Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 739 234 518 ➤ Kamień Pomorski

Obszar usług: Kamień Pomorski, Golczewo, Dziwnów, Międzyzdroje, Świerzno, Wolin.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Tworzymy nowoczesne strony www dla firm oraz osób indywidualnych. Rzetelność wykonania oraz szybkość działania to nasze cechy, które składają się na pasję, jaką jest tworzenie stron internetowych. Poprzez ukierunkowanie naszych projektów na lokalną optymalizację umożliwiamy skuteczną widoczność firmy w sieci oraz podniesienie skuteczności handlowych.


E-commerce to mająca dużo pozytywów, rewolucja w funkcjonowaniu firm, do której należy coraz więcej użytkowników. Dostęp do sieci www uzyskujemy niemal w każdym zakątku świata przy użyciu mobilnych odbiorników internetowych. Dojściem do sukcesu dla szerokiej rzeszy działalności jest w dzisiejszym świecie widoczność w sieci, otwierając przed nimi bardzo dużo możliwości przeskoczenia na szersze rynki zbytu.


Nie zwlekaj aż konkurenci Cię wyprzedzą! Dopilnuj tego, by Państwa firmowa strona internetowa znalazła się na dobrej pozycji w wyszukiwarkach internetowych. Nasza agencja reklamowa zrobi to dla Państwa.


Zapewnienie obecności strony w internecie to mechanizm, wymagający odpowiedniego przygotowania oraz obeznania na temat użycia aktualnych sposobów i narzędzi. Projektowanie i tworzenie stron www wykonujemy poprzez korzystanie z nowych technologii jak i trendów, jednocześnie uwzględniając potrzeby i oczekiwania zleceniodawcy. Nasze strony internetowe są w 100% mobilne, czyli płynnie układające się do rozdzielczości ekranu każdego urządzenia mobilnego. Tworzenie stron www w WordPress, z systemem zarządzania treścią (CMS), w bardzo łatwy sposób umożliwi wykonywanie uaktualnień m.in. danych na stronie www.


Nowoczesne strony www, kompleksowy serwis www, aktualne rozwiązania – Skorzystaj z naszej oferty!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Sposób takiego tworzenia, polegająca na samoczynnym dostosowywaniu się układu strony www do wielkości ekranu urządzenia, na którym jest wyświetlany. Znacznie podwyższa to pozycję m.in. w wyszukiwarkach.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Swobodna nawigacja witryny www sprawi, że użytkownik od razu dotrze do istotnych informacji. Strona www posiada wbudowany system CMS Wordpress do łatwej samodzielnej edycji treści oraz zdjęć na stronie www.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Wykonanie kodu a także struktury witryny www tak, by jej treść w sposób jasny i wyczerpujący dostarczała wszelkich wyszukiwanych informacji lub odpowiedzi na pytania internautów korzystających z wyszukiwarki Google.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Projektując strony www dla naszych klientów, konstruujemy zoptymalizowany pod SEO kod oraz przywiązujemy uwagę do tego, aby były wypełnione dobrej jakości treścią, co zapewni wysoką ocenę algorytmu wyszukiwarki Google.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Analiza rynku, działań konkurencji oraz wyznaczenie grupy docelowej to zadania, które mają duży wpływ na projektowanie i tworzenie stron internetowych. Śledzimy także na bieżąco wszystkie nowinki techniczne, które wykorzystujemy w swojej pracy. Niezależnie od tego, czym się zajmujesz lub w jakiej branży działasz, stworzymy dla Państwa poprawną oraz funkcjonalną stronę, zoptymalizowaną pod kątem SEO a także layoutu strony. Dzięki dkstrony Twoja firmowa strona www zdobędzie bardzo dobrą szansę na uzyskanie odpowiedniej pozycji w Google.

OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Kamień Pomorski

Agencja internetowa dkstrony zyskała zasobne doświadczenie dzięki wielu profesjonalnym realizacjom, których dokonaliśmy na przestrzeni dziesięciu lat. Cena strony internetowej wynika z kilku ważnych czynników, ten ogólny to oczywiście stopień skomplikowania konkretnego projektu. Precyzyjną cenę strony uzyskasz po wypełnieniu formularza w zakładce wycena. Masę czasu wkładamy w projekt strony www, realizujemy zarówno koncepcje naszych kontrahentów, również charakterystykę branży, w której działa firma. Projekt strony internetowej wykonujemy za pomocą programu Adobe Photoshop i jest on oczywiście zupełnie bezpłatny. Dobrze obmyślaną strukturę oraz konstrukcję elementów nawigacyjnych strony www kolejno poddajemy programowaniu w odpowiedniej wedle potrzeb technologii AMP, czy też w postaci standardowej strony www z edycją treści CMS z systemem WordPress, a także jako wizytówkę bez wersji edytowalnej. Wszystkie wykonane strony www zaprogramowane są w zgodzie z wymaganymi zasadami prawidłowej optymalizacji SEO a także zgodne z W3C. Audyt strony www to czynność jaką przeprowadzi pozycjoner, dzięki skrupulatnej optymalizacji nie musi wiele pracować by uzyskać wysoką pozycję. Zapraszamy do kontaktu już dziś, a przekonamy Cię że solidna, dobrze wykonana strona nie zawsze kosztować musi duże pieniądze.

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Kamień Pomorski

Firmowa strona www jest waszą wizytówką w internecie. Design, artykuły oraz użyteczność strony www wpływa na to, jak Państwa działalność postrzegana jest przez kontrahentów. Poświęcony do minimum czas na podjęcie decyzji zakupowej przez klienta jest bardzo istotny. Jeśli Państwa oferta nie zostanie sensownie zaprezentowana, wówczas z dużym prawdopodobieństwem kontrahent może zrezygnować już na starcie z nawiązania kontaktu. Skontaktuj się z nami, a dokonamy rzetelnej oceny technicznej i wizualnej Twojej strony oraz przedstawimy konkretną usługę, jak: modernizacja strony www polegająca na odświeżeniu designu i unowocześnieniu jej układu by lepiej wypełniała swoją funkcję, naprawa strony www, podczas gdy strona www uległa awarii od strony programistycznej lub potrzebna jest aktualizacja pluginów w CMS oraz została zaatakowana przez hakera. Czasem lepszym wyjściem jest utworzenie od podstaw nowej strony www, administracja strony www czyli stała współpraca z naszym zespołem odnośnie dokonywania bieżących uaktualnień na stronie www. Obsługa stron internetowych jest niezbędna dla normalnego funkcjonowania firmowej witryny. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami w celu wyboru właściwej usługi tak, by wasza strona przynosiła dla was jak najwięcej korzyści.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Kamień Pomorski

Strona internetowa to narzędzie na które każdy jej właściciel liczy aby pozyskiwała do siebie więcej użytkowników w efekcie zwiększając liczbę kontaktów biznesowych, klientów co przełoży się na przyrost transakcji i subskrypcji dlatego warunkiem jest jej atrakcyjność. Jednak nie zawsze tak jest. Składa się na to wiele czynników, a także wiedzy do ich użycia oraz prawidłowego wyeksponowania. Optymalizacja SEO strony firmowej jest podstawą indeksacji strony na dobrych miejscach wyszukiwania w Google. Duże znaczenie ma obecnie SEO lokalne, czyli optymalizację strony internetowej pod kątem wyszukiwania klientów z danego miasta oraz regionu. W pierwszych krokach wykonujemy dogłębny, całkowicie nieodpłatny audyt strony internetowej, by namierzyć wszystkie wady oraz nieprawidłowości na stronie, wpływające niekorzystnie na indeksację i konwersję w Google. Dzięki usłudze seo copywriting zapewniamy wartościowe, ciekawe oraz zrozumiałe artykuły na stronie, które łączą właściwą ilość ważnych słów oraz fraz kluczowych pod wyszukiwarki Google. Tworzymy synonimiczne teksty seo na podstawie jednego artykułu, za który płacisz jeden raz, a otrzymujesz unikalne artykuły mające wielkie znaczenie pozycjonerskie które stworzone są za pomocą odpowiedniej składni, dzięki temu uzyskasz wiele unikalnych, wartościowych dla wyszukiwarki Google treści. Napisz do nas już teraz, a my zaoferujemy Ci nasze usługi SEO, aby polepszyć ruch na Twojej witrynie www oraz zadbać o dochody ze sprzedaży.Strony www Kamień Pomorski

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Pomagamy w budowie eksperckiego wizerunku Państwa firmy w internecie. Postaramy się by wasza firmowa wizytówka pozytywnie wyróżniała się wśród konkurencji, zarówno od strony technicznej jak i jej wyglądu, dbamy szczególnie o prawidłową optymalizację strony internetowej która wpłynie na szybkość oraz widoczność w internecie. Naszą dziedziną jest projektowanie stron internetowych, praca nad stroną www to szereg zwięźle sprecyzowanych działań dostosowanych do danej branży, których efektem jest wyróżnienie Twojej firmowej wizytówki w sieci www. Projektowana przez nas każda strona internetowa ma na celu w prosty sposób i skuteczny przesłać przekaz, który dotrze do odbiorcy docelowego wykorzystując do tego odpowiednie wyrazy a także frazy kluczowe. Nasz opracowany system sprawi iż Twoja strona www w szybki sposób i naturalny pojawi się na wysokich pozycjach w wynikach Google, po wpisaniu przez użytkownika szukanej usługi, rzeczy, oraz informacji związanej z daną branżą, dziedziną czy usługami. Layout strony internetowej ułożony jest czytelnie bez zbytniej ilości grafiki co przekłada się na jej szybkość pracy a także przejrzystość odbioru z wykorzystaniem dobrej jakości artykułów SEO. Atrakcyjne artykuły zawarte na stronie internetowej są w pełni przejrzyste których celem jest w prosty sposób dotarcie do istotnych informacji, produktów bądź usług w celu zwiększenia transakcji oraz użytkowników witryny. Duży nacisk kładziemy na pełną satysfakcję i zadowolenie naszego kontrahenta, dlatego też otwarci jesteśmy na wasze konsultacje na każdym etapie tworzenia strony www.


Stara witryna nie przynosi efektów?

W obecnych czasach odpowiednio zaprojektowana strona internetowa jest jednym z najlepszych sposobów marketingowych. Pewnie zdajesz sobie sprawę, że aby Twoja firmowa strona internetowa była efektywna oraz posiadała dobrą konwersję, powinna być na bieżąco dostosowywana do aktualnych trendów tworzenia stron www. Stara, nie zmodernizowana strona www może nie tylko odstraszać interesantów ale także negatywnie wpływać na jej pozycję w wyszukiwarkach. Oferowana przez nas usługa, jaką jest modernizacja strony internetowej, zapewni Twojej witrynie www ciekawy design, odpowiednią komunikację z klientem oraz poprawny content marketing. Wykonamy darmowy audyt SEO strony www, na podstawie którego wykonamy modernizację strony internetowej, w celu wyróżnienie się wśród konkurencji.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Każda funkcjonująca strona internetowa wymaga raz na jakiś czas odświeżenia szaty graficznej, dokonania aktualizacji CMS bądź mniej lub bardziej poważnych przeróbek programistycznych. Spowodowane jest to pojawiającymi się trendami, wdrażaniem coraz to aktualnych technologii, a czasem zwyczajnie błędami programistycznymi. Obsługa stron internetowych w naszym wykonaniu to szeroki zakres prac graficznych, a także programistycznych. Nie zwlekaj z decyzją! już dziś skorzystaj z naszej oferty usługi prowadzenia Twojej www znacznie zwiększając szansę na wzrost Twoich klientów. Zapraszamy do współpracy z naszą agencją, a wasza strona internetowa znajdzie się w dobrych rękach.


Tym samym nie zostaje nam nic innego jak zaprosić Państwa do skorzystania z naszej oferty, a w przypadku dodatkowych pytań czekamy na kontakt!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga