Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 739 234 518 ➤ Namysłów

Obszar usług: Namysłów, Domaszowice, Pokój, Świerczów, Wilków.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Tworzymy solidne strony internetowe dla mniejszych działalności z szybką indeksacją w wyszukiwarce Google. Skorzystaj z naszych gotowych rozwiązań, które pozyskają dla was więcej nowych klientów oraz zleceń!


Strony internetowe nie spełniają już wyłącznie roli wizytówki firmy w Internecie. To gruntowne i wielkie narzędzie jakie można, a nawet należy wykorzystać w teraźniejszych czasach, by nie zniknąć pośród olbrzymiej konkurencji. Pragniemy by nasi Kontrahenci dostawali do swoich rąk produkt wydajniejszy od innych, więc proponujemy wartościowe i nowoczesne projektowanie stron www oraz serwisów www na miarę przyszłości!


Tworzenie stron internetowych – z myślą o Tobie i Twoich kontrahentach!


Dbamy o to by nasza propozycja była nieustannie odświeżana pod względem wszelkich bieżących trendów oraz technologii, jakie stawia współczesnym przedsiębiorcom e-rynek i nie przestajemy w jej udoskonalaniu. Naszą specjalnością jest projektowanie i tworzenie stron www, których standardem w dzisiejszych czasach są responsywne strony www, które w połączeniu z systemem CMS, pozwalają nam na wygodę komunikacji z klientem oraz dają znaczną przewagę nad konkurencją. Tworzenie stron www WordPress to w zasadzie specjalizacja w której umiemy zaprezentować na co nas stać. Bez różnicy, jaki jest wasz zakres działalności oraz jakie są wasze preferencje – jeżeli chodzi o stworzenie wygodnego dla was i waszych kontrahentów środowiska online jest jedna droga dkstrony.pl!


Nowoczesne strony www, nieszablonowe rozwiązania – zapraszamy!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Responsive web design (RWD) – technika tworzenia serwisu internetowego polegająca na zakodowaniu struktury strony w odpowiedni sposób aby wyświetlała się prawidłowo na dowolnym urządzeniu mobilnym.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Tworzona strona przystosowana jest funkcjonalnie na potrzeby jej obsługi. Funkcjonalność strony uzgadniana jest już na wczesnym etapie tworzenia www.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Tworzony kod strony www pisany jest w sposób zgodny z zasadami poprawnej optymalizacji SEO czyli witryna po oddaniu dostosowana jest już do następnego procesu pozycjonowania.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Witryny pojawiają się bardzo szybko w Google gdyż są wykonywane poprawnie i zgłaszane zaraz po skończeniu witryny do indeksu Google przy pomocy mapy strony www.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Każda ukończona przez nas strona internetowa jest w każdym calu dobrana do tematyki biznesu oraz grupy końcowej, pod jaką jest przygotowywana. Doskonale znamy się na technicznej stronie projektów. Marketing w sieci również nie ma przed nami zagadek. To funkcjonalna kompozycja doświadczenia i wiedzy, z którą chcemy się z Tobą podzielić!

OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Namysłów

Agencja internetowa dkstrony.pl oferuje atrakcyjne w odniesieniu do ceny i jakości wizytówki stron. Zrozumiałym faktem jest, iż cena strony internetowej uzależniona jest od masy czynników. Najistotniejsze z nich opracowaliśmy w postaci zapytań w naszym formularzu, z którego należałoby skorzystać w celu szybszego oraz bardziej szczegółowego wyliczenia ceny zaprojektowania i stworzenia strony www. Serwisy, które tworzymy, spełniają w pełni zasady odpowiedniej optymalizacji SEO, co jest sprawą wysoce znaczącą pod kątem widzenia wyszukiwarki internetowej Google. Umiejętnie stworzona i zoptymalizowana strona ma podstawowe znaczenie także dla pozycjonera. Zanim zacznie ją pozycjonować, wykonuje audyt strony www oraz dokonuje wyceny usługi. Projekt strony www tworzymy w programie graficznym, a następnie programujemy w odpowiedniej do danego projektu technologii AMP lub w postaci zwykłej strony www z edycją treści CMS. Jeśli nie potrzebny Tobie CMS, to wykonujemy zarówno bez wersji edycją treści strony. Po wykonaniu zlecenia otrzymujesz od nas mocny, szybki, konkretny i nowoczesny serwis www, który z pewnością przyniesie dla Państwa nowe korzyści pod postacią: odsłon strony, zgromadzeniu dodatkowych kontrahentów oraz zapytań. Zadzwoń do nas!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Namysłów

Czy posiadasz już swą stronę www, co do której funkcjonalność pozostawia dużo do życzenia, a design nie spełnia zaplanowanych rezultatów? Skontaktuj się z naszą agencją, a spróbujemy dokonać analizy gdzie jest przyczyna tego stanu rzeczy. W zakres działania naszych usług wchodzi także usługa taka jak naprawa stron internetowych. Podkreślamy jednocześnie, że naprawa strony www nie zawsze jest do zrealizowania i nie zawsze jest opłacalna. Czasami lepiej zrobić stronę www od zera oszczędzając czas oraz środki pieniężne. Prawie wszystko zależy od jej wykonania i stanu technicznego. Bardzo często bywa jednak tak, iż nasza strona www tylko się postarzała i potrzeba jej nowej odsłony, toteż oferujemy usługę taką jak modernizacja stron internetowych. Tak jak w przypadku napraw, też i modernizacja witryny może okazać się niekorzystna. Zapraszamy zatem do kontaktu z dkstrony.pl w celu omówienia szczegółów. Ponadto oprócz modernizacji i naprawy www istotna jest też obsługa stron internetowych. Proponujemy przemyśleć więc administrację strony internetowej aby polepszyć jej wydajność i konkurencyjność. Koniecznie zachęcamy do kontaktu z dkstrony.pl celem omówienia szczegółów współpracy. Chętnie udzielimy odpowiedzi na wszelkie pytania.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Namysłów

Warunkiem efektywnej widzialności w wyszukiwarce Google jest odpowiednia optymalizacja stron www. Najlepiej jest dopilnować tego już z początku ich projektowania, aby uniknąć w przyszłości powtórnych środków pieniężnych. Często kontrahenci zgłaszają się z problemem słabo widocznej lub wcale niewidocznej swojej strony www w wynikach wyszukiwania Google. Postanowiliśmy wyjść naprzeciw zapotrzebowaniom klientów proponując usługi SEO, a w zasadzie kilka bardzo fundamentalnych w tej sferze usług. W przypadku problemów z widocznością oraz indeksowania strony internetowej, proponujemy audyt strony internetowej pod kątem odpowiedniej optymalizacji SEO. Ustalamy, gdzie i co należy uczynić aby podciągnąć jej kondycję i pozycję w wynikach wyszukiwarek Google. Audyt strony www wykonamy nieodpłatnie. Kolejnym, i zarazem jednym z bardzo ważnych czynników, na jakie wyszukiwarka internetowa aktualnie spogląda, to SEO Copywriting, czyli specjalistyczne pisanie tekstów pod SEO. Tworzymy unikalne teksty oraz artykuły z wykorzystaniem wyselekcjonowanych istotnych słów kluczowych. Sporządzamy też synonimiczne teksty SEO, to skuteczna metoda wykorzystania tylko jednego tekstu kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt razy bez sytuacji powtarzania się treści. Skontaktuj się z nami!Strony www Namysłów

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

W czasie projektowania portalu warto szczególnie zwrócić uwagę na konsens pomiędzy jej wyglądem witryny, a używalnością. Klienci, ale również wykonawcy, bardzo różnie patrzą na kwestie jaką jest budowa stron internetowych. Dla klientów kluczową sprawą jest skupienie się na wyglądzie graficznym strony www. Odwiedzający, który znajdzie się na witrynie www, nie powinien mieć dylematów z określeniem o czym jest strona www, jaka jest jej nazwa, jakie kategorie podstron są dostępne i jakie są opcje wyboru. Im szybciej odszuka poszukiwane informacje, tym większa jest szansa, że zatrzyma się na witrynie www dłużej i skorzysta z oferty. Twórcy do tego skupiają się na profesjonalizmie wykonania od strony technicznej, by dana witryna www pojawiła się jak najwyżej w wyszukiwarce Google opartych na specjalnych algorytmach. Nasze usługi w związku z tym skupiają się nie tylko na kwestii technicznej oraz odpowiedniej optymalizacji strony, lecz i na graficznej, przejrzystej i minimalistycznej szacie. Dokładamy wszelkich starań, aby tworzone przez nas witryny www były na jak najlepszym poziomie.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Modernizacja stron www również wchodzi w obszar naszej oferty. Gdy masz przeczucie, że Państwa strona www nie działa prawidłowo, to przyszedł idealny okres, by się do nas zgłosić. Przeprowadzimy dla Państwa usługę bezpłatnej weryfikacji stanu technicznego, wizualnego, optymalizacji, zawartości, treści i widoczności strony www w wynikach Google. Proponujemy solidne rozwiązanie, aby po zaakceptowaniu przejść do działania. Czasem konieczna jest kompletna modernizacja, innym razem już drobna poprawa wystarczy, by pozyskiwać większy ruch i zainteresowanie potencjalnych klientów. Po przeprowadzonej modernizacji Państwa strona www będzie także przystosowana do aktualnych mechanizmów bezpieczeństwa (certyfikat SSL), a dzięki technologii RWD mobilna, przejrzysta i czytelna.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Bywa tak, że posiadasz już swoją witrynę (bądź witryny) w internecie ale nie masz odpowiednio kompetentnego pracownika do jej użytkowania. Systematycznie zachodzi potrzeba, by wprowadzać zmiany dotyczące oferty, towarów, zdjęć czy treści. Skutecznie jest też czasem okresowo wykonywać aktualizację systemu i wtyczek w CMS, a także sporządzić kopię strony www. Jeśli strona znajduje się już na dobrej pozycji w wyszukiwarce internetowej, wcale nie ma pewności, że bez aktualizacji i dbania o jej stan owa pozycja zostanie utrzymana. Tak więc do przedstawianych przez dkstrony.pl usług oferujemy również prowadzenie strony internetowej.


Zatem nie zostaje nam nic innego jak zaprosić was do skorzystania z naszej oferty, a w przypadku dodatkowych pytań serdecznie zapraszamy do kontaktu!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga