnych dla wyszukiwarek. Tworzymy synonimiczne teksty seo na podstawie jednego artykułu, za który zapłacisz jeden raz, a otrzymujesz unikalne treści które mają duże znaczenie dla Google które stworzone są za pomocą odpowiedniej składni, dzięki temu otrzymasz wiele unikatowych, niezbędnych dla wyszukiwarki Google treści. Zwróć się do nas już dziś, a przedstawimy Tobie nasze usługi SEO, by poszerzyć odwiedziny Twojej strony www powiększając Twoje przychody.Strony www Zgierz

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Zbudujemy dla was efektowną wizytówkę firmowej strony internetowej. Postaramy się aby wasza firmowa wizytówka internetowa efektywnie wyróżniała się pośród konkurencji, zarówno pod względem technicznym a także jej wyglądu, zadbamy również o poprawną optymalizację strony która przełoży się na szybkość a także widoczność w sieci www. Projektowanie stron internetowych przez nas poprzedzone jest mnóstwem zwięźle sprecyzowanych działań dostosowanych pod kątem określonej branży, mających na celu wyeksponować Twoją działalność w sieci www. Tworzona przez nas każda strona internetowa ma na celu w sposób prosty oraz skuteczny przesłać przekaz, który będzie w stanie dotrzeć do odbiorcy docelowego wykorzystując do tego wyselekcjonowane słowa a także frazy kluczowe. Nasz stworzony system sprawi iż Twoja strona internetowa w sposób szybki i naturalny pojawi się na czołowych pozycjach w wynikach wyszukiwarki Google, po wpisaniu przez użytkownika szukanej usługi, rzeczy, a także informacji związanej z daną branżą, dziedziną czy usługami. Layout strony www zaprojektowany jest przejrzyście bez używania zbędnej ilości grafiki co przekłada się na jej szybkość wczytywania a także przejrzystość odbioru z wykorzystaniem dobrej jakości artykułów SEO. Treści zawarte na stronie internetowej są interesujące, w pełni przejrzyste i przybliżające w sposób intuicyjny krok po kroku do sfinalizowania celu, jakim jest zwiększenie klientów bądź odwiedzających serwis. Stuprocentowa satysfakcja oraz zadowolenie naszego kontrahenta jest naszym celem, dlatego uwzględniamy Państwa sugestie na każdym etapie projektowania strony www.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Aktualnie prawidłowo wykonana strona internetowa to najlepsze narzędzie marketingowe na rynku. Branża IT szczególnie tworzenie stron www to nieustannie zmieniające się trendy oraz technologie ich tworzenia. Tak więc aby strona internetowa spełniała swoje zadanie w postaci wysokiej ilości odwiedzających oraz konwersji musi być na bieżąco administrowana. Przestarzała, nie zmodernizowana strona www może nie tylko odstraszać interesantów ale także źle wpływać na jej pozycję w wyszukiwarce Google. Oferowana przez dkstrony usługa, jaką jest modernizacja strony internetowej, zapewni Twojej witrynie www ciekawy design, właściwą komunikację z kontrahentem i skuteczny content marketing. Wykonamy bezpłatny audyt SEO strony www, na podstawie którego wykonujemy modernizację strony internetowej, ma ona na celu odróżnienia się wśród konkurencji.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Istniejąca już od jakiegoś czasu witryna co pewien czas wymaga jej odświeżenia szaty graficznej bądź też pracy technicznej, ważną rzeczą jest także uaktualnienie systemu CMS i jej zainstalowanych rozszerzeń. Wraz z pojawiającymi się trendami, wdrażaniem coraz nowszych technologii, a czasem zwyczajnie błędami od strony programistycznej. Oferujemy również usługę jaką jest obsługa stron internetowych której celem są bieżące prace odnośnie konieczności uaktualnień graficznych oraz programistycznych strony internetowej. Warto już dziś zlecić nam prowadzenie witryny, aby mieć zapewnioną odpowiednią konwersję i dobrą pozycję w wyszukiwarce. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty! dzięki której z pewnością Ty oraz Twoja strona internetowa na tym skorzystają!.


Dlatego też nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić Państwa do skorzystania z usługi, a w przypadku dodatkowych pytań czekamy na kontakt!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga