Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 739 234 518 ➤ Radziejów

Obszar usług: Radziejów, Bytoń, Dobre, Osięciny, Piotrków Kujawski, Topólka.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Tworzymy profesjonalne strony internetowe dla mniejszych firm z expresową widocznością w wyszukiwarce internetowej Google. Skorzystaj z naszych gotowych metod, które zdobędą dla Ciebie nowych klientów oraz zlecenia!


Strony internetowe nie są już tylko wizytówką działalności w przestrzeni internetowej. To gruntowne i ogromne narzędzie jakie można, a nawet trzeba wykorzystać w obecnych czasach, by nie zniknąć pośród ogromnej konkurencji. Skupiamy się na tym by nasi klienci dostawali do swoich dłoni produkt lepszy od innych, więc przedstawiamy profesjonalne tworzenie stron www oraz serwisów www na miarę XXI wieku!


Tworzenie stron internetowych – z myślą o Konsumencie oraz jego Kontrahentach!


Uporczywie dbamy o to by nasza oferta była permanentnie aktualizowana pod względem wszelkich bieżących trendów i technologii, jakie stawia nowoczesnym przedsiębiorcom e-rynek i nie przestajemy w jej ulepszaniu. Naszą specjalnością jest projektowanie i tworzenie stron www, których standardem w obecnych czasach są mobilne strony www, które w połączeniu z systemem CMS, dają nam dużą wygodę w komunikacji z kontrahentem oraz dają przewagę nad konkurencją. Tworzenie stron www WordPress to bez wątpienia obszar w którym umiemy zademonstrować to co potrafimy dla was zrobić. Bez znaczenia, w jakiej branży działacie oraz jakie są wasze życzenia – jeżeli chodzi o stworzenie efektywnego środowiska dla użytkowników online pozostaje prosta, jasna i klarowna droga jaką jest dkstrony.pl!


Nowoczesne strony www, oryginalne i nowe rozwiązania – zapraszamy do kontaktu – sprawdź nas!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Responsive web design (RWD) – technika projektowania serwisu www polegająca na zakodowaniu struktury strony w specjalistyczny sposób aby wczytywała się bez zarzutu na dowolnym urządzeniu mobilnym.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Tworzona witryna internetowa przystosowana jest funkcjonalnie na potrzeby jej użytkowania. Funkcjonalność strony ustalana jest już w pierwszym etapie tworzenia www.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Tworzony kod strony pisany jest w sposób zgodny z zasadami SEO czyli witryna po ukończeniu przygotowana jest już do następnego etapu pozycjonowania w sieci.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Strony pojawiają się expressowo w Google ponieważ są wykonywane fachowo i zgłaszane tuż po uruchomieniu projektu do indeksacji Google za pomocą mapy serwisu www.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Każda stworzona przez nas witryna internetowa jest we wszelkim aspekcie przystosowana do specjalności działalności i grupy końcowej, dla jakiej jest tworzona. Świetnie znamy się od technicznej strony projektów. Marketing w sieci również nie ma przed nami zagadek. To kreatywna kombinacja wiedzy, z jaką możemy się z Państwem podzielić!

OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Radziejów

Agencja internetowa dkstrony.pl proponuje atrakcyjne pod względem kosztów i jakości wizytówki stron. Oczywistym faktem jest, iż cena strony internetowej uwarunkowana jest od masy czynników. Najważniejsze z nich wymieniliśmy w postaci pytań w naszym formularzu, z którego zachęcamy skorzystać w celu prostszego oraz bardziej doprecyzowanego obliczenia wartości zaprojektowania i stworzenia strony www. Portale, które tworzymy, wypełniają w pełni warunki zalecanej optymalizacji SEO, co jest sprawą szczególnie znaczącą pod kątem widzenia wyszukiwarki Google. Solidnie zakodowana i zoptymalizowana strona ma spore znaczenie także dla pozycjonera. Zanim ten rozpocznie ją pozycjonować, wykonuje audyt strony www oraz wylicza usługę. Projekt strony www wykonujemy w Adobe Photoshop, a następnie kodujemy w odpowiedniej do projektu technologii AMP lub w postaci tradycyjnej strony www z edycją treści CMS. Jeśli nie potrzebny Tobie CMS, to tworzymy również bez wersji edytowalnej. Po ukończeniu usługi otrzymujesz od nas mocny, szybki, atrakcyjny i nowoczesny serwis www, który z pewnością przyniesie dla Państwa spodziewane korzyści w postaci: większej liczby wyświetleń, pozyskaniu dodatkowych partnerów oraz zapytań. Zapraszamy serdecznie!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Radziejów

Czy użytkujesz już swoją stronę www, której użyteczność pozostawia dużo do życzenia, a design nie spełnia zaplanowanych efektów? Skontaktuj się z naszą agencją, a spróbujemy rozpoznać gdzie jest przyczyna problemu. W obszar naszej oferty wchodzi także taka usługa jak naprawa stron internetowych. Podkreślamy jednocześnie, że naprawa strony www nie zawsze bywa możliwa oraz nie zawsze ma sens. Czasami znacznie lepiej zaprojektować stronę www od nowa zaoszczędzając czas i środki. Wszystko uwarunkowane jest od jej wykonania. Z reguły jest jednak tak, że nasza www zwyczajnie się postarzała i potrzeba jej modernizacji, toteż świadczymy usługi takie jak modernizacja stron internetowych. Tak jak w przypadku napraw, też i modyfikacja witryny www może okazać się niekorzystna. Zapraszamy zatem do kontaktu z dkstrony celem omówienia koniecznych aspektów. Co więcej oprócz modernizacji lub naprawy portalu ważna jest również obsługa stron internetowych. Warto rozważyć więc administrację strony internetowej aby poszerzyć jej skuteczność i konkurencyjność. Czym prędzej zapraszamy do kontaktu z nami w celu ustalenia szczegółów współpracy. Chętnie udzielimy odpowiedzi na wszystkie pytania.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Radziejów

Fundamentem efektu widzialności w wyszukiwarce internetowej Google jest odpowiednia optymalizacja stron www. Najlepiej jest zadbać o to już na samym początku ich tworzenia, aby uniknąć w przyszłości następnych wydatków. Często kontrahenci zgłaszają się z problemem mało widocznej lub w ogóle niewidocznej swojej www w wynikach wyszukiwania Google. Dlatego wychodzimy naprzeciw waszym zapotrzebowaniom oferując usługi SEO, a szczególnie kilka fundamentalnych w tej tematyce usług. W przypadku kłopotów widoczności oraz indeksowania witryny www, oferujemy audyt strony internetowej pod kątem poprawności optymalizacji SEO. Ustalamy, gdzie i co powinno się zmienić aby uefektywnić jej efektywność oraz widoczność w wynikach Google. Audyt strony www wykonamy nieodpłatnie. Dalszym, a zarazem jednym z najistotniejszych aspektów, na jakie Google aktualnie spogląda, to SEO Copywriting, czyli specjalne pisanie tekstów pod SEO. Tworzymy unikalne teksty oraz artykuły z wykorzystaniem istotnych wyrazów kluczowych. Piszemy również synonimiczne teksty SEO, to skuteczna metoda zastosowania jednego tekstu kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt razy bez efektu powtarzania się tekstu. Sprawdź to!Strony www Radziejów

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

W czasie projektowania portalu warto szczególnie zwrócić uwagę na kompromis pomiędzy jej wyglądem portalu, a łatwością w obsłudze. Kontrahenci, a także wykonawcy, różnie patrzą na kwestie jaką jest budowa stron internetowych. Dla kontrahentów pierwszoplanową rzeczą jest skupienie się na oprawie graficznej portalu www. Odwiedzający, który znajdzie się na portalu www, nie powinien mieć problemu z ustaleniem do czego odnosi się strona, jaka jest jej nazwa, jakie działy podstron są dostępne oraz jakie są opcje wyboru. Im szybciej znajdzie poszukiwane informacje, tym większe są szanse, że pozostanie na witrynie www dłużej i skorzysta z usług. Twórcy co więcej koncentrują się na poprawności wykonania od strony technicznej, aby dana strona pojawiła się jak najwyżej w wyszukiwarkach opartych na specjalnych algorytmach. Nasze usługi w związku z tym skupiają się nie tylko na kwestii technicznej i odpowiedniej optymalizacji portalu www, ale także i na wizualnej, przejrzystej i minimalistycznej oprawie. Dokładamy wszelkich starań, aby tworzone przez nas strony były na jak najlepszym poziomie.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Modernizacja stron www także wchodzi w zakres naszych możliwości. Jeśli odnosisz przeczucie, że Twoja witryna www nie funkcjonuje prawidłowo, to nadszedł zasadny moment, by się do nas zgłosić. Wykonamy dla was usługę darmowej weryfikacji stanu technicznego, wizualnego, optymalizacji, zawartości, treści oraz widoczności strony internetowej w Google. Proponujemy konkretne rozwiązanie, aby po waszej akceptacji rozpocząć działania. Czasem konieczna jest modernizacja, innym razem drobna zmiana wystarczy, by pozyskiwać większy ruch na stronie i zainteresowanie potencjalnych klientów. Po przeprowadzonej modernizacji wasza strona www będzie także dostosowana do obecnych standardów bezpieczeństwa (certyfikat SSL), a dzięki technologii RWD mobilna, przejrzysta i czytelna.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Bywa tak, że posiadasz już swoją stronę www (bądź strony www) w sieci ale nie posiadasz odpowiednio kompetentnego pracownika do jej użytkowania. Do tego często zachodzi konieczność, by dokonywać zmian dotyczących usług, produktów, zdjęć czy tekstu. Rozsądnie jest też czasem przeprowadzać aktualizację systemu oraz wtyczek w CMS, a także wykonać kopię strony www. Gdy strona znajduje się już na dobrej pozycji w w wyszukiwarkach internetowych, nie ma pewności, że bez aktualizacji oraz dbania o jej stan ta pozycja pozostanie utrzymana. Tak więc do oferowanych przez nas usług oferujemy także prowadzenie strony internetowej.


W takim razie nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić Państwa do skorzystania z naszych usług, a w razie jakichkolwiek pytań o kontakt z nami!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga